Hirdetés

2018. június 22., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-11 17:31:24

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13403) ati1973 válasza centaurium (#13325) üzenetére

ati1973
(újonc)

Először is, hogy jössz te ahhoz , hogy nyilvános fórumon kiírd a telefonszámom,és a lakcímem!

A másik:vettél 2 db 150FT értékű monitort 50EFT-ért(/db) amire semmiféle garancia nem volt,de azt mondtam
ha gondod van vele szólj és ha tudok segítek!
Az egyik monitort kicseréltem neked,a másikat megpróbáltam megcsináltatni ami ezek szerint nem sikerült jól!
Mindezek után olyan hangnemet engedtél meg magadnak telefonon sms-be amit senkitől nem fogadok el,éppen ezért nem is cserélem ki neked a monitort amire amúgy sem lennék köteles!

A harmadik az, hogy én mekkora szakember vagyok majd eldöntik azok az emberek akik hozzám fordultak,fordulnak segítségért a problémájukkal!

Az pedig, hogy egy használt készülék meddig húzza vagy sem, változó!

Ha én ide beirkálnék mindenkit akivel üzleteltem és nem azt kaptam amit ígért akkor tele lenne a fórum!

Amikor fillérekért megveted a monitort akkor érdekes nem azt mondtad,hogy szar leselejtezett!

(#13405) centaurium válasza ati1973 (#13403) üzenetére

centaurium
(senior tag)

Az a gond, hogy már annyit hazudtál nekem, hogy egyetlen szavadat sem lehet elhinni.

Vettem két monitort, amiknek patentnak kellett volna lenniük, de egyik sem volt az. Szakember szerint valami házi kontármegoldásokkal javított monitorok voltak, amiknek már csak a kukába lenne a helyük. Hamar tönkre is mentek. Mind a kettő. Mikor cserélted, azt állítottad 26k-ért került bele új panel, ez is hazugság volt. A hiányzó talpat sem pótoldtad pár napon belül, ahogy igérted. Most mondd, azt, hogy nem a te hibád miatt :D Mondd mindenre azt, hogy segítőkész akartál lenni, csakhát ez meg az meg amaz miatt nem tudtál :D :D :D

Eleinte nagyon korrektnek tűntél, bíztam is benned, viszon egy idő után, a be nem tartott igéretek után, már másképp néztem rád.
Igérgerted többször is, hogy rendezzük valahogy a számlát, de nem lett belőle semmi, sohasem akartad te visszaadni a vételárat, csak húztad az agyam a kamudumáiddal, mert egy idő után már egyáltalán nem tudtam megbízni benned :/
Igéred hívsz majd telefonon.... s közben inkább kinyomtad mikor én hívtalak, aztán azt hazudtad, hogy megszakadt. Többször is volt ilyen. Bullshit... Igérted kb. 6-8 alkalommal, hogy utalod a pénzt, ekkor és ekkor jössz meg hívsz, a számlámon lesz a lé stb... és szart sem utaltál, nem hívtál, nem jelentkeztél, néha írtál egy sms-t és részedről így korrekt is volt a dolog. Mintha természetes lett volna neked, hogy az igéreteket nem fontos betartani. Annyi tisztesség lett volna benned, hogy korrekt legyél és megmondd az igazat, vagy legalább betartod a szavad és akkor nem alakul ki ez a vita köztünk. Felhívsz telón és fenyegetőzöl rendőrséggel, azt állítod feljelentettél, ez sem igaz! Jössz megkeresel stb... :D Tedd mindezt úgy ahogy eddig is.

Te ilyen kis kamugép vagy, ugye? Miért van 4 regisztrációd? A csalóknak van annyi, neked mi szükséged volt rá?

Jössz itt ezzel a "mosom magam" dumával, meg, hogy csak magamnak köszönhetem a bajt stb.... bullshit.

Egy hazug szélhámos vagy, erről ennyit!

[ Szerkesztve ]

нανє α ηι¢є ∂αу

(#13409) >Deego..

