Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1701) bullseye

bullseye
(addikt)

tipikus magyar szomorgós helyzet, akármilyen antipatikus gépember módon kommunikál, sőt, most már zsarol és fenyegetőzik Szabi, az előleg jog szerint (most csekkoltam) sajnos mindíg visszajár.
Ősember, szerintem add neki oda azt a k. 15-t, kívánjad magadban kellő felhasználásra, és add el másnak a memót, ozt ennyi, mert az írásaiból úgy veszem a következő lépésként feljelent emberiességellenes bűnökért, vagy megöli a kutyád...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1702) Ősember válasza Szabi790612 (#1699) üzenetére

Ősember
(őstag)

aki nagyon akart az el is ért, csak azt nem akartam, hogy ugy csörögjön a telefon ahogy általában szokott :F
hogy szolna a megállapodás? :)

finest, bullseye :)

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1703) Szabi790612 válasza Ősember (#1702) üzenetére

Szabi790612
(tag)

felezzük meg a dolgot, és felejtsük el egymást

(#1704) Ősember válasza Szabi790612 (#1703) üzenetére

Ősember
(őstag)

rendben. :K megy utalás az otp-s számlára cibröl (csak holnap érkezik meg).

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1705) Ősember válasza Ősember (#1704) üzenetére

Ősember
(őstag)

[ Szerkesztve ]

(#1706) moddingR válasza Dudu67 (#1656) üzenetére

moddingR
(tag)

nemtom mi a redvás **** kell beleszolni amikor nem is tudod mirol van szo..... ez a no comment :W

(#1707) subaruwrc válasza moddingR (#1706) üzenetére

subaruwrc
(nagyúr)

legalább offba rakhatnád a hasonló megnyilvánulásaidat.

ryzen 3600 - 3800x - 3900x eladó

(#1708) tlv

tlv
(MODERÁTOR)

Offolast, mocskolodast abbahagyni, mer a sorom elfogyott igy kora reggel es szar kedvemben vagyok :U

Derp

(#1709) Dudu67 válasza moddingR (#1706) üzenetére

Dudu67
(tag)

Lehet, hogy figyelemmel kisértem az esetet az elejétől fogva?

Én befejeztem...

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1710) Szabi790612 válasza Ősember (#1705) üzenetére

Szabi790612
(tag)

jelelntem, hogy a visszautalás a megállapodás szerint megérkezett.
Vita lezártnak tekinthető.

(#1711) ^Clown válasza Szabi790612 (#1710) üzenetére

^Clown
(veterán)

Hál'istennek...

(#1712) pctuninger

pctuninger
(csendes tag)

Hellosztok
Van egy Frayd nevű eladó,aki átvert lelépet 27ezerrel,átvert egy pspvel szerintem megérdemelné hogy lecsukját a ***** (inkáb nem irom ki)

itt az árverés( vagy irjak átverést?) linkje

[ Szerkesztve ]

(#1713) PHM válasza pctuninger (#1712) üzenetére

PHM
(addikt)

Msn cím: foxconn5 stb.
Ne legyen igazam, de ez kicsit gyanús nekem.
Google-foxconn5-tárolt változat.
A kapott adatok alapján valószínűleg el tudod dönteni,
hogy a 2 nick azonos személyt takar-e.
Szerk: megnéztem, sajnos úgy tűnik frayd=foxconn5.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1714) subaruwrc válasza pctuninger (#1712) üzenetére

subaruwrc
(nagyúr)

pár oldallal ezelőtt volt a nagy bocsánatkérés és megint genyóskodik? ennyit ért a szava :C

(#1715) PHM válasza subaruwrc (#1714) üzenetére

PHM
(addikt)

foxconn5 bocsánatkérése.
No comment.
pctuninger: gombinyó -t keresd, talán tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1716) Shadows válasza PHM (#1715) üzenetére

Shadows
(senior tag)

ez gigalol.....

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#1717) Gombinyó válasza pctuninger (#1712) üzenetére

Gombinyó
(őstag)

Ehh, már megint kezdi? :W

(#1718) subaruwrc válasza PHM (#1715) üzenetére

subaruwrc
(nagyúr)

megvan a második alany akit kinyuvasztok....

