Hirdetés

2018. október 19., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-23 08:27:49

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, rövid ok (személyes adat nem)
ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor itt már nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
ha a probléma megoldódott, írd meg az eredeti hsz-re válaszolva
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13051) dávidapu

dávidapu
(újonc)

norbee2244 és systemnorbi nem egy és ugyanaz a hirdető?

Nincs egyezés...Viszont javaslom olvasd el az első hozzászólást...

[ Módosította: domperke ]

illik válaszolni....

(#13054) glg1992

glg1992
(újonc)

Sziasztok !!! papb18- nak egy nagyon nagy fekete pontot kérnék,
cseréltem vele egy Samsung galaxy minit, mire azt mondta hogy csak kijellző hibás, erre szét volt berhelve 3 csavaral volt össze csavarva, ami persze nem a gyári volt, és az akkumlátor se birt ki fél óránál többet mint ö persze nem emlitet meg.

Olyan írjon akit tényleg érdekel az üzlet ....:)

(#13055) rybka3ctg válasza prokxy (#13034) üzenetére

rybka3ctg
(kvázi-tag)

prokxy felhasználó egy hitegető ,konkrét anyagi károm nem keletkezett ezért nem kérek neki feketét.
Corsair ramokat árultam 16 gb-t amire privát üzenet formájában jelentkezett hogy ő megvenné mind a 16gb-t
Ez idáig rendbe is van de az hogy óránként módosítja a találka helyét illetve óránként egy egy órával a találka időpontját is ezek után még ő van felháborodva hogy nem neki adtam el és az én respectemet próbálja rontani ez szánalmas én nem kérek neki feketét (megérdemelné ) Csak figyelmeztető jellegel írok ide hogy, nem lesz könnyű szülés ha vele üzletel valaki....
Minden embernek a földön saját szíve joga eldönteni hogy, kinek és mit ad el , vagy hogy megbízik-e egy olyan szánalmas emberben aki egy órára nem tudja előre tervezni a napját sőt azt sem tudja pontosan hogy hány órási vonattal megy haza ugyanis [prokxy] ő biztosan ilyen mindent akar de semmit nem tud ,

A szövegből egy részt módosítottam mivel konkrét anyagi kár nem ért magad is írod innentől nem lehet csaló.És megkértelek már fejezd be a chatelést itt.

Németben Vagyok ha függő dolgunk van várd meg még hazaérek.....

(#13056) rybka3ctg válasza kisstii (#13039) üzenetére

rybka3ctg
(kvázi-tag)

Nos drága [kissti] írd bele hogy előre pénzt szerettél volna kapni illetve azt is hogy felajánlottam hogy felárat fizetek ha S.O.S elküldöd nekem ..
Hozzáteszem 10 000 forintra hirdeted ezt .[ház chiftec]
De csak és kizárólag akkor vagy hajlandó elküldeni utánvétes csomagként ha ELŐRE pénzt kapsz
ajánlottam neked hogy a postaköltséget rátöltöm a telefonodra 3000ft-t de te csakis kizárólag pénzt szerettél volna előre miután én nem küldtem neked pénzt te mindenféle rágalmakat kitalálva emberi méltóságot, tekintélyt próbálsz rontani
azzal vádolsz hogy nem kellet a gépház csak hitegettelek
íme hogy kinek a szavára lehet adni
Ha te korrekten elküldöd úgy hogy nem kérsz előre pénzt akkor most a piros pontos részben írtál volna...
Nem kérek neked feketét csak intő jelleggel írom ide hogy tudják az emberek ha nálad érdeklődnek és nem veszik meg mert te nem vagy képes eladni akkor feketét kérsz nekik!!
kissti inkorrekt üzletfél sértődékeny ovodás tekintélyrontó személy

Németben Vagyok ha függő dolgunk van várd meg még hazaérek.....

(#13057) kisstii válasza rybka3ctg (#13056) üzenetére

kisstii
(újonc)

Látom nem értetted meg a lényeget. Én nem vádollak, hogy nem kellett a gépház.
A leendő üzletfeleidnek ajánlom, hogy ha SOS-ba kell nekik valami tőled, akkor mihelyt felvették veled a kapcsolatot, addig ne merjenek lefeküdni vagy abbahagyni a levelezést, amíg az üzlet meg nem köttetett.

