Hirdetés

2017. január 20., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-09-13 13:52:29

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18401) domperke válasza Sanyi2007 (#18398) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

A bejegyzés marad.. Mivel a Te másodlagos regisztrációd volt.

[link] A telefonszám most is még ugyanaz amit akkor használtál. [link]

Azt sem értem a reged miért van még itt?Szerintem jobb ha nem feszegetjük ezt tovább.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#18402) Sanyi2007 válasza domperke (#18401) üzenetére

Sanyi2007
(fanatikus tag)

Szerintem ne mossunk össze olyan dolgokat, aminek nincs köze egymáshoz. Azt a regisztrációt akkor hoztam létre 2009-ben, amikor valamiért nem tudtam belépni ezzel a felhasználói fiókommal, és ezt akkor meg is beszéltem az illetékessel. (rámírt priviben egy modi, hogy ezt mégis hogy képzelem) Törölve lett a másodlagos regisztráció, én meg maradtam a régivel (a Sanyi2007-tel). Feszegessük csak nyugodtan, nekem tiszta a lelkiismeretem. Most egy olyan dolog miatt kellene hallgatnom, amit akkor rendeztem a moderátorral, és el kellene néznem hogy alaptalanul rágalmaznak? Mégis miért?
Igen, valóban egy telefonszámot használok az elmúlt 12évben, nincs szükségem arra hogy cserélgessem.

A gondom nem az, hogy törölve lett a másik fiók, egyetértek vele, nem figyeltem a dupla regre. 2009ben emlékeim szerint törölve is lett. A gondom az, hogy az a felhasználó alaptalanul rágalmazott meg 2012-ben.

[ Szerkesztve ]

(#18403) ittakary

ittakary
(PH! nagyúr)

Egyik régi kollégámnak segítettem a héten telefont keresni, mivel tönkrement a sajátja. Pár órán belül kellett szerezni, és pont volt is felrakva egy Nexus 4-es a kedves zekk007 jóvoltából.

A telefont péntek délután 3kor lett átvéve. Már aznap kiderült, hogy a Power gomb alig reagál. Másnap napközben lett elővéve újra, ekkor már az is kiderült, hogy a kijelző egy része nem reagál az érintésekre. Ezért azonnal, szombat este megkereste a kollégám a saját acc-áról írt PÜben, hogy mivel a hirdetésben az említett hibák nem voltak feltüntetve, ezért szeretné visszavinni a készüléket és a pénzt visszakapni.

Az eladó természetesen egyből elhajtotta őt, mondván: "az átvételnél megnézte" illetve, hogy "erre max 24 órája lett volna". Természetesen egyből jött a feltételezés, hogy biztos mi rontottuk el, és át akarjuk őt verni. Erre én is írtam neki PÜben, hogy mi már beszéltünk telefonon keresztül, akkor 15 percet dumáltunk, korrekt embernek tűnt, nem kell a perpatvar, vegye vissza és elfelejthetjük egymást. Neki és nekünk is kellemetlen ez az egész. Mi lennénk a legboldogabbak, ha nem lenne ez a hercehurca, hanem kaptunk volna egy JÓ telefont.

Erre válaszként már beleegyezett, hogy hétfőn lesz ideje rá, és ha visszakapja a telefont, akkor visszaadja a pénzt (a stílus természetesen nem ilyen baráti volt)

Ma (vasárnap) délután viszont megint írt egy üzenetet, hogy elutazik ezért nem hétfőn, hanem csak MA ESTE tudja visszaadni a pénzt, 20-23:00 között. "kapard össze a haverod és hozzátok a telefonom. 23:00-ig jöhet!" 2 hét múlva jön haza, akkor pedig már nem fog foglalkozni velünk, nem fogja visszaadni.

Ekkor felhívtam, hogy megkérdezzem, mi szükség erre, hogy úgy beszél velünk, mint egy kutyával.

Ebből csak annyit értett meg, hogy én biztos meg akarom mondani neki, hogy mit csináljon, meg akarom őt "rendszabályozni". Elküldött melegebb éghajlatra, megkérdezte kinek képzelem magam emelt hangerővel. Erre megkérdeztem én is hangosabban, hogy mit ordibál velem, erre megint mi szükség? Erre annyit felelt, hogy én ne pofázzak, mert kitekeri a nyakamat. Lenyomtam a telefont, PÜben írtam neki, hogy amit csinált, az "Életveszélyesen fenyegetés telefonon keresztül". Erre folytatta, ahol abbahagyta: hogy ÉN gondolkodjak el, hogy én miért akarom őt megrendszabályozni. Meg hogy én hogy merek kikötéseket tenni (??). Meg, hogy nem hiszi, hogy egy súlycsoport vagyunk...