>Deego..
(senior tag)

Csalás áldozata lettem.
Feladtam egy hirdetést, és kaptam is egy P.Ü.-et egy Jason Bourne nevű felhasználótól.

Minden a megfelelően indult.
Készített képeket, amin ténylegesen a kártya szerepelt és megtévesztően alátámasztottam minden igazát a kártyáról. (de tévedtem, mert egy korábbi megrontottól koppintotta)

Felajánlottam hogy akkor fizetek ha itt a csomag, ebbe nem ment bele. Számomra elég szavahihetőnek tűnt.
És mivel megbíztam benne, előreutaltam 34.000 ft-ot az illetőnek.
A pénzt megkapta, a csomagot állítása szerint feladta. Aminek már tegnap itt kellet volna lennie.

Azért is volt olyan megtévesztő mert minden kérdésemre választ adott és minden eseményről tájékoztatott.

De kezdett gyanúsnak is tűnni mert kérdeztem a címét amit végképp nem akart megadni nekem.
Kezdett nagyon bosszantani a dolog és keresgéltem az interneten és a lenti linkre rátaltáltam.

Így már teljesen érthető volt számomra hogy miért nem jött a csomag.

Börcsök István.

Próbálom vele rendezni a dolgotat, meglátjuk.

Mehet a kitiltás mert nem az első esete.

Kirámolva.

[ Módosította: domperke ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " Galaxy S7 ...

(#13410) >Deego.. válasza >Deego.. (#13409) üzenetére

>Deego..
(senior tag)

Jason Bourne

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " Galaxy S7 ...

(#13413) karesz86 válasza karesz86 (#5750) üzenetére

karesz86
(kvázi-tag)

emerico2004 el nézést de arról van szó írtam kijavult a kapcsolatunk, akkor miért nem törölték a fekete pontomat? amit tőle kaptam én vissza mondtam akkor most mi van? most nézem ha ő nem mondta vissza akkor én sem szeretném vissza mondani a csalót erről van szó vissza akarta rám sózni ki belezés után :N

Úgy hogy szeretném ha tőlem is járna az a Fekete pont :R

(#13414) emerico2004 válasza karesz86 (#13413) üzenetére

emerico2004
(fanatikus tag)

Üdv Kedves karesz86 hogy szerinted kijavult a kapcsolatunk annak örülök szerintem meg nem javult semmi elmondtam neked több mint két éve hogy akkor fogom a fekete levételét kérni ha megtéríted a 4e ft-om a fejhibás,patron nélküli nyomtatóért amit újnak hirdettél : [link] idestova több mint 2 éve várok arra pénzre a nyomtatód itt van elviheted megőriztem nem sokan tudtak átverni itt te azon kevesek közé tartozol akiknek sikerült de hogy megvádolsz hogy megveszek egy nyomtatót 4e-ft-ért és kiveszem a patront és elrontom hogy utána neked feketét adjak az elég viccesen hangzik ettől függetlenül még rágalmazás és az itteni szabályok szerint ha valaki hamisan vádol valakit végleg kitiltják.

Továbbra is okoztál nekem 4e ft-kárt és nem 4napig a telefont sem vetted fel nem fogok ettől tönkre menni de hogy még rágalmazzál is az túl megy minden határon. Kérem a moderátorokat hogy tegyék tisztába a helyzetet. :R

Köszönettel.

[ Szerkesztve ]

(#13416) mnorbi169 válasza P.R.I.K.I (#13398) üzenetére

mnorbi169
(újonc)

UGYAN EZ VOLT VELEM IS. december 21.én utaltam neki elöleget 35ezerért 70db hibás videokártya..
januárba sehol semmi elkeveredet/ellopta a futár majd ismét magyarázkodás. 4. ilyen huza vona után
már kinyomoztattam kapitányságon dolgozó rokonommal ki ö igy ,,nem legálisan,, és hát minden adat tudatában kapot felhivást nem lesz jo majd mikor leirtam a fenyegetésem jogi és nem jogi lépések miatt igy kb 3. nap megérkezet a teljes pénzem. de ami idegességet okozott! és nem értitek.. december 21.én utaltam neki ahogy a srácnak is decemberbe kért pénzt.. nincs is készlete az árurol.. de eladja és ha nem fenyegeted meg nemis kaptam volna pénzt mert a fenyegetés elött 1 hétel ,,hétfön visszautalta,, de pénteken se volt sehol a pénz. szombaton kapott fenyegetést hétfön megvolt a pénz!! tanulság nee feketézéétek tiltsátok ki egyértelmü kieza .... na.. :W
Sziasztok

