Hirdetés

2018. június 21., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-11 17:31:24

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13152) YikeSS

YikeSS
(tag)

Sajnos nekem is ide kell írnom HPservice eladó Nexus 7 hírdetése miatt.

Röviden:
1. vettem tőle számlával egy bontatlan Nexus 7-et 2012.12.15-én, ezzel nem is volt gond.. ekkor ajánlgatott egy "nagyker demó", bontott, de új állapotú másikat nettó 7,8 ezer Ft-al olcsóbban.
2. két nappal később megvettük ezt a "nagyker demó" készüléket is 2012.12.17-én (kaptam róla számlát is), de hazaérve kiderült, hogy teljesen használhatatlan, mert az érintőképernyő össze-vissza működik, felhívtam, azt mondta nem gond, kicserélteti (van ilyen gondoltam, majd megoldódik, korrektnek tűnt)
3. másnap hívott, hogy most azonnal vigyem át a készüléket ha lehet a város másik felére (m7-es kivezető), mert most megy ki a nagykerbe és ha most kiviszi, akkor még karácsony előtt meglehet a cserekészülék... természetesen "eldobtam mindent" és rohantam, visszaadtam, a számlát is visszakérte!? (szerencsére lemásoltam)...
4. azóta ment az ígérgetés hétről hétre, hogy hívjam szerdán, hívjam kedden, hívjam szerdán... stb... míg január 15-én már azt mondta, hogy ha jövő szerdáig sem kapja meg a cserét, akkor hoz nekem egy újat, és mivel ő úgyis egy újat kap cserébe, akkor majd eladja azt. Természetesen ebből sem lett semmi, sőt ez az ígéret olyannyira el is "felejtődött", hogy amikor felajánlottam neki később, hogy akkor ráfizetnék egy újra, hogy nehogymár bukjon szegény ezen, akkor mondta, hogy jó, ha kifizetem a különbözetet, akkor természetesen hoz egy újat.
Azóta még 1x tudtam vele beszélni, mikoris ígérte, hogy este 6 után visszahív, de ez is több, mint 2 hete volt...

Gyakorlatilag 8 hete nála a pénzem, készülék sehol, csak az ígérgetés volt 1 darabig, mostmár az sincs, se pü-re, se sms-re nem válaszol, telefont nem veszi fel. (közben természetesen a termékeit árulja, Nexus 7-et is eladott közben többet is, mással beszél, találkozik, stb.)

Megírtam a problémámat publikban is a TOPIC-jában de a hozzáállása ennyi volt: "Nem lehetne ezt másutt?"

Rákeresve úgy láttam nem ez az első gond vele, voltak már hasonló inkorrekt dolgai, sőt még pü-t is kaptam mástól is, hogy vele is inkorrekt volt, csak ő nem írta meg ezt publikba (még).

Kérem a segítségeteket az ügy rendezésében, ha nem sikerül, akkor pedig végleges kitiltását, én pedig megteszem a többi szükséges lépést...

Köszönöm.

Ezt Rendezte..

[ Módosította: domperke ]

mergedes...

(#13153) DJ WOKKY válasza DJ WOKKY (#13078) üzenetére

DJ WOKKY
(PH! addikt)

Ezzel kapcsolatban történt valami ?

(#13154) domperke válasza DJ WOKKY (#13153) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Minek kellett volna?Nem jelentettek hogy baj volna vele te sem utaltal elore,talalkozót sem hagyott ki nem?Semmi gyanusat nem talaltam rola.Az hogy nem akart szemelyesen talakozni nem indok sem a feketere sem semmire. Az o privat dolga.Az hogy esetleg telefonalni probaltal neki parszor szinten nem indok a feketere.Meghagytam a bejegyzesed a topikban es ezzel lezartam a dolgot.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13155) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Újabb delikvens, pár hónappal ezelőtti próbálkozó klónja. tárgytalan, pont kitették

[ Szerkesztve ]

- - -

(#13156) DJ WOKKY válasza domperke (#13154) üzenetére

DJ WOKKY
(PH! addikt)

Valóban "nem" volt még vele gond

Van a világon emberiség is. No meg betyár becsület.
Sokakat ez nem érdekel, de néhányunk épp ezért ír ide be, mert igen is fontos neki az esetleges üzlet. Lassan már mindent megengedhetnek egyes emberek az oldalon, adás-vétel-el kapcsolatban.
S azt is elérjük, hogy ha nem utal valaki, akkor semmi gond nincs.

(#13157) gyoref1

gyoref1
(senior tag)

Remélem jó helyre írok, klivlend nevű egyéntől december elején vettem egy Lumia 800-as hirdetés
telefont amit pár napja a T-Mobil letiltott ! :((
Az egyén nem reagál a privát üzeneteimre és a megadott telefon sem elérhető!
Kérnék valami intézkedést a nevezett egyén ellen!
Ha nem átverés lett volna szerintem reagálna a megkeresésemre!

