Hirdetés

2018. augusztus 20., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-08 08:35:13

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, ok röviden (személyes adat nem)
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12703) Tuco78

Tuco78
(tag)

Sziasztok!

A santiago7-el kötött üzletem úgy néz ki holtpontra jutott.
A laptop amit küldött nem azokat az alkatrészeket tartalmazta mit leírt a leírásban.
(Kevesebb memória kisebb HDD,repedt kijelzőkeret)
Amikor felajánlottam,hogy legalább a kijelzőkeret és a ram árát fizesse ki(4500Ft) és a kisebb HDD-t lenyelem én először elzárkózott a dologtól majd 2000Ft-ot akart küldeni.
Amikor ebbe nem mentem bele ezt az üzenetet kaptam:
"tudod mit kuldeni akkartan 2ezret neked nem eleg nem kuldok semmit reklamalhatsz..csa"
Ezek után gondolom megérdemli a szankciókat(fekete,kitiltás)

Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

(#12704) oszi99

oszi99
(lelkes újonc)

Fekete pontot kérnék karesz180 -nak, mert utánvéttel kérte az alkatrészt és nem vette át, így a feladás és a vissza posta árát is én fizettem. Minek rendel ha nem gondolja komolyan. Gerinctelen az ilyen ember.

Idézem:
"...Rendben van.
Akkor feladhatod. Várom a kijelzőt!
Köszönöm :R "

Régi tartozása miatt kitiltva

[ Módosította: Oczu ]

www.pcboltok.hu ---- Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=oszi99

(#12705) devilke

devilke
(kvázi-tag)

thinktod94 egy csaló

[link]

ez a mai hirdetes

tegnap még egy ide csatis hdd volt ugyanez a matrica. egyértelmuen atverésre probalkozik a srac.

[link]

Done

(#12706) bomb78 válasza amoba (#12681) üzenetére

bomb78
(újonc)

Válasz:
Eloször a Hp. A gépet a Hp refurbished programon keresztül, mint egyszerü értékesitőt, adtam el. Az elsö gépet kicserélték garanciában. A csere utan a Hp engem tolt le, mert a gépnek nem volt hibája. A második gép cseréjét már garancia időn túl kérték, bár arról sem én sem a vevő nem tudott, hogy a garancia ideje az elsö gép vásárlásától szól. Mivel nem vagyok a vásárló átverésenek a híve, igy sok felesleges egyeztetés után saját pénzből vissza vettem a gépet. Csak a béke miatt. Konkluzio: Az utolsó hp hirdetésemet látjátok fent, bár az egy ismerősőm gépe, nem a Hp-tól van. Íteljetek.
Toshiba: Az kimaradt a leírásból, hogz a gépet úgy adtam el, hogy közöltem a vásárlóval, hogy nem probaltam ki soha billentyűzettel, csak külső billentyûzettel és monitortal. Az eladó közölte, hogy nem baj, mert szerényben lesz kis szerver. 12k volt az ára. Garanciát nem vállaltam, mert nem próbáltam a gépet csak az írt módon.
A késedelem valós volt, elnézést kerek még egyszer miatta, de ház vásárlás és költözés illetve az ünnepek is közbe szóltak. Maximálisan az én hibám és teljesen jogos a panasz!
Még egy megjegyzés a végére: A visszavásárolt Hp Többszöri próba alatt sem produkálta a hibát. Már csak egy stressz teszt van hátra, de ha ott sem jön ki a hiba (ami az elsö készüléknél is panasz volt, a Hp szerint viszont az a gép hibátlan volt) akkor tényleg nem a géppel volt baj. Most egy hetes nyúzásnak vetem alá a gépet.

(#12708) Newlachka válasza Newlachka (#12452) üzenetére

Newlachka
(őstag)

Tiltható a mai napig egy peták sem érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#12709) Newlachka válasza Newlachka (#12708) üzenetére

Newlachka
(őstag)

egyezkedünk megint.lojális vagyok végül is
időn kívül így nem tudom szerkeszteni.hadd maradjon, csak megoldja

Ha megoldotta, visszajöhet, addig nem

(#12710) Sonicooo válasza Sonicooo (#12600) üzenetére

Sonicooo
(lelkes újonc)

A közreműködésetekkel megoldódott.

