Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12501) futo001 válasza futo001 (#12490) üzenetére

futo001
(senior tag)

Ez volt a hirdetésem, amire jelentkezett a csaló.

¯\_(ツ)_/¯

(#12503) Tibcsó

Tibcsó
(aktív tag)

Én is most futottam össze az első jellemtelen hazug fórumtárssal.
Xbox360 játékot vásárolt tőlem, utánvétellel ami jelen esetben 1.500.- Forintomba került.
Nem vette át hazugságokat írt, de mint kiderült elég fiatalemberről van szó, csak ha már most kezdi, akkor mi lesz belőle később.
Illető neve: [futballkupa]

Mehet a fekete

[ Módosította: Oczu ]

(#12504) HaRdCoRe^mp4

HaRdCoRe^mp4
(tag)

Fekete pontot kérnék Yvorl84 kollégának.
RAM -ot vettem volna tőle, jegelés megtörtént, saját ramomat időközben eladtam ár alatt. A ramot másnak adta el, hiába volt JÉG alá téve nekem.
Anyagi kár jelentéktelen ~1.500 ft.

Mehet a fekete

Telszámom: 30/899-78-49

(#12507) raven12

raven12
(senior tag)

Sziasztok!

Szeretném jelenteni: danihandball usert.

Tegnap vettem egy Samsung Galaxy SII-t személyes átvétellel, csakhogy a csávó a hirdetésben SII-t hirdetett, és én e hiszemben is vettem meg, de amikor hazamentem és bekapcsoltam, láttam ám az üdvözlőképernyőn, hogy SII G.
Rövid magyarázat: Ez egy Ázsiába szánt változat, tök más chipsettel és GPU-val(gyengébb), kevesebb supporttal.
Amikor átvettem, ő kapcsolta be a mobilt, így nem vehettem észre, persze balga módon nem néztem meg a beállításokban a telefon adatokban ezt, meg nem is tudtam volna, micsoda, nem tudtam ennek a modellnek a létezéséről.
Utánanéztem, nem tetszik, mondtam a csávónak, hogy akkor szeretném visszaadni az ára ellenében, erre kijelentette, hogy nem hajlandó visszavenni, mert már elköltötte a pénzt. Még ő kérte ki magának, hogy mit érdekelje, hogy nem azt adta el, amit hirdetett.

Most itt vagyok egy telefonnal, amit nem használok, mert nem akarom amortizálni, meg a régi telefonnal, amit meg eladnék, de nem tudok, mert nincs másik, pedig nekem is kéne a pénz, és másikat se tudok venni...

Kérlek, tegyetek valamit!

1 hetet kapott, hogy visszavegye

Ibanez RG1570 Prestige || Ibanez RG7321 || Cort C4 Plus || Casio CDP 230R

(#12508) HKaresz

HKaresz
(csendes tag)

Egy kis info link0127 társunkról. Dec. 21-én vettem tőle EZT a telefont alku nélkül. A találkozókor normálisnak tűnt minden. Állítása szerint ő az első tulaja, nagyon vigyázott rá....stb stb. Mivel én is figyelmetlen voltam hagytam, hogy ő tegye bele a kártyámat, nem néztem meg a matricát, csak 1-2 órával később otthon vettem észre, hogy NINCS. Ezt azonnal jeleztem is, mire ez a válasz érkezett :
....egyszer volt a telefon garanciális ügyintézés miatt a Samsungnál és az ottani support a készülék bevizsgálása után elfelejtette vissza tenni a matricát...
Megírtam, hogy egy bevizsgálás miatt nem igazán szedik le a matricát, de nem zavar, ha nem lesz gond belőle. Utána tűnt fel, hogy nem igazán értett a telefonhoz, pl azt sem tudta megmondani, hogy 8 v 16gb-os....
Adásvételit írtunk, de véletlenül nem volt nála a személyi. Ezt még elnéztem volna - bár ugye így sem teljes értékű a telefon - de 1 napra rá kikapcsolt kijelzőnél fura zöldes foltokat vettem észre. Ami használat közben nem látható, de említést érdemelt volna!
Egy kis hab tortára, hogy amikor regisztráltam volna a samsung oldalán, a sorozatszámot (nem az IMEI) megnézve 000000000 szerepel... szóval 100%, hogy nem elsőtulajos a telefon.
Így úgy gondolom igencsak nem a hirdetésnek megfelelő telefont sikerült vennem...
Persze nem jött válasz a privátjaimra, gondolom nem ok nélkül.
Nem akarom visszaadni, mert mindene működik jól, csak egy infó, hogy miért is kell mindent a legapróbb részletekig megvizsgálni vásárlás előtt... legközelebb én is ezt fogom tenni!