Miután írtam neki, hogy ne írjon többet, a kollégámnál folytatta ezt a stílust: szerinte mi vagyunk a g*cik, hogy kárt okozunk neki, illetve, hogy még ő tesz nekünk szívességet azzal, hogy visszaveszi. És hogy nehogymár mi szabjunk feltételeket, hogy csak holnap akarjuk visszavinni (jelzem, a hétfőt először ő maga ajánlotta fel).

Nekem most lett elegem ebből. Továbbiakban az alpári szitkozódásra, és káromkodásra és fenyegetésre nem vagyok kíváncsi. Nincs szükségünk a visszavásárlására, nem is kíván egyikünk sem találkozni vele, főleg az életveszélyes fenyegetése után.

A telefont majd eladjuk csökkentett áron, a valós értékének megfelelően, a kettő különbözete lesz a kár, amit okozott.

HA nem szeretnéd a rendezését akkor nem írok neki de gondold át szerintem.

[ Módosította: domperke ]

MacBook Pro Retina 15" (2015) 2 év garival, ár alatt! - https://goo.gl/CmOTcm

(#18405) Remusz911

Remusz911
(PH! kedvence)

Szeretném "Bosszúállók" felhasználót jelenteni. [link]

Erre a hirdetésemre privát üzenetben jelentkezett: [link]

3500Ft-ban állapodtunk meg postával, amit elutaltam neki (Dec. 21-én), azóta nem válaszol, dec 28-a óta be sem lépett, csomag sem jött, se kép se hang. Amit még előtte írtam neki, miután utaltam pénzt, arra sem válaszolt.

Jó sokat vártam pedig, rendben van, ünnepek, újév, de Januárból is már több mint két hét telt el.

3500Ft-tal lopott meg, amit azért furcsállok, mert egyébként jó pontjai voltak...

Szóval miután elutaltam a pénzt, nem válaszol és később be sem lép. Vissza sem utalja, csomag se, válasz se, semmi. Csak a pénzem oda...

Január 24-től egy hete van rendezni.

[ Módosította: Kalandor ]

Ego sum magister vitae

(#18406) zekk007 válasza ittakary (#18403) üzenetére

zekk007
(tag)

Na akkor reagálni erre az irományra mert finoman is szólva nem igazán fedi a valóságot s még én vagyok beállítva csalónak!?Csak röviden,eljött haverod hozzám kezébe lett adva a telefont megnyomkodta kipróbálta majd mély megelégedésel fizetett s ment! Nem postáztam tehát még zsákbamacska sem volt erre rá 28órára tűnik neki fel hogy nem érzékel rendesen a kijelző ami nálam mint saját telefon hibátlanul működött-érzékelt! Ezt mint írtam rá 28órára tudadta velem hardverapron üzenetben azaz nem telefonon s hogy visszahozza! Erre még a haverja azaz aki írta e szép sorokat rólam megfenyegetett hogy azonnal vegyem vissza mert következményei lesznek mert átb...am a haverját! Természetesen tudadtam mindkettőjükkel hogy azért nem vagyok hülye ! Megjegyzem minezek elött már volt alkalmam "ittakary" kolléga sajátos stílusához egy meghijusult üzlet során amikor is egy tabletet vett volna töllem másnap persze semmi konketizáció nem volt s én még rá elözö nap rá egy órára mielött elöszőr rámírt udvariasan szóltam családbamarad így neharagudjon de nem adom el neki mire ő csak rámágta persze mert biztos valaki többet adott érte... Nem ismertük egymást de ő már így láthatatlanba jóformán lehazugozott... Visszatérve a témához felajánlottam ezek után saját káromra visszaveszem s előre láthatólag hétfőn tudjuk lebonyolítani a visszacserét ez volt szombaton! Namost mivel az én munkám olyan hogy ha mennem kell akkor mennem kell ahogy hívnak! Vasárnap délelött 12:40kor írtam a kedves haverodnak mivel telefonszámot nem adott tehát 12:40 kor nem pedig az általad írt 20:00 kor ezt lelehet ellenőrizni hogy este 23:00-ig jöhet hozzám utána nem leszek 2hétig! Időközben "ittakary" kollégának is írtam mivel az uriember nem jelentkezett 14:00ig sem hogy szóljon neki mindenképpen s 23:00-ig tud jönni! Igen az írtam kaparja össze a haverját hisz idegesített sehol semmi válasz máskor meg rá 10percre vissza tudott írni! Erre ittakary felhívott egyfajta felsőbbrendű stîlusba hogy kivagyok én és válogassam meg a szavaim vele... Na erre eldurrant az agyam mert ki is ő s hogy emgedi meg ezt a hangnemet mikor a közeli barátaim nem beszélhetnek velem ugy ahogy ő! Mitnemondjak innentől már teljesen felidegesített ez a történet s jó fej vagyok mivel visszaveszem azt a telefont ami nálam hibátlan volt az uriembernél meg èrdekes módon nem múködik s fogalmam sincs mit csinálhatott vele de ezekutánsem álltam el a visszacserétől s vártam az emberke jelentkezését! Este 19:30 kor volt hajlandó közölni velem szintén üzenetben hogy ő már nemjön majd csak hétfő délután mert neki akkor jó .... Világosan elmondtam 23:00 ig jöhet addig visszaveszem de persze elötte megnézem hogy sem ütődés sem karc nincs e rajta ugyanis én ugy adtam neki oda!Erre ugyan ùgy csak írogatott tovább nem is hogy még felhív s mialatt mondogatta hogy ő nem jön addig 2x megjárta volna s majdnemhogy könyörögtem neki imduljon már el még bőven ideér ő nem majd kaptam egy üzenetet hogy már nem is kell hogy visszavegyem nemérdekli bár ha èrdekelte is volna ezekután hogy még jófejvagyok s felajánlom hozza vissza s visszaveszem nem jön a engem állítanak be csalónak? Gondolom azt hitted nem nézem meg mielött visszaveszem? Na akkor tessék mást hülyének nézni!!! Azért mindennek van határa szerintem leginkább ebben az esetben a pofátlanságnak! Elnézést a helyesírási hibákért de telefonrol írtam ...

