Hirdetés

2017. február 25., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-27 08:42:40

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#15001) bundata válasza great66 (#15000) üzenetére

bundata
(tag)

Mint írtam neked,nem vagyok hajlandó a vádaskodásaid meghallgatni.
Fényképem van minden egyes eladott vagy javított termékről.
Ha úgy érzed megkárosítottalak,lehetőséged van orvosolni a dolgot állok elébe.
Továbbiakban nem kívánok hozzászólni a kérdéshez,és stíluson aluli
beszélgetést folytatni az állítólagos hazudozásokról. :R

Rendezte.

[ Módosította: domperke ]

(#15002) great66 válasza bundata (#15001) üzenetére

great66
(kvázi-tag)

Egy kérdésemre sem válaszoltál. Véleményed szerint, hogyan tudnám orvosolni azt, hogy megkárosítottál?
A hazudozás pedig nem állítólagos, mert ott van a privikben. Egy képet berakok a foglalatról.

Rendezte.

(#15003) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Nos akkor kedves bundata és gret66!

Ez a topik nem chat.Mivel mindketten leírtátok a dolgot innentől jó volna ha valami kompromisszumot kötnétek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#15004) bundata válasza domperke (#15003) üzenetére

bundata
(tag)

Részemről lezártnak tekintem az üzletet. :R

Rendezte.

(#15005) great66 válasza bundata (#15004) üzenetére

great66
(kvázi-tag)

A próbagarancia azt jelenti, hogy kipróbálom és ha jó akkor minden OK, ha nem akkor visszaveszed.
Ez nem működik...
Visszapostázom neked (hogy ezen ne legyen vita, a saját költségemen),
te pedig visszautalod az árát.
Ezzel teljesül a vállalt próbagarancia!

Rendezte.

(#15006) bundata válasza great66 (#15005) üzenetére

bundata
(tag)

Pénteken mikor megkaptad a lapot nekem semmilyen törésről nem írtál a lappal kapcsolatban
csak arról,hogy hazug tetű vagyok,amit hallgattam is 3 napig.
Így a próbagarancia érvényét veszítette. :R
Részemről az üzlet lezárva. :R

Rendezte.

(#15007) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Mint kértem ne itt chateljetek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#15015) orion1025

orion1025
(őstag)
LOGOUT blog

Szeretnék érdeklődni, hogy az én problémámra mikor lesz valami "orvosság"?Nem nagy értékről van szó, de akkor is... [link]

Lásd ott!

[ Módosította: Undoroid ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..." Sikeres üzletnél jár a pozitív! [55+257 pozitív és 0 negatív!]

(#15019) crey

crey
(MODERÁTOR)

Utoljára kérek nyomatékosan mindenkit, hogy ezt a topicot NE HASZNÁLJA CHATELÉSRE, és csak adott ügyben érintettek írjanak ide!

20 hozzászóláson belül ez a harmadik moderátori figyelmeztetés, aki a továbbiakban is ignorálja a kérésünket, minimum 1 napos eltávra számíthat.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15021) Balu77

Balu77
(senior tag)

A következő alakot kerülni érdemes: [Rofocal]
Hétfőn beszéltem le véglegesre privátban egy memória vásárlást. A hírdetése: [link]
A megbeszéltek szerint eljött és nyélbe ütöttük a bizniszt. Aztán jött a hidegzuhany! Kiderült, hogy teljesen rossz a memória, amire gondoltam, ok előfordul, csak a bökkenő az, hogy ez az alak azóta sem elérhető. Se az itteni üzenetemre, se sms-re nem válaszolt és telefont sem vette fel. Utólag belegondolva biztosra veszem, hogy már az eladáskor tudta hogy rossz.
Mivel itt nem adhatok ki személyiségi adatokat, így csak annyit említenék róla hogy egy komlói 18-19 körüli fiatal srác. Nagy ívben elkerülendő!

izé

(#15023) puhoska76 válasza puhoska76 (#14949) üzenetére

puhoska76
(tag)

