Hirdetés

2017. január 18., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-09-13 13:52:29

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14001) Jelomn válasza pasz (#13990) üzenetére

Jelomn
(újonc)

Írtam neked privátban, hogy ha nem írsz vissza vagy nem találunk valami megoldást, akkor írok a feketéért.
Nem reagáltál, pedig direkt hagytam két napnyi időt, hogy válaszolj. Többször is voltál fennt, nem válaszoltál. Érdekes, mikor ide írtam, képes voltál reagálni rá.
Szerintem kulturált módon próbáltam először elintézni, amire semmit sem reagáltál. A posta meg 500 ft ajánlva, elsőbbségivel, a súlyhatárban még benne van.
Itt megjegyezném, nem raktam be rosszul. Nem egy gépet szereltem már, nem vagyok tapasztalatlan, hogy egy RAM-ot rosszul rakjak be.
És nem nézlek madárnak. Elvégre 2x1 gb KINGMAX ramot vásároltam tőled. Mire kiderül, az egyik noname. Hát kösz, és pont az füstölt el. Vagy már alapból rossz volt?!
A feketét/kitiltást pedig döntsék el azok, akiknek ez a dolguk, hogy kinek adják.

Ha írok P.Ü-t,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj..

(#14002) sony198

sony198
(lelkes újonc)

Na mindegy én buktam rajta vissza cserélni te nem akartad de lényegtelen hagyuk
nincs harag de egy fekete pontott azért kértem mert tényleg nem jó a kari :( 4670 es z tőkéletes mert azt használom) de gtx 260 az nem ...A gépem tutti hogy jó mert az előtt gtx 280 használtam amit elcseréltűnk

sony198 megbizható

(#14004) Sub.Zero válasza Sub.Zero (#12902) üzenetére

Sub.Zero
(újonc)

na így utalgasson mindenki! :/ rendőrségtől megjött a papír. még a szabálysértést is megszüntetik. indok: nem tudják megállapítani a csalást elkövető személy kilétét. ennyit ér a rendőrség. mindent átadtam nekik. nevét. a beszélgetésünket rögzítettem nekik. a banki papírt, mindent ami szükséges! egyszerűen ennyire nem foglalkoznak vele 50eFt alatt. Nem csoda, hogy ennyi csaló van, hisz sokan be sem jelentik, aki pedig igen annak meg jön a papír fél év múlva, hogy még egy nyamvadt szabálysértést se kap az aki meglopta!! "szép ország" ez a MO!! :/ ennyi volt 23 ezer Ft-ot lopni gond nélkül egy gerinctelen csótánynak!

(#14005) mrbigfoot

mrbigfoot
(kvázi-tag)

Szeretnék kérni egy feketepontot Adoka120 -nak, mert eladtam neki egy 250 GB-os winchestert és másnap közölte velem, hogy rossz, se kép, se hang, vegyem vissza. Ez ma meg is történt, visszaadtam neki a pénzt ő meg a vinyót. Hazahoztam, hogy leteszteljem és érdekes módon semmi baja.. nem szeretnék vele többet üzletelni.
Ez volt a hirdetés.

hd sentinel

A fekete mehet neki.

[ Módosította: domperke ]

Leleményes a Magyar... Sörösdobozokból építenek napkollektort... Újabb ok az ivásra emberek!! - Te má megint be vagy b@szva?! Kell a melegvííz... Nem látod mit meg nem iszok a családér???

