Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1751) Curian

Curian
(csendes tag)

http://prohardver.hu/apro/elado_20gb-os_xbox360_hdd_wireless_joy_vga_av_kabel_hdmi_kabel/hsz_1-50.html

A hirdetés feladója finoman szólva sem éppen korrekt. Ne vegyetek tőle semmit! Én több mint másfél hete utaltam át neki 5,5e Ft-ot ("mert nem bízik az utánvétben"), a kifizetett áru pedig azóta sem érkezett meg. Sőt, a sokszori megkeresésemre/figyelmeztetésemre is csak annyit reagált, hogy nem ér rá ezzel foglalkozni, illetve, hogy mit tudok én ebben az ügyben csinálni... Szóval, nagyon úgy néz ki, hogy nem adott fel semmit nekem, és a pénzemet sem hajlandó visszafizetni.

(#1752) Dudu67 válasza Fuck3r (#1750) üzenetére

Dudu67
(tag)

Szia!

Úgy néz ki tényleg át akart verni, DE a "feketepontos totyik" ITT van...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1753) mergal válasza Curian (#1751) üzenetére

mergal
(aktív tag)

Szia! Én is utaltam neki bár ez ma reggel történt. Gyanítom mi lesz ugrott a lovém.

(#1754) nygma válasza mergal (#1753) üzenetére

nygma
(addikt)

Neve,címe megvan?

(#1756) nygma válasza mergal (#1755) üzenetére

nygma
(addikt)

Számlaszám alapján meg lehet tudni a nevet,illetve ha van ismeretséged a banknál,akkor a címet is. ;)

(#1757) mergal válasza nygma (#1756) üzenetére

mergal
(aktív tag)

Na hát az az ami nekem nincs! Azzal se megyünk sokra mert ha nem az övé a szla szám márpedig állítása szerint nem az ö nevén van akkor is kitudja milyen ismerősé aki nem mondja el.

(#1758) Curian válasza mergal (#1757) üzenetére

Curian
(csendes tag)

A rendőrségnek nem kell semmiféle ismeretség. Nálam megvan mindenféle dokumentum erről a dologról. Nem fogom annyiban hagyni.

(#1759) ABnormal válasza Fuck3r (#1750) üzenetére

ABnormal
(őstag)

Nekem 2008-07-04 10:52:38-kor írt egy fórumtársunk,hogy átutalt 2500ft-ot és akkor a megbeszéltek szerint küldjem a cuccot,de a mai napig nem ért ide az összeg...nagy ez az ország,biztosan kerékpáros szállítást kért a bankban,mert az olcsóbb...nemrégen kértem tőle egy fényképet a feladási bizonylatról,de azóta nem jelentkezik,biztosan sok a dolga... :)
nem értem az embereket,2500forintért képes ilyesmire? ehh... :(

[ Szerkesztve ]

(#1760) mergal válasza Curian (#1758) üzenetére

mergal
(aktív tag)

Hát én tanácstalan vagyok!

(#1761) Curian válasza mergal (#1760) üzenetére

Curian
(csendes tag)

Miért, ez ennyire halott ügy? Megvan a számlaszám, a(z ál)név, az átutalási bizonylat és a teljes privát levelezésünk. Ehhez még a Prohardver besegítene az IP címével/címeivel. Ennyi nem elegendő?

(#1762) mergal válasza Curian (#1761) üzenetére

mergal
(aktív tag)

Várok még egy kicsit, aztán ha nincs semmi akkor lebeszélem egy házigazdával hogy mit lehet ilyenkor tenni. IP meg szla szám alapján feljelentés vagy valami ilyenre gondolok!

(#1763) Fuck3r válasza ABnormal (#1759) üzenetére

Fuck3r
(aktív tag)

Sajnos ez még a jobbik eset, mert ezt könyebb kivédeni (amíg nem jön a zsé addig én sem küldök semmit)

Viszont szoptam már nem kis összeggel egy (Várpalotai-Szfehérvári úriemberrel), hogy én utaltam előre az összeget de cserébe semmi nem jött (késöbb huszoniksz esetbeli bírosági ügy lett belőle...) Az volt a tanuló pénz, azóta szerencsére sikerült többször kiszűrnöm és nagy ívben elkerülnöm a csalókat :U

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1764) Fuck3r válasza Curian (#1751) üzenetére

Fuck3r
(aktív tag)

az ilyenre ráférne, hogy akiket megrövidített azok álljanak össze és látogassák meg az otthonában az illetőt. :((( kiváncsi lennék az ilyen emberre a való életben, aztán adni neki egy-két jó nagy maflázst kompenzáció végett, mert ilyen üggyel bíróság elé menni... finoman szólva is lehetetlen... :(((

erről mindig a Jay és Néma Bob jelenet jut eszembe:
Amikor egyesével felkesresték a netes "köcsögölőket" ;] ide is ez kellene...