Semmi válasz azóta két napja be sem lép kérném a megfelelő szankciókat meghozni ,köszönöm :R 5000ft-al károsított meg :(((

Az ítélet

(#15025) szmolcsi

szmolcsi
(tag)

-Nem akartam feketét adni bvvitya-nak de sajnos rászolgált.
-Hirdetett egy törött noteszt [link],gondoltam mivel úgyis van jó pár 15,4-es kijelzőm feltámasztom,és keresek rajta egy picit.A hirdetésben is látszik megjelölve hogy kijelző 5-10k a notiba,nekem használt számtek boltom van és volt is már egypár üzletünk egymással így megbíztam az eladóban megvetem a notit tesztelés szétbontás nélkül,a notiba 15,4-es led kijelző kellet ami árban pontosan a duplája és az összes használt számtek oldalon nincs,adásvételi szerződésen természetesen nem jó telószámot adott meg így a vásárlástól számítva 1 órával már nem tudtam elérni az eladót.Priviben természetesen nem tudta milyen kijelző kellet is a notiba telefonon már azt is tudta Pesten hol lehet 21k-ért megvenni,vissza vásárlástól teljesen elzárkózik,kifogás arzenál természetesen 1millió.
Ez kerek-perec vásárló félrevezetése ismeretségünk kihasználásával,jó kis tanuló pénz volt kiben is bízhat meg az ember.
Vele való üzletelés erősen kerülendő,postán meg főleg!!

Az a gond írod hogy használt számtech boltod van...Ha ez van mielőtt valamit megveszek utánanézek hogy mi is az.Google 2-3 találata egyből dobja a notiról hogy led kijelzős...Az hogy a hírdetésbe beleírt egy ilyen árat javításra nekem gyanús lett volna hiszen akkor ő is megjavíttathatta volna.... Az ember ugyan nem korrekt de pont annyira vagy hibás mint ő....Feketét ezért nem jár.

3db szabály:Intel,Nvidia,X-Fi-és soha nem lesz gond!!

(#15028) bundata válasza opel8v (#15022) üzenetére

bundata
(tag)

Megbeszéltük a kollégával a részleteket,a pénze vissza lett utalva. :R

Rendezte.

(#15029) joegyor

joegyor
(újonc)

Bandeetos-nick nevű hírdető csúnyán becsapott.
Ez év áprilisában hírdetett garanciális Samsung Advance telefont 45000,- ért vettem meg tőle.
Tegnapig használtam, de jött 2 rendőr és lefoglalták a telót.
Az eladó a barátnője nevére vett mobilt adta el nekem, amit ,min kiderült részletre, hűséggel vett, de nem fizetett.
Ma teszek feljelentést ellene a rendőrségen,-szándékos megtévesztés,csalás miatt.

Kitiltva.

[ Módosította: Kalandor ]

(#15030) 5teve

5teve
(őstag)

Richie18-tól postán keresztül vettem meg ezt a hibátlannak hirdetett lapot: [link]

a hibátlan helyett kaptam egy használhatatlan alaplapot, melyen:

- az első PCI-E slot lefogatója letörve
- második PCI-E slot előtt a nyák a nyomtatott áramkörig bekarcolva [link]
- egyik PCI-E slot sem működik, bármilyen VGA-t rakok bele
- alaplapi DVI csatlakozó nem működik

ez szerintem kimeríti az átverés fogalmát.
jeleztem kifogásaimat privát üzenetben, bár többször belépett, eddig választ nem kaptam, ezért fordulok ide.
sajnos csak későn néztem utána, hogy a neve már szerepel a topikban: [link]
ha 1 héten belül nem kártalanít, rendőrségi feljelentést is teszek.

kérem a moderátorokat, a felhasználó szankcionálására.

Kap egy privátot és 1 hetet rendezni! 2013.07.15.

Lejárt a határidő.Ennyi volt.Kitiltva.

tel: 7o-373-oo29 *** Viberen is! ------------ eredeti bontatlan ceruza / AA akkuk eladók, keresd a hirdetéseim közt

(#15031) .:Vision:.