(#14008) frostt válasza cipos2 (#13991) üzenetére

frostt
(újonc)

Már máskor is írtam, hogy nem tudom miből gondolod, hogy én vagy valaki szétszedte a kártyát. Ugyanis még mindig nálam van a kártya (sajnos). Ha annyira szeretnéd akkor körbefotózom, hogy lásd nem nyúltam hozzá sem senki más sem nyúlt a csavarokhoz. Ha állításod szerint te sem szedted még szét a kártyát és én sem akkor a csavarokon még ott kell lenni-e annak az anyagnak amivel ezt szokták jelölni. Bevallom én ezt nem ellenőriztem, amit már bánok. Ezt a szétszedte a kártyát valaki dolgot te találtad ki, mert közöltem veled azt amit a szervizben mondtak nekem. A kártya végén ahol a tápcsatlakozók vannak megvan hajolva a nyák, én ezt nem vettem észre csak mikor bent mutatták nekem. Amikor kinyitottam a dobozt csak azt ellenőriztem, hogy hiányzó, rossz kondenzátor, chip van-e rajta.
Az, hogy csíkozza a képet a kártya nálam oda tartozik, hogy nem jó. Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul, de szerintem másoknak is azt jelenti ,rajtad kívül. Itt meg is jegyezném, hogy egyszer nem mondtam, hogy jó a kártya.
Biztosan velem és másokkal van a gond és nem tudunk számolni, de azért megpróbálom összeadni.
Vétel ár: 18.500 (mert engedtél belőle 1500 olyan címszóval, hogy állod a postát)
Általam kifizetett összeg: 5000 Ft (előre utalva a számládra) + 13.500 Ft (postai utánvétel) + 3000 Ft (postai díj, még így is lefelé kerekítettem, de ha kell akkor megvan a számla amit kaptam a postástól)
Aki akarja az kiszámolja, hogy mennyi. Még egyszer ismétlem lehet én számoltam el valamit.

Egyszer nem írtam lenézően véleményem szerint. De ha igen akkor elnézésedet kérem!

03.29-én jeleztem a problémát ezzel a képpel alá támasztva, üzenetemet idézve:
" http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_29_2avq7945s7.jpg
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_29_6wsspyjuqj.jpg
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_29_j2qp3h2feu.jpg
Így ebben a formájában nekem nem kell ez a kártya és kérem vissza a pénzemet! "
Azt a választ kapom, hogy biztos a tápommal van gond és vigyem szervizbe vagy tegyem másik gépbe. Elviszem szervizbe, ott közlik velem a már leírtakat.
03.30-án este mikor haza értem közlöm veled a tényeket és az alábbi üzenetet írtam (csak részletet emelek ki belőle):
"Engem már nem is érdekel, hogy mi a baja csak az, hogy nem jó. Már csak az érdekel, hogy vissza kapjam a pénzemet. Elég időt és pénzt pocsékoltam el arra, hogy a te hibád miatt én szívok. Ha neked jó volt ez a kártya akkor örömmel vissza adom és használd tovább.
Szeretném normális keretek között elintézni ezt, ezért kapsz egy kis időt az ünnepekre való tekintettel és ,mert nem lesz nyitva a bank.
Amennyiben nem érkezik a számlámra vissza a kifizetett 21.000 Ft(5000+13500+3000) 2013.04.03. reggelig akkor még aznap megteszem a szükséges lépéseket."
Mivel írtam a fórumba és domperke-nek is aki megnyugtatott ,hogy foglalkozni fognak az üggyel, ezért nem tettem semmilyen feljelentést.
Itt kitérnék arra, hogy 04.03-án 15:21-kor levelemre érkezik egy válasz tőled melyben a következő állt (megint csak részletet emelek ki, mert amúgy még hosszabb lenne):
" 3 - Az a csel hogy szétszedted és kicserélted a panelt vagy az egész kártyát és igy akarsz engem le huzni ( Csaló vagy ) Még hozzá nem is kicsi Nem tudom hányszor verted már igy át az embereket de engem nem fogsz átverni illetve lehuzni "
Még aznap 18:32-kor a következő választ írtam neked:
" 3. válaszom körülbelül ugyanaz mint az elsőre kiegészítve, hogy kettőnk közül te vagy a nagy csaló, mert állítom ,hogy már akkor rossz volt az a kártya amikor kivetted a gépedből (valószínű ezért vetted ki). a másik meg, hogy honnét szedtem volna olyan panelt? neked lehet van még 1-2 tartalékban otthon "
Akkor ki is kezdte a rágalmazást? Zaklatni nem zaklatlak tudtommal, mert tudtommal a PM (Privát Message) nem számít annak.
Állításod szerint én csaló vagyok, tételezzük föl ,hogy így van (még viccnek is rossz), bemész a rendőrségre, hogy XY emberke csaló, mert eladtam neki valamit és "tönkre tette" és kéri vissza a pénzét. Eltudom képzelni, hogy mit válaszolni az ott álló tiszt...
Egyébként, hogy a csaló megjegyzés alól tisztázzam magamat a Vaterán (nem reklám miatt írom )is fönt vagyok ugyanezzel a névvel, kérlek nézd meg az értékeléseimet.