(#13417) Pitbullka001

Pitbullka001
(újonc)

Mehet a fekete Kufárnak mivel azt mondta 10 napja feladta a lapomat de se lap nem ért ide, se az igazolás h feladta de még a privátra se válaszol!
Úgy látom buktam 8k-t kb.

Rendezni szeretné.

Demokrácia: egy rendszer, amelyben két idióta bármikor leszavazhat egy zsenit.

(#13418) janika226

janika226
(lelkes újonc)

Csalót szeretnék jelenteni emerico2004 személyében
2013-02-08 án feladtam egy hirdetést miszerint keresek 20 cm es SATA kábelt [link] a hirdetés feladásának napján küldtem neki egy privát üzenetet mivel láttam ezt a hirdetését miszerint kábeleket is árul a privát üzenetben konkrétan és röviden kértem hogy mi kellene
"Kellene nekem 4 db 20 cm es álló SATA kábel"
megbeszéltük a részleteket hogy postai úton küldi levél formájában én mivel kis összegről van szó így előre utaltam neki a megbeszélt pénzt 2013-02-11 én délelőtt. Mivel postai úton utaltam így volt egy kis átfutási ideje. 2013-02-14 én megkapta a pénzt. 2013-02-19 én tudta postára adni. 2013-02-20 án mikor átvettem a kábeleket szembesültem a problémával hogy nem azt kaptam amit kértem. Privát üzenetben értesítettem a problémáról hogy az általa küldött kábel nem akkora amekkorát kértem. ő erre félre akart vezetni hogy ez a legrövidebb amit küldött (kb 40 cm) küldtem neki linket hogy márpedig létezik rövidebb is. errre ő felháborodottan irta hogy küldjem vissza ha nem kell. végül nem tudtam megbeszélni vele a dolgot
ezért feketét kérnék emerico2004 kollégának

(#13419) emerico2004 válasza janika226 (#13418) üzenetére

emerico2004
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen a kábelt megkaptad,gyári sata kábelt küldtem neked , mondtam ha nem kell küldd vissza.
Anyagi kár engem ér ha visszaküldöd semmi baj kértem a számlaszámod és küldd vissza utalom vissza az árát te semmi mást nem akartál csak 4db 190ft-os kábel miatt feketét adni. Ide is leírom ha nem felel meg küldd vissza és utalom az árát. És igen nem fogom utánvéttel átvenni a saját kábeleim 1770ft.-ért azt hiszem ez érthető.

Itt is leírom nem kértél képeket róla gyári új álló kábeleket küldtem el , ha nem felel meg küldd vissza és utalom az árát. Ezt leírtam neked 3x is, de neked csak a célod hogy feketét adj semmi más.

(#13420) janika226

janika226
(lelkes újonc)

anyagi kár nem tudom hogy hogy ér emerico2004 kollega hiszen én mikor megvettem tőled a kábelt akkor a postaköltséget is fizettem így jött ki az 1250 ft most én még küldjem vissza neked a 4 db sata kábelt 445 ft ért hogy utalj nekem 760 ft ot .Így akkor kidobok az ablakon 1500 ft úgy hogy nincs is meg a kábel amit venni szerettem volna és eltelt egy hónap

(#13421) emerico2004 válasza janika226 (#13420) üzenetére

emerico2004
(fanatikus tag)

Értem semmi akadálya küldd vissza és utalom a teljes összeget vagy tudod mit elutalom neked amit tőled kaptam és akkor elküldtem neked 4db kábelt ajándékba. Csak könyörgöm hagyd már abba. Nyilvánosan csalónak titulálsz , zaklatsz folyamatosan írd meg hova küldhetem pénzt és felejtsük el egymást kérlek.