Mindketten leírtátok ennyivel zárhatjuk is a beszélgetést.

(#18409) 8th válasza zekk007 (#18408) üzenetére

8th
(őstag)

Fórumok » PROHARDVER! interaktív » Üzleti vita topic [link]

"Sosem követem el azt a hibát, hogy olyanokkal vitatkozzam, akiknek nem adok a véleményére." ¯\_(ツ)_/¯

(#18411) sanyi150 válasza leskopeter3 (#18375) üzenetére

sanyi150
(tag)

"Üdv!

Minket is megkárosított Nagatell néven:
UniCredit Bank
Számlaszám:
10918001-00000081-43370002
Név: Dancs Dávid Érd Kaktusz utca 22.
tel: 0620 2223132

Ide utaltunk többen is neki, semmit nem kaptunk, végig hazudozott.
Tegnap megtörtént a feljelentés üzletszerűen elkövetett csalás bűntett alapos gyanúja miatt,
aki csatlakozni kíván várom privátban."

Sziasztok,

Sajnos én is Dancs Dávid károsult vagyok vagyok, jófogáson "vettem" tőle Battlefront kulcsot, de nem küldte el; a pénzt sem kaptam vissza. Feljelentést mindenképpen tervezem, hogy tudok a leghatékonyabb lenni, hová csatlakozzam be?

(#18412) kakix

kakix
(tag)

Átvert! Ma megkaptam a telefont és egyik szolgáltató kártyáját sem ismeri fel,azt írja ki hogy nem érzékeli a símet.Ő azt állítja hogy nála jó volt,csomagon sérülés nem volt,telefonon sérülés nem volt.
Azt állítja hogy én szétszedtem!Ami persze nem igaz,én nem vagyok szervizes,tehát nem is nyúlnék hozzá.Kérném vissza a 18000ft-ot,mert így csak egy tablet!

csokkancs18

samsung s3 llte

Úgy néz ki rendeződik.

(#18415) ittakary válasza zekk007 (#18406) üzenetére

ittakary
(PH! nagyúr)

"Vasárnap délelött 12:40kor írtam a kedves haverodnak" :)) ezen jót mosolyogtam

Kedves zekk007, sok kommentárt nem fűznék hozzá: amikor felhívtalak, nem arra szólítottalak fel, hogy válogasd meg a szavaidat, hanem annyit kérdeztem, hogy miért beszélsz így velem, mint a kutyáddal. Arra kértelek, hogy ne beszélj így, de nem utasítottalak. Az, hogy te már eleve be voltál feszülve, mint szög a deszkába az annak köszönhető, hogy le akartál rázni minket, mert tudtad h sáros vagy.

Öreg, felejtsd már el ezt, hogy még te vagy a jófej, ezt szerinted elhiszi bárki is? Szerinted ez a hobbim, hogy poénból veszek hibátlan cuccokat, majd kitalálom, hogy ezek rosszak? Átb*sztál minket és még te játszod a jó tündért? Tudtad te is nagyon jól hogy szar a telefon, azért akartad gyorsan elpasszolni ár alatt...

És ez a "saját káromra visszaveszem" szöveg... csak még jobban hiteltelenné tesz! Mint ahogy az nevetséges 24 órás szabályod is, amit csak te találtál ki, hogy van ilyen.