.:Vision:.
(fanatikus tag)

Solyom76 3 hete elrakatott velem egy i7 es mobil procit, pár napja rákérdeztrem, hogy mikor akarja elvinni, akkor még pár nap türelmet kért majd ma benyögte hogy mégsem kell neki. Nem 2 filléres cuccot jegeltetett hanem egy harmincegynéhányezres procit. Ha feketét nem is érdemel jó lenne ha ittmaradna a neve, tudják csak meg mennyire szavahihető ember üzleteléskkor.

Neve marad valóban feketét nem ér.

(#15032) orion1025

orion1025
(őstag)
LOGOUT blog

Ezen hsz. témája még mindig nem változott, és választ sem kaptam azóta a pénz visszafizetés megemlítésére sem, így kérnék Peter50-nek egy orbitális FEKETÉT bevésetni!

Végleg távozott.

[ Módosította: Undoroid ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..." Sikeres üzletnél jár a pozitív! [55+257 pozitív és 0 negatív!]

(#15033) 5teve válasza 5teve (#15030) üzenetére

5teve
(őstag)

Richie18-al kapcsolatban ezt csak hozzáfűzném mint "érdekesség": [link]

tel: 7o-373-oo29 *** Viberen is! ------------ eredeti bontatlan ceruza / AA akkuk eladók, keresd a hirdetéseim közt

(#15034) tomtata

tomtata
(újonc)

RTMpitbull felhasználót jelentem..

Látom, közben kitiltották a fórumról.

Rendőrségi adatkérés volt...Ha megkárosított jelentsd fel te is.

(#15035) Rivaul

Rivaul
(PH! kedvence)

cheguevara-r vártam ma 40 percet lefixált idő pontra. Írtam neki hogy mi történhetett de azóta se reagált rá, pedig volt bejelentkezve. Idő/üzemanyag kiesés volt ez nekem. Mivel egy órára rá elvitték a terméket, így írásban elálltam a további átadástól. Nem ajánlom senkinek az biztos. Mivel a teljes fekete feltétele nem teljesült (én jeleztem hogy nem adom el neki, bár nem hiszem hogy erre amúgy is sor került volna) így csak szeretnék nyomot hagyni, főleg hogy több feketéje/bejelentése is van emiatt...

Neve marad gyűlnek a jelentések...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15036) keresek24

keresek24
(lelkes újonc)

feketét kérnék eladokeztazt kolegának !vettem tőle egy sonyericsson k660i telefont ami hibásan érkezett meg! egy ideig írtam neki majd hitetegetett hogy vissza tériti a kárt(beszélgetésekben megvan!) majd egyre kevésbé volt hajlandó vissza jelezni miközben fent volt!az adatlapján olvasott számot felhívtam és mondtam neki hogy szerda az utolsó határ idő amit várok mert feljelentem a rendörségen és az nem pár ezer forint költséget von maga után!erre még ő volt felháborodva!azt hiszem eleget vártam hogy megérdemelje a feketét

Mehet neki a fekete.

pontjaim: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=keresek24&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=keresek24&submit=

(#15037) Nikolaidc

Nikolaidc
(újonc)

Üdv! Az adminisztrátorok segítségét szeretném kérni! ivcsu taggal volt egy üzletünk, a számítógépem, és egy Blackberry telefonom cseréltem el egy PS2-re. Elcipeltem neki a gépet a kerület másik felére, este 9-kor, ezzel még nem is lenne gond, náluk segítettem beszerelni, még plusz videókártyát is adtam neki, kipróbálta, tetszett neki, a telefonnal hasonlóan, kipróbálta, nézegette, még hívott is róla, mondta, hogy majd ő fogja szoftverezni, távozáskor megbeszéltük, hogy nem kérek garanciát, de nem is adok, és ezt minden hírdetésem alatt feltüntetem, azt mondta rendben, bízunk egymában. Szintúgy megbeszéltük a piros-pontot is! Én a megbeszéltek szerint megadtam a pirosat, ám ő másnap azt írta, hogy a telefon usb-je és trackball-ja nem működik, holott én pont azelőtt töltöttem itthon mielőtt elvittem neki, a trackball pedig tökéletesen működött, játékra is használtam, anyám is használta a telefont! Közölte velem, hogy fizessem a javítást (5000huf) vagy feketét ad. Én a pirosat nem szeretném visszavonni, mert a PS2 kíváló, de kérem az adminisztrátort, amennyiben fekete pontot ad, tekintsenek el tőle! :R

Nem jár fekete mert személyesen vette át kipróbálhatta stb...