Kitiltottam.

(#13158) solaris17

solaris17
(fanatikus tag)

[link]

SPAM :W :C

Legközelebb az ilyet ide

[ Módosította: Oczu ]

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#13160) Zakii

Zakii
(kvázi-tag)

Fekete pont Twistee-nek.
Megbeszéltünk egy találkozót, amire nem jött el.
Telefont nem vette fel amikor hívtam, privát üzenetekre nem válaszol amióta megkérdeztem miért nem jött el.
Erről az üzletről lett volna szó.

Mehet a fekete

Dell Inspiron 15R, Nexus 5

(#13162) tome.jr válasza tome.jr (#12968) üzenetére

tome.jr
(PH! addikt)

A telefonos ígéretét betartva február 8-án délután elutalta a maradék pénzt és ma reggel megérkezett a számlámra. Részemről az ügy lezárva.

Köszönöm a PH közbenjárását is. :R

Szerk: A fekete kiosztását a ti belátásotokra bízom.

(#13163) Carlvargas válasza Renegade100 (#13151) üzenetére

Carlvargas
(újonc)

Frissítés az ügyemben:
Miután megírtam itt az történteket, vasárnap délután az alábbi üzenetet kaptam: "Pénteken 6 órakor átlett utalva."
Most, amikor ezt írom, hétfőn negyed délkor, még nincs a számlámon semmi új beérkezett utalás tőle.

(#13164) TeeJay

TeeJay
(PH! nagyúr)

érdekes apróhirdetés...
http://hardverapro.hu/apro/asus_z9pe-d8_ws_2/friss.html

Legközelebb az ilyet ide

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#13165) csilla145 válasza csilla145 (#13116) üzenetére

csilla145
(fanatikus tag)

csenge727 nem rendezte a tartozását. Levelemre már nem is válaszol

Kiraktam.

(#13166) honfi_mark01 válasza honfi_mark01 (#13035) üzenetére

honfi_mark01
(újonc)

Kedves Hardverapró! A mai napon a telefon megérkezett, úgyhogy minden tisztázodótt. Köszönöm a segítségedet! Nem kell Germany13 felhasználót a csalók közé rakni.

Köszönjük a visszajelzést ezt jó hallani.

(#13167) oszy

oszy
(PH! addikt)

Kedves üzemeltetők!

DCI_market-nek kérnék egy fekete pontot ezért az üzletért. Egy barátom ment el a termékért nem én.

Az adatkábel kivételével minden benne volt a dobozban. Állítása szerint "elfelejtette" belerakni. Itt nem a kábel értékéről van szó, hanem a korrektségről.

Ha már korrektség, akkor azt is megjegyzem, hogy míg létre nem jött az üzlet, addig nagyon nyájas volt, SŐT egy másik telefonról még sikerült is lebeszélnie, mert állítása szerint kétes eladó.

A lényeg, hogy kérdeztem, hogy makulátlan-e. A hirdetésben az volt, hogy "féltve őrzött és szeretett".

Levelében (előtte fotót kértem volna) ez szerepelt:
"nem tudok fotót küldeni amin bármi látszódnak, makulátlan:). kezdetektől fogva tokba meg szép foliával használtam."

vásárlás után már kiderült az is, hogy nem is az ővé, hanem a hugáé volt a készülék. A makulátlantól pedig NAGYON messze áll! Full karcos hátlap és egy ütődés az egyik oldalán!!!

A feleségemnek vettem karácsonyi ajándéknak, ezért is szerettem volna ha nincsenek rajta különböző hibák!

Szeretném fekete pontban részesíteni ezt az embert!

Mehet neki a fekete. Ha hamarabb jelentetted volna, jobb lett volna

ELADÓ: ÚJ XIAOMI AIR PURIFIER 2! UAG iPhone 6/6S PLUS tok és VADONATÚJ dobozos JBL T280 A fülhallgató ! ! !

(#13168) Dealer95 válasza domperke (#13139) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Én megbíztam benne, de nem a hirdetésnek megfelelő terméket kaptam (képeket a múltkor mellékeltem)
Eredeti hirdetés szövege:[link]

Ezután még nekem kellett volna fizetni az oda-vissza postaköltséget?

Úgy lett megbeszélve, hogy 1815Ft-ot vissza fog utalni.
Így adtam postára.
Azóta ebből 815Ft lett visszautalva 1 hetes könyörgés után.

Kérdem én, én vagyok a hibás mert nem azt kaptam ami meg volt hirdetve és mert nem a telefonon megbeszélteknek megfelelő összeget utalta vissza?