BUÉK!!! :))

(#12509) molvany

molvany
(senior tag)

Nem szívesen teszem, de ez már több mint " arcátlanság "
Kérek egy feketét zombei - nek.

A történet ami még December 18. - án kezdödött.
Érdeklődött egy fólia iránt.
Leírtam a " játékszabályokat " és megkérdeztem, megfelel - e neki.
Válasza: " Rendben, írhatod a számla számot."
Megírtam és kértem, adjon nevet, postacímet a küldéshez.
Vártam. Nem történt semmi. 4 nap múlva ráírtam, hogy akkor kell vagy sem ?
Válasz: Kell még. De mivel nem otthon van, így csak az ünnepek alatt rendezi ha otthon lesz.
Voltak ünnepek, elmúltak, sem rendezés, sem címadás és fizetés sem. De még egy emberi akármi sem,
hogy akkor most mi is van.
Gyakorlatilag 15 napig tartottam fenn egy terméket neki, amit nem tudtam másnak felkínálni eladásra.
Gyakorlatilag napi rendszerességgel itt van.
A levelezést a Moderátorok megtudják nézni.

Köszönöm.

A Moderátorok nem tudják a levelezést megnézni!

molvany felhasználónak 410 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#12510) RVR400

RVR400
(veterán)

Nos, életem első és egyben utolsó sima, nem pedig ajánlott postás hardveraprós vásárlása után vagyok. DaveJR kollégától vásároltam volna hővezetős ragasztószalagot, 11.20-án írtam is neki privit, amire 26-án válaszolt. Én 12.04-én elutaltam a pénzt, 5-én írtam is neki a postázási címemmel egyetemben. Semmi választ nem kaptam azóta sem, és ahogy láttam 12.07-től sokáig be sem volt lépve. Ráírtam most, hogy ha 1 hónap alatt nem történt semmi, akkor részemről tárgytalan a dolog, mivel már közben eladtam a lapot is, amire tettem volna a bordákat vele.
Írja, hogy 1 hónap után nem tud már mit kezdeni a dologgal, és egyébként is sima postára nem vállal felelősséget.
Teljesen elzárkózik a felelősségvállalástól, de legalább 1 szót írt volna, amikor feladta a levelet, mert így azt mond, amit akar, meg nyilván én is. 530 Ft kár ért, nem vág földhöz, de kicsit érdekes számomra ez az eladói hozzáállás a dolgokhoz. Persze nyilván priviben még neki áll feljebb, ahogy tisztes eladóhoz illik.
De már tudom, hogy hardverapróról sima levélként vásárolni meg se próbáljak többet, mivel érdekes módon nekem még soha egyetlen sima levelem sem tűnt el, pedig pár telefontokot már adtam el más oldalon. De pont most, és pont az, amiről infot sem kaptam, hogy egyáltalán útra kelt volna...
Leszarom a feketét, ha legalább a hozzáállása lett volna, és nem egyből azzal jön, hogy mit képzelek én, hogy 1 hónap után szólok, akkor eszembe sem jutott volna ide írni. De így talán jobb előre tudni a többieknek, hogy mire számíthatnak.

(#12511) Tibcso

Tibcso
(csendes tag)

Rendeződött emerico2004 -el a visszautalás!
Köszönöm a segítséget!
BUÉK mindenkinek!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#12512) kathy75

kathy75
(tag)

Tisztelt Adminok!
Találtam 2 furcsán egyforma hirdetést 2 különböző nick névvel,ez nem csalás?