Elnézést szeretnék kérni mindenkitől ,hogy ilyen hosszúra sikeredett, de szerettem volna magamat tisztázni az ellenem felhozott vádakkal szemben.
Megértéseteket köszönöm!

(#14009) AaronBass válasza gale (#13968) üzenetére

AaronBass
(tag)

Sziasztok!

Ma délután 3kor átvettem Gale tagtól a hibás alaplap+tápot, és rendeztük!
Kérem a olvasszák vissza a hirdetéseimet!

Köszönöm Üdv. Ab.!

Ennek örülök.

(#14010) Johni5 válasza basanya (#13978) üzenetére

Johni5
(őstag)

Vissza csere rendezve. :R

//// http://hwbot.org/user/johni5/......Ide érdemes bekukkantani: https://www.facebook.com/HungarianOverclockers

(#14011) basanya

basanya
(újonc)

Helló!
Rendben visszakaptam a pénzt! Köszönöm a közreműködést: Oczu -nak
Nélküle nem ment volna...
Ui.: jó topic ez... mostantóm mindig olvasom...
Köszönöm

Sanya

(#14012) beltram

beltram
(tag)

Elnézést az off-ért, de ezért is fontos a feljelentés.

[ Szerkesztve ]

(#14013) gale válasza AaronBass (#14009) üzenetére

gale
(újonc)

aaronbass rendezte az ügyünket, visszavonom a feketét.
Köszönöm domperke közreműködését :R üdv: gale

Rendben köszi a visszajelzést.

(#14014) Johni5 válasza basanya (#14011) üzenetére

Johni5
(őstag)

Aha.Csak én úgy adtam oda a VGA-t,hogy működött.Úgy kaptam vissza,hogy se kép se hang.

//// http://hwbot.org/user/johni5/......Ide érdemes bekukkantani: https://www.facebook.com/HungarianOverclockers

(#14015) lala42

lala42
(őstag)

Kérnék 1 fekete pontot Memphis23 felhasználónak az alábbiak alapján.
Rendeltem tőle memóriát. Asztali DDR2-es 2x1 GB-t. Megbeszéltük az üzletet. Én elutaltam a pénzt, márc. 18-án, azonban a memóriákat a mai napig nem kaptam meg. Többször kerestem a megadott e-mail címen, valamint itt a PH-n, de még csak válaszra sem méltatott.
privink

Ezért kérem a fekete pontot.
Persze a fekete mellé ment a rendőrségi feljelentés is szabálysértési értékre elkövetett csalás vétsége miatt.
A számlaszáma alapján nem nehéz kideriteni a kilétét a kis csalónak.
Összességében benne lesz neki ez az átverés kb 100 rugójába. ;] :K
51 évesen nem igazán nézem el az ilyen kis csipáknak, hogy átverjenek. :R

Kitiltottam.!