És egy picit gondolkozzál már el: szerinted bármelyikünk is találkozni akart volna veled azok után, hogy megfenyegettél, hogy "kitekered a nyakamat"? Meg, hogy "ne pofázzak, mert nem vagyunk egy súlycsoport"? Nyugodtan lehet ilyeneket mondani, mindössze pár hónap felfüggesztett az ára.

Nos mivel nem akartál semmiféle szankciót a neve itt marad. Ezzel zárjuk a beszélgetést.

MacBook Pro Retina 15" (2015) 2 év garival, ár alatt! - https://goo.gl/CmOTcm

(#18416) csokkancs18 válasza kakix (#18412) üzenetére

csokkancs18
(újonc)

Képeket is csináltam neked direkt frissen az nap amikor jelezted, hogy megvennéd. Ezeket e-mailben el is küldtem neked a nagyobb felbontás érdekében. Privátban írtam is, hogy direkt SIM kártyával fotóztam neked mivel az elején kérdezted nem-e hibás. Erre a válaszod az volt, hogy "Igen láttuk, ránagyítottunk" . Mai napon vissza is kapod az összeget én pedig várom a telefont vissza holnap. Állításod szerint a Hívásátirányítás ikon valamint, hogy kiírja, hogy Telekom HU illetve a térerő ikonokat át lehet állítani SIM kártya nélkül is...Valamint a képek nevében is látszik amiket küldtem neked az év-hónap-nap-óra-perc...Evvel zártam is a témát.

Mindketten oda-vissza leírtátok.Mivel a cucc visszament a pénzt pedig visszakapta a történet véget ért.Ha lehet inkább kerüljétek egymást nem kell flamet indítani a dologból.Köszi.

Üdv.: Kristóf

(#18417) kakix válasza kakix (#18412) üzenetére

kakix
(tag)

Pénzt vissza utalta.Telefont mai nap vissza postáztam.Sajnálom a dolgot,mert jó áron volt.De így nem tudtam volna használni.Részemről lezártam a dolgot.

Mindketten oda-vissza leírtátok.Mivel a cucc visszament a pénzt pedig visszakapta a történet véget ért.Ha lehet inkább kerüljétek egymást nem kell flamet indítani a dologból.Köszi.

(#18418) Millerchris

Millerchris
(kvázi-tag)

Most pénteken lesz 2 hete hogy eladtam egy készüléket futopeter97 tagnak. A lányom adta át neki a telefont. 1000ft-al kevesebbet hozott, így megbeszéltük hogy majd átutalja. Azóta eltűnt. Nem az összegről van a szó, hanem arról hogy más elvitte volna picivel többért de mégis mivel ő jelentkezett elsőnek így neki adtam oda a készüléket. Nem szeretem az ennyire szavahihetetelen embereket, mondja azt hogy ennyit tudok érte adni és pont.

Ha értékelni szeretnéd megteheted.Adatlapja jelented mint vevőt értékelni szeretnéd sor pipa.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#18419) djunited8

djunited8
(újonc)

paul072227

Hibás a termék: Samsung Galaxy Tab S 10.5 T805 LTE Tablet PC Fügetlen

Cegléden Személyesen át vette a vevő tőlem a készüléket és minden megfelelően működőt, Erre 5 nap múlva jelentkezett hogy a készülék rossz és hogy adjam vissza a vételárat. De a terméket most újra árulja.

5 nap után nem tudunk vele mit kezdeni.

(#18420) paul072227 válasza djunited8 (#18419) üzenetére

paul072227
(újonc)

A készüléket szervizbe vittem, nem a gyári szoftver volt rajta, és mivel a korábbi megkeresésekre nem válaszoltál, valamint annyi gerinc nem volt benned, hogy a számodat sem adtad meg habár azt ígérted, hogy akitől vetted attól elkéred a számlát, és így legariztathattam volna a samsungnál, ezek egyike sem történt meg, így a saját költségemen javittatam meg, azaz megkárositottál, hibás volt a készülék ami nem egyenlő azzal hogy van e rá garancia vagy sem, te így adtad el, így a rendőrségen feljelentést teszek, mostmár a készülék hibátlan, tesztelhető.

Tel: 06/30-282-00-20 Blacklist: Gambino11,olbeteam,suspect,djunited8,sztap, N3gro

(#18421) paul072227 válasza paul072227 (#18420) üzenetére

paul072227
(újonc)

A frissítésnek a számlán szereplő összegét, valamint az ezzel járó költségeimet is kérni fogom. A számla bárki számára megtekinthető.

Tel: 06/30-282-00-20 Blacklist: Gambino11,olbeteam,suspect,djunited8,sztap, N3gro

(#18422) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)

Anyagi kár nem ért!