LINK 1:
LINK 2:

Üdv,Kati :R

Az egyik kirakva

Létezik néhány olyan ember, aki halált okozó testi sérüléseket szerezne, ha leugrana az EGO-járól az IQ-jára!!! kathy75 felhasználónak 12 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12513) Newlachka

Newlachka
(őstag)

Feketét szeretnék kérni
Pejva Kollégának.
Oka:Megbeszélt időpontokban(December 24.-26.)nem jelent meg az általam meghirdetett PS2-ért(Szerencsére egyik fórumos társunk lecsapott rá és elvitte közben).
2 napot is vártam rá.Igaz nem vártunk vendéget, és nem zavart volna, de vártam.
Anyagi kár nem ért.Csak az időm tellett.Azóta levelekre nem válaszolt.
Köszönöm a segítséget
Ha nem kellett neki írhatott volna!Vagy csöröghetett volna!

Mehet a fekete

(#12514) attyla999 válasza kisspinyoo (#12489) üzenetére

attyla999
(csendes tag)

Én is válaszoltam neked.
Mért kéne százszor leírnom, hogy a termék jó volt mikor én átadtam neked.
Felajánlottam neked küld vissza visszafizetem a termék árát de a postát nem.

[ Szerkesztve ]

(#12515) máyköl válasza máyköl (#12447) üzenetére

máyköl
(veterán)

Lejárt az ideje.

The end

(#12516) Mulderpapa

Mulderpapa
(aktív tag)

Szeretném jelenteni 64bit nevű felhasználót.
2012.12.17-én vásároltam tőle az alábbi Dell GX620 konfigurációt, amely 2GB memóriával volt meghirdetve, viszont átvételnél csak 1GB-ot kaptam, azt is egy szalvétába csomagolva.
3 nappal előtte egyeztettem vele telefonon, hogy pontosan mikor megyek érte, több mint fél óra fagyoskodás után a barátnője hozta le a gépet és telefonon megbeszéltük, hogy postával utánam küldi a másik 1GB-os modult, amit a mai napig nem kaptam meg.
Arra hivatkozott, hogy nincs ideje elmenni a postára és nem szereti, ha rinyálnak neki ilyen értéktelen kütyü miatt, tehát küldjek egy számlaszámot és átutal valamennyi pénzt.
Jeleztem, hogy ez így nem korrekt, mert én sem szeretek szabadidőmben "értéktelen kütyük" után rohangálni, mert az nekem is pénzbe és időbe kerül, valamint kereshettem volna a meglévő modul mellé egy másikat, amivel megy dual channel-ben.
Ezek után azt javasoltam, hogy utaljon át annyi pénzt, amiből tudok venni egy 2x1GB-os párt, amit pedig a gép mellé adott visszaküldöm neki postán.
Ez 29-én volt, azóta nem válaszol a privátokra.

1 hetet kapott - oczu

rendezve

[ Módosította: Kalandor ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#12517) Gyuszopapa

Gyuszopapa
(csendes tag)

Sziasztok!

Aki fenyeget privátban azt hova lehet jelenteni.Elképzelhető hogy majd zaklat a PH kívül is mert kimásolta az adataim és azt is beírta a fenyegetésébe.

Tisztelettel. Gyula

A rendőrségre

(#12518) HKaresz válasza HKaresz (#12508) üzenetére

HKaresz
(csendes tag)

Az ügy már tárgytalan. Az illető felhívott, megbeszéltük a dolgot, és korrekten rendezte! :R

(#12519) Mr.Kilmister

Mr.Kilmister
(tag)

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
2012.11.24-e körül vásároltam itt egy samsung galaxy s i9001-es telefont tőle:http://hardverapro.hu/tag/rdoo.html
ezt:
http://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s_137/hsz_1-50.html

Namost,ma felhívott a debreceni rendőrkapitányság,hogy a telefon lopott.
Adatokat kérnek az illetőről,de az e-mail címén kívül semmit nem tudok megnézni.
Mi ilyenkor a teendő?
Valaki segítsen légyszíves,hogy ne én,mint hülye vásárló húzzam a rövidebbet.

Előre is köszi mindenkinek!

K.

Ebben sajna mi nem tudunk segíteni. A regjeit kiraktam

Az élettel az ember úgy van:sodródik,mint bacilus a húgyban.De ez is több a semminél.

(#12520) Graphics

Graphics
(félisten)

Üdv mindenkinek, és a történet a következő / és legyen ez tanulság mindenki számára, ha postázásra adja a fejét! /

Meghirdettem a 2600K-mat, elég sokan érdeklődtek, utána, több üzletem is van/volt itt PH-n. Jelentkezett is érte fatal1ty1984.