(#15038) Zotyit válasza Zotyit (#14920) üzenetére

Zotyit
(újonc)

Tisztelt Forumtarsak az mar szamomra biztos,hogy a penzemet sosem latom viszont az nem hogy a csalo mit keres meg itt?????

Már semmit.Kitiltottam.

Timár Zoltán

(#15039) bednarik

bednarik
(fanatikus tag)

mai lebeszélt találkozora a keringospasi nem jött el, mivel telefonszámot nem adott meg ezért megirtam neki max 5 percet várok rá.
irtam neki, s el is olvasta, mig ott álltam. utána irt hogy közbe jött neki valami dolga volt.

utánna még priviben bunkozni volt kedve, igy kérem neki a szabályok alapján a feketét.

Mehet neki a fekete.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.___ ingatlanturista.blog.hu vicces és kevésbbé szánalmas történetek egy családi ház eladásakor. Lassan jön a következő! :)

(#15040) kutyalany válasza Kalandor (#4) üzenetére

kutyalany
(lelkes újonc)

[link]

h3nz3l kollegával óvatosan - sikeresen elküldetett egy rossz telefont számomra. ő egészen biztos, hogy tudott a hibáról. írtam neki, természetesen nem reagál rá...

erről ennyit...

Leírnád bővebben?

(#15041) Tshaba

Tshaba
(újonc)

Sziasztok

Szeretnék feketék kérni forza_juve tagnak, ezért az üzletért.
Múlt héten hétfőn (07.08-án) beszéltük le, hogy a hírdetésben szereplő kártyát megveszem. Ragaszkodott az előre utaláshoz, sajnos belementem. Elmondása szerint még aznap átadta a kártyát a GLS-nek, a pénzt szintén aznap átküldtem neki. A csomag sem kedden, sem szerdán nem érkezett meg. A megkeresésemre azt a választ adta, hogy rossz számot adott meg a futárnak ( a sajátját ), de javították a hibát, és csütörtökön meg kell érkezzen a csomag. Kétszer kértem tőle fuvarlevél számot, vagy bármilyen adatot, amivel nyomon követhetem a feladott csomagomat. Nem adott ilyen infót, és 11-e 9 óra óta nem lépett be ph-ra, leveleimre így nem is válaszol.
Amennyiben az illető nem fog jelentkezni, tovább szeretném vinni az ügyet, mivel anyagilag megkárosított, ebben kérném az oldal készítőinek segítségét.
Köszönöm.

Kap egy privátot és 1 hetet rendezni! 2013.07.17.

Kitiltottam.

"Ami csúnya, az is életszerű, mert a szép magában túl egyszerű..."

(#15042) George85

George85
(kvázi-tag)

churak ellen nyújtok be panaszt, megkárosított 8000 Ft-al,
eredetileg egy processzor cserét beszéltünk meg. Én elküldtem neki egy Core 2 Duo E7300-as procit,
ő viszont nem küldte el az igért Pentium E6300-as procit. Elmondása szerint Július 1-én adta fel,
ennek ellenére több mint 2 hete nem érkezett meg.
Privát üzenetben kérdeztem, de nem is írt arról, hogy megkapta-e a feladott processzoromat,
azóta nem is reagált az írásaimra.

Ment neki privát és 1 hete van rendezni. 2013.07.16.

A történet véget ért.Kitiltottam.