(#13058) crazi válasza crazi (#12831) üzenetére

crazi
(kvázi-tag)

Tisztelt Igazság Tevők!

Rendeződni látszik ügyem Gyuluskám-al.

Mint kiderült őt is átverték PH kívül.

Köszönöm!

Endre

Köszönjük a visszajelzést!

Üdv, Bokor Endre . 06305021743

(#13060) domperke válasza rybka3ctg (#13056) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Tisztelt vitázók! Az utolsó post ezen ügyekben amit itt szeretnék látni. üzleti vita topikunk pont erre való.Ha lesz ezek után újabb post mindegyikőtök pihenőre számíthat.

Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13061) nightsong

nightsong
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Fekete pont Palad1n felhasznalonak! 1 honapot jegeltem neki valamit, amikor a megbeszelt datumon rakerdezetem, kozolte, h mar vett mast. Ne jegeljetek semmit neki!

Udv

Fekete ezért nem jár de meghagyjuk a nevét hogy más is tanuljon belőle.

Night

(#13064) dudicukrasz válasza dudicukrasz (#13050) üzenetére

dudicukrasz
(tag)

erről ennyit.

Egy pici türelem...Van elég bejelentés.Hamarosan sort kerítek a tiédre is.

(#13065) prokxy válasza rybka3ctg (#13055) üzenetére

prokxy
(PH! kedvence)

A CSALÓ szót kikérem magamnak!!!!!

Sajnos az van, hogy nem tudok annyira mobilis lenni mostanában, megszületett a kisfiúnk...Bp-től távol lakom, fix vonattal kell jöjjek haza. Kora reggeli időpont volt jó a piros metró vonalán és a 15 óra körüli. Az pedig, hogy valaki csak a boráros téren hajlandó csak találkozni egy adott időpontban, azzal én sem tudok mit tenni.
Ez most így alakult, de a vaterás 146+ értékelés mellé még nem jött negatív és a mostani 14 mellé sem. Sajnos erre az embere nem csak én panaszkodom, hogy hitegető, átverő, tessék csak megnézni az ebben a topicban lévő hozzászólásokat.
A sztoriban lényeg, hogy nehezen, de szóban összehoztunk egy időpontot a Blahán, megbeszéltük, hogy fél4-kor ott tali, erre fel sem hív, h nem jön, egyszerűen "ő már nem jön vissza pestre, most ért haza" dumával leráz a tali előtt 20 perccel. Másnapot megbeszéljük, h szintén tali ott, rendben, rábólint. Na aztán hívom indulásomkor, hogy merre vagy: erre benyögi, h bocs, de visszaadta a ramot a boltba. Ez rendben, de nem hívna fel, szarik a másikra! Buktam a ramokat, hétvégére jól beszívtam! Milyen üzletfél az ilyen és még én vagyok a hitegető??? Hagyjuk már...azt aláírom, h nehezen hoztuk össze a fix időpontot, de én megtettem mindent ez ügyben, hívtam, sms-t küldtem neki és végül szóban lefixáltuk. Mással is volt már ilyen, de ő nem lépett vissza (sem én, mint most sem én volt itt a ludas).

Még egyszer leírom, h ezzel a hitegető gyerekkel vigyázzatok, ismétlem, nem csak nekem van vele bajom, nézzetek csak utána akár ebben a topicban!!! Én úgy gondolom, h jó párszor bizonyítottam már korrektségem itt a hardveraprón!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13067) pakooo

pakooo
(lelkes újonc)

Szeretném vissza vonni karex8 Negatív kérelmét ebben az Ügyben! Jelentkezett,és megtudtuk tárgyalni normálisan az üzletet!

Köszi a visszajelzést!

(#13068) Attila17

Attila17
(kvázi-tag)

Szeretnék kérni egy feketét nanomo - nak, mivel a mai nap 16:00-ra volt megbeszélve a találkozó. Ezt vette volna meg. 15:50-re oda is mentem, 16:45-ig vártam, hívtam is de ki volt kapcsolva.
Szóval feleslegesen utaztam 2 órát + útiköltség.

Mehet neki a fekete!