Korrekt módon zajlott az üzlet, jött a pénz, ment a proci, ajánlottan, mivel 2012.11.05-én volt az utalás napja, és mondta, hogy hétvégéig oda kéne érnie, ajánlottként ment is a sokmagos, mivel azt mondta, hozzájuk a postás mindig bemegy és a kezükbe adja a levelet / valami cég /

Nos eljött a szerda / kb két nap alatt oda is ér egy levél /, és a proci nem érkezett meg hozzá.
Péntek, még semmi, és hát azóta se... , Ő kérte utaljam vissza az összeget, mivel nem teljesítettem a feltételeket... Nem ellenkeztem, eddig is a korrektséget helyeztem előtérbe / lehet nem kellett volna visszautalni /

Posta irány, többszöri megkeresésemre se látták a levelet a rendszerbe, ez annak volt betudható, hogy az ottani rendszer, ahol ő lakik, még nem számítógépes. Elfogadtam a tényt, de felhívtam az ottani postát is, és mivel nem adhatták ki az információt, de kérésem elmondták, hogy megkapta a levelet, legalábbis kézbesítették.

Nos ekkor még mindig hittem a Teremtőben, így tudakozványt indítottam a Postán, amely a következő eredményt közölte velem:

Ezek alapján a levelemet 2012.11.07-én levélszekrény útján kézbesítették, ezen már kicsit felkaptam a fejem, mivel fatal1ty1984 állítása szerint, hozzájuk bemegy a postás.

A későbbiek folyamán is maximálisan igyekeztem megtenni mindent az ügy érdekében, de nem járt sikerrel a dolog...

Vagy a postán lopnak, vagy csak úgy eltűnt egy proci az éterben, amit a posta szerint is kézbesítettek... :U

A károm jelen állás szerint 52000 Ft. a fekete megítélését nem tudom kérjem-e, mert ebben az esetben én érzem már magam rosszul..., hogy minden igyekezetem hiába.

150 üzletelésből egyetlen egyszer se késett a posta, és semmim nem veszett még el...

(#12521) lamapo 48 válasza Graphics (#12520) üzenetére

lamapo 48
(csendes tag)

Bocsi,az ajánlott küldemény nem azt jelenti,hogy csak kézbe az aláírás után adják oda?

(#12522) evo87 válasza lamapo 48 (#12521) üzenetére

evo87
(senior tag)

Mostmár nem. Levélszekrény útján is kézbesítik, ha mindenképpen kézbe szeretnéd, akkor van egy kis rubrika az ajánlott szelvénye, hogy "SAJÁT KÉZBE-SK" azt is be kell ikszelni.

Samsung S10e / Seiko Samurai / Panasonic GX80 / Mitsubishi Lancer Ralliart

(#12523) Graphics válasza evo87 (#12522) üzenetére

Graphics
(félisten)

Mindent úgy adok fel, ahogy kérik, de ezek után kikötöm, hogy a postai díjszabás árán , ajánlott+elsőbbségi+LNK-val megy.

De hiába ment volna elsőbbségivel, a posta szerint is odaért, sőt a helyi postája szerint is!

@Mindenkinek: köszönöm a biztatást és a tanácsokat :R, privátban is szívesen fogadom őket :)

[ Szerkesztve ]

(#12524) Kolosszus01 válasza Graphics (#12523) üzenetére

Kolosszus01
(tag)

99% hogy átvette.. :K

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12525) Gyuszopapa válasza Graphics (#12520) üzenetére

Gyuszopapa
(csendes tag)

Szia!

Ajánlottan feladott küldeményt alá kell íratni az átvevővel,ha nincs aláírva akkor valószínűleg szabálytalan volt a kézbesítés.
Három dolog történhettett:
1,A postás lenyúlta a csomagot(ebben az esetben követeld hogy mutassák be az aláírást amivel átvették a csomagot).
2,Ha a postás ismerte az ügyfelét és közösen megegyeztek abban hogy eltüntetik a csomagot és kap egy kis pénzt érte(a postások között is van ám féreg nagyon sok,volt rá példa hogy postavezető lopott el olyan küldeményt amiben telefon volt).
3,A marha postás aláírás nélkül benyomta neki a levélszekrényébe,ő meg kapva kapott az alkalmon mivel ő nem írt alá semmit símán letagadhatta hogy megkapta a csomagot.Ha nem törték fel a levélszekrényét akkor ez lehet.