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#14018) basanya válasza Johni5 (#14014) üzenetére

basanya
(újonc)

Jó én meg úgy adtam oda a 20 000 ft-ot, hogy minimum egy hétig működni is fog a video kari. De ez 20 percet sem birt (beszereléssel együtt).
No mindegy akkor köszi neked is, hogy visszavetted. Helló

Sanya

(#14019) sziada5925 válasza sziada5925 (#13909) üzenetére

sziada5925
(senior tag)

Letelt az 1 hét, pénzt nem utalt vissza, bár privátban azt írta, hogy visszautalta. Gerinctelen újonc, gondolom nem először és nem utoljára regisztrált ide.

Bannolva

[ Módosította: Oczu ]

(#14020) gianni_82 válasza sziada5925 (#14019) üzenetére

gianni_82
(tag)

Szeretnék FEKETE pontot kérni ebaytohun PH újoncnak.

A Hardveraprón nyitott egy Szekrényürítés! hirdetést, ahol kinéztem magamnak egy alaplapot.

Megbeszéltünk mindent, a fizetendő összeget, postaköltséget. Ez mind a hét elején volt. Aznap még el is utaltam a pénzt, bizonylatot is mutattam be, és ígéretet, hogy aznap ő is feladja az alaplapot. Nos, azóta nem is ír vissza, le is tojja tulajdonképpen, hogy mi van! Azt írta, hogy feladta, ez volt talán másnap, de a feladásról semmiféle bizonylatot, ajánlott szelvény stb nem másolt nekem be kérésemre, sőt nem is válaszol. Jeleztem neki, h jelzem ezt az illetékeseknek, arra sem reagált. NAGYON VIGYÁZZATOK VELE!

Kiraktam, nem az első esete.

Gianni, 06703734068

(#14021) opel8v válasza Sub.Zero (#14004) üzenetére

opel8v
(tag)

Tegyél panaszt az ügyészségen, és ujra kivizsgálják. Ha a lakcíme neve megvan akkor még fizetési meghagyást kérhetsz

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#14022) Oczu

Oczu
(VIP)

Néhány elmaradt és aktuális szankció megtörtént

(#14023) ZozzHUN

ZozzHUN
(PH! addikt)

Sziasztok

Jelentkeztem egy hirdetésre Bike712-nél 03.24-én. 03.31-én megegyeztünk, hogy akkor vihetem. 04.02-én 19:00 Moszkva tér volt megdumálva. Ott vártam 30 percet az esőben, és jól meg is fáztam, mivel motorral voltam. Egyszer se vette fel a telefont. Hazaérve látom, hogy 19:00-kor írt hardveraprón, hogy teljes zűrzavar volt a napja és hogy cseréltetnie kell az utángyártott kontrollert, és nem tudta letörölni a profilt, de cseréleti és vihetem. Itt a károm 1.000 Ft és egy megfázás volt. Nem írt, nem hívott utána sem, 04.04-én este láttam, hogy fent van, ráírtam, hogy mi a helyzet. Közölte, hogy múltkor ő mégiscsak elment, de mérges volt rám, mivel én nem mentem el, aztán rájött, hogy óraátállítás volt és rosszkor ment. Az utángyártott kontrollert még mindig nem cserélte ki ekkor és újabb ígéretet kaptam, hogy másnap találkozunk. Mondtam, hogy majd később veszem át az utángyártottat, legalább a többi részét adja oda. Kérdeztem, hogy 11:30-kor jó lesz-e? Másnap 10:30-kor írt hardveraprón, hogy 14:30 lenne a legjobb. 14:30-ra odamentem Moszkvára megint, ezúttal autóval, hívtam, semmi, vártam, semmi. Itt újabb 4.000 Ft volt már a károm. Ráírtam délután, hogy megint megszívatott, legyen szíves még aznap elhozni a gépet vagy jelenteni fogom. Nem hozta, nem írt, nem hívott.

Megkárosított 5.000 Ft-tal, amit szeretnék, ha megtérítene, mert szerintem nem normális, hogy szórakozik más idejével és pénzével.