Köszönöm!

Attis

(#12711) futo001

futo001
(senior tag)

A kitiltott ditti31 és ditti37 lehet ugyanaz a személy?

Nem

¯\_(ツ)_/¯

(#12712) dzsumpika

dzsumpika
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Újra misiXIV. kollega ügyében (Powerbook g4) írok mint kicsivel több mint egy hete. Ezalatt sem tett eleget tartozásának rendezésében miszerint egy "hibátlan" gépet adott, csak elfelejtett szólni hogy haldoklik... Ráadásul a megígért plussz vadi új akkut sem adta a mai napig sem, pedig már majdnem két hónap eltelt!
Persze az általam adott iPad-et mai napig vígan használja.
(Ha kell mindent be tudok linkelni, screenshot-olni...)

Felajánlottam rendezésképpen neki hogy cserélje ki egy értékben picit olcsóbb ibook g4-re (amit hirdet, bár irreális áron) 1-1ben és eltekintek az akku dologtól (mert valahogy úgy érzem meg sem lett rendelve... ) és postán megejtjük a cserét, persze nemleges válasz fogadott. Utána mondtam hogy csináljuk vissza az egész üzletet, visszakapja a 7e forint kp-t és a gépét (amit nekem hibásan adott oda..... szépen átvert.) Gondoltam van olyan korrekt hogy kicserélni, vagy visszacseréli, de sehol semmi! A gép már a találkozás után egy két nappal csak többszöri indításra indult el de mivel nem értek annyira az apple gépekhez így azt hittem természetes, majd kicsit sűrvebben "nem kapcsolt be elsőre".
Gondoltam ez is csak átmeneti dolog és míg nem zártuk le a cserét ( akku még nem lett ugye küldve ami hozzá jár ) addig nem viszem szervizbe, nem nyúlkál bele SENKI, esetleg az akku megérkezte után.
Igen ám, de a gép már 10ből csak 1x indul be kb és Ő még mindig azt állítja hogy hibátlan..
Kiderült hogy a gép nem az övé volt és valaki tartozás fejében sózta rá, itt is sántít a dolog és két hete éri el a srácot... hogy mi lehet, majd a "srác" azt válaszolja hogy nála jó volt... Ugyan már. Itt teljes átverés történt a tudatlanságomat használta ki miszerint nem értek annyira hozzá és "akkor épp bekapcsolt"...

Neve, címe, adatai megvannak, ha kell ki tudom adni mindegyiket!
Ezúton is üzenem hogy az égvilágon SENKI ne üzleteljen vele és kerüljétek el messziről, mert a korrektség és emberség fogalma Őt messziről elkerülte........
Megkárosított egy hibátlan, karcmentes iPad készüléktől!

Várom a további fejleményeket és a következményeket! :)
Üdv és köszönöm eddigi, és ezutáni segítségeteket! :R

1 hetet kapott

dzsumpika felhasználónak (régi pirospont!) 19 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon

(#12713) Sylvie89

Sylvie89
(lelkes újonc)

Tisztelt Hardverapródok!

Kérek neki még egy feketét, úgy látom egyből nem tanult:
pirintgabor
[az üzlet]

2013-01-08 19:07:02 -kor jelezte véltei szándékát a telefonomért.
Már akkor is alkudozott, pedig így is én adom a legolcsóbban a neten ahogy néztem.

Megbeszéltük hogy Wekerlén találkozunk:
2013-01-13 09:08:46
"okes"
belementem a 15k-ba, mert találtam magamnak egy LG telefont ezen az áron.

A minap 2013-01-14 11:08:29 megvettem az újat, remélve hogy tisztességes az emberünk, és elviszi a telefonom, és nem maradok 15ezer mínuszba, mert beleugrottam az újba.

jön a válasz: "nincs mar ra keretem"

aztán hogy mégis van: "10k-m meg lenne erte"

Azért ehhez már pofa kell, hatalmas feketét kérnék bevésni neki!