(#13422) Kalandor válasza emerico2004 (#13421) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Akkor ezt rendezzétek innentől privátban, köszi!

(#13423) janika226

janika226
(lelkes újonc)

emerico2004 kollegával sikerült megbeszélni a dolgot

(#13424) hcs0924 válasza P.R.I.K.I (#13398) üzenetére

hcs0924
(tag)

Igen, így volt, szar bizniszbe mentem bele, hülye voltam, de mindenkit sorban ahogy tudok kártalanítottam, illetve most is folyamatban van. Sajnos nem számítottam sok mindenre és nem vagyok milliomos. Megszívtam, rossz emberben bíztam meg és most szívok. Anyagi kárt viszont nem okoztam, azonnal ahogy pénzhez jutottam és tudomást szereztem a dolgokról, visszaküldtem a pénzeket ahogy tudtam. Tiltsatok ki érte ha úgy tetszik, MINDENKINEK korrektül leírtam, hogy áll a dolog, és hogy több embernek szerettem volna eladni a portékát, több adagban. ezt szerintem semmi nem tiltja. Lehet más is került már ilyen helyzetben, hogy jóhiszeműen segített valakinek hardvereket eladni és az jól átbaszta. A pénzt meg persze én fizethetem vissza, persze, hogy nem megy simán. Senki elől sem bújtam el, azonnal a megoldásra törekedtem és törekedek a mai napig.

Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

(#13425) hcs0924 válasza hcs0924 (#13424) üzenetére

hcs0924
(tag)

Hozzátartozik még egy dolog:

Itt és most szeretnék mindenkitől elnézést kérni, aki emiatt kellemetlen helyzetbe került és ahogyan fentebb írtam, nem csalásról van szó, hanem egy ismerősöm számára voltam közvetítő, akiben 1000%-ig megbíztam, de mint utóbb kiderült csak a szája volt nagy. Már másodszor szedett rá, de hittem neki. Persze a vevők által elutalt pénzt felvette tőlem, én pedig most fizethetem vissza. Elnézést kérek, hogyha hirtelen a semmire ki kell vágnom több ezer forintokat az nem ment simán. Lassan mindenkinek sikerül visszafizetnem a pénzt, ezt az átutalási illetve készpénz befizetési bizonylatokkal is tudom igazolni. Ennél korrektebbül nem tudok hozzáállni, ha kitiltanak, nem fogok ellenkezni. Még egyszer elnézést mindenkitől ,próbálom drága kollégám után elvakarni a szart, remélem mindenki megérti a helyzetem. Nem vertem át senkit, és a pénzeket is visszaküldtem illetve küldöm. Nem szeretem, ha csalónak vagyok beállítva, mert itt vagyok, vállaltam minden következményt és nem szartam az egészre, hanem a megoldással voltam és vagyok elfoglalva. Nem rejtőzködtem ,vagy tűntem el mindenki elől, nem léptem be az oldalra, vagy ne válaszoltam volna egyetlen üzenetre sem.

Ennyit szerettem volna, kérésem a tisztelt staff felé annyi lenne, hogy kitiltásommal várjanak a függőben lévő ügyek rendezéséig, hogy a szükséges adatokhoz hozzáférhessek, utána tudomásul veszem és elfogadom.

Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

(#13426) Bal85

Bal85
(újonc)

Ennek a hirdetésnek a feladóját szeretném jelenteni.Utánvéttel vettem meg a telefont, de kiderült a kibontás után, hogy nincs benne a telefon adatkábele, se a hirdetésben szereplő memóriakártya.A hirdető azt írta postán küldi a hiányzó dolgokat, de azóta is csak várom.Se telefonon, se mailben nem lehet felvenni vele a kapcsolatot.Figyelmeztetek mindenkit, aki vele akar üzletelni!