C2D E7600, 3GB DDR2, Sapphire HD 3850 512MB GDDR3, Asus P5KPL-AM EPU, Seagate ST3320413CS, Seasonic SS-350ET, Genius Slimstar i222, Modecom MC-GM1 VOLCANO, Media-Tech Corsair II, Win 8.1 Pro 64 bit

(#15043) ZooLLeR

ZooLLeR
(tag)

Hali,küldenék egy negatívotneki, ma vettem volna meg tőle ezt az alaplapot, tegnap felhívott egy telefonszámról,megbeszéltük hogy találkozunk és hogy mikor ,de mivel én vidéki vagyok nem ismerem a tenyeremből azt a helyet,odamentem a megbeszélt időpontra,nem találtuk meg egymást,fel akartam hívni hogy hol van(azon a számon amin korábban hívott), egy rokona vette fel,tegnap még priviben is megbeszéltük a helyszínt,időpontot,és hogy hogy ismerjük meg egymást,ÉS NEM ÍRT TELEFONSZÁMOT,pedig én megadtam neki az enyémet(nemértem miért nem adta meg az ő számát) privátban mondta hogy nem tud csörgetni(gonodlom én le van merülve a telefonjáról a pénz) de attól még miért nem lehet megadni egy számot amin el tudom érni......szóval én vártam rá egy órát,és elvileg ő is rám egy órát,és utána meguntam a várakozást és elmentem,fél óra múlva felhív megint a tegnapi számról(mint kiderült a nagymamája telefonjáról),és elkezd bunkózni hogy várt 1 órát,és nem ott voltam ahol kellett volna,és hogy "nem kell a duma" hogy ott voltam......Na szóval ezért kérnék neki egy feketét
Főképp azért mert engem hibáztat azért mert én nem találtam meg amiközben hívtam csak a nagymamája vette fel,és nem volt képes egy telefonszámot leírni privátba, :W

mehet a fekete neki.

Az élet rövid,de ha elcseszed mégrövidebb. Privátra illik válaszolni.

(#15044) Gabesz87

Gabesz87
(őstag)

Feketét kérnék baksaattila újoncnak, mert szerintem inkorrekt vásárló! Ezt az SSD-t szerettem volna eladni neki. Több mint 50!!! üzenetet váltottunk, először utánvéttel akarta megvenni, de elmondása szerint az utánvét árát felemelték 2500 körülire, ezért ez neki így nem volt opció. Csekkes befizetést választott, de alkudozott, hogy küld a befizetésről - csekkről - fényképet, és akkor adjam fel én is a csomagot. Én csakis akkor adom fel, ha kezemben van a pénz! Egyezkedés után belement, de azt mondta, a hónap végén tudja megvenni az SSD-t. Én jegeltem is neki, azt hittem megegyeztünk. Erre most megint elkezd alkudozni, hogy küldjem el neki úgy, hogy ő ad képet a csekkről. Úgyhogy inkább hanyagoltam vele az üzletet, holott több érdeklődő azonnal megvette volna az SSD-t, amit lejegeltem neki. Végig udvariasan beszéltem vele, elköszöntem, sok sikert kívántam, de ezek után még a hirdetésem alá odaír, nem tudom milyen céllal, vajon azt gondolva, hogy ezzel nekem rosszat okoz, akadályozza az eladást...vagy a fene tudja. Szóval én úgy gondolom, ő egyáltalán nem korrekt üzletpartner!

Máskor ne jegeld neki ilyen sokáig.Feketét nem ér viszont a hirdetésed kitakarítottam.

(#15045) ABorignial

ABorignial
(újonc)

Negatív értékeléssel szeretnék itt élni vistyan nevű fórumtag rovására , minek után ide lettem irányítva moderátor által.