Nem vagy hibás csak 1000ft on megy vita jópár post óta.Ezért javasoltam amit javasoltam. :R

HARISNYÁZOTT TÁPKÁBEL HOSSZABBÍTÓK KÉSZÍTÉSÉT VÁLLALOM!!! /// új Samsung 850 Pro 512GB SSD eladó /// "Dealer95 felhasználónak 1582 pozitív és 0 negatív értékelése van"

(#13171) koko0000

koko0000
(újonc)

Kedves Vezetőség!

A tegnapi nap folyamán vásároltam egy iphone készüléket mr-ecomin nevű felhasználótól, még a tegnapi nap folyamán le lett tiltva a készülék, az üzenetekre nem reagál, a mobil száma ki van kapcsolva... Tudnátok valamit tenni az ügy érdekében? Esetleg adatot, vagy ötletet ami alapján el tudnám érni a kedves vevőt...
Köszönöm előre is !
Üdv

Jelentsd fel.Más okból kifolyólag kidobtuk.

(#13172) stukapi

stukapi
(újonc)

Csak lazán-nal vigyázzatok.
Közzétesz egy hirdetést, érdeklődtök, első kérdésre válaszol, aztán semmi.
Mire elfogy a türelmetek, megírja, hogy bocsi elkelt horror áron.
Csaló szaga van.
Csak okosan vele...

(#13175) LazaPasi

LazaPasi
(kvázi-tag)

Jelentkeztem egy hírdetésre üzenetben minden rendben,de amikor vásárolnék eltűnik az ember és se válasz,se telefon se semmi!
Erősen csaló szaga van nagyon vigyázzatok vele! :R

(#13177) cybermagee válasza LazaPasi (#13175) üzenetére

cybermagee
(lelkes újonc)

Nem kell meghallgatni a másik felet , ugye? :F

"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd."

(#13178) cybermagee

cybermagee
(lelkes újonc)

A prohardver törölte a hirdetést! :R

"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd."

(#13179) naiva26 válasza Tenager18 (#12475) üzenetére

naiva26
(újonc)

tudnál nekem is segíteni,engem is átvert a koncsik csaba

(#13181) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Most akkor leírom mindenkinek a szabályzat pár részletét!

topicba CSAK az írjon, akinek fenti problémája van és CSAK az válaszoljon, akivel (kívülállók NE írjanak be!) Ez a rész puma72 nek szól...

- akkor írj értékelést, ha konkrét anyagi kár ért, kivétel: fekete jár annak, aki értesítés nélkül nem megy el lefixált találkozóra ÉS ezután sem akarja az üzletet nyélbeütni (minden feltételnek teljesülnie kell a feketéhez!)

-akiről bebizonyosodik, hogy alaptalanul vádolt mást, azt véglegesen kitiltjuk Ez a 2 rész pedig lazapasi tagunknak...

Aki ezek után feleslegesen ide írkál hosszabb pihenőre is számíthat.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13182) B-L-A-C-K

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Sziasztok!