(#1719) bullseye

bullseye
(addikt)

Nem kéne lassan kiírni bazi betűkkel a apróhírdetések tetejére, hogy SENKI NE UTALJON ELŐRE SEMMIT kivétel esetleg a kiemelt eladók, akik régóta itt vannak, napi több üzletet bonyolítanak, és tucatnyi ember, akár őstag is elégedett velük?

Mindenk másnál majd kis kellemetlenséget jelent a személyes találkozó/utánvét, de a sima lehúzások csökkennének (jönnének helyettük a működésképtelen alkatrészek...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1720) dave93

dave93
(őstag)

Sziasztok!
Hallottam anno elég sok gond volt foxconn5 el, és most újra itt van. [link] (MSN cím alapján) Én nem tudom, lehet hogy már tényleg jó fiú, csak szóltam. üdv :R

(#1721) Ndruu válasza dave93 (#1720) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Ez alapján már ki lehetne tenni.

" • egynél több regisztráció használata: ha észrevesszük, hogy több nicket regisztráltál, akkor mindegyik végleg kitiltásra kerül."

Ez már a harmadik regje, amit látok.
foxconn5 = frayd = jaegarnx4

Szólj a modiknak!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1722) Clain

Clain
(tag)

sziasztok !
Lenne egy olyan kérdésem h. akarok venni egy telót ,deh személyes találka nem oldható meg a távolság miatt,tehát csak a posta maradna deh már telefonon többször beszéltem az illletővel ! Szerintetek érdemes lenne úgy megvennem a telót h. nem láttam előtte ?? :F :F
(természetesen nincs előreutalás vagy ilyesmi, csak utánvéttel)
vagy esetleg v.mi jó tanács?
:B :B

(#1723) sasa311 válasza Clain (#1722) üzenetére

sasa311
(veterán)

Az előreutalás és az utánvét között gyk. semmi különbség nincs.
ha előreutalsz és nem kapod meg a cuccot, vagy nem olyan cuccot kapsz, amit ígértek, akkor csak balhézni tudsz.
Ha utánvéttel kapod, akkor amíg nem fizetted ki a postásnak át sem veheted, és ugyan úgy lehet szar vagy féltégla a dobozba, a postást nem érdekli. Ergo ugyan ott vagy.

Én így maximum nagyon megbízható eladóval foglalkoznék csak, mivel ha valami nem stimmel futhatsz a pénzed után. Csak egy neved és egy címed lesz.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1724) Clain válasza sasa311 (#1723) üzenetére

Clain
(tag)

Az igaz ,bár ha előre utalásról lenne szó akkor az is előfordulhat hogy el sem küldik a csomagot !
utánvételnél pedig meg van név, cím meg minden adat amivel több mindent lehet kezdeni ,mert ha csaló, ha nem, akkor is valós címet fog megadni ahova érkezzen a pénz ! és ha csalás lenne előbb oda érnék mint a pénz !
a telefont nem lehet valahogy lenyomozni ? imei alapján vagy valahogy ?

[ Szerkesztve ]

(#1725) juliabrilke válasza Ndruu (#1721) üzenetére

juliabrilke
(addikt)

jaegarnx4-al én is találkoztam mostanában. Akkor felejtős a téma részemről szerintem.
Még jó, hogy benéztem ide. (bár már látom, hogy tiltva is van :U )

[ Szerkesztve ]

(#1726) sasa311 válasza Clain (#1724) üzenetére

sasa311
(veterán)

Utánvétnél név, cím van.
Átutalásnál pedig bankszámlaszám és név.

Mind a kettő tökéletesen alkalmas arra, hogy megtaláld az illetőt.
Ellenben akár átutalás akár utánvét, ha át akar verni akkor át fog. Utalásnál nem küldi a csomagot, utánvétnél pedig féltéglát küld.