(#13069) molvany

molvany
(senior tag)

dabasi.elek - Feketét nem kérek, de figyelmetekbe ajánlom mint megbízhatattlant. Kezdte azzal, hogy érdeklödött. Válaszoltam. Napokig semmi. Igy töröltem a levelezést. Pár nappal késöbb ismét keresett az ügyben. Megadta a címét ( név nélkül ) és kérte a számlaszámot az utaláshoz.Megadtam. Utalni 3 munkanapon belül kell. Ennyi ideig jegelek. Se ne utalt, se nem jelzett ismét bármit, hogy most mi és miért. Annak ellenére hogy napi rendszerességgel itt van. Felelötlen, megbízhatattlan.

A nevét meghagyjuk gyűlnek a bejelentések rá...

molvany felhasználónak 395 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#13070) cidalain válasza molvany (#13069) üzenetére

cidalain
(PH! addikt)

sajna egyre több ilyen van. érdeklődik a legapróbb kondenzátor típusáról is, én meg lelkiismeretesen lehozom a padlásról, lefotózom 25 szögből, leírok minden egyes paramétert, válaszolok nekik priviben. erre még annyi reakció sincs hogy köszi már nem érdekel, nem ilyet kerestem, vettem olcsóbban, stb, soha többet nem hallok felőlük. simán elmennek fél órák az ilyenekkel a semmiért.
a másik a nagy tételben vevős. ő kérdezi van e x termékből nekem amit hírdetek 1000 darab. mondom utánanézek de csak 438 lenne kb. nembaj az is kell. összeszedem mindenhonnan ami csak van, még a haverokét is elhozom, erre szintén szarik válaszolni, és persze most a fél lakást elfoglalja az a 438 x termék.

Ha nem irsz konkrétumot a postot törlöm...javaslom elolvasni az első hozzászólást hogy miről is szól ez a topik!

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#13071) RohamDroid

RohamDroid
(fanatikus tag)

Sziasztok küldtem egy csomagot az egyk tagnak,de nem vette át így a feladás és az átvétel díját is nekem kellett állni. Kis tételű küldemény volt.

Érdekelne hogy használ e a tag klón accontot esetleg.
Aki tud ebben segíteni kérem keressen meg privátban.

A nevét itt nem adnám meg ne küldjön neki senki anyázós leveleket. Nem vagyok az a szítós fajta de már nem az első ember aki megrövidít ilyen úton. És most már szeretnék a végére járni.

Írd bele a nevet csak nyugodtan hogy másnak segíthessünk...Viszont ha nem vette át jár a fekete mivel anyagi kár ért!

PSN : Baskitoth || Xbox One: Baskitoth || x360: Szkubi

(#13072) ÉletKe93 válasza Dodega (#11533) üzenetére

ÉletKe93
(újonc)

Sziasztok!

Sajnos én is rátaláltam kedves Szilárdunkra.. csupán 77800 Ft-tal rántott be! - ugyan nem ide tartozik az ügy, de itt találtam a legtöbb információt róla.

2012. december 28-án feladott egy hirdetést, "Borbet T 16" / 4x100 garnitúra" (felni szett) címen az egyik ingyenes hirdető oldalon.. Mivel teljesen korrekt árnak találtam a 80eFt-ot ezért azonnal felhívtam, és nyélbe is ütöttük az üzletet.
2013. január 03-án elutaltam neki a megbeszélt 80eFt helyett 77800 Ft-ot - lealkudtam egy 5-öst, és + futár...
Még az nap délután kaptam egy SMS-t, ugyan már másik telefonszámról, hogy megkapta a pénzt, és másnap küldi a felniket!
Sokszor utaltam már előre, és soha nem estem még ekkora hibába!
- Vártam... és még mindig csak vártam.. - majd mikor elfogyott a türelmem írtam egy üzenetet neki egy teljesen más e-mail címről, hogy ha esetleg meg van még a garnitúra, küldene -e képeket róla.
Persze egyből belement, és jöttek a képek! Hosszas beszélgetés után másodjára is "rábólintottam" az üzletre, egy kis különbséggel! - azt írtam neki, hogy személyesen szeretném átvenni - illetve előtte megnézném.
Szilárd ebbe is benne volt, de pontos címet nem kaptam egyszer sem! Azt mondta ha lent vagyok Dombóváron hívjam!
Rákérdeztem arra is, hogy mennyi időm van a gondolkodásra - ugyanis egy Dombóvár-Esztergom távolság sajnos üzemanyagban sem 2 forint - és elmesélte, hogy rajtam kívül még 4 ember jelentkezett, aki hamarabb lerakja a pénzt, az viszi... (DE HALÓ! - Én már egyszer kicsengettem! ;) )