Ritkán írok ide, de ha erre vetemedek oka is van....
Anyagi kár nem ért, viszont utálom ha hülyének néznek, és itt most ez történt. A következő volt a történet. Kb 4 hete kerestem egy mobiltelefonhoz alkatrészt, ati32bp kollégára rá is írtam, mert említette az egyik hirdetésbe, hogy ő tud nekem szerezni konkrétan olyan alkatrészt amilyet szeretnék.
Említette jelenleg nincs neki, viszont jövő héten kapni fog 99%. Jó mondom szuper érdekel, várok akkor. Na azaz az 1% bejött mert nem kapta meg...Viszont mondta várjak még egy hetet, mert 100%-ra kapni fog. Ismételten vártam de szintén nem kapta meg, majd mondta várjak megint még egy hetet, és tutira kap mert ennyi idő után már mindenképpen lesz biztos. Jó ismételten mondtam várok, úgy voltam vele ha eddig nem kapott alkatrészt beáldtam annak, hogy van ilyen, előfordul nem ő tehet róla ha nem kapta meg (bár én akkor se ígérgetek 100%-ra valakinek valamit ha még eleve nincs is nálam de mind1...).
Mondta várjak hétfőig még, mert tuti kap, de nagyon max szerdán....Jó hétfőn semmi, gondoltam akkor maradt a szerda...Szerdán ráírok semmi, másnap kapok egy választ a nevéről (állítólag a tesója írt nekem), hogy elutazott Angliába de ma jön haza, és elvileg az alkatrészt is megkapta csak át kell venni mert jött róla email....Így mondta a tesója mivel ma este jön, így másnap valószínű eltudja intézni. Jó várok várok várok... már ha ennyit vártam ez van, bár ha valaki elutazik külföldre csak írhatna annyit hogy hé te hülye feleslegesen ne várd az alkatrészt a megbeszélt napokon mert nem leszek...Na mind1...Csütörtökön ismételten semmi, a tesója megint írt, hogy elnézte, és nem tegnap kellett volna érkeznie hanem ma este jön, de ez biztos már, így másnap megkapom az alkatrészt valószínű...
Itt már kicsit kezdtem ideges lenni, de persze nem szóltam be semmit, inkább akkor vártam még egy napot. Természetesen semmi nem történt másnap sem, és nem is jelentkezett, se ő, se a testvére. (azt még hozzá kell tennem hogy az egész napomat ehhez igazítottam mert s.o.s-be kellett volna és ezért is vártam rá).
Eltelt újabb 4 nap, láttam bejelentkezett hétfőn, rá is írtam, jött is a válasz hogy tegnap érkezett meg, ma elmegy munka után az alkatrészért, és ha áttudta venni mehetek is érte, azt mondta fél 5, 5 körül megy érte, és ha átveszi ide is adja. Mondtam neki 4-ig dolgozom, akkor fél órát várok, és felhívom i van akkor, azaz sikerült e átvennie. 16:18 perckor hívom de ki van kapcsolva, itt írok neki hogy na mi helyzet, erre benyögi hogy 6-ig dolgozik utána megy érte...:D Na itt már tényleg elpukkant az agyam, mivel reggel beszéltem vele, és ugye azt mondta 4-ig dolgozik és fél 5 körül megy érte, azaz én 4 után megvárom mi van, és nem megyek haza. De ha utána tudta 6-ig lesz a munkahelyén akkor annyit megtehetett volna hogy ne várjak munka után, írt volna annyit bocs 6-ig dolgozom ne várj feleslegesen...Vagyis nálam ez lenne az evidens hogy ha megbeszélünk valamit és változik szólok...
Ezt le is írtam neki ha tudja +2 órával tovább van fent, lett volna ideje rámarni ne várjak, illetve hozzátettem úgy érzem egyre jobban szop@tva vagyok....
Erre természetesen még neki állt feljebb, hogy ő ezt a stílust nem viseli el stb stb....:D Itt kicsit elmosolyodtam, hogy még ő van felháborodva ezek után.
Természetesen én hülye ezt is lenyeltem, próbáltam normálisan viselkedni mivel ha már egy hónapja várom az alkatrészt gondolhatja mennyire fontos nekem, így ráírtam normálisan újra, viszont nem írt...Végül írtam azóta neki 4 normális üzenetet, de még válaszadásra sem hajlandó, pedig rengetegszer bejelentkezett, illetve jelezték páran, hogy nekik válaszol, így gondoltam ezek után már megéri, hogy ide beírjak, mert rühellem az ilyet, főleg úgy, hogy én persze mindenkivel próbálok a legkorrektebb lenni ha üzletről van szó. Itt meg még engem néz folyamatosan hülyének, és neki áll feljebb...

Szóval lassan 1 hónapja megy ez az egész amibe most untam bele, ha még nem is tehet róla hogy 3 hete nem kapott alkatrészt, most hogy elvileg megkapta szerintem éppen az lenne az evidens hogy a legkorrektebbül oldja meg a dolgot ha már ennyit vártam rá, de nem Ő palira vesz, és még fel van háborodva....:)

(elnézést ha rengeteg hibát, és rossz fogalmazást de csak gyorsan összedobtam ami volt, nem volt már kedvem odafigyelni...)

A nevét meghagyjuk hogy más is okuljon belőle.

(#13183) bundaas

bundaas
(tag)

Sajnos ide kell írnom.

Akadt egy kis problémám ZeN973 fórumtárstól vásárolt notival

Ezt jeleztem is felé röviden,majd hosszasan taglalva. Röviden:
-a gép takaró lemeze leszedésre került kontakt hiba keresése miatt,általa felragasztott garicimke eltávolit,érdeklődés előéletéről,válasz soha semmi baja nem volt,ennek ellenére a proci ujrapasztázva
-közben ugyanezen a nick néven vásárolt notit megtaláltam a vaterán Bámulatos hasonlóság,ezt képpel is tudom igazolni.
-mikor ezt jeleztem felé azt mondta nem azt adta el nekem csak alkatrésznek vette a kijelzőt és a hdd-t ,ott hever nála a polcon, általam kért pozícióban készít róla képet (ez nem történt meg,csak egy kis méretű képet küldött amin semmilyen információ nem látható)
-szó esett a kártalanításról is,teljes áru visszavásárlásról ha az általa felragasztott garicimke nem került volna eltávolításra ( nem jelezte ha eltávolítom...,pedig előtte írtam neki )
-mindenáron javíttatni akarja,kértem,hogy utalja vissza a vételár felét amíg javításon van a noti, vállaljon át a rizikóból ő is, nehogy se pénz se noti csapdába essek,de nem akar

Kérem a segítségeteket az ügy rendezésében.

Rendeződött.

Nincs elb@szva,csak másra lesz jó!