Mehet a fekete

(#14025) ZozzHUN

ZozzHUN
(PH! addikt)

És akkor még egy ember akivel érdemes vigyázni mielőtt üzletelnél vele:

komijoci-val régebben üzleteltem, sőt, utána jót beszélgettünk is itt, akkor minden rendben is ment, de sajnos megismertem a sötét oldalát is :(

Ráírt hirdetésemre, hogy beszámolom-e a kártyáját. Mondtam, hogy max 60-ért tudom, többért nem szeretném (mindenki tudja, hogy ár/érték arányban nvidia nem túl fényes mostanság, és szerintem nem tudtam volna eladni árában). Felháborodva mondta, hogy inkább cseréli egy másik HD7950-essel 1:1-ben. Elmagyaráztam neki, hogy miért nem szeretném többért beszámolni (kevesebb ram, lassabb teljesítmény, kisebb tuningpotenciál, piaci érték). Persze ordibálva válaszolgat, trágárkodva. Mondtam, hogy sajnálom a dolgot, de nem tudok mit tenni a tényekkel. Persze ment tovább a trágárkodás. Most beszéltem a másik HD7950-es eladóval és neki is szidalmazott, hogy mégis mit képzelek, hogy 20.000-et kérek rá az őr kártyájára ( 73.990 - 60.000 = 13.990 ??? ), aztán mivel a másik HD7950 tulajdonos sem akarta 1:1-ben cserélni, így ő is kapta az ívet, majd levette a hirdetését. Érdemes kerülni őt, mert hirtelen haragú, trágár, erőszakos. :(

(nem, nem kérek feketét, csak szeretném, ha itt maradna a neve)

(#14026) oleslie válasza gianni_82 (#14020) üzenetére

oleslie
(fanatikus tag)

Kiraktam, nem az első esete.
Bocs, hogy belekoty, de a nevére keresve az első esete. Másokat pedig a sokadik után sem raktok ki.

Na, ezért a beírásért kár volt a billentyűzetedet koptatni.

1: Ezen a héten ez már a 2. beírás, nyálazd végig a hsz-okat, másrészt volt klónja is, harmadrészt egy visszatérő tisztességtelen ember reinkarnációja
2: A legtöbb ember már az 1. esete után szélnek van eresztve, kivétel az, aki rendezi a tartozását, Javaslom, ne írkálj megalapozatlan feltevéseket, mert az ilyen beszólásért durcik leszünk általában :D. Egyébként sem chat-topic, warn megy.

mindenki jó valamire. ha másra nem, hát elrettentő példának

(#14027) tigerscorpio

tigerscorpio
(fanatikus tag)

Üdv !

zoltan7611 kollégval cseréltem volna egy navibe gps bluetooth vevőt gépkocsitöltővel. mondta, hogy válasszak a termékei közül.
kiválasztottam egy régebbi telefonkészüléket. erre mondta, hogy elfelejtette jegelni, de az már félre van téve másnak, vagy valami ilyesmi volt a lényeg.

választottam ezután egy 4gb-os új pendriveot. ez rendben találta

2013-03-21 14:09:33 ekkor beszéltük. meg ezen a napon írtam neki, hogy írja meg a címét, és feladom a készüléket.

megírtam neki én is a címemet.

2013-03-21 16:57:46 --> ekkor írta, hogy holnap vagyis 22.-én feladja

2013-03-22 16:49:09 -->ekkor kérdeztem, hogy sikerült-e feladni? /nem jött válasz/ de volt fent ph-n

2013-03-24 12:41:33 -->ismét feltettem a kérdést--> ekkor kaptam ezt a választ !2013-03-24 12:49:10

2013-03-24 12:49:10--> ekkor írta, hogy szombaton feladta igen.