2015 októberében vásároltam egy iPad Air 2-es készüléket pspgames eladótól. Rá ~1 hétre nem volt jó a töltőkábele az iPadnak. Gondoltam én, mivel úgy is eredetinek hirdette elküldöm futárral szervizbe a kábelt ellenőrzés nélkül. Ez meg is történt GLS-sel 1300 forintért, majd rá 2 napra hívást kaptam a szervizből, hogy sajnos nem tudják cserélni mert nem eredeti a kábel küldjük vissza (1500 forintért). Oké mondom, írok az eladóra, hogy ha tud akkor legyen olyan szíves és küldjön egy másik kábelt mert előreutaltam neki a futár költségét is, azt a 2000 forintot, mert csak így volt hajlandó feladni nekem a készüléket utánvéttel (akkori 150 pozitívom ellenére). Egyszer telefonáltunk is, Ő kérte, hogy hívjam fel magyarázzam el neki a gondom, nézzem meg a kábelt van e rajt felirat stb... azt mondta nem para nem csinál ügyet egy 2000 forintos kábelből, és feladja másnap. Rá pár napra ráírtam, hogy sikerült-e feladni 'elfelejtettem ma feladom', és azóta sem történt semmi. Igazából ha nem mondja, hogy küld akkor sem csüggedek, de akkor miért ígérte meg?!

Nem szeretném lehúzni a kedves eladót, csak gondoltam megemlítem a történetem. :)

A neve itt marad az utókornak.

Matt fekete iPhone 7-et keresek megvételre!!!

(#18423) csokkancs18 válasza kakix (#18417) üzenetére

csokkancs18
(újonc)

Telefont mai nap megkaptam most az elobb. Egybol kiprobaltam es milyen erdekes mukodik. Videot is csinaltam amin a kedves illetot probaltam felhivni de erdekes modon nem elerheto. Ennyit a temaval kapcsolatban.

Üdv.: Kristóf

(#18424) kakix válasza csokkancs18 (#18423) üzenetére

kakix
(tag)

Én is csináltam videót,amit el is küldtem neked.De úgy látszik az nem jelent semmit!!!
Pedig a videón rajta van hogy nem ismeri fel sem a Telenor,sem a Telekom,sem a Vodafone kártyát!!!
ja,az nem számít,csak az számít amit ő ír és ő mutat meg,nem semmi.
és nekem ebből semmi hasznom nem volt hogy vissza kellet küldeni,sőt még fizetnem is kellet rá.Akkor nem értem miért úgy állít be,mintha csak szórakoztam volna vele :U

(#18425) djunited8 válasza paul072227 (#18420) üzenetére

djunited8
(újonc)

Szia, én nem értem, hogy,nekiállsz vádaskodni, rágalmazni mikor személyesen vetted át a készüléket.

Ki Próbáltad!
Letesztelted!

Le lett futtatva rajta a teszt és semmi hibát nem mutatott, mindent ki próbáltál személyesen, ráadásul a hirdetésbe benne volt a telefonszámom bármikor fel tudtál hívni, fel is hívtál, vásárlás előtt megírtam, semmilyen garanciát nem vállalok, vételár is lentebb ment, PRIVÁT ÜZENETBEN elküldtem hogy nincs garancia.

Először azt állítottad, hogy alaphibás lett, aztán csak szoftver... Érdekes módon most hibátlanul hirdeted.

Nem tudok semmi pénzét,visszafizetni, mert bármit csinálhatnál több nap alatt.
Negatív értékelést nem tartom jogosnak.

Valótlan dolgokat állítasz. Nem ígértem sem garanciát sem pénzvisszafizetést.

(#18426) paul072227 válasza djunited8 (#18425) üzenetére

paul072227
(újonc)

Szóval,attól hogy kipróbálom és nem jelentkezik a hiba, az nem azt jelenti, hogy jó is, nyilván ez nem egy olyan hiba ami egy teszt alatt előjön...
A másik dolog hogy szánalmas módon próbáltad eltűntetni a hirdetést, átnevezve eeefvcevcewvevwv v vw v w vw- re, valamint még a várost is átírtad szekszárdra?! És így a telefonszámodat is letüntetted, érdekes mi?! :) Ja és igen azóta 3x kértem privátban a telefonszámodat, és nem hogy azt nem adtad meg, nem reagáltál semmire. http://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_tab_s_105_t805_lte_tablet_pc_fugetlen
Kár, hogy a google megőrzi ;)
Találkozunk szembesítésen. Megvárom azt a két évet amíg megtérül a károm, és nem fogom sajnálni az időt sem rá, és remélhetőleg így másokat sem fogsz tudni többé megkárosítani.