"Elfogyott" a türelmem, 2013. január 28-án megtettem a feljelentést a helyi illetékes rendőrkapitányságon..
Most pedig "malmozok"! :)

3 telefonszámot találtam, ami elméletileg Szilárdé - persze ezerszer próbáltam hívni mindenféle számról, a telefon kicsöng.. de semmi reagálás!
- 06/70/568/3597
- 06/70/595/1539
- 06/70/239/1839 --> a hirdetések telefonszáma!

Kérlek Titeket, hogy ha bármilyen hasznos információtok van a "drágámmal" kapcsolatban, osszátok meg velem!

Köszönöm,
Heni

(#13073) dns86

dns86
(tag)

Trevisz01-nek szeretnék fekete pontot kérni.
Vásároltam tőle egy iPhone 4 típusú készüléket, amit letiltottak. Mivel a szolgáltatók nem 1-2 napról a másikra tiltanak, így gyanítom, hogy pontosan tudta, hogy tiltani fognak.
Nálam ez a csalás fogalma.

Jelentsd fel én pedig kirakom.

(#13074) solaris17

solaris17
(fanatikus tag)

baderjanika felhasználó -nak kérek egy fekete pontot.
Indoklás: Az alábbi termék -et megbeszélt kialkudott összegért meg kívántam vásárolni, a telefonszámát megírta, majd mondtam, hogy indulok amint odaérek a megadott lakcímére, hívom.

Mikor oda értem, felhívtam és ezzel a szöveggel fogadott artikulálatlanul: " Jó de te kivagy? Nem adom el , mert már megvették, megveszi más többért "

Mondtam, hogy megbeszéltük itt vagyok a címen, ne szórakozzon. Erre azt hazudta, hogy nincs otthon, ami természetesen hazugság volt. Ez azért sajnálatos, mert 3.000 Ft üzemanyagomba került a városi csúcsforgalomban, ennek a személynek a hazugsága, és megbízhatatlansága. Undorító nem európai modorral rakta rám a telefont, míg én közöltem vele, hogy rossz értékelést fog kapni, hogy más, ne járjon úgy, ahogy én ! Természetesen, a terméket nem adta el, és még mindig eladó.

Kérek neki, egy feketét. :W

Mehet neki a fekete!

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#13077) karex8 válasza pakooo (#13067) üzenetére

karex8
(újonc)

Köszi!

Én pedig kérnék egy piros pontot pakooo- nak,mert türelmes volt és sikerült tisztázni a dolgot!

A piros pontot itt kérheted.

Utalás és posta kizárva!!!! Csak személyesen és kp!!! A világ végére is elmegyek egy zsák pénzért! :D

(#13078) DJ WOKKY

DJ WOKKY
(PH! addikt)

Üdv.

Pár napja írtam mr-ecomin felhasználónak, mert érdekelt volna ez a Samsung Galaxy Mini 2-es készülék.

Akkor megállapodtunk az árban, és hogy minden tartozékot ad hozzá.
Ő erőltette a postai úton történő termék eljuttatását hozzám. Én viszont kizárólag személyes átvételt voltam hajlandó lefolytatni.
Már ez is érdekes volt, hogy nehezen egyezett bele. Aztán egy-két találkozó nem volt megfelelő neki, majd arra sem méltatott, hogy felvegye a telefont, vagy épp visszaírjon üzenetben (az oldalon).

Ezt nem tartom korrekt dolognak, és valami rossz indulatot is sejtek a dolgok mögött. De már a hozzáállása is megér egy fekete pontot szerintem, mert ennyi hívást nem szoktam kezdeményezni egész hónapban, mint amennyit feléje kezdtem meg, a termék megvétele miatt. (soha nem vette fel a telefont, és sms-re sem válaszolt)

Vigyázzon vele mindenki, óvatosan, abból még baj nem származott.