Megváltunk tőle./B]

(#13427) mhif válasza kisgeee (#12502) üzenetére

mhif
(senior tag)

Üdvözlet,

fokozott elővigyázatosság hortobagyi.m fórumossal, jelenleg 13,6k-val károsított meg a jelek szerint az érintett hirdetések kapcsán:
http://hardverapro.hu/apro/amd_athlon64_x2_5600_csak_proci/hsz_1-100.html

http://hardverapro.hu/apro/asus_p5vd2-mx_se_micro_atx/hsz_1-100.html

2db 5600+ CPU-ról, 1db alaplapról és postaköltség előre utalásáról van szó 02.13-i dátummal és ígéret szerinti másnapi postázással. Privikre nem reagál és 15-e óta nem jelentkezett be, megadott telefonszámon (20/610-76-72) még az utalás előtt pontosítás végett beszéltem "vele". Azóta 1-2 kicsöngő és fel nem vett hívás után már automatikusan hangpostára tett a szám, szóval eltűnt mint szürke szamár a ködben.
Feljelentést 03.04-ére helyeztem előrelátásba ellene; név, számlaadatok és pécsi cím birtokában

Kitiltottam,jelentsd fel.

(#13428) Nikolaidc

Nikolaidc
(újonc)

Sajnos nagy feketepont jár csaba563 felhasználónak ebben az üzletben. A gép amit adott, egyan működik, de bizonyos pontokon kifagy kékhalállal, programot telepíteni nem enged, az egér amit adott egy nagy rakás ***. Szerencsére meg tudtam csinálni magamnak, de nem ajánlom senkinek a srácot, mert 3 nap visszavételes próbagaranciát vállalt, az első nap jeleztem a hibákat, de nem veszi vissza, mondván hogy én csesztem tönkre.

(#13429) kisgeee válasza shutter (#12547) üzenetére

kisgeee
(tag)

Tisztlet shutter,

ma kaptam infót hogy rendőrségi ügy lesz a hortobagyi.m "üzletieből" , ez talán némi megnyugvást jelenthet.
Lehet félreérthető volt, nem a te hirdetésed volt a gyanús hanem maga a portéka, illetve felmerült hogy álnéven tovább hirdetget de itt nem erről volt szó végül. Az volt gyanús hogy rögtön megjelent az a hdd hirdetés, amivel engem csaptak be pár nappal azelőtt. Látod, az idő beigazolta hogy átverés volt sajnos és téged is megkárosított. Ha gondolod, mhif hamarosan megteszi a feljelentést, ha csatlakozol lehet a te pénzed is visszajön egyszer talán...

Üdv!

:R

"kisgeee felhasználónak 47+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#13430) nahunn

nahunn
(lelkes újonc)

Fekete pont Bcy+ kollégának.
Pénteken elsőként írtam és megegyeztünk mailben, hogy hétfőig lejegeli ezt:
http://hardverapro.hu/apro/packard_bell_easynote_tj71-sb-410hg_notebok/hsz_1-50.html
Ma próbáltam leegyeztetni a holnapi átvételt, erre kiderült, hogy másnak adja oda akinek csütörtökig jegelte.

Fekete ezért nem jár bár nem tisztességes ez tény.

(#13431) syshu

syshu
(újonc)

NAGY FEKETE PONTOT...negatív vélemény keményen...nem ajánlom senkinek a lehuzós kislukacs75 tagot....kettő cserét beszéltünk meg, én el is küldtem a megbeszélt dolgokat, majd egy hét után sem kaptam semmit tőle, nagy nehezen vissza küldte a cuccaimat, de rosszan...elcseszett mindent, és most hallgat-..VIGYÁZZATOK VELE....!!!!
mint utólag több embertől megtudtam...többszörös csaló cigány!!! használható elérhetőségei:
kismolnar79@citromail.hu
TEL.0630-428-4762
MOLNÁR ANIKÓ - LUKÁCS ZSOLT
4138 KOMÁDI, ÁRPÁD ÚT 84
facebookja
.........más hasonló oldalon is van szó róla......mindenkit átvág. itt a hardveren is vagyunk már akik beugrottunk!!!!!!!