[ Szerkesztve ]

(#18427) djunited8 válasza paul072227 (#18426) üzenetére

djunited8
(újonc)

Szóval,attól hogy kipróbálom és nem jelentkezik a hiba, az nem azt jelenti, hogy jó is, nyilván ez nem egy olyan hiba ami egy teszt alatt előjön...

Tisztázzuk utoljára:
Megtekintett állapotban átvetted, az hogy utána mi történt abban ÉN nem vagyok felelős.

A másik dolog hogy szánalmas módon próbáltad eltűntetni a hirdetést, átnevezve eeefvcevcewvevwv v vw v w vw- re, valamint még a várost is átírtad szekszárdra?!

Nem ütközik szabályzatba, szívem joga törölni ha úgy tetszik nekem.
Az adásvétel megtörtént, töröltem, funkciója már nem volt.

Ja és igen azóta 3x kértem privátban a telefonszámodat, és nem hogy azt nem adtad meg, nem reagáltál semmire.

Hirdetésben benne volt, a számom, ja hogy elfelejtetted? Erről nem én tehetek. De egyebet nem tudok hozzáfűzni nem kívánok egy forintot sem megtéríteni, mivel nem az ÉN hibámból ment tönkre a készülék.

Illetékeseket megkérném, zárják az ügyet, többször nem kívánom leírni az álláspontomat.

Köszönöm.

(#18428) Melcs08 válasza hege8888 (#18361) üzenetére

Melcs08
(újonc)

Kedves hege8888!
Ez a Zsaxn felhasználó Csuk Roland utolsó átverése. Azóta a Gyorskocsi utca szeretetét élvezi. Léhárt Gergely a lakórtársa volt, az Ő beleegyezése nélkül csinálta a nevével a felhasználói fiókot. A névvel való visszaélés miatt és több más ügyben is tett Csuk úr ellen feljelentést. Kérlek, hogy további információ csere végett írj nekem egy e-mailt (az címet küldöm privátban), ott leírom a teljes történetet. Valamint Gergely feljelentését is elolvashatod. Továbbá pedig, facebookon megtalálod a Cs?k Roland jogi felelősségre vonása csoportot, amiben a már feljentést tett károsultakkal tudsz értekezni..
Várom válaszod, Melcs

(#18429) Pluto69

Pluto69
(kvázi-tag)

Szaisztok,
jancsika18 Úri ember rám írt, hogy van Neki eladó egy 2TB-os 2,5-ös, és egy 4TB-os 3,5-ös HDD.
25 és 34 ezer forintba kerülnek. Mondtam, hogy mivel nem ismerem, meg értékelései sincsenek, csak a 2TB-os kérem, aztán ha bevált, akkor még beszélünk.
Bontatlan csomagolásban: wd20npvx felirattal ellátva hozta a HDD-t.
Gyanús volt, hogy tel. számot nem akar adni, és szerintem fülkéből hívott.
A HDD hamis, nem működik. Mire számíthatok ?
Köszönöm,
21.-én történt.

Egy hete van rendezni.

(#18430) Pluto69 válasza Pluto69 (#18429) üzenetére

Pluto69
(kvázi-tag)

(Az is lehet, hogy feltört a 10 éves profil.)

(#18431) cbm1974

cbm1974
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Volt egy régi ügyem Plzen-el, alias Péter János. Végre az elmúlt napokban kaptam meg az általa okozott kár teljes összegét bírósági behajtási úton keresztül. Rengeteg utána mászkálásba tellett, megállapították fizetőképességét és le is vonták a fizetéséből. Ez is csak úgy történhetett, mert elismerte a tartozását, ezért habár nagy erőfeszítésnek tűnik, mindenkinek javasolnám, ha tényekkel alátudja támasztani az igazát, tegye meg a szükséges lépéseket...

Nagyszerű!

(#18432) tatabike

tatabike
(őstag)

Sziasztok.

Aki esetleg kapcsolatba került egy Fenyvesi Tibor néven futó csalóval, az keressen meg adat egyeztetés céljából. Köszönöm.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#18433) Mikulásbá

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Üdv!
Pár napja üzleteltem eclipse99314-el-konkrétan ez ügyben-,privátban megbeszéltünk mindent,utaltam az árát,meg is érkezett a csomag,ám a kód beírása után kiderült,ezt már felhasználták.Írtam neki,akkor még válaszolt is,közben tanácsot kértem egy topikgazdától is,aki segített abban,amit még nem tudtam,hogy is van ez.Ajánlottam,vegye fel a kapcsolatot az EA ügyfélszolgálattal,nemigen tette,de én igen,és tényleg,a kód már egy fiókban aktív.
Javasoltam több alternatívát,de semmi válasz napok óta,telefont nem veszi fel.