(#13079) villanyász84

villanyász84
(újonc)

Nos üdvözletem kedves ítészek! Szeretnék jelenteni 1 új felhasználót,emilke76 h óvatosan vele. Ajánlott ma ugyanis 1 kifejezetten jó üzletet a telefonomért cserébe,de nem egészen értettem h miért adná oda a kb 15 ezerrel drágább telefonját az enyémért 1:1ben... Átküldte a mobilszámát,gondoltam "ráguglizok" és láss csodát: http://itcafe.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_6741-6760.html

Ajánlom figyelmetekbe a 6747es kommentet,amiben ott vigyorog a száma... METHANDI felhasználólént volt regelve,ki is lett tiltva... Ehhez kapcsolódóan még találtam pár másik oldalon hirdetést aminél szerepelt ez a szám különböző lakhelyekkel. (BP több kerület,vidék) Nekem konkrétan Balassagyarmatot mondott.
Szóval kérlek nézzétek át a hirdetéseit és próbáljátok meg figyelmeztetni az embereket h vigyázzanak vele,m ez azért elég gyanús szerintem.

Kidobtam.

(#13080) DataTraveler

DataTraveler
(tag)

Sziasztok!

Tegnap vásároltam egy memóriát itt Hardver Aprón, amiről az eladó azt állította, hogy hibátlan, de sajnos hibás! Az eladó 2 nap garanciát vállalat rá! Felvetem a telefonommal az egész beszélgetésünket amiben többször azt állítja, hogy a memória hibátlan, és 2 nap próba garanciát vállal rá! Telefonszáma is meg van, tudakozóból lekértem a telefonszámhoz tartozó előfizető nevét és címét is! Tudok valamit tenni, hogy vissza kapjam a pénzemet, vagy nem érdemes?

Nick név hirdetés?

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#13082) Mogesz

Mogesz
(újonc)

Vallásos

Fekete pontot is érdemelhetne, mivel feleslegesen vettem egy hibás telefont, amivel így már nem tudok mit kezdeni. Az eladó unkorrekt magatartásért és hozzáállásért megosztom veletek a történteket, hogy mindenki kerülje. A tárgy egy nokia E52-es volt, amit 11000Ft-ért hirdetett tartozékok nélkül, lepusztult állapotban. Január 23.án megegyeztem vele, hogy 9000Ft-ért február 10.én személyesen átveszem, mert akkor megyek Pestre.Bele is egyezett, mondta hogy neki megfelel. Eközben én már vettem egy alkatrésznek való telefont, amiből felújítottam volna azt a telefont amit tőle veszek Amikor újra megnéztem a hirdetést, már csak 6000ft-ért volt fent a telefon, mivel elromlott a kamerája. Rákérdeztem hogy hogy történt, mire a válasz az volt, hogy mikor el akarta adni másnak, holott velem már megegyezett, kiderült hogy a kamera rossz. Erre írtam neki, hogy hogy lehet az hogy el akarta adni másnak, mikor már megegyeztünk hogy megveszem. Erre írta, hogy Ő annak adja el, aki hamarabb fizet meg ilyenek, azóta meg nem is válaszol a privátokra. Ez volt a Hirdetés

Ha nem volt megegyezés akkor nem jár a fekete.

Forza FERRARI!

(#13084) Vallásos válasza Mogesz (#13082) üzenetére

Vallásos
(újonc)

El sem hinnéd, hogy eddigi üzleteléseim során, itt a hardveraprón, hányan igérték már biztosra, hogy elviszik, amit hírdetek, aztán végül felém se néztek. Nekik is mind osztogathatnám a feketét, de tudtommal ezért nem jár fekete. Én eladni akarom a termékeimet és nem hírdetni. Nem tudhatom, hogy Te nem azok közé tartozol, akiknek csak a szája jár és emiatt nem akarok lemaradni más vevőkről. Mi konkrétan pedig nem egyeztünk meg semmiben, csak hogy február 10-én vinnéd a telót. Sajnos ilyen világ van, nem nagyon lehet megbízni az emberekben. :R

Üdv,
Vallásos

Azért ha megegyezek valakivel mielőtt eladom rákérdezek hogy még érdekli a termékem vagy sem...NEm a legkorrektebb eljárás.

Isten áldjon!