2013-03-28 11:05:40 --> ekkor kérdeztem, hogy mi hír van a csomagommal? /semmi válasz, azonban járt ph-n

2013-04-05 23:57:23--> Ismét kérdeztem. illetve írtam neki, hogy amit neki küldtem visszajött, mert leesett /nem volt rajta/ az etikett amin a nevét- címét ragasztottam rá... (talán nem véletlen alakult így...)

ma 12:30 kor volt fent, de válaszra nem méltatott az úriember

nem akartam ide fordulni, de nem kommunikál...
Megnéztem egy feketéje volt már.

szeretnék valami orvoslatot kapni

:U

ui.:

utoljára bejelentkezve

2013-04-06 13:39

utolsó feltűnés

folyamatosan bent van

1 hetet kapott az ügy rendezésére

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#14028) Csokiii

Csokiii
(fanatikus tag)

Szeretném jelenteni iFriendnek ezért a hirdetésért.Kétszer az általa kijelölt helyen és időpontban sem jelent meg. Először azt mondta hogy közbe jött valami és nincsenik is nála a tartozékok.Másodszor sem jött el,pedig 3 órával előtte felhívtam hogy tuti jó e neki.mondta hogy tuti.nem jött el felhívtam miután 10 perce ott kellet volna lenni kinyomott majd kikapcsolta a telefonját.Ez a legundorítobb!! Hatalmas fekete pontot kérnék neki.

Valójában ő marslakócska, mehet neki a fekete.

(#14029) Báthorya

Báthorya
(újonc)

Üdv, pár napja vettem ferenc15 kollégától 6500-ért egy Samsung 500gb HDD-t
Mivel már az átvétel napján törölte az aukciót így nem tudom linkelni, de vannak képek a beszélgetésről, és a HDD sentinel képekről. Sajnos a szabályzat szerint a beszélgetést nem tehetem közzé, így csak a sentinel képek bizonyítják.

Ezt ő küldte bizonyíték gyanánt.
Klikk

Ezt én csináltam a valós HDD állapotáról.
Klikk

Rendeződött.

Van úgy, hogy nincs.

(#14031) Retekegér válasza Killer01 (#14030) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Az első képen látszik, hogy valójában 68%-os a kondíció, lehet trükközött az eladó.

<< Milyen kifli? >>

(#14033) Killer01 válasza Retekegér (#14031) üzenetére

Killer01
(őstag)

Igazad van, a grafikont nem néztem..mindenképpen machinált a képpel, csaló.

(#14037) opel8v válasza Báthorya (#14029) üzenetére

opel8v
(tag)

Már az első képen látszik hogy 68% os a valós kondíció. ittmár leírtam mire kell figyelni

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#14038) Macei

Macei
(fanatikus tag)

Allstar69-re hivnám fel a figyelmet ez miatt.

Tegnap találkoztunk volna, én már ott voltam a megbeszélt helyen mikor felhív hogy úgy gondolta indulás elött kiprobálja és kipróbálta és rossz, hibakódot dob a kijelzőre. Jó rendben ez van. De akkor miért nem veszi le a hírdetést és miért UP-olja? Nem szeretem a sumákolást.

(#14040) zoltan7611 válasza tigerscorpio (#14027) üzenetére

zoltan7611
(lelkes újonc)

Üdv!

Akkor itt a másik oldal: Napokig vártam a csomag megérkezésére, semmi hírt nem hallatott magáról a kedves kollega, majd bejelentette, hogy "valahogy" visszajött a csomag, és nem volt rajta a címzett, stb., ahogy idézte is.

Nos, ha ez így igaz, akkor vagy a posta hibás, vagy ő nem címezte megfelelően, stb. Ebben én miért vagyok felelős?

Jópár csomagot fogadtam-küldtem, eddig nem volt ilyesmivel gond.

Ha majd valaki felvilágosít, meg fogom érteni, hogy itt miért engem kell vádolni, meg a kedves PH adminoknak és üzemeltetőknek fenyegetőzni, hogy egy hetem van az ügy tisztázására, stb. stb.

Ha a csomag "nem kereste", "nem vette át", vagy "ismeretlen címzett" vagy valami hasonló üzenettel ment volna vissza a feladónak, akkor egyértelmű, hogy én voltam a ludas, és nem akartam átvenni a csomagot, vagy "poénból" rossz címet adtam. De nem ez történt.