Mehet a fekete

Ruhák / női / elektroniai cuccok / könyvek olcsón eladóak! Nézd meg a hirdetéseimet!

(#12714) pirintgabor

pirintgabor
(tag)

Szeretnék kérni Sylvie89 Felhasználónak egy Feketét Mert ASamsung Wave Y La Fleur Mobiljára Tettem egy ajánlatot amit elsőre Viszautasított, majd másodjára is És most kaptam egy Feketét tőle hogy mégis miért nem veszem át...Napokig,6-7órákig tartott neki a válasz a privát üzeneteimre,és én világosan leírtam neki hogy döntse el mert folyamatosan veszek mobilokat és nem fog maradni pénz az övére, ezután továbbra is nemleges választ kaptam tőle, Mire tegnap délután benyögi hogy akkor mégis ideadja a felkínált árért!

Szerintem egyáltalán nem korrekt! És ma kaptam is egy Feketét tőle, ami szintén nem az!

Üdv.: Gábor

(#12715) Sylvie89 válasza pirintgabor (#12714) üzenetére

Sylvie89
(lelkes újonc)

Íme a bizonyíték saját magad ellen, hogy egy hazug csaló vagy, aki csak hitegeti az embereket a vásárlási szándékával: [Mobiltelefont vennék....] Jó szórakozás?
Így fogyott el a pénzed?
Tudod másoknak van élete is, nem egész nap a gép előtt ül.

Ruhák / női / elektroniai cuccok / könyvek olcsón eladóak! Nézd meg a hirdetéseimet!

(#12716) pirintgabor

pirintgabor
(tag)

Korrekt vagy mondhatom....de ha valamit el akarok adni akkor igen...legalább órán belül válaszolok valamire... vagy ha nem akkor nem hirdetem!

Üdv.: Gábor

(#12717) ssssi

ssssi
(újonc)

hovibaggio kollága megigérte, hogy egyém a hirdetett laptop[link]

és eladta másnak :-)

(#12718) NemethFCB013

NemethFCB013
(újonc)

mentős: fekete pont,mert huzta az idot,visszatartotta a keszuleket,aztan miutan mindennek utana jartam,azt mondta,h neki nem kell. Roppant bosszanto,mert mas elvitte volna.
http://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s2_sii_elado_vagy_cserelheto_gyari/hsz_1-50.html - Errol a hirdetesrol volt szo.

(#12719) Gunibaby válasza salieri. (#47) üzenetére

Gunibaby
(újonc)

az tulajdon elleni szabálysértés, pénzbírsággal sújtható!!!

simán meg lehet tenni, és ne felejtsük el, hogy egy szabálysértési eljárás 10x gyorsabban lezajlik, mint egy törvénysértési eljárás!

Megbízhatóságom || http://href.hu/x/j91k == http://href.hu/x/j91l ||

(#12720) NowIce

NowIce
(újonc)

Kedves vevők, a kolléga /[E30DRIFTER]/ megbízhatatlan nekem jegelte egy terméket, de közben megegyezette egy (vagy több) vevővel. Erre figyelmeztetek mindenkit ne dőljetek be!

[ Szerkesztve ]

(#12721) Sylvie89 válasza Sylvie89 (#12713) üzenetére

Sylvie89
(lelkes újonc)

köszönöm hogy igazat adtok nekem, és kérném is az utánam következő hsz-ek törlését, mert nincs értelme, nyilvánvaló hogy ki itt a simlis, még ha próbál is itt engem bemocskolni.

(#12722) Mulderpapa válasza Mulderpapa (#12516) üzenetére

Mulderpapa
(senior tag)

64bit a mai napon rendezte tartozását. :R

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#12723) dzsumpika

dzsumpika
(kvázi-tag)

Tisztelt moderátor/ok !