Jun 23-án rendeltem egy diablo 3-at tőle minek után legfeljebb 48 órás szállítási határidőről tájékoztatott, előre fizettem mely átutalás 24.-ére megérkezett számlájára , ezek után eltelt jó pár nap és elérkeztünk július 4.ére amikor is kértem a pénz visszautalását, a kettő között háromszor módosított "tutira" időpontot és többször is csak direkt rákérdezésre derült ki , hogy sehol nem tartunk még , a visszautalást 3-5 munkanapos határidővel ígérte , ami 07.14-éig nem történt meg , amin türelmemet vesztve a hirdetés topicjában jeleztem , hozzászólásomat üzletrontás címén kimoderáltatta az átutalásról állítva "pedig hogy márpedig" tőle "levonta" , ekkor történt meg az egyetlen ezen üzlethez kapcsolódó valóban betartott ígérete mert másnap visszakaptam a vételárat , e közben és után kulturált próbálkozásaim ellenére válogatott sértések és durvaságok kíséretében privátban és a fent nevezett topicban gyalázkodott és fenyegetőzött fórumtaghoz méltatlanul .

Mivel rendezte az ügyet fekete pontot nem ér a dolog viszont a neve itt marad ha rákeresnek óvatosabban üzletelnek vele.

(#15046) vistyan válasza ABorignial (#15045) üzenetére

vistyan
(kvázi-tag)

Természetesen visszakaptad a vételárat ahogy leírtad,és nem először vásároltál nálam, mindig megkaptad amit szerettél volna. Az általad felnagyított problémák ellenére is nálam kötöttél ki,pedig kifejezted,hogy mennyire elégedetlen vagy velem. Majd miután közöltem veled,hogy nem szeretnék veled tovább üzletlen (mert alaptalan rágalmazásba kezdtél),gyermeteg és lejárató kampányban folytattad a kommunikációt.
Ezért is törölték a hozzászólásaidat elég sokszor az adminok. Természetesen az én részemről semmiféle fenyegetés, vagy ehhez hasonló cselekedet nem történt, illetve csak leírtam,hogy a közeljövőben ne nálam akarj vásárolni, ha ennyire elégedetlen vagy velem. De te folytattad, (mert a lelkivilágodat sértette,hogy kimoderálták), a leminősítő,és rágalmazó üzeneteket.Semmivel nem tartozom neked,illetve alanyi jogom megválogatni,hogy kinek adok el, és kinek nem.

Ismétlem önmagam,nem tartozom semmivel,illetve mindig tájékoztattalak a fejleményekről,és a beleegyezésedet kértem minden lépésről, ami az "üzletünkhöz" köthető volt.

(#15047) ABorignial válasza vistyan (#15046) üzenetére

ABorignial
(újonc)

Valoban nem elöször vásároltam nállad ,és nem elöször kellet az eredetileg igértnél sokkal többet várjak , de hittem az igéreteidnek , amik java részt nem valósultak meg , pusztan azert gyermetegnek nevezni valakit mert negativ véleményt formál rollad , több mint arcátlanság már önmagában is , nemhogy figyelembe véve hazzugságaid és gyalázkodásod .

A moderáciot félre értelmezheted (mint megtudtam bármilyen üzletfélről a negativ kritika helye egybegyüjtve , eme topic , nem pedig szanaszét heverő hírdetések), és egyben köszönötett rebeghetsz érte , mivel a hozzá szólások közűl csak sajátjaid mikéntje volt bárkire nézve sértő és szégyelni való , türhetetlen.

És megkérnélek ne feledd , csak a jogos reklamácio után "fenyitettél" ezen kétes előjog megvonásával ,nyomdafestéket nehezen tűrő üzeneteid legelsőjében.

Csak magam tudom ismételni , hogy hazudni , illetve igérgetni legalább annyira aljas dolog mint gyalázkodni.

És akkor itt vége a chatelésnek is.Megkérem mindkettőtöket fejezzétek itt be.Rendezte a dolgot igaz nem azonnal a pénzed visszakaptad a dolog lezárva.

(#15048) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#15044) üzenetére

Gabesz87
(őstag)

Kedves domperke.