(#13184) ZeN973 válasza bundaas (#13183) üzenetére

ZeN973
(tag)

Az általam eladott laptop nála hibás lett!
Én természetesen vissza vásároltam volna ha nem szedi szét. De szét szedte!
Felkínáltam a saját költségemen a javítást , de ne kellett!
Aztán felkínálta a lehetőséget hogy adjam vissza a felét és Ő szétbontja! :F

Nincs mit hozzá tennem! Miért bontotta szét! Boltba sem viheti vissza a garis dolgot ha "bonc asztalra" kerül!

Rendeződött.

"to punish and enslave"

(#13185) bundaas válasza ZeN973 (#13184) üzenetére

bundaas
(tag)

Igen,felkínáltad, csak én kértem ezek után rizikólávalást tőled is mert elégé negatívan által a dologhoz.
Mivel az ő privát üzenetét nem tehetem közé,ezért a sajátommal próbálok érvényesülni:

bundaas privát üzenete ZeN973 számára

-"Ha már érvelünk...

A hibát még akkor jeleztem mielőtt odaadtam volna,azóta ez a hiba nem változott.
Érdeklődtem az előéletéről,egy szóval sem említetted a szervizt.
Azt írtad csak a kijelző és a hdd miatt vetted,de akkor mit keres ebben a billentyűzet is.
A kijelző burkolata sértetlen,keret rögzítő csavarok nem lettek kicsavarva.
Ha már a képekről van szó akkor a hibás kijelzőről amit cseréltél arról kérnék képet mindkét oldaláról, a gépről elölről telibe,hátulról telibe és leszedett fedéllel.

Mellesleg aki notit és alkatrészeit, számítógéptápot ad-vesz az nem hiszem,hogy szervizben takaríttatja ki a gépet."

-"Mi a garancia arra,hogyha visszaküldöm javításra valaha is viszontlátom?-"Én vakon bíztam benned,és pénzt utaltam előre. Kaptam érte egy hibás terméket,amit elméletileg nem a vaterán vásároltál,de ezt bebizonyítani nem akarod (most már úgy tűnik nem is tudod).
Ez a bizalom már visszafelé nem működik?
Ha esetleg visszaküldöm ezek után már az is benne van: Se pénz,se noti... "

-"Mi a garancia arra,hogyha visszaküldöm javításra valaha is viszontlátom? ez még mindig megválaszolatlan"

-"Rendben,akkor megy a negatív értékelés. És természetesen részletes beszámoló is,hogy miért.
Egy járható út maradt még, visszautalsz valamennyi összeget és a gép bontásra kerül..."

-"A hiba nem azáltal keletkezett hogy szétszedtem,mint ahogy írtam is valószínű forrasztási hiba. Sőt biztos.
58000 forintomba van eddig a noti és hibás,még költsek rá x ezer forintot hogy működjön. Inkább kimenekítem belőle az értéket..."

-"Ha vissza utalsz 28e ft-ot máris küldöm a notit javításra,ha visszaérkezett és működik visszautalom..."

-"Csak abban az esetben áll az alku,ha a vételár felét visszautalod.
Miért csak én vállaljam ismét a rizikót? Te miért nem akarod kivenni belőle a részed?"

Szerintem ezek a sorok mindent elárulnak,anélkül is hogy a privát üzeneteid közreadásába nem egyeztél bele.

Nem akarom szépíteni a dolgot de aki a fórumon próbál meg alapvető számítástechnikai dolgokat megtudni (mint: atx-es házba bele lehet-e rakni matx lapot),illetve hibás noti és sz.gép alkatrészeket ad-vesz...

Aki esetleg többet akar megtudni a két sorral feljebb írottról annak ajánlom a keresőt.

Rendeződött.

(#13186) ZeN973

ZeN973
(tag)

Kedves Vezetőség!

Ha azért jár a fekete pont mert a szét szedet laptopot nem veszem vissza garanciába akkor kapjam meg!
Nem tudok és már nem is akarok semmit hozzá fűzni! Belefáradtam!

Üdv.
ZeN973

Rendeződött.

"to punish and enslave"

(#13187) ati32bp válasza B-L-A-C-K (#13182) üzenetére

ati32bp
(tag)