Nem feketét kap kitiltom.

köszönettel és üdvözlettel..syshu

(#13433) zozek

zozek
(kvázi-tag)

Sziasztok,
Múlt héten jeleztem hogy az anita1121 felhasználóval volt egy rossz üzletem.
Most csak jelezni szeretném, hogy 3 profilt találtam itt az aprón aminél ugyanaz a 70-es szám szerepel.
szilvi01 és ranyi
Más hirdetési oldalakon is találtam ezzel a számmal. Mindenféle kacatot árul.
Lehet hogy csak engem húzott be,mert jóhiszemű voltam.
Mindenki legyen azért körültekintő ha mégis üzletelne vele.

Szia tudunk róluk elvben egy család.... :F

(#13434) Bcy+ válasza nahunn (#13430) üzenetére

Bcy+
(kvázi-tag)

Elhiszem hogy frusztrál a dolog de tényleg nem te voltál az első. Az volt aki telefonált utána jött a mailed amit a telefonálónak tudtam be Attila /Attila... Összekevertelek azzal aki telefonált és akivel végül megegyeztem. De ha neked adnám el akkor a másikat anyagi kár érné. Mert már megvette és feladta a csere alkatrészt . Hiába említetted: "hogy az téged nem érdekel"...

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#13435) Gridder

Gridder
(újonc)

Sziasztok!
.
Lenne egy nagy próblémám.
Tegnap cseréltem egy intel 775 alaplapot+cput, egy Amd am2 lapra+cpu-ra
De sajnos nem kapcsól be az alaplap, nem csinál semmit azaz rosssz
Írtam a srácnak, nem akar válaszólni.
Mit tudok ilyen esetben tenni?
Ő vert át::r3lax00
Köszönöm
:R

Kitiltottam jelentsd fel ha úgy gondolod.

(#13436) Pitbullka001 válasza Pitbullka001 (#13417) üzenetére

Pitbullka001
(újonc)

Nem utaltam előre hanem egy csere volt postán aztán kiderült hogy átvert mert amit küldött lapokat az egy rakás szemét. Azt mondta akkor visszaküldi a lapomat de nem ért ide se igazolás hogy elküldte volna se a privátra nem válaszol! Olvass vissza van 3 bejegyzés is az ügyről!

Köszönöm a segítséget!

Üdv Pitt

Rendezni szeretné! Szerintem kössetek kompromisszumot.

Demokrácia: egy rendszer, amelyben két idióta bármikor leszavazhat egy zsenit.

(#13437) retro03 válasza dewil666 (#13087) üzenetére

retro03
(kvázi-tag)

Én eladtam neked egy terméket ami nálam működött!
A megérdemelt piros pontom helyet adattál nekem egy feketét amit te érdemeltél volna.
Attól hogy te megbabráltad az nem az én felelősegem.
El lehet gondolkodni kinek a felelősege.

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#13438) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Fekete pontot kérnék 00bcsnek ezért.

18-án tettem ajánlatot a termékre, amit ő 19-én el is fogadott, ekkor kérdeztem, hogy mikor és hol lenne jó neki találkozni, amire nem jött válasz, bár többször is fent volt, majd 20-án ismét írtam neki, szintén többször volt fent azóta és semmi válasz, majd ma, 22-én reggel, írt nekem, hogy a kollégája elvitte.

Megbeszélt üzlet, majd annak semmibevétele és nem válaszolás.
Megbízhatatlan eladó.

Fekete ezért nem jár.A neve itt marad az utókornak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13439) csipesz2020

csipesz2020
(lelkes újonc)

Feketét kérnék pajti999

Volt egy cserénk, küldött egy telefo és én is neki de közben látta hogy hirdetek egy cpu hűtőt is és arra is megbeszéltünk egy cserét.én már a telloval feladtam neki a hűtőt egy csomagban.de ő már akkor lógott a dobozából egy adatkábellel.
már több mint 10 napja elküldtem neki a csere terrmékede a táp és az adatkábel azóta se érkezett meg.
állítása szerint feladta de rossz címmel és ezért visszakapta majd 1 hete újból feladta.azóta se jött meg eggyik termék se és már az üzenetekre se válaszol.
Nem nagy kár, de a pénz az pénz!! :C
Üdv!