Előző hozzászólásomban arra akartam kilyukadni, hogy misiXIV. egyszer már kapott egy "1 hetes" időkorlátot hogy rendezze a tartozását mégsem tette. Sőt, nem is pont egy héttel később írtam hogy nem hajlandó semmilyen megoldást elfogadni... Hadakozik és mentegetőzik...

Remélem sikerül majd a végére járni :R Lehet én értettem félre és még egyszer 1 hetet kapott, ez esetben elnézést!

dzsumpika felhasználónak (régi pirospont!) 19 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon

(#12726) laketti1

laketti1
(újonc)

mArZsi
Teljes név
-
Város
-
Publikus e-mail
cseke.zs86@gmail.com

Üdv
Nekem sajnos nagy csalódás volt felhasználó hozzáállása a dologhoz.Vettem egy Kinai tablet pc-t ami sajnos behalt.A hirdetővel felvettem a kapcsolatot aki 4000Huf-ért (amiről természetesen nem adott sem számlát sem elismervényt) rárakott a készülékre egy teljesen más típusra való android romot.Az átvételnél nem tudtam rendesen kipróbálni a készüléket mert Ő nagyon"siet" címen a kezembe nyomta bekapcsolt állapotban.Mivel a kicsi fiamnak Karácsonyi ajándéknak vettem csak átadás után néztük meg rendesen de a program nehezen lassan indult játékokat pl ,angry birds el sem indult rajta.A készülék ismét meghalt a hirdető megkeresésemre azt mondta,hogy 4000 Huf ért megint rak rá valamilyen romot de nem garantálja,hogy azzal rendesen menni fog.Én kicsit tisztességtelennek tartom az eljárást,hogy egy kb 15.000Huf-ba kerülő készüléket havonta újra kell szoftverezni amire ennyi pénzért semmi garanciát nem vállal és számlát sem ad.A fogyasztóvédelemmel is felveszem a kapcsolatot a levelezésünkkel alátámasztva a történetet

1 hetet kapott

(#12728) kalbika

kalbika
(újonc)

Hatalmas fekete pontot kérek Area51 -nek ezért a tökéletesnek meghirdetett Iphonért!
- Akksija kb 3 órát megy,
- térerő hol van hol nincs
- audio Ic -je ki van menve így telefonálni sem lehet vele !

Természetesen mindent letagadott hogy neki hibátlan volt 3napot birt az akksija.....stb. és a postára hivatkozott hogy panaszkodjak ott.

Nem tisztességes eladó semmiképp nem ajánlom senkinek !!

1 hetet kapott - oczu

ment a fekete.

[ Módosította: Kalandor ]

(#12729) bomb78 válasza bomb78 (#12706) üzenetére

bomb78
(újonc)

Nos akkor az ígért konklúzió a HP 6910p-röl:
4 nap tesztelés után sem hajlandó azt a hibát produkálni, amit állítólag 20 perc után már zavaróan produkál. (állítólag csak aksiról való használat közben vibrál, villog a kijelző héttérfény) Stress test sem hozott eredményt, pedig futtattam majdnem az aksi lemerüléséig. Ilyenkor egy kicsit bosszant, a lejárt garis gépet saját pénzből vissza veszem, és nem is hibás. Bár az az igazság, hogy az előző gépnek sem volt hibája, de gari időn belül a HP kicserélte. Na erre mondjon valami okosat valamelyik moderátor, akik szerint én vagyok a gonosz eladó. A "károm" 56000 forint, ami igazándiból nem kár, mert a gép itt van nálam. Most is arról írok, aksiról megy és nincs hiba.

(#12730) MatheeW

MatheeW
(újonc)

Fekete pontot kérnék "komijoci" -nak.
"Újonc vagyok nem hülye" aláírással meghirdet egy PC-házat, majd amikor meg akartam venni közli, hogy hát még nem is eladó, mert Ő még nem vett magának másik házat és nincs mibe beletegye a gépét!
Ja és persze ezt csak a 3. levélváltásnál említette. Egy hét után feladtam.
Az első pillanatban tudtam, hogy aki ilyen aláírással kezdi, az már régen rossz. Rá is cáfolt!