Ha nem segít neked semmiben a posta ellen akkor bizony sáros az illető és a 3, áll fent.

Egy kis segítség.

MELYEK AZ AJÁNLOTT LEVÉL ELŐNYEI?

* Visszakereshetőség, megbízhatóság

A Posta írásban, egy nyomtatványon - feladóvevény - ismeri el a küldemény felvételét, így az egyedi azonosítóval követhető és visszakereshető lesz. Küldeményének aláírással igazolt átvétele okirattal kimutatható és nyilvántartott.

* Rugalmas lehetőség

A szolgáltatás belföldi és nemzetközi forgalomban egyaránt igénybe vehető. A szolgáltatás vonalkódos azonosítóját szerződött ügyfeleink önmaguk is előállíthatják vagy előállíttathatják a rendelkezésükre bocsátott műszaki specifikáció alapján.

* Praktikus kézbesítési megoldás

Ha a kézbesítés sikertelen, a küldemény levélszekrénybe helyezhető, így a címzett hamarabb juthat hozzá a levélhez. Ennek feltétele, hogy a küldemény a levélszekrényben sérülésmentesen elhelyezhető legyen, valamint illetéktelen személy ne férhessen hozzá. Ebben az esetben a kézbesítés tényének igazolása nem az átvevő aláírásán, hanem a Posta saját okiratain alapul.
Mit kell még tudnia a szolgáltatásról?
A küldeményt aláírás ellenében kézbesítjük, távolléte esetén levélszekrényébe. A küldeményen a küldemény feladójának nevét és címadatait is szükséges feltüntetni, kivételt ez alól csak a pályázat tartalmú küldemény, és a versenytárgyalási ajánlat jelen

(#12526) Zé777 válasza Graphics (#12520) üzenetére

Zé777
(tag)

Helló!

Nem tudom, hogy ez előfordult-e a te esetedben, de nekem is volt egy alkalom amikor egy nagyértékű ajánlott levelet a postás a láda tetejére rakott mert nem tudta belegyömöszölni a ládába. Mikor megláttam meghült bennem a vér...
Onnan pedig bárki gond nélkül leemelheti, főleg ha látja, hogy bubis boríték stb stb...

(#12527) evo87 válasza Zé777 (#12526) üzenetére

evo87
(senior tag)

Nekem nemrégiben egy karórát adtak fel ajánlottan, meglepődésemre mire hazaértem, a küldemény az utcáról hozzáférhető postaládámban várt.

Sajnos a postások nem következetesek a kézbesítést illetően, ráadásul mára már jóformán az ajánlott levél biztonságos mivolta is vitathatóvá vált. Amennyibe egy ajánlott küldemény kerül, annyiért vagy olcsóbban a futár is elviszi, sőt, bizonyos futárszolgálatok esetében még a bubis borítékot is adják és mindent papíroznak.

(#12528) wutuka válasza evo87 (#12527) üzenetére

wutuka
(aktív tag)

Nem hinném hogy az illető 35 piros után lenyúlta volna a cuccot...
Az történhetett,hogy a postás,mivel céges hely volt megjelölve nem kapott jattot,és simán eltüntette a csomagot... nemrégiben a Kossuth Rádióban volt róla szó,hogy a céges levelesládáknál milyen korrupció van.
a cégnek fizetnie kell a postásnak a küldemény kézbesítéséért,ha nem akarja,hogy a küldeményei elvesszenek...

Lionel Messi : The Best !

(#12529) Gyuszopapa válasza Zé777 (#12526) üzenetére

Gyuszopapa
(csendes tag)

Ez szabálytalan volt mert kikötés az hogy csak olyan levélszekrénybe kézbesítheti a küldeményt aláírás nélkül ami biztonságos zárt és nem lehet hozzáférni.

(#12530) Gyuszopapa válasza wutuka (#12528) üzenetére

Gyuszopapa
(csendes tag)

Semmi gond fel kell venni a beszélgetést a postással és máris be lehet vonulni a felvétellel a rendőrségre.Annak a postásnak annyi.