I am a ninja...shhh!>:O now i have to kill you.

(#13441) Edo83 válasza Bal85 (#13426) üzenetére

Edo83
(újonc)

Vicces hogy fenn akadsz mivel az adatkábel kb 500ft. A memoriakartyarol meg csak annyit hogy alkudtal az arbol ha annyiert vitted volna el amennyi az eredeti ara volt akkor adtam volna hozza a kartyat is. Nem kell fenyegetni meg hivosgatni amikor dolgozom mert neked lehet ebbol gondod! Ha letorolnek beregizek ujra nem nagy dolog ezzel nem szursz ki velem.

Ha kitörlünk, hiába regisztrálsz újból, azt is töröljük és így tovább.

[ Módosította: Oczu ]

(#13444) Oczu válasza csaba563 (#13440) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Ezt a vitát lezártuk, nincs semmilyen szankció, nem kérünk több postot.

(#13449) DARIUSZ1

DARIUSZ1
(újonc)

Vettem utánvéttel egy laptopot retro03 felhasználótól.
Az első perctől kezdve jeleztem neki,hogy gondok vannak a laptoppal,ő elzárkózott a visszafizetéstől és váltig állította,hogy egy jó laptopot küldött!
Próbáltam vele emberségesen beszélni,de sajnos nem ment,semmilyen hangnemben.
11 oldalon 600 körüli pozitív értékelésem van.Negatív sohasem volt és sohasem lesz!!
Azok körébe tartozom akik a tisztességes és korrekt üzleteket szeretik,nem a bonyodalmakat.
Azt írta a felhasználó,hogy én dáriusz1 felhasználó vagyok aki csaló.
Mondtam neki,hogy az én nevem,nagy betűvel van és ékezet nélkül. DARIUSZ1 nem mindegy.
Ez visszájára sült el,mert megnéztem retro03 személyes adatait.
rosano_king@hotmail.com ez az elérhetőség van adva.
Ahogyan beütöttem a Google-ba az email címet,spidermen197 felhasználót adta ki aki szintén abonyi.
35 ezerrel megkárosított és kijelentette,hogy ő egy cigány negyed közepében él és ,hogy őt tisztelik.
Ha kell belinkelem a vele történő privát levelezést,ami az én igazamat támasztja alá.
Továbbá ami érdekes a régi hirdetései is szerelésről szólnak,aki azt állította nem ért a gépekhez.
Nagyon érdekes hasonló az email cím. ITT !
Ki is ő?

rendeződött!

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=DARIUSZ1&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=DARIUSZ1&submit= http://cserebere.hu/users/profil/dariusz

(#13450) karesz86 válasza emerico2004 (#13414) üzenetére

karesz86
(kvázi-tag)

látszik kiről írnak hogy csaló! nem rólam van rólad egy pár cikk! mondtam nincs hozzá semmi csak a gép, én meg nem értek hozzá fóliás volt kész ,újnak tűnt a rágalmazásról meg ne beszéljünk mert te fenyegetőztél akkor hogy vegyem le rólad az írást a fekete pontot! meg tettem! és írtam a Fórumba hogy kijavult a kapcsolatunk! hogy ne rakjanak rád fekete pontot! mindegy most is hazudsz hogy nem vettem fel a telefont! persze mert fenyegettél hogy vegyem le rólad a fekete pontot! de én meg tettem és el álltam tőled! az a lényeg én itt látod azóta is normálisan üzletelek :K kapom a dicséreteket :K szeretnek velem beszélgetni is :K és sok jó barátom lett itt ;) nem olyanok mint te :( de tudod mit meg kapod a 4000 ft ott! de te is törölj rólam minden cikket a fórumban amit rólam írtál ok? kezdjünk új lappal lásd kivel van dolgod hívni foglak :R

Legyen ez az utolsó post ez ügyben. Domperke

Rendben :R

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.