(#13086) pedozs

pedozs
(újonc)

A beígért feketét szeretném megadni futballkupa,jegelést kért erre a termékemre,mondta 100% elviszi. Mire én jegeltem neki a terméket,de utalva arra ha mégsem viszi el,akkor megy a fekete pont. Bele is ment.
Anyagi kár nem ért,csak jelezni akartam egy megbízhatatlan kollégát. Van már feketéje,valószínű nem hiába.
Köszönöm

Ha konkrét anyagi kár nem ért nem jár fekete.A neve itt marad az utókornak.

pedozs felhasználónak 77 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!Ha veszem a fáradtságot,hogy írok,akkor viszont is elvárom. Sikeres üzlet esetén a piros szinte kötelező!:) Mindig nézd meg a megbízhatóságom,nem Átverni,hanem ELADNI-VENNI akarok!! Köszönöm,hogy elolvastad!

(#13087) dewil666

dewil666
(őstag)

Azt szeretném kérdezni hogy miért hirdethet tovább retro03 felhasználó mikor 8000ft-al átvágott és 2012.11.06-óta nem rendezte??? Valakit kevesebbért is kitesznek neki meg nem is írtatok hogy rendezze a számláját. Erről volt szó akkor.

Feketét kapott érte ott egyből ha megnézed.

Laptop-asztali pc tisztítás, újra pasztázását vállalom! dewil666 felhasználónak 64 (régi), 940 (új) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#13088) karesz86

karesz86
(kvázi-tag)

Szeretnék kérni egy Nagy fekete pontot rc007 nek!! mert meg volt beszélve a Boráros téren a Villamos megállóban 15:00 a lépcsőnél! és én pedig a 2-éves fiammal szinte majd meg fagytunk! és nem volt ott egészen 22-percet vártam rá és semmi. erre haza jövök és rám ír hogy a Duna házban van ezt pontosan 15:13 kor írta hogy 15:30ig vár engem senki sem nézhet hülyének! 1 db ott vettem volna de megbízhatatlan volt legalább oda jött volna ahol meg volt beszélve :Y

Mehet neki a fekete.

(#13091) dane3e

dane3e
(újonc)

Üdv.
Gondoltam szólok ha az aprod.hu-n ezekkel az adatokkal találkoztok lehetőleg beszélgetésbe se keveredjetek az illetővel.Engem 38000Ft-al rövidített meg.Kérem ha láttok telefonszámot vagy bármi elérhetőséget jelezzétek nekem.
K&H bank
név: Szabó Márk
számlaszám: 10400157-86755486-86881002
4765 Csenger Ady Endre u. 20

Az említett cím a csengeri önkormányzat.

(#13093) dns86

dns86
(tag)

Keresném Trevisz01 hirdető akármilyen elérhetőségét, miután engem közvetve 63000ft-al rövidített meg. Kérném, hogy bárki tud róla bármit, az privátba jelezze nekem.
Előre is köszönöm aki segít.

Kiraktam és kaptál privit.

(#13094) RobertoC válasza azonnalkp (#10595) üzenetére

RobertoC
(lelkes újonc)

Azért adsz fekete pontot mert 100 ember irt a hirdetésemre és nem tudtam követni h a 100vevőból te ki vagy sry, de ez inkorrekt!Te kéne kapjad a fekete pontot!

Tényleg szomorú h reggel fel kellet keljél a meleg ágyból, és még pénzt se veszítettél, gyerekes.

Egy kitiltott felhasználótól van a beírás...Már rég kidobtuk.

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=RobertoC&submit=

(#13095) glspeter1 válasza glspeter1 (#13033) üzenetére

glspeter1
(őstag)

Tisztázódott a helyzet!!
OlegG majdnem egy hét elteltével visszaírt, hogy pontosan mi is a problémám, mert ő a játékot egy barátjával cserélte, aki megesküdött, hogy az nincs aktiválva. Felajánlotta, hogy visszautalja a pénzt, ha visszaküldöm a játékot. Ez megtörtént. Így a fekete még sem jár!

Köszönjük a visszajelzést akkor törlöm...