Max annyival jobb az utánvét, hogy akkor biztos kapsz valamit a pénzedért, maximum egy féltéglát :))

(#1727) Clain válasza sasa311 (#1726) üzenetére

Clain
(tag)

Esetleg valami ötlet ?
mire kellene figyelni ?

kösszi :R

(#1728) Ősember válasza Clain (#1727) üzenetére

Ősember
(őstag)

nincs jo megoldás :) valakinek engedni kell, bizalom kell... vagy te adsz neki elöre valamit, vagy ö ad neked elöre valamit. ez addig patt helyzet... ilyen helyzetre jo egy fudemegbizhato harmadik fél, aki vállalja, hogy a vevötöl átveszi a pénzt, amig a csere zajlik, felvázolom.
vevö küldi pénzt az embernek
elado küldi cuccot a vevönek
ha a vevö elégedett, akkor az ember küldi a pénzt az eladonak
ha a vevö elégedetlen, akkor visszaküldi a cuccot az eladonaknak
cseles :D

[ Szerkesztve ]

(#1729) RandomGosu

RandomGosu
(senior tag)

halihó nem is tudtam hogy lehet káromkodni

(#1730) Clain válasza Ősember (#1728) üzenetére

Clain
(tag)

ez nem rossz !
csak sajna nincs egy 3. ember akit be lehetne venni ! :O
esetleg nincss valaki Debreceni ? :D :D :D

(#1731) Ősember válasza Clain (#1730) üzenetére

Ősember
(őstag)

bankszámla kellene hozzá csak ;) nem is kell helyi ember, ez a szép az online kereskedelemben, nem gondolod? :B országon belül nagyon egyszerü lenne biztonságossá tenni az egész üzletelést, csak mindenki lusta megmozditani a hátsoját :))

(#1732) Clain válasza Ősember (#1731) üzenetére

Clain
(tag)

igen ! vagy akár egy magánrepülő is megtenné ! :D :D
nem tom mi tévő legyek !? :(((

[ Szerkesztve ]

(#1733) Ősember válasza Clain (#1732) üzenetére

Ősember
(őstag)

lehet tudni valamit az illetöröl? link a hirdetéshez? :) mert ha 0 üzlete volt még, akkor ugye marad a feneketlen bizalomkut és reméljük, hogy nem lesz gubanc ;)

(#1734) Clain válasza Ősember (#1733) üzenetére

Clain
(tag)

Igazából még régebben hirdetett telót ,nem ezen az oldalon ,akkor még beszéltünk ,azóta is párszor még csörögtünk egymásra ha volt valami ,deh most is hívott hogy van pár készüléke és az egyik érdekelne ,csk még nem üzleteltünk ,ezért nincs meg annyira a bizalom !

(#1735) passatgt

passatgt
(aktív tag)

lol

A nigériai csalásos cucc már a ph-ra is eljutott?(Vagy csak nekem új?):O

Dear Seller,
I'm Mrs Susan Bash.I'm highly interested in purchasing your item placed on this site to my son as a Birthday gift in Africa.I will like to buy 10pieces you have available for sale and the price for each + shipping through DHL or EMS to Africa.Payment will be made through Bank To Bank Transfer and i want you to reply me to my personal E-mail via:you can add me to this E-mail via:(mrssusanbash01th@gmail.com) Thanks.

(#1736) sasa311 válasza passatgt (#1735) üzenetére

sasa311
(veterán)

csak írj neki egy levelet, hogy ahogy megjött a pénz a bankszámládra azonnal küldöd :)

(#1737) Ndruu válasza passatgt (#1735) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Volt már korábban is probléma velük.

Én azt ajánlom, hogy még akkor se küldj semmit sehova, ha már a számládon a pénz (ami soha nem fog persze bekövetkezni). A számlaszámodat se add meg neki, mert azzal is vissza tudnak élni!

Harrrr!!!!

(#1738) KisBundi

KisBundi
(őstag)

Hi! Talán Ti tudtok segíteni. Láttam hogy, van ilyen PH megbízhatósági oldal. Na most ha üzletet kötök akkor hol lehet a tagot értékelni, mert láttam hogy vannak szavazatok....? :)

(#1739) Ndruu válasza KisBundi (#1738) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Kivel érdemes üzletelni topic... - Pozitív értékelés kiosztása

Akikkel jó vigyázni üzletelés során! - Negativ értékelés kiosztása

Már rég nem frissítették az adatbázist, de attól még lehet írkálni a megfelelő helyre, később biztosan frissítik.

Harrrr!!!!