Február 5 péntekig van ideje rendezni.

(#18434) JoceeHunt

JoceeHunt
(őstag)

Sziasztok,

Segítségre lenne szükségem, nem találtam más topicot ahova ezt beírhatnám.
Nagy értékű árut adtam el, az üzlettel semmi kifogásom nem volt, vevő előre utalt, elküldtem a csomit amit át is vett.
Viszont látom nap mint nap, hogy belép, de sajnos nem hajlandó elvégezni az értékelést. Szeretem így lezárni az üzletet, mert 1-2 hirdetésem esetében is láthatják a leendő vevők, hogy megbízható vagyok.
Van arra valami szabály vagy tudna valaki segíteni abban, hogy a vevő (5éve regisztrált, de nem elég aktív) elvégezze az értékeléseket?

Ő a vevő: vico84
Ezek voltak az üzleteink:
Ps4 játék
PS 4

Segítséget előre is köszi, Privát üzeneteim megvannak. :R

Ha nem szeretne értékelni, arra senki sem fogja őt kötelezni.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#18436) tudod

tudod
(újonc)

Anyagi kár nem ért.
Privát üzenetben cimbiszabo felajánlott nekem egy törött telefont,mire én elfogadtam az ajánlatát és le is fixáltuk tegnap este a találkozót, még írta is,hogy ha akármi közbe jön értesít mindenképpen. Ma ott voltam pontosan de az úriember nem jelent meg és még csak nem is jelezte se telefonon se itt,hogy közbe jött volna valami. Miatta üldögéltem 1 órát feleslegesen mielőtt tovább tudtam volna indulni a dolgomra.

(#18437) KEndre

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Cs. Roland (alias Gróf Kasó Roland, zengine666, cashobutcher, dilfor87, stratega610, Zufallz68, wubzi91, eos7d, Zsaxn) jelenleg előzetes letartóztatásban várja a további vizsgálatokat többszörös csalás gyanúja miatt. Azok a károsultak, akik még nem tettek feljelentést/bejelentést a rendőrséghez, most még jelentkezhetnek a Budapest, XI. Kerületi Rendőrkapitányságon a 06-1-381-400-as telefonszámon, vagy a 11rk[kukac]budapest[pont]police[pont]hu email-címen. Várják a bejelentéseket!

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#18438) Mikulásbá válasza Mikulásbá (#18433) üzenetére

Mikulásbá
(PH! kedvence)

Fejlemény:Sikerült telefonon beszélnünk,ígéretet tett,hogy visszautalja a pénzt,amint úgy lesz ideje.

(#18439) Alba Game

Alba Game
(tag)

Gergely1 [link] "barátunk is megvan. Ma megyek a yardra tanúskodni. Engem tavaj nyáron csapott átt a kis patkány egy 4500ft -os tápegységgel. :K

SONY: PSP - PS VITA - PS2 - PS3 -PS4, MICROSOFT: XBOX CLASSIC - XBOX 360 - XBOX ONE, NINTENDO: DS - 3DS - WII - WII U, SAMSUNG: GALAXY NOTE 3, APPLE: IPAD 4 - IPHONE 4S, PC, LAPTOP

(#18440) GoodOldTimes válasza Alba Game (#18439) üzenetére

GoodOldTimes
(fanatikus tag)

Az a Gergely1 kapott pozitív értékelést egy olyan felhasználótól Campa67 aki 3 nappal előtte regisztrált és már vagy 2 napja volt az oldalon és "vásárolt" Gergely1-től. Látszik, hogy véletlenül se kamu pozitív értékelést adott magának :D Campa67 azóta be se lépett. Megérne az is egy kitiltást.

Ha érkezik száz kedves üzenet, azt is meg tudja mérgezni egy rosszindulatú.

(#18441) Alba Game válasza GoodOldTimes (#18440) üzenetére

Alba Game
(tag)

A nyomozó mesélte, hogy az illető 2014 eleje óta folyamatosan követ(ett) el csalásokat, gyakorlatilag életvitel szerűen. A gond csak annyi, hogy arra azért odafigyelt (nem hülyegyerek!) hogy az 50.000 ft -os szabálysértési határ alatt maradjon. mert felette már bűncselekmény. Alatta szabálysértés csupán. Phhhh...

Más: csak mint a közelben lakó, kaptam szintén a nyomozótól a "fülest" hogy Szabadbattyán -ban is "dolgozik" egy kis csapat, akik folyamatosan csinálják a netes csalásokat. Jófogáson, Vaterán, meg itt is szerintem.
Szóval arrafelé csak óvatosan !!!