Szeretkezz, ne háborúzz!

(#12731) neuf

neuf
(újonc)

Egy szép nagy FEKETEPONTOT kérnék fifi1216 -nak.
Vettem tőle egy telefont, memóriakártyával. A telefon rendesen megérkezett én kifizettem, a memóriakártya a gépében maradt
véletlenül amit utólag küld postán (2012.12.20. óta), csak nem akar megérkezni.
Azóta nem válaszol (pedig belépeget) és a telefont sem veszi föl.
Nagyon szívesen elküldöm a levelezésünket pü-ben ha valakit érdekel.

1 hetet kapott - oczu

rendezte

Lassan járj, késöbb érsz oda :) Tel : 06204476182 Viberen is. A régi megbízhatósági listán neuf felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon !

(#12732) 360xbox360

360xbox360
(tag)

Jelenteni szeretném szkeeet nevű felhasználót. Egy kormányt vettem (volna) tőle. Privát üzeneteket váltottunk majd teamspeaken beszéltünk. Facebookon is beszéltünk. Szó volt a személyes találkozóról de végül a postában maradtunk. Kedden elutaltam a pénzt (27.000Ft). Elmondása szerint pénteken postára adta azonban a termék nem érkezett meg. Tegnap ráakartam írni facebookon de láttam letiltott ebből már gondoltam hogy csalás szaga van. Aki ismerősöm ajánlotta őt is letiltotta. Így hát nem tudtam mit tenni egy 3. profilról írtunk rá amit szintén letiltott. Facebookon még nevet is váltott. Elkezdtem kutatni a neten. IP, név, nicknév alapján kb 40percbe tellett míg megszereztem a telefonszámát, címét, stb. Felhívtuk de ahogy az utalás szó elhangzott egyből kinyomta a telefont. Végül sikerült egy barátom által írni a srácnak itt a hardveraprón privátot hogy megvan a telefonszáma, címe, sulija és ha nem szeretne feljelentést akkor vagy küldje az árut vagy küldje a pénzt vissza. A válasz annyi volt: "Küldd a számlaszámot, nem magyarázkodom, elnézést a kellemetlenségért." Ma vissza is érkezett a pénz a számlámra.

(#12733) tgulyas

tgulyas
(senior tag)

[link]Én egy nagy fekete pontot kérek Shiftusz felhasználónak. Tegnap vetem tőle egy vakut amiről el mondta hogy minden jó és szép . Nem volt nálam váz ezért csak a villanást tudtam ki próbálni . Az jól működöt majd haza vittem és rá tetem a Nikon D 80 vázra és ki derült a fekete leves amit nem mondott el. Ha I-TTL állásba teszem a fókuszálás közben iszonyatos nagy kerregő hangja van . Ezt még aznap jeleztem neki hogy sory de ez így nem jó . Ere ö már kifizetem és nem fogad el reklamációt. Na már most a kor lett volna ez reklamáció ha ezt a igen csak nagy hibát közli velem vagy a hirdetésben bele írja . Eben az esetben ez jógos követelés mert a hibákat nem mondta el + azért 1 nap garancia mindenre jár .

1 hetet kapott - oczu

Fekete ment neki.

Asus M5A99FX PRO 2.0 Fx 8320 FX470 4GB scythe mugen 3 rev. b Corsair 8GB (2x4GB) DDR3 2133MHz Win 8 Pro 64-bit

(#12734) deadi

deadi
(kvázi-tag)

Kérnék egy fekete pontot ktm1330 felhasználónak.

Múlt héten egy Acer Aspire one kijelzőt keresek hirdetésemre jelentkezett, majd a 11000 Ft os ár átutalása után visszajelezte, hogy a kijelzőt feladja, hogy péntekre feltétlenül ideérjen.