(#12531) Graphics válasza wutuka (#12528) üzenetére

Graphics
(félisten)

Sajnos láttam már karón varjút... Cyb..tr..e ugyebár pl.

(#12532) wutuka válasza Graphics (#12531) üzenetére

wutuka
(aktív tag)

Persze minden lehetséges,de ha valaki a 30 piros pontja után kezd el ügyeskedni,akkor itt nagy a a baj!
Én mindíg arra hivatkozom,hogy már 23 pirosom van,és csekkoljanak le. akkor jobb,ha erre már nem is hivatkozom többé! :O

Lionel Messi : The Best !

(#12533) dobi

dobi
(aktív tag)

Szeretnék egy fekete pontot kérni fapfapfap kollégának!

Röviden a sztori: dec. 31-én jegeltetett velem egy 2 gigás notiramot amire megalkudtunk (a postaköltség felét átvállaltam és félretettem ahogy kérte, jan 14-ig merthogy addigra lesz pénze)! Ugyanaznap lemondtam 2 vevőt (akiből az egyik nem is alkudott és egyből vitte volna), mondván elígértem már a memóriát másnak és nem csinálok segget a számból... jan. 1-én írt privátot, hogy fizetné a ramot ha megadom az adataim, (de én nem voltam otthon gondoltam másnap majd otthonról írok neki - a számlaszámom nem is tudom fejből) amit 2-án meg is tettem, de addigra meggondolta magát és az "erősebb kutya baszik" elvre hivatkozva lemondta!

Nyilván nem örültem neki, de mivel még neki állt feljebb gondoltam kérek már neki egy pöttyöt mert ha az átverése nem is de az utána lévő hangneme tuti megér egyet...

Ráadásul valszeg csaló a szentem mert arra a megállapításomra, hogy ezek szerint frissen regisztráltakkal nem szabad üzletelni az volt a reakciója, hogy ez a "másik" karaktere! :K

Javeller volt az

(#12534) Dákesz

Dákesz
(tag)

Sziasztok!
Sajnos csalás áldozata lettem, karácsony előtt vettem 1 használt laptopot( a hirdetést már leszedte és nemtudom linkelni) dreams1 -től, és hát azóta se érkezett meg.
Károm: 21300 Ft! rendörségi feljelentést teszek, és az oldalról légyszíves tiltsátok :D

1 hetet kapott

(#12535) futo001 válasza Dákesz (#12534) üzenetére

futo001
(senior tag)

Ez volt az?

¯\_(ツ)_/¯

(#12536) Dákesz válasza futo001 (#12535) üzenetére

Dákesz
(tag)

igen :)

(#12538) bubunova

bubunova
(csendes tag)

Sziasztok! AMDATI kolléga 10000 ft-al rövidített meg! Szombaton lesz 3 hete hogy a pénzt a számlájára raktam,de az ígért vga azóta sem jött meg,eleinte még írt hogy feledta,meg utánanéz stb.,de azóta semmi,se pénz se kártya! Vigyázzatok vele! Számlaszáma meg van,meg a neve úgyhogy megyek a rendőrségre,nem fogok heteken keresztűl írogatni,csalóknak nincs itt helye! Csak ennyit akartam hogy tudjátok! Sziasztok!

1 hetet kapott

(#12539) orszagtom

orszagtom
(csendes tag)

Sziasztok!

Engem konkrét összeggel nem károsítottak meg, viszont felhívnám a figyelmet Mr Riser tagunkra, aki (leginkább) iPhone szervízelést, illetve letiltott telefon vételt/javítást vállal.

Azzal kezdeném, hogy egy letiltott ARC-ot vittem hozzá lapcserére (itt vettem a PH-n, sajnos nem írtam fel a tag nevét, így jártam, más sztory). Egészen addig minden frankó volt, ameddig meg nem kapta a telefont. Korrektnek tűnt, azonnal válaszolt, felhívtam-felvette, beszéltünk, még vissza is hívott.
A telefont átadtam (WestEnd, átvételit írattam, biztos ami biztos), közölte, hogy 5 munkanap. OK. 6.-on felhívtam, nem veszi fel. Még1x, nem veszi fel. Üzenetet ír, hogy még 2 nap. OK. 2 nap múlva telefon, 3x-4x egymás után, semmi. Felháborodott üzenet, hogy minek hívogatom, sok a melója, nyilván ezért nem veszi fel, de egyébként visszaadja javítás nélkül is.
Mindez dec. elején történt, azóta számtalan PM váltás történt, amikre általában 1-2 napon belül válaszolt.
A mai nap már elküldte a telefont futárral (nem mondja meg, hova mehetek érte), de mint kiderült, mégsem jön a futár, csak holnap, akkor is csak későn este....