SONY: PSP - PS VITA - PS2 - PS3 -PS4, MICROSOFT: XBOX CLASSIC - XBOX 360 - XBOX ONE, NINTENDO: DS - 3DS - WII - WII U, SAMSUNG: GALAXY NOTE 3, APPLE: IPAD 4 - IPHONE 4S, PC, LAPTOP

(#18442) kakix

kakix
(tag)

Üdv!

Sajnos rosszul jártam.21-n reggel el utaltam a pénzt neki [link].Erre [link],aznap meg is kapta.Én 25-n kaptam meg délután.Ki bontottam és láttam hogy karcos a kijelző,és középen egy folt volt.(Hirdetésben és privátban azt írta karcmentes a kijelző).Picit hagytam melegedni mert hideg volt a telefont. Be kapcsoltam,ki próbáltam mindent és amikor állítottam a fényerőn,elkezded be csíkozni a képernyő,ezt csak lezárás után hagyta abba,de utána kb 2 óra múlva megint csinálta,remegett a kép és csikózódót.

Pénzt úgy sem kapok tőle,január 21 óta be sem lépet,nem is válaszolt semmire.Eladtam a telefont alkatrésznek,10000ft-ért,én 20000ft-ért vettem tőle. Tehát 10000ft a károm.

Pénzt már úgy sem látom tőle,de itt kapjon valamit. :(((

Köszönöm!

Értékelni itt tudod.

(#18443) Mercutio_ válasza Alba Game (#18441) üzenetére

Mercutio_
(PH! nagyúr)

Tudtommal sorozatos elkövetés esetén 50 alatt is bűncselekmény... :U

Eladó/Cserélhető cuccok: http://tinyurl.com/o2gwwd5 iPhone 5/5S GAMER tok, Panasonic GM1 váz+20/1.7 és 45/1.8, 60/2.8 m4/3 obik, Parnis Pilóta, Bulova mitilary, Seiko búvár- és alkalmi óra, LG 3D BR-lejátszó, + 1000 hasznos holmi, Siemens C60

(#18444) musztiii válasza stimre (#18391) üzenetére

musztiii
(tag)

Ezek alapján, akkor Nimriel is ő, én is ezen az e-mail címen társalogtam vele. Egy másik telefonszámon hívott (szintén ausztriai kamuk) de egy auto sms-t kaptam tőle az általad említett telefonszámról, mikor kinyomott.

Ha 24 órán belül nem reagálok, kérlek pingeld újra a privát üzenetet. - https://gamekeystore.hu

(#18445) Dealer95 válasza musztiii (#18444) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Nimriel = vistyan = Fripi = Repülösgizi = Tufih =Teufelh = relaed59 = Kachoz
és akkor ezek szerint = Nagatell

(#18446) KEndre válasza Dealer95 (#18445) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Pontos.

Három rendőrségen folyik ellene eljárás, össze kellene futtatni. Ez csak összefogással megy.

Priviben tudok segítséget adni.

KEndre

(#18447) derejecsokis válasza Dealer95 (#18445) üzenetére

derejecsokis
(újonc)

lehetséges hogy nagatell egyenlő lehet a dizzytüvel is?

mi bajod angolkoros!?

(#18448) KEndre válasza derejecsokis (#18447) üzenetére

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Nem valószínű. Más vonal.

(#18449) CartmanLand0

CartmanLand0
(fanatikus tag)

Bár az eset nem itt történt, de gondoltam megosztom veletek, hátha itt is bepróbálkozik, nehogy bedőljön valaki. Jófogáson hirdettem egy mobilt, írt egy srác, hogy sürgősen kellene neki, előre utal, de csak akkor, ha aznap fel is adom. Megadtam neki a számlaszámom, beleegyeztem, hogy amint megérkezett a pénz a számlára, küldöm is. Rá 10 percre küldött egy Erste bankos bizonylatot, amin valóban az állt, hogy elutalta az összeget nekem, kérte hogy induljak a postára. Mondom várok azért 1-2 órát, megvárom, míg az összeg befut a számlára, biztos ami biztos. Sajnos hiába vártam. Eltelt 3-4 óra, írtam neki, hogy a pénz nem jött meg. Erre jött egy tök fura üzenet, ahol kifakadt, hogy ő megbízott bennem, előre utalt, én meg nem küldök semmit ... így visszavonta az utalást ... aha ... persze. Jobban megnézve azt a bizonylatot amit küldött, látni lehet, hogy több helyen szerkeszthették, valószínű, hogy csinált egy kamu online utalásról bizonylatot, és elküldte, hátha benyalom, és feladom a telefont. Nem jött be. Az illető Éliás Gábor néven mutatkozott be, és Nagybarcára kérte a telefont. Remélem senki nem fogja becumizni :R

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.