A kijelző nem érkezett meg, pm re nem válaszol, bár többször belépett péntek óta... ezért ma feljelentést tettem ellene, a szolnoki RK -on, ahol kiderült, csatolni fogják más bűnügyekhez, mert a

"Címzett neve Janó Lászlóné
Címzett számlaszáma 11773384-09341263-00000000 "

névre és számlaszámra már többen is utaltak, és ellenérték csak kivételes esetekben érkezett, akkor sem megfelelő minőségben.

A PM ek az adminok rendelkezésére állnak, ha szükséges, másolatban is.

Kitiltva

tisztelettel...

(#12735) khalid98

khalid98
(tag)

Egy (INKÁBB LEGYEN 3 !!! ) akkora feketét kérek szépen a szaki1454 aki nem képes egy megegyezett utánvétet elfogadni, és még oda is írva azt hogy "Nemkérem Vezetéknév László" (igen így szépen egybe a "nemkérem"-et! :DDD :DDD ) SOHA A BÜDÖS ÉLETBE NE KÜLDJETEK NEKI UTÁNVÉTTEL!!!!!!!!!!!!!!!! :W :W
Ha szabadna még a privátot is leírnám ide :W :W :W

amúgy egy 8gb-os nokát vett volna tőlem :O :O :W

Elérhető vagyok: sms, viber, telefon. - +3630 8690 125

(#12736) molvany

molvany
(senior tag)

Mint megbízhatattlant szeretném a figyelmetekbe ajánlani : netcore
Igérget mint a nagyok. A határidöt nem tartja be és még azt sem képes jelenteni, miért.

molvany felhasználónak 395 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#12737) nyaki01 válasza khalid98 (#12735) üzenetére

nyaki01
(kvázi-tag)

SDA93 "kollégának" kérnék egy bazinagy fekete pontot, mert az alábbi hirdetésében azt ígérte, hogy minden működik ahogy kell, miközben az egyik modul hibás volt. A modulokra rá volt írva, hogy rossz, de ő erre azt válaszolta, hogy nyugodjak meg nincs semmi bajuk. Kipróbáláskor sajnos az egyik full hibás volt. A privát üzeneteimre azt reagálta, hogy neki pedig működött és ezért nem tud mit tenni és hogy ezt nekem kell benyelni. Azóta sem jelentkezett, ezért engem kár ért.

1 hetet kapott - oczu

kitiltva.

Az élet nem is bonyolult, csak azzá teszik!

(#12738) Bojkaaa211

Bojkaaa211
(lelkes újonc)

Heló

Csebi1 át vert 44e-rel

Vettem volna tőle 6db kártyát utánvételesen

A csomag meg érkezet de csak 5db kártya volt benne
Ő azt álitota becsomagolta
Mondtam neki nézük meg súly alapján hogy kinek van igaza (posta le méri átvétel előtt és rajta van a papíron)
Erre nem válaszólt

Az 5-ből 1 müködöt

És az 1-ik (8800GT) gépbe rakva inditás után szó szerint tüzet kapot a kártya ami után a lap is
Így le eget a lapom és a tápom amit eddig csak meg néztem ez így kb 40e kár

A többi kárt még nem tudom

Jeleztem felé de kb a reakció (meny a k........a anyádba így jártál)
A kártyákra válalt 1 hét garanciát
Mikor jeleztem felé 4 nap után a dolgot
Azt mondta szar volt a tápom és én ezt tudtam stb (Thermaltake Evo Blue 750W)
Ő nem fizet vissza semmit

Holnapi nap meg teszem felé a Rendőrségi feljelentést

Bojkaaa211 felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12739) Oczu válasza laketti1 (#12726) üzenetére

Oczu
(senior tag)

mArZsi szerint nem is tőle vetted a tabletet. Ma regisztráltál, akkor hogy is van ez?