Nem tudtam reakció nélkül hagyni az esetet. Nevettséges, és egyben magadra nézve jellemtelen a viselkedésed. Remélem többet nem keresel meg semmilyen jellegű problémáddal. Nos az eset a következőképpen indult, alakult. Az ominózus felhasználó felkeresett, hogy alaplapra volna szüksége. Ajánlottam neki lehetőségeket, majd hozzátettem, hogy jelenleg nincsen igy várni a kell rá. Természetesen szemben az ő állitásával nem lett igérve semmi! Hiszen hogyan igérhetne akárki bármit is ami nem áll a rendelkezésére. Ez a jellemtelen emberek szokása. Teltek a napok, hetek és az ügyben változás nem történt. Néhány levélváltást követően (hozzátenném, hogy biztosra soha nem lett mondva, igérve) az illető személy, aki kérte a segitséget már-már számonkérve érdeklődött az általa kért segitség miatt. Ez már bosszantó volt. Majd érkezett egy "ez már szopatás" megjegyzéssel ellátott levél. Na azóta teljes mértékben elhatárolódunk a felhasználótól. Ez alap. Mindaddig mig segitséget kérek valakitől aki maximálisan megadja a tiszteletet, mindaddig azt visszafelé is elvárom, elvárja mindenki. Aki ezt nem képes megadni az inkább ne is irjon üzenetet. Nem érdekel miképp akar eláztatni. Sőt.... Jót nevetek rajta. Nem a játszótársa, barátja vagyok. Nem vagyok köteles egy tiszteletlen mondatokkal megtoldott levél után választ, vagy bármi egyébre méltatni az illetőt. Ami biztos, hogy mindaddig mig valaki alpári módon próbál számonkérni mindazért amit ő kért tölem, addig inkább nem is reagálok a nekem irt levelek egyikére sem. Tisztelet! Lehet sok embert nem tanitottak meg erre, de akkor egyszerűen ne is akarjon velem semmilyen módon még segitséget kérni sem.

(#13188) B-L-A-C-K válasza ati32bp (#13187) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Leírtam részletesen hogy volt, semmit sem vetítettem mellé (nem szokásom), szóval felesleges szépítened meg isteníteni magad mennyire 1 halál korrekt ember vagy!

De még 1x neki vághatunk akkor.

Nem ígértél semmit?

99%-ra ígérted egyik héten tuti lesz, majd 100%-ra ígérted 2x is, ha gondold kimásolhatom privát üzentekből, bár mint említtetem is, nem ezek verték ki a biztosítékot nálam, mert ha nem kaptál alkatrészt akkor nem kaptál...Hanem az, hogy mondasz nekem egy konkrét napot, elutazol 1 hétre, és nem szólsz ne várjak, majd tesóddal vagy ki mondta mikor jössz szintén várok rád, és természetesen megint feleslegesen, és szintén nem szóltak ne várjak, mert miért is. Majd most hétfőn említed fél 5, 5 körül mész érte akkor miért nem szólsz ne várjak a munkahelyemen mert 2 órával tovább vagy bent? Volt rá időd szerintem, (egy fél nap) hogy szólj...

Ezek után annyit merészeltem írni hogy most már szop@tva érzem magam, és nem az hogy belásd igazam van jó lett volna szólni, nem, még neked áll feljebb...:D + Ezek után még normálisan írtam neked 4-5 üzenete, és ott telt be végleg a pohár hogy annyit nem voltál hajlandó írni hogy felejtessük el egymást. Ennyit kellett volna csak, nem itt hisztizni feleslegesen, főleg egy olyan dolgon amiben te voltál a hibás. Ennyit leírsz, hidd el ide se írok, de hogy másnak válaszolsz nekem meg ennyit nem tudtál írni szerintem ez a minimum itt megjegyzem a sztorit.

Szerintem kicsit gondolkozzál el azért a dolgokon, illetve látom nem csak engem szop@ttál már meg hogy szó nélkül eltűnsz más meg vár rád... Mondjuk lehet ez neked természetes, és nagyon korrekt...:)

(#13189) Attila17

Attila17
(kvázi-tag)

Kicsit érdekes hirdetések:
phone 4 26.600Ft
phone 4S 46.000Ft

Kirakva.

(#13190) ati32bp válasza B-L-A-C-K (#13188) üzenetére

ati32bp
(tag)

Ha ennyire inkorrektnek tartasz, akkor miért irkálsz még mindig privát üzeneteket, és kéred a segitségem? Megtisztelnél, ha nem velem lennél elfoglalva. Inkább keress valaki mást aki segit neked. Én biztosan nem fogok! Az, hogy felvázolod mennyiszer vártál rám, szerintem senkit nem érdekel. Engem biztosan nem. És tudod miért nem? Azt is megirom ide. Pontosan azért nem érdekel, mert egyetlen alkalommal sem irtam neked azt, hogy várj rám. Esetleg azt irhattam, hogy elképzehető az adott nap, de azt biztosan nem, hogy várj rám mert ma biztos. Nevettséges ez amit itt folytatsz. Hála istennek nem hozott össze a sors veled. Szerintem még akkor is problémád volna, ha mindent megkapnál a te elképzeléseid szerint. Egy példa: Holnap bemész egy boltba, majd kérsz ott egy TV-t. Mondják nincsen, de várnak ilyen modelt. Bemész rá egy hétre. Mondják még mindig nem érkezett, de várják. Odamész megint 1-2 hét múlva. Ugyan azt a választ kapod, nincsen sajnos. Erre te minden alkalmazottat elküldesz a picsába, majd kikéred magadnak, hogy miért szopattak hetekig... Vicces, nem? Na ha ezt a mi boltunkban sütnéd el, még ki is dobnának. Ugyan ez történt itt is. Kértél valamit, amihez hozzáfűztem, hogy várni kell. Vártál, majd meguntad és belekzdtél egy szánalmas "szardobálásba". Hozzátenném, hogy tetted midezt úgy, hogy ezen a héten azt irtad, hogy nem is sürgős neked. Aki hisztizik az pont te vagy! Te hisztizel, mert a stilust amit képviseltél velem szemben, visszautasitottam egy egyszerű módon, miszerint nem foglakoztam a nekem irt leveleiddel. Ehhez jogom van még akkor is, ha te egy PH!nagyúr vagy. Az esetleges "rangod" nem jogosit fel sem a számonkérésre, sem pedig a tiszteletlen magatartásra. Ezzel a témát, részemről lezártam.