(#1740) KisBundi válasza Ndruu (#1739) üzenetére

KisBundi
(őstag)

Kösz a választ. Volt egy pozitív értékelésem és nem tudtam ki adta de most már tom. :C

(#1742) passatgt válasza kohutaki (#1741) üzenetére

passatgt
(aktív tag)

szvsz a 20k-t csak kitaláltad, ha meg nem, akkor meg szépen "átverted" volna a vevődet :)

(#1743) finest válasza passatgt (#1742) üzenetére

finest
(őstag)

:DDD 20k lol

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1744) kohutaki válasza finest (#1743) üzenetére

kohutaki
(csendes tag)

Még csak egy napja volt fönt, én még semmit nem írtam, még csak kikiáltási árat sem, hanem ő ajánlotta föl.ezzel indított!De a lényeg, hogy elestem ettől az üzlettől.szerintem erre bárki zabos lett volna.Mi ez ha nem üzletrontás...?

(#1745) finest válasza kohutaki (#1744) üzenetére

finest
(őstag)

Tulajdonképpen igazad van, én sem értem, h miért kell vásárlási szándék nélkül valakinek mindenáron megmondani a frankót.
A 20k viszont irreálisan magas, gondolm, h az ajánlattevő átnézte a PH-ás hirdetéseket AGP ide vagy oda...

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1747) KisBundi válasza kohutaki (#1746) üzenetére

KisBundi
(őstag)

Jó-jó üzletrontó, de arra nem gondoltál, hogy a srác nem feltétlenül az ócsárolás miatt fog elállni az üzlettől, hanem Ő maga járt a dolgok után?
Ajánlom figyelmedbe eme topik első 8 hozzászólását: [ PROHARDVER! - abszolút kezdőknek [Olvasd el az 1. hozzászólást, mielőtt kérdezel!]]
Ebből röviden kiderül hogy senkit nem fognak azért kirúgni mert szól, hogy irreálisan magas az ár a cuccért. Megértem hogy szeretted volna elpasszolni a karit "jópénzért", de az ilyen a PH-n átverésnek számít. :)

Ahogy elnéztem a hirdetést a 20K-s licit tényleg kamunak tűnik (ne vedd sértésnek). Ha tényleg annyit kínáltak volna érte,akkor biztos nem írtad volna ki hogy még licitáljanak rá. :F

[ Szerkesztve ]

(#1748) Mulderpapa válasza passatgt (#1735) üzenetére

Mulderpapa
(aktív tag)

Semmi...Elnéztem

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#1750) Fuck3r

Fuck3r
(aktív tag)

Idézet a "kivel érdemes üzletelni topikból"
(mivel nem volt kedvem újra megírni az egész kommentet, sry :B

"feketét is lehet adni? :B

mert ha igen akkor jgstom fórumtársnak kijár egy fekete :((

Fizetés nélkül akarta postáztati a processzoromat

1. Két hete hirdettem meg a cpu-m 9.000+postáért előreutalás ellenében
2. Múlt 7 hétfőn jelentkezett, hogy 9K-ért (postát álljam én) elviszi (mondom jó de előreutalás ellenében)
3. Ő is beleegyezett, Kedd-en számlaszámot elküldtem neki
4. Szombatig semmi sem történt (3-4 pü-re nem válaszolt, noha egész nap aktív volt PH-n)
5. Szombaton végre üzent, hogy Péntek délután átutalta Bankból a pénzt (ekkor kezdtem gyanakodni (mivel ugye pénteken néhol már 1-1:30 kor zárnak a bankok))
6. Azóta sem ért ide a pénze de azt elvárta volna, hogy postázzam neki a processzort, noha 4-5x kérdeztem tőle a címét ennek ellenére egyszersem adta meg
7. Végül Kedd reggelig (3 értéknap+ma) adtam neki haladélot, hogy ideérjen az utalása, majd felajánlottam neki, hogy ha megjön az utalása akkor visszautalom a pénzt de ez sem nagyon érdekelte

Hát ezért fekete pont :(

Szerencsére én már a hosszú évek során megtanultam, h soha ne legyen jóhiszemű az ember, de félő, hogy másoknál is bepróbálkozik ez a szemétláda..."

hirdetésem

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.