Elegem lett belőle, és kérem minden fórumtársamat, hogy óvakodjon tőle, mert én már idegbajt kapok ettől a bizonytalanságtól.

(#12540) #51997696

(törölt tag)

Sziasztok!

balaint88, ezzel a hirdetéssel rövidíti meg az emberek pénztárcáját 5-10 ezer forinttal.

A technikája egyszerű. BF3 premium kulcsot árul "alkudható" áron. Amikor valaki jelentkezik keres egy másik BF3 eladót hardveraprón, amennyiért ő adja annyit ír vissza neked alkuba. Leírja a másik eladó számlaszámát és nevét, de ugye ő írt neki privátot, ő fogja megkapni majd a kulcsot amint odaért a pénz.
A közleményt a saját nicknevének íratja be így az eladó azt hiszi ő fizette ki és gyanú nélkül adja neki a kulcsot.
Először azt írja, hogy jajj rossz helyre utaltad elírtad a számlaszámot. Ez addig tart amíg ő nem tudja elpasszolni a kulcsot és beaktiváltatni.
Ezután kiszúrja a szemed egy beaktivált kulccsal, hogy tessék.

Vigyázzatok nagyon, csak olyan eladótól vegyetek akinek a hírdetéséhez sokan írják, hogy megbízható!

ÜDV

Már távozott

(#12541) Keez123

Keez123
(csendes tag)

[würzburger ]

Kéretik kitenni, mivel nyíltan fenyegető levelet kaptam tőle. Undorítónak tartom az ilyen tanulatlan agresszív börtöntöltelékeket.

Ilyen beírás alapján nem teszünk ki senkit. Leghamarabb a feljelentéssel mész valamire

(#12542) evo87 válasza evo87 (#12522) üzenetére

evo87
(senior tag)

Rosszul írtam, nem Saját Kézbe, hanem +10 Ft-ért az ajánlottat LNK matricával lehet ellátni, azaz Levélszekrény útján Nem Kézbesíthető. És akkor tuti nem dobják be.

(#12547) shutter válasza kisgeee (#12502) üzenetére

shutter
(csendes tag)

Tisztelt kisgeee!

Azt hittem,a privátban feltett kérdésedre,mely arra írányult,hogy mit tudok hortobagyi.m-ről,értelmes választ adtam,így bíztam abban is,hogy meg is értetted.Mi a "több mint gyanús"az én hírdetésemben?????Elhiszem,hogy több mint 2000 ft.-od ment el az üzemanyagra,és a drága idő.Nekem viszont kb.2000 ft. 95-ös ólommentes ment el erre a hdd-re,+ a 7000 ft. mivel mint kiderült,kaka az egész műszer.Na.....ez az ami gyanús,nem az én hírdetésem.Az ember (hortobagyi.m) eltünt a ködben,a mobil kikapcsolva,info nincs róla.Mugen240 kolléga megvette tőlem ezt a csodát.Nála derült ki,sajna hogy kuka az egész.

(#12548) 64bit válasza Mulderpapa (#12516) üzenetére

64bit
(csendes tag)

SMS-BEN Kértem számlaszámot,hogy hova utaljak 1gb ram ellenértékét!!!
Ezt nem kaptam meg! Ennek kapcsán nem érzem magam inkorrektnek,továbbra is hajlandó vagyok utalni a kedves felhasználónak!

SMS:0630/8142666

(#12549) molvany válasza molvany (#12509) üzenetére

molvany
(senior tag)

Akkor mi a megoldás az ilyen esetekre és az ilyen tagokra ?
[link]
Semmi ?
Vagy tegyem ki a levelezést hogy bizonyíték legyen arra amit írok ?

Ne jegeld ilyen hosszan neki.

Másrészt kaphat egy feketét

molvany felhasználónak 410 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.