Szóval mindenkire rábízom, hogy mit gondol. . .

Másik dolog: igen, van egy feketém, meg sok pirosam is, meg lehet nézni, el lehet olvasni, hogy mit miért....

pont az, ami, de nem olyan

(#14041) allstar69 válasza Macei (#14038) üzenetére

allstar69
(újonc)

Hát ez baromi jó!

Tegnapra beszéltük meg az időpontot. Mivel egy éve használtam utoljára úgygondoltam indulás előtt 15 perccel bekapcsolom , hogy mit is kell beállítani rajta, hogy mikor mindketten ittvagyunk ne akkor bénázzak. Bekapcsoltam és elkezdte a fűtést de E0-át írt ki a főzőlap. És nem tudtam rajta mit állítani. Ezért felhívtalak, hogy hoppá de nem nagyon akar mást csinálni a lap. Aztmontad semmi probléma nincsen. Inkább szóltam, hogy nem stimmel valami. Te elöször úgy akartad, hogy találkozzunk valahol átadom és próbagarit adok rá. SZerintem ha "aljas lettem volna" ezt elfogadom és soha többé nemlátsz. De én felajánlottam, hogy próbáljuk ki nállam, hogy minden ok-e. Ezt te elfogadtad. Észrevettem a hibát és értesítettelek telefonon. Kicsit utánanéztem hogy mi is ez az "E0" hibakód. Ez nem hiba ,ez azt jelenti hogy nincs edény a lapon vagy nem megfelelő az edény. Szereztem normális edényt a szomszédtól és lám működött. És így úgygondoltam a hírdetés marad. Meg is vették MAI napon és ki is próbálták. Hibátlanul működött.Nincs itt semmi sumákolás.

Bárki utánanézhet mi is az az E0 kód indukciós Főzőlapnál :R

Ja és Egészre beszéltük meg a találkozót Én 45-kor hívtalak fel telefonon Még a Busz hangját is hallottam a háttérben. EGyszóval még nemvoltál ott szerintem ez a "sumákság".

[ Szerkesztve ]

(#14042) tigerscorpio válasza zoltan7611 (#14040) üzenetére

tigerscorpio
(fanatikus tag)

Ugyanúgy ahogyan én is napokig vártam...
Eddig nekem sem volt ilyesmivel gond azt az egyet bánom, hogy nem ajánlva adtam fel...
amíg kommunikáltál, addig nem is jöttem ebbe a fórumba, de amikor írtam, és láttam, hogy fent vagy, de semmi reakció az írásomra, akkor lett a dolog kellemetlenné a számomra is...

amennyiben a tőled szombaton feladott csomag (bár nálunk posta szombaton nincs nyitva, de van ahol igen)
nem ért ide máig, úgy az már nem is fog. ebben biztos voltam. és megkérdeztem a postán. ők is azt mondták, hogy felejtsem el.

én NEM azt mondom, hogy megbízhatatlan vagy, csak azt, hogy valami nem teljes mértékben teljesült.

"Napokig vártam a csomag megérkezésére, semmi hírt nem hallatott magáról a kedves kollega"

-->ez így elég érdekes, mert a jelentésemben pont az mutatkozik , hogy én hallattam magamról, és érdeklődtem.
kérésre átadom a beszélgetés megtekintési jogát az illetékeseknek.