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1765) at3ssz

at3ssz
(csendes tag)

felkel jelentini minden átverős gyereket énis ezttettem H. GYULÁval :K
remélem a hétem megjön neki a papirja HEHE **** ****... 20.000 jómagyar forintal röviditett meg :O

[ Módosította: daa-raa ]

(#1767) dujo23

dujo23
(csendes tag)

Sziasztok.csalóba futottam. Sajnos vettem tőle egy telefont és nem tudok vele kezdeni semmit sem. Nem is világít a kijelzője sem. A hangszórón alig hallani valamit. Semmire nem tudom így használni a telót. Még a biztonsági kódot sem tudtam beírni újra kellett frissíteni a szoftverjét egy boltba. Az is pénz és így ha meg javítattom ha megtudják egyáltalán akkor teljesen nem éri meg. Nagyon rosszul jártam. A telefont nem veszi fel hívtam. Úgy hogy így vásároljatok tőle. Remélem örül és jó így neki. Ja és felhasználó címe ABY. N93as telót árul.

[ Szerkesztve ]

(#1768) dujo23

dujo23
(csendes tag)

Semmi gond elértem. Korrekt volt. ABY. Megegyeztünk. semmi gond vele. Vissza az előbbi üzi.

(#1769) dujo23

dujo23
(csendes tag)

Hat a draga abika79 nevű felhasználót mégsem találom. Egyszer sikerült vele beszélnem azóta kivan kapcsolva atelója. Nem baj a károm már úgy sem téríti meg. Csak vigyázzanak vele.

(#1770) nygma válasza dujo23 (#1769) üzenetére

nygma
(addikt)

1 nap alatt hány üzletet bonyolítottál az oldalon? :U

(#1771) Gombinyó válasza nygma (#1770) üzenetére

Gombinyó
(őstag)

Gondolom ABY=abika, de lehet hogy tévedek.

(#1772) nygma válasza Gombinyó (#1771) üzenetére

nygma
(addikt)

1767-es hsz-ben azt írja,hogy a "felhasználó címe" ABY... :U

(#1773) Ndruu válasza nygma (#1772) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Van itt Abi, Aby, abyka79. Nyilván az utóbbira gondolt az illető.

Harrrr!!!!

(#1774) *Z/\ck*

*Z/\ck*
(aktív tag)

Volt egy érdekes dolog minap. Nem feltétlen csaló de azért bosszantóan bunkó....Kirkje-éről van szó, egy bontatlan logitech G5-öt árult, megbeszéltük az időpontot, 13:00 Árkád főbejárat.Én Budakalászi vagyok, tehát ez nekem másfél óra oda, másfél óra vissza a legmelegebb napszakban:DDD dehát a g5 az g5 gondoltam. erre hivom 13:25kor hogy hol a ******ba van. Erre közli hogy jah bocsi, de a bátyámnak adom el és irtam üzit neked PH!-n fél 12kor. csakhogy én úszni voltam és különben is mér kéne reggel is a gép előtt várnom, hogy esetleg lemondja a FIX időpontot...Erre mondtam neki, hogy nem korrekt, nem kiabálva, nem csűnyán:DDD erre kioktat hogy hogy képzelem a bátyja kérte és azért akkor biztosan neki adja. Szóval egy csomó időmbe, jegyembe fáradtságomba került, nem mintha összeesnék tőle csak másokat szeretnék fogyelmeztetni, hogy KIRJKJE (ujjonc) szavában nem lehet megbízni..... :( :( :( NAH ENNYI, KÖSZÖNÖM HOGY MEGHALLGATTATOK! :R

(#1775) Ndruu válasza *Z/\ck* (#1774) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Hát nem volt szép tőle. Egy telefont megereszthetett volna feléd...
"dehát a g5 az g5 gondoltam" - Nekem is megért 1700Ft-ot annak idején... :DDD (Nem, nem írtam el.)

Harrrr!!!!