(#13191) B-L-A-C-K válasza ati32bp (#13190) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Nem tudom miért írtad hogy irkálok neked, leírtam itt 4 üzenet után nem válaszoltál utána írtam ide és agygtam az egészet, az hogy nekem te most írtál és válaszolok neked azt csak szabad nem? Vagy ezt is pofátlanságnak tartod már :F Tényleg nem értem kinek képzeled magad, lehet iszonyat nagy csávó vagy, és iszonyat korrekt, de velem nem voltál az, így nagyon nem értem még ezek után is miért neked áll feljebb.
Az meg hogy felvázolom mennyiszer vártam rád lehet senkit sem érdekel, csak tudod akkor nem kellene ilyeneket várni hogy nem ígértél semmit, mikor többször is ígértél. A "100% lesz" hozzászólásaidat másoljam ki? Bár ha a fogalmakkal nem vagy tisztában akkor írd azt, belátom bajok vannak veled, és kész.

Az meg hogy nekem ráér persze hogy mondtam, ha azt mondod figyelj várjunk még 2 hetet hogy nálam legyen, akkor várok két hetet, elején is mondtad várjak egy hetet vártam, majd megint ismételten vártam nem is kerestelek, de ha mondasz egy konkrét dolgot, és nem szólsz ne várjak rá az adott időben nem lehetek felháborodva?

Na mind1, hagyjuk tényleg már nem érdekel ez az egész, én leírtam részletesen mi volt, nem beszéltem melli semmit, aki okul belőle okuljon, de nem ez az első ilyen eseted tudod te is.

(#13193) ati32bp válasza B-L-A-C-K (#13191) üzenetére

ati32bp
(tag)

Szerintem az, hogy mennyien rágalmaztok az esetleges sérelmeitek miatt, lényegtelen. Nyilván való az is, hogy ha valami nem úgy történik ahogyan azt te vagy az az 1-2 ember aki hasonló sztorikat irkál ide, szankcionálható volna tisztességtelen tevékenység miatt, akkor azokat szankcionálnák is fekete pontokkal. Jé... Akkor az nekem miért nincsen, szemben a kb. 40 pirosammal? Megint jössz azzal, hogy mit képzelek magamról, hogy én milyen nagy csávó vagyok. Nem is értem ez hogyan jön ide. De amig az alapvető tiszteletet nem tanusitod, főleg annak nem akitöl segitséget kérsz, addig szerintem ne is várd, hogy ezt viszonozzák feléd. Akkor világos már, hogy miért nem kaptál választ a leveleidre? Számonkérsz? Ezt még a feleségem sem teheti meg, pedig szemben veled, ő közel áll hozzám. Minden jel arra utal, hogy nem egyformán nevelkedtünk. Nem ugyan az a személy tanitott az élet bizonyos dolgaira minket. És igen, okuljon mindenki ebből is. Aki nem tud tisztelettel viszonyúlni felém a nekem irt levelekben, főleg úgy, hogy segitséget kér tölem, az ne is irjon. Ha mégis ir, akkor választ ne várjon, legyen az újonc, vagy akár PH nagyúr. Amúgy, az adott példát amit felvázoltam a korábbi h.sz.-ben, olvastad? Na ez hasonló sztori. Kikéred magadnak, hogy ami miatt felkerestél majd segitséget kértél tölem, azt nem tudtam megoldani, és a magatartásodnak köszönhetően már nem is szeretném megoldani. Amellett, hogy ide beirsz (ami egyáltalán nem zavar), még jó, hogy nem követelsz valamit kárpótlásként, mert nem tudtam, és mert már nem is szeretnék segiteni. További szép napot neked

(#13194) B-L-A-C-K válasza ati32bp (#13193) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Itt szó nem volt fekete pontról, hiszen láthatod nem is kértem, viszont hogy más okuljon ebből leírtam mert 1 hónapom feleslegesen ment el ezzel az egésszel...