- azon gondolkodom, hogyha az én csomagom nem jön vissza, akkor megérkezett volna -e a pendrive is?
:U

Sajnálom, hogy így alakult,

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#14043) Macei válasza allstar69 (#14041) üzenetére

Macei
(fanatikus tag)

amikor szóltál a hibakódról én is utána néztem, 3p mulva visszahívtál én meg mondtam hogy mit jelenthet, rossz edény vagy smd forrasztás hiba....

ami engem zavart az az hogy ha kiderül egy árult termékröl hogy hibás akkor ugyanúgy tovább kell árulni?

fekete nem jár érte söt még én kaphatok büntit hogy ide írtam de legalább megtudom hogy is van ez.
ha mindez amit privibe és itt is írtál igaz akkor nem vagy rossz üzlefél sem csaló, de a fene egye meg addig amíg nem tudom hogy müködik-e valami nem árulom hibátlanként.

mindesetre nem feketét kértem, nem rosszindulaból írtam ide, pusztán csak azt eretném tudni h én csinálom-e rosszul.

azt se bánom a törlik a beszélgetésünket, de jobb a békesség

(#14044) allstar69 válasza Macei (#14043) üzenetére

allstar69
(újonc)

Mivel nem volt rá nagy kereslet, és senki nem is írt és valóban én se tudtam, hogy pontosan most mi is ez a kód ezért nem szedtem le. Hogy az a forrasztási hiba-e vagy rossz edény. Forrasztásra nem gyanakodtam mert 5 órát ment összesen és utána igényesen el volt rakva. Szereztem egy Normális edényt és azzal működött . Teljesen véletlen de egy másik oldalon is fennt van 9:23-kor irtak e-mail hogy elviszik. Kipróbálták működött és elvitték.

Mondhatjuk úgyis , hogy a saját tudatlanságom miatt nem jött létre az üzlet. Inkább szóltam telefonon, hogy nem tudom miez de nem ok.

[ Szerkesztve ]

(#14045) Macei

Macei
(fanatikus tag)

Nem tudom mi zajlott le azalatt a pár perc alatt ami a két hívás között volt, gondoltam kipróbálgatod meg rákeresel neten megnézed leírásban.
Már úgy is ott voltam simán felmentem volna hogy együtt felderítsük a hibát hiszen neked pénz kell nekem meg az árud, én megkérdeztem hogy biztos hogy jó edénnyel próbálod? kb2x, persze volt a válasz.
Szóval hibás.
A félresikerült találkával persze nincsen semmi gond előfordul, azt verte kia biztit hogy annak ellenére h rossz tovább árulod, ez úgy jött le hogy van egy fontosabb vevőd én meg feleslegesen pattogok.
azt hittem ha már használtátok akkor tudjátok hogy is kell

SZERK:
Sztem ne ragozzuk tovább örülök az eladásnak.
sztem mindketten tanultunk valamit korrekt ember vagy nálam meg rosszkor borult ki a bili.
Ennyi

[ Szerkesztve ]

(#14046) mghltm

mghltm
(PH! addikt)

gyanus hirdetes

pm-ben kertem tole nevet/cimet/telszamot szemelyes talalkozo miatt ( egyik kollegam baktai ), de nem reagal tegnap este ota, pedig latogatja az oldalt.

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#14047) Oczu válasza tigerscorpio (#14042) üzenetére

Oczu
(VIP)

Na jó, ezt a vitát itt berekesztem. Téma lezárva, ennek nem lesz vége sosem.

Ez igaz Macei-Allstar69 vitájára is.

[ Szerkesztve ]

(#14048) tigerscorpio válasza Oczu (#14047) üzenetére

tigerscorpio
(fanatikus tag)

Rendben. Döntés elfogadva. szerintem elkerüljük egymást az elkövetkezőkben.
más megoldást nem látok.
a kolléga írt pmben.
Köszönöm a közbenjárást
:R

(#14050) Sub.Zero válasza Sub.Zero (#14004) üzenetére

Sub.Zero
(újonc)

Nincs minden veszve, inspirációt adott Renegade100 amit köszönök neki. És ezért fellebbezek/panaszt teszek a határozat ellen. Állítólag elsőre megpróbálkoznak ezzel, hogy megszüntetik az eljárást hátha nem kell vele foglalkozniuk. Mindenkinek ajánlom a fellebbezést aki ilyen helyzetbe került mint én, illetékmentes.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.