(#1776) nygma válasza *Z/\ck* (#1774) üzenetére

nygma
(addikt)

Ha velem csinálta volna meg,azthiszem megkerestem volna személyesen is... ;]

(#1777) Mákos7észta válasza Curian (#1751) üzenetére

Mákos7észta
(aktív tag)

És mergal- nak is mehet az üzenet. Ti mit akartatok venni tőle? Én a Joy-t, 11- én utaltam a pénzt, és ugye ma van 17- ike. Azt mondta, hogy 12-én feladta, és maximum 15- ikére itt kell lennie.
Na persze, úgy néz ki ennyit erről. Az a baj, hogy se telefonszám, se semmi. Viszont ha megtudnánk valamit az emberünkről, akkor én benne vagyok egy találkában :U Komolyan mondom, nem hiszem el, pofátlanság az egész. 2 napja nem is volt PH!- n szóval úgy néz ki megszedte magát, de el kéne kapni.
Számlaszám alapján meg IP alapján megtalálható? És miért csak éjszaka járt fel PH-ra? Ááá, pedig így utólag annyira nevetséges, és mégis kezdtem egy ilyen emberrel, újonc, név és elérhetőségek nélkül. :(

Ja, a hirdetés linkje még egyszer.

Ja, még valami, valamelyikőtök beszélt vele MSN- en?

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#1778) nygma válasza Mákos7észta (#1777) üzenetére

nygma
(addikt)

Számlaszám alapján a nevét meg lehet tudni.

Ha feljelented a rendőrségen,akkor a PH! kiadja a rendőrségnek az adatait.

(#1779) *Z/\ck* válasza Ndruu (#1775) üzenetére

*Z/\ck*
(aktív tag)

honnan szereztél g5-öt 1700Ft-ért te jó ég-.-''?:DDD

(#1780) Ndruu válasza *Z/\ck* (#1779) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Eagle16 hirdette, le volt vágva az USB kábel vége, 1500-ért megvettem tőle postával, 200-ért vettem egy USB kábel a boltban, ráforrasztottam és azóta is tökéletesen működik. :D

Harrrr!!!!

(#1781) Mákos7észta válasza nygma (#1778) üzenetére

Mákos7észta
(aktív tag)

De egyáltalán fognak foglalkozni velem? Csak 6000 Ft- ról van szó, az szerintem nem sok mindenhez elég, mikor ismerősöm 70000- es telefonját lopták el, sem foglalkoztak semmit vele, pedig pontos személyleírás, rendszám alapján keresték. Szóval nem tudom fognak e foglalkozni az üggyel. A PH! is csak a rendőrségnek ad ki információt, szóval passz. :F

(#1782) nygma válasza Mákos7észta (#1781) üzenetére

nygma
(addikt)

Szóval csak a számlaszáma van meg és,hogy milyen Bank... :F

Számlaszám alapján tudj meg amennyit lehet,utánna van miből kiindulni...

(#1783) Mákos7észta válasza nygma (#1782) üzenetére

Mákos7észta
(aktív tag)

Bank, számlaszám, név, igazoló szelvény, PH! account, MSN cím :F

(#1784) nygma válasza Mákos7észta (#1783) üzenetére

nygma
(addikt)

Név alapján keress rá iwiw-en és Myvipen...

(#1785) Ndruu válasza Mákos7észta (#1783) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Ment privát...

Harrrr!!!!

(#1788) Typhoon47 válasza passatgt (#1735) üzenetére

Typhoon47
(őstag)

Nekem is jött :O

"Education is important but big biceps are importanter"

(#1789) nygma válasza Typhoon47 (#1788) üzenetére

nygma
(addikt)

Aki nem tud angolul eleve előnyben van... ;)

(#1790) Typhoon47 válasza nygma (#1789) üzenetére

Typhoon47
(őstag)

:D

De nem értem, hogy müxik ez. Asszongya adj egy számlaszámot és utalom is a kesst.
És ha megadom akkor mivan? :F

(#1791) nygma válasza Typhoon47 (#1790) üzenetére

nygma
(addikt)

Az egész szöveget ha lefordítva beírod ide,akkor megmondom... :)

(#1792) Typhoon47 válasza nygma (#1791) üzenetére

Typhoon47
(őstag)

Már nincs meg a mél mert ment az instant kuka :B
De csak ennyi volt benne, hogy hali, érdekelne a cumó és kész vagyok most rögtön utalni 700 urót, ha utána feladod a csomagot nigériába... wtf? :U