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#13096) fatal1ty1984

fatal1ty1984
(őstag)

kérnék egy feketét dealer95 tagnak,mivel kifejezetten rossz vásárlo. a történet rröviden annyi,hogy vett tölem egy asus sabertooth alaplapot böven használt ár alatt és másnap irt,hogy pár dolog (cd,2db sata kábal+sli helyett crossfire hid volt a dobozban) ami szerinte öriási probléma.irtam,hogy potolom a hiányoságokat.azt mondta ok. aztán következö nap már azon vitatkozott,hogy a cpu foglalat hibás( mikor visszakaptam megnéztem és csak fehér szilikon paszta került bele :) ) +van 1db karcolás a nyákon.hozzáteszem kisem probálta a lapot + hogy az ipon garlevél csak számlával együtt érvényes ( ami szerintem vicc,mivel manapság már azsem kell hozzá csak leelenörzik a serial-t) hivott a bátya,hogy ez nekik nemjo igy és visszaküldenék.mondtam ,rendben és ezután jöttek a furcsa követelések.mivel neki 3400ft körül volt a posta dija( elsöbségivel+törékeny+utánvétel) igy korrektségböl azonnal hivtam feladáskor,hogy 1k-t átutalnék,hogy nelegyen belöle probléma.mikor visszaküldték azt akarta,hogy ahogy én feladtam ugy adja fel öis,montam neki,hogy azért ez nemigy van ,mert én elutalom a pénzt és tegyék fel normálisan elsöbségivel ( 1360FT-ba került volna - másik 3 lapot tettem fel azon a héten és mindegyik ennyibe került) na ez már nálla közel 2200 ft volt amit nemis értek,mivel a postákon hitelesitett mérleg van és 1875gramm volt pontosan minda3 lap csomagolással.visszautaltam a 28k vételárat+a 2200ft posta- az 1k amit korrektséböl utaltam neki és most azt követeli,hogy még aztis a szerencsétlen 1k-t is utaljam át.1éven belül 43+ visszajelzést kaptam és közel 1 millio ft-ot pénzforgalmam volt a itt a hardverapron.nefogok 1k-n megrogyni de ha valaki ennyire szemtelen azt már nemfoghom tétlenül elnézni,és még fenyeget,hogy rosszul járok ha nemküldöm át. hozzáteszem,hogy hibátlanként és nem ujként árultam a lapot.ha karcmentesre vágyok akkor megkérdezem vásárlás elött vagy képet kérek rola.a cpu foglalatot is nem makrozni kell,hanem ha nemért valaki hozzá akkor kérdezzen olyat meg aki tudja mivan benne.
-a lapra volt hivatalos ipon gar
-a hiányosságokat potoltam volna ( amibe beleis egyezett)
-kisem probálta a lapot ugy mondta rá ,hogy az márpedig hibás+nincs gar
ennek ellenére visszavettem töle és nemtartom jogosnak,hogy az 1k-t amit csakis korrektséböl adtam most visszakérje.felajánlottam neki,hogy utaljon elöre és 1360 a postai dij,de ö választotta az utánvételt.

ha hibáltan és karcmentes árut akarok venni.akkor boltba megyek nem használtat veszek,ha nincs ujra pénzem akkor viszont örülök annak amit kapok.(40k most az a lap az iponba és közel 5év garral adtam neki 28-ba ami szerintem böven korrekt és piaci ár alatt van)

kifejezetten nem ajánlott és inkorrekt az ilyen vásárlo ezért kérném a feketét neki
és elnézést kérek,hogy ilyen hoszura nyult a szöveg,de rövidebben nemtudtam megirni :R

(#13097) Dealer95

Dealer95
(őstag)

Sziasztok!

Egy kisebb problémám akadt fatal1ty1984 taggal.

Egy Asus Sabertooth 990FX alaplapot vettem tőle.
A hirdetésben az szerepelt, hogy hibátlan és garanciális.

Privátban megírta, hogy 3,5 év iponos papíros garancia van rá és minden tartozéka megvan az alaplapnak.
28.000-ért megvettem + utánvétel díja. Az utánvétre azt mondta, hogy 2100Ft lesz, így én beleegyeztem ebbe.
Később kiderült, hogy az utánvét drágább volt, mint azt ő állította volna., így 31415Ft-ot kellett fizetnem.
Ő ebből 1000Ft-ot visszautalt.