Köszönöm, hogy kitakarítottad a hirdetésemet!
Viszont, azok után, hogy lezártuk a beszélgetést, elköszöntem tőle udvariasan, erre most megint rámír, hogy "Gondolom nem adod el már nekem az SSD-t...jövő héten kapok fizut, tudnám utalni a pénzt!"
Mit gondol ez? Hát szerintem ez már nagyon megéri a fekete pontot! Vagy legalább egy figyelmeztetést. Mástól is hallottam, hogy ugyanígy kunyerál, alkudozik, hogy küldje el az illető az árut anélkül, hogy a pénzt megkapná. De mindegy! Elnézést, ha ez esetleg nem ide illő hsz! És respect a munkádért!

Ezt te döntöd el hogy ezek után üzletelsz vele vagy sem...

(#15049) wwenigma

wwenigma
(PH! félisten)

salgocomp kollegának szeretnék kérni egy moderátori figyelmeztetést, én minden lehetőséget megadtam neki de tartozását a mai napig nem rendezte. Egy Battlefield 3 LE kulcsot vett tőlem még tavaly november végén (folyamatosan szerkesztett hirdetésem volt igy nincs már meg csak a visszajelzése), privátban többször jeleztem (5-6x) hogy nem érkezett meg az ára, vagy válaszolt hogy utánanéz és elintézi vagy nem válaszolt. Utoljára családi problémákra hivatkozva jelezte, hogy szeretné de nem fog menni.

Kap egy privátot és 1 hetet rendezni. 2013.07.18

Rendeződött.

http://evaper.info - Magyar eVaper Elektromos cigaretta fórum / apróhirdetés / chat | -- Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 ❤ Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd

(#15050) ServerWorks

ServerWorks
(tag)

Vigyázat! Feltehetőleg csaló, és kétes eredetű (lopott) alkatrészekkel üzletel! [zsigripapa]

Az illető többször keresett meg szinte csak es kizárólag olyan eszközöket, alkatrészeket ajánlva - ami leginkább csak komoly szerver környezetben vagy gyártói úton kerülhetett hozzá. Nyilván irreális áron kínálva, így nem meglepő ha bűncselekmény útján lopás/orgazdaság! Hozzá abszolúte nem ért!
Legutóbb nagyobb mennyiségű server class SAS meghajtót ajánlott megvételre, bár annyira nem volt nyomott az ár, hogy most is erre kellett volna gondolnom. Érdeklődésemre közölte, közben többször az árat lentebb szállítva, ha megveszem mindet (10db) akkor adja X összegért. Megbeszéltük a találkozót, telefonszám csere időpont fixálás történt. Megvásároltam vonat jegyeket illetve arra a napra szabaddá tettem magam. Az illetőnek mondtam kipróbálni szeretném, a helyszínen - biztosítok feltételeket is. Ettől elzárkózott, majd félrebeszélt, hogy már próbálta és jók. HD sentinel adatokat, képernyő mentést kérve azt mondta azzal nem kompatibilis a HDD. Jo vicc, gondoltam ez hülyének néz, no de mindegy lehet csak ő ennyire együgyű, így összerakattam egy kis konfigot SAS vezérlővel + Windows, hogy majd ott egy barátomnál tesztelhetjük az eladóval. Az illető nagy nehezen rálett. Mondtam oké, ha jók ahogy mondta akkor megveszem mindet és kérek adás vételit. Ez nem nagyon tetszett neki, de rálett... kérdeztem gari? Vállal egy hetet, pénzt nem ad vissza hanem cseréli! Figyeltek? 10db alkatrésze van csak... vegyem meg mindet, de ha v.mi rossz vagy elromlik cseréli. Mégis hogy? Mivel?!
Mindenesetre a vége az lett, hogy a lebeszélt előtti napon kettővel miután mindent lefixaltunk - összerakattam a tesz gépet, megvettem a jegyeket rám ír, hogy bocs mégse adja el nekem más 2,5X árat fizet érte!
Előtte napokon keresztül írkált - napi több alkalommal... Mehet a negatív/fekete pont!

p.s.: aki nem szeretne rendőrségen vagy a NAV-nál magyarázkodni, lehet jobb ha elkerüli! Definitely ... :U

Ha nem tudod bizonyítani az állításod ez rágalmazás...A figyelmeztetést itt hagyjuk ettől függetlenül.Feketét azért természetesen megkapja.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.