(#12742) Gyikfej

Gyikfej
(kvázi-tag)

Sziasztok.
Egy fekete pontot kérnék szabika0621-nek.
Hirdetek egy pc házat és ő rám irt,hogy érdekli.
Meg is egyeztünk az árban,alkudott is,de én bele mentem.
Vannak még ramjaim is amit hirdetek,azt mondta azok is érdeklik és gondolkodik rajta.
Leirtam neki a számlaszámot nevet,telefonszámot.
Vártam az utalást a házra,a ramokon még hagytam gondolkodni.
Erre ma ir,hogy mégse kell neki a ház meg a ramok,mert vett mástól.
Irtam neki,hogy feketét kérek és azt irta,hogy nem is nekem akarta irni az üzenetet,tehát kell a cucc.
De ilyen embernek én inkább nem adom el.
Egy kis figyelmeztetés nem árt neki,hogy ne nézze hülyének az embert.
Előre is köszönöm. :R

(#12743) Buheralaci

Buheralaci
(újonc)

Üdv.

Nekem is gondom van az illetővel. ktm1330
Mit tehetek?Videókártyát vásároltam tőle,utánvéttel amit nem tudok használni.
(Ígérte,hogy ad rá garit)
Azóta jeleztem hogy nem működik(még aznap,hogy megjött),erre perceken belül válaszolt.(hogy biztos jó,meg próbáljam ki másik gépbe,frissítsem a bios-t).Azóta viszont nem jelentkezik.
Ez 2013 01 09.-én volt.(pedig volt be jelentkezve)
Szerintem én is megyek a rendőrségre.
Üdv.

Jelentsd fel, addig nem lesz vége

(#12746) szaboattila1

szaboattila1
(újonc)

Sziasztok, fekete pontot kérnék adamzz94 felhasználónak. Egy kis idővel ezelőtt volt egy battlefield 3-am itt, amit eladni szerettem volna, de rámírt egy olyan kéréssel, hogy adjam el neki, cserébe kapok egy black ops 2-.t Megtudtam, hogy használt account, de én hülye mégis belementem.... Pár nappal később nyavalygott, hogy adjam neki vissza, persze amellett, hogy próbálok mindig korrekt lenni nem szerettem volna.

Erre szépen fogta, steamen jelentette hogy ellopták az accountját amit nekem adott, amit szépek vissza is kapott.
Tanulság: A szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket. Tanuljatok az én hibámból és ne üzleteljetek használt steam accountal az oldalon.

A srácnak meg remélem ez volt az utolsó boldogsága, természetesen nem ír vissza, de steamen látom, hogy aktív felhasználó.

Bartha Ádám, Sárospatak... Ennyit tudok róla, többet nem is akarok, nem is érdekel.

Innen kidobom, ha nem rendezi.

Másrészt jól írtad, account-tal nem érdemes bohóckodni

(#12747) Oczu válasza Bojkaaa211 (#12738) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Jelentsd fel, van itt még más is [link]

(#12748) Oczu

Oczu
(senior tag)

Jó pár banán kiosztva azoknak, akik nem voltak hajlandóak a tisztességre.

(#12749) Romeo619 válasza betegphiu (#12682) üzenetére

Romeo619
(senior tag)

Sziasztok!
Nekem is kevinke08-l van a gondom. Kaptam tőle egy 4850st! majd maikor beraktam rossz volt, és azt mondta én rontottam el. Megegyeztünk, hogy visszautalja nekem a fele összeget mondván, hogy amit rajtam kereset ne érje szó a ház elejét megjavítja. Most várok rá, hogy utalja vissza de kivan tiltva stb. Kérlek adjátok meg a privát mail címét, hogy feltudjam vele venni a kapcsolatot! Ha kell elküldöm a privát beszélgetést ahol beleegyezett, hogy vissza utal nekem 6ezret. Köszönöm!

(#12750) szaboattila1 válasza Oczu (#12747) üzenetére

szaboattila1
(újonc)

Újabb fejlemény: szépen fogtam és visszavettem a battlefield-em. A buta nem változtatta meg az email címet amin regelve volt... Szóval a lényeg, hogy nekem most szerencsém volt, de másnál már ennél is óvatosabb lesz, ezért kérlek dobd ki véglegesen.

kész

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.