Miután megkaptam a csomagot, észrevettem, hogy egyes tartozékok hiányoznak.
- SLI híd,
- 1db SATA3 kábel (a 3 megérkezett kábelből is csak az egyik volt a gyári ASUS SATA3-as, a többi sima noname volt)
-Driver CD
-gyári hűtőlefogató

Később észrevettem, hogy csak iponos számlát kaptam, amin az szerepel, hogy a garancia csak a mellékelt garanciajeggyel érvényes, amit én nem kaptam.
Az alaplapon hibák is voltak, így a hirdetés szövege már félrevezetésnek vehető, mivel hivatalos garancia nem volt rá és az alaplap sem volt hibátlan.

Képek:
CPU foglalat:[link] (a műanyag is meg van piszkálva + lábak elgörbülve)
Az egyik PCI-Express csatlakozó bepattintó pöckét sem lehetett bepattintani:[link]
és az alaplapon karcok is voltak: [link]
Hosszas egyeztetés után visszaküldtem az alaplapot.
Az eladó meg volt győződve, hogy a csomag csak 1800gramm, de két postai mérlegen is le lett mérve, mind a kettőn kb. 2100gramm volt. (megjegyzem, hogy a gyártó is 2kg-ot ad meg súlynak) Így a posta 2175Ft lett.
Ő 2800Ft-ot+1360Ftot akart visszautalni és ebből még kivonta az előzőleg visszautalt 1000FT-ot, amivel nekem többet kellett fizietni a csomagért(az ő hibájából) és mert meg volt győződve, hogy az alaplap csak 1800gramm, így a posta 1360Ft lesz.
Így 28360Ft-ot kaptam.

1hetes győzködés után, ma visszautalt még 815Ft-ot (ez volt ma)

De én még a 28.000Ft (alaplap ára) + a visszaküldésdíjából, ami 30175FT, én eddig 29175FT-ot kaptam vissza.
Telefonon megbeszéltük, hogy a teljes postaköltséget vissza fogja utalni.
Mai napig nem tett ennek eleget.

Így kérném a fekete pontot neki: fatal1ty1984

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13098) fatal1ty1984 válasza Dealer95 (#13097) üzenetére

fatal1ty1984
(őstag)

elöbb 1 hozzásolással feljebb olvasnál vissza és normálisan reagálnál a dolgokra
- mivel iponos garlevelen sehol sincs olyan irva,hogy csak számlával együtt érvényes( ha kell be szkennelek egyet neked )
- a hiányosságokat potolom ( beleis egyeztél)
- a lapot visszavásároltam (amin igyis butam több mint 2k-t már az utalásokkal)
- kisem probáltad a lapot csak okoskodtál
- 3 vevöt buktam a hülyeségeds miattt
- ma elvitték a lapot ( személyesen adtam át és furcsa modon semmi gond nemvolt vele,pedig direkt mutattam az álltalad emlitett karcolási problémát - a vevö mondtam,hogy bármi gond van ugyis szol+ott a gar ami hivatalos -(használt árurol amugyis minek neked névre szolo számla?van hozzá személyi igazolványod is ?)

nehogymár én vágjak jopofát ehhez amit müvelsz,mert már nagyon elegem van ebböl

[ Szerkesztve ]

(#13099) Dealer95 válasza fatal1ty1984 (#13098) üzenetére

Dealer95
(őstag)

Te az alaplaphoz nem garancialevelet, hanem számlát adtál. A számlán szerepel, hogy csak garancialevéllel együtt érvényes a garancia.
Nyugodtan mutass egyet. :)
Ha tudtad, hogy használt állapotban van, miért hibálanként hirdetted?
Hitelesített mérleg: megkaptad a csomagot, rajta van, hogy 2100gramm. 2 postán is le lett mérve
Itt van nálam a feladószelvény, de el is küldtem neked.
Itthon is lemértem 2 mérleggel, itt is ~2100gramm volt. Képet is küldtem róla. Azt sem hitted el.

[ Szerkesztve ]

(#13100) fatal1ty1984 válasza Dealer95 (#13099) üzenetére

fatal1ty1984
(őstag)

Tessék egy i72600k- iponos garlevele .majd tudasd már ,hogy te hol láttál olyat,hogy kell a számla bármihez is

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.