(#1793) nygma válasza Typhoon47 (#1792) üzenetére

nygma
(addikt)

Hadd utaljon...egyébként sosem fogod megkapni a pénzt... :U

(#1794) Curian válasza Mákos7észta (#1777) üzenetére

Curian
(csendes tag)

Úgy tervezem, hogy kedden megyek rendőrségre. Kinyomtattam a teljes privát levelezésünket, plusz ott a számlaszám (ami OTP-s). Ezen el lehet indulni, hisz a rendőrség kérésére a PH! kiadja a barátunk IP címét/címeit, amelyet pedig vissza lehet keresni a szolgáltató adatbázisában. Bár ha jól gondolom, valamelyik haverjánál gépezett éjjelente, álnéven "mutatkozott be", meg nem is hiszem, hogy nyíregyházi. A lényeg az, ha bármilyen információt megtudtok róla, akkor mindenképpen jelezzük egymásnak. Legalább tegyünk meg minden tőlünk telhetőt. Egyébként, ha már kérded, én is a "kontrollerre" fizettem be. Várnunk már semmiképpen sem érdemes, mert mondom, nekem elméletileg már 1,5 hete adta fel a csomagot "elsőbbségivel", és azóta sincs semmi. Kérésemre a küldeményazonosítót sem tudta eljuttatni nekem mailben...

(#1795) Mákos7észta válasza Curian (#1794) üzenetére

Mákos7észta
(aktív tag)

Igen, én is amit csak tudok. Sajnos embereket nem találtam, sajnos semmi gyanús, de valahol el kell kezdeni. Szóval valószínű az egész hirdetése egy nagy kamu, mert két embernek egy kontrollert akart eladni :) Nekem "csak" egy hét, elsőbbségiként, később törékenyként, hanta összevissza. Küldeményazonosítót persze nekem se küldte el. Viszont ha tényleg nem saját gépről csinálta és nem is nyíregyházi, akkor nem sok minden van a kezünkben :(

(#1796) mergal válasza Mákos7észta (#1777) üzenetére

mergal
(aktív tag)

Üdv Én a vinyot vettem volna meg! 6000 Ft om bánta! Nekem sem jelentkezik!

(#1797) mergal válasza Curian (#1794) üzenetére

mergal
(aktív tag)

Igazad, van de én mégis azt mondom hogy nem megyünk semmire. A következő csalódás a rendőrségen fog érni. Amilyen elánnal azok dolgoznak! Sztem sajna nem fognak tudni segíteni..... Bár meg kell próbálni!
Nekem ez volt a tanuló pénz. Kb 4év óta ez az első eset! Nagyon vakon beleszaladtam ebbe csak az olcsó ár volt a szemem elött.

(#1798) sniper elite

sniper elite
(senior tag)

Már bocs de azok akik a rendőrségtől várnak mindent el, azok honnét tudják hogy 100%-osan dolgoznak majd rajta?Nekem eddig 3 feljelentést kellett tennem, mindegyik lopás volt, és mindegyikben rengeteg bizonyíték volt az éppen aktuális tettes ellen, főleg amikor középiskolás voltam akkor loptak meg rendszeresen, pl 40 ezres órámat lenyúlták, és mindenki tanúskodott a gyerek ellen, de nem jártak el ellene... Sőt azután mást is meglopott, hogy miért nem kapott érte semmit azt nem tudom, pedig közismert volt hogy egy roma banda legmocskosabb tolvaja! Szóval ennyit a nagy Magyar rendőrségről! Arról már ne is beszéljünk hogy sok Magyar gyerektől védelmi pénzt kért, erre egy válasz volt mindig, "oldjátok meg magatok között"! Már jó pár éve volt de rohadtul csalódtam a rendőri szervekbe! Szóval az itteni csalókkal se fognak eljárni valszeg, majd kaptok egy papírt 5 hónap múlva, hogy lezárták a nyomozást!

[ Szerkesztve ]

(#1799) eddie17 válasza sniper elite (#1798) üzenetére

eddie17
(addikt)

pedig közismert volt hogy egy roma banda legmocskosabb tolvaja

Szvsz ezért. De ebbe nem akarok belefolyni, mert nincs ennek helye itt, csak gondoltam megjegyzem, mert ez a részlet után megértettem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1800) sinus1 válasza Kalandor (#1) üzenetére

sinus1
(csendes tag)

Üdv!

Nem tudom, ez ide tartozik-e, de gyanúsnak gyanús.

sinus1

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.