Viszont az zavar legjobban, amit már privátban leírtam neked is, hogy itt a tiszteletről beszélsz állandóan, ha megtiszteltél volna annyival hogy szólsz előre figyelj már elutazok, vagy figyelj már a munkám 2 órával tovább tart ne várjak feleslegesen, vagy legalább annyit, hogy hagyjuk ezt az egészet mert nemfog menni akkor semmi bajom se lett volna. Ezek után nem is értem miért pont te beszélsz a tiszteletről? Szerintem kicsit gondolkodjál el a dolgokon inkább.

Itt tényleg befejeztem, és semmilyen esetleges megjegyzésre nem válaszolok már!

További szép napot!

(#13195) -Nightwolf-

-Nightwolf-
(újonc)

Sziasztok. Sajnos én is oda jutottam, hogy ide kell írnom killer-man1 felhasználó károsított meg 16.000 ft tal.
Ez a hirdetés:
Felvettem vele a kapcsolatot mindenre válaszolt korrekten még arra is, hogy "mi a garancia, hogy megkapom"
2013.02.08. án válaszolt utoljára azzal a szöveggel, hogy "a pénz megérkezett és melo után feladom". Azóta semmilyen privát üzenetre nem válaszol és a termék sem érkezett meg sőt láttam, hogy mégegyszer felrakta link
Kérlek járjatok utána.

Kap egy privátot de nem véletlenül írjuk,szajkózzuk hogy ne utalj előre....A hozzászólások a hirdetés alatt eléggé gyanúsak... A lényeg 1 hete van rendezni utána búcsút veszünk tőle.

Online reklám kattintós pénz keresések: http://www.clixsense.com/?9877533 , https://www.neobux.com/?rh=616C6D617065746572 Garantáltan fizetnek és működnek.

(#13196) bundaas válasza ZeN973 (#13186) üzenetére

bundaas
(tag)

Én még azért annyit hozzáfűznék, hogy egy segítőkész fórumtárs utánjárásának köszönhetően megkaptam a gyári számot.

9AN0AS51337243E

A dolog rendeződött köszönjük a visszajelzést.

(#13198) nightmare13

nightmare13
(senior tag)

Nézzük, az én történetem a következőben foglalható össze.
Barátom gépének alkatrészeit meghirdettem, mindenkinek, aki érdeklődött, megadtam az elérhetőségét, hogy le tudják rendezni az ügyletet.

V60 fórumtárs is ilyen úton jutott el hozzám, aki egy barátjának keresett videokártyát (ez a Palit HD4850 volt az eladás tárgya.) Természetesen neki is megadtam az elérhetőséget, amit továbbított a barátjának.

Utánvétes posta volt, az illető nem vette át, 3000 Ft postaköltség terhelődött így barátomra. Az ügyet azóta se tudták lezárni, mivel V60 barátja nem hajlandó semmit se csinálni.
Nem V60 fórumtársat okolom elsősorban az incidensért, viszont a barátommal folytatott levelezése nem éppen segítőkészségét mutatja az ügyben, márpedig ha valakinek közvetít az ember, azért vállalja a felelősséget.

Röviden ennyi, minden fontos belefoglaltatik ebbe a pdf-be, az e-mailezést is beleértve, természetesen személyes adatok nem jelennek meg. Az anyagot barátom készítette.

Akármi is a megoldás, végeredmény, jó lenne, ha történne valami, hiszen 3000 Ft ugyan nem nagy pénz, de mégis mást károsított meg a viselkedésével.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#13199) Dano26 válasza kisfuri78 (#13128) üzenetére

Dano26
(kvázi-tag)

Engem is ez a veréb húzott le tegnap!
Egy 1 terrás vinyót vettem,szintén kamu garancialevéllel!
Remélem egyszer becsípem!

Jelentsd fel.Mivel a második bejelentés ki is rakom.

Dano26 felhasználónak 38 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13200) molvany

molvany
(senior tag)

Akiröl szó van : Gábor95
Elöször csak arra gondoltam, figyelemkeltönek ide írom.
De közben olvastam, hogy ez ( vagy hasonló ) nem az elsö esete.
Megbízhatattlan, szavahihetettlen. Tehát ha a Moderátorok szerint ezek után kiérdemli a feketét,
részemröl támogatom !
Fólia után érdeklödött ( ez Feb. 09. - e )
Adat, név csere. Banki utalásban egyezünk ki. Utalás 3 munkanapon belül. Ennyi ideig jegelek.
A 3 munkanap letelt, nem utalt, nem is jelzett hogy miért vagy mi van. Annak ellenére, hogy
napi szinten a HP - n is megjelenik.
Elövigyázatosan vele, nem lehet neki hinni :(

Fekete csak akkor jár ha megkárosított.Mivel a termékeid raktáron vannak megmarad a név de fekete NEM jár.

molvany felhasználónak 1967 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.