Hozzászólok Aktív témák

• tailor74

őstag

Üdv!
    Problémám lenne tomeee123s felhasználóval!!! Ezt hirdette,sőt még most is,holott a vételárat 2012.12.01-én elutaltam , viszont ma 17-e van ,s a hirdetett áru még mindig nem jött meg.
    Utánvéttel szerettem volna tőle megvenni,jelezte,hogy nincs pénze postára adni(!!!!). Erre én jóhiszeműen a vételár mellé postaköltséget is utaltam. 12.05-én reggel jelezte,hogy az utalás megérkezett,a játék postára adva.Mai napig nem jött meg,utolérni azóta nem lehet,privátra nem válaszol.
    Mindenképpen kérnék egy feketét neki,illetve felhívni a figyelmet rá,hogy csaló!!!

Felfüggesztve

[ Módosította: Oczu ]

tailor74

• kosi94

csendes tag

Udv!
    Feketet kernek Abarth500( http://m.prohardver.hu/tag/abarth500.html) felhasznalonak. ddr3 ramot rendeltem tole 1400ft ertekben amelyet elore utaltam, de a csomagot mar lassan 2hete nem kaptam meg. Privatra nem valaszol, 12.ho 6.-an ejfelkor lepett be utoljara es ma 17.-e van. nem egy nagy osszeg itt most nem arrol van szo, ha nem egyszeruen ez a pofatlan viselkedes.
    Koszonom!

1 hetet kapott

Ha szereted a COD-ot megszállott vagy, ha a COD szeret téged makker' by AquaPress

• Birdiee

csendes tag

Kénytelen egy negatív véleményt írni kjose -ról.
    Bár nem károsított meg,mondjuk ez sem igaz mert ugrott a benzin költségem..
    Elmondom miért!

Adott egy I-Phone 4 készülékem amely t-mobile-os.és el akartam cserélni egy samsung galaxy s2-re amit a fent megnevezett továbbiakban eladó mondhat magáénak.Meg egyeztünk ,hogy mehet a csere ha megfelel neki is meg nekem is a készülék állapota.Papírt is írunk mindenről ahogy a nagy könyvben is meg van írva.Fel utaztam Budapestre cirka 40km csak oda.Megnézte kipróbálta és valóban, nem állt fel a hálózatra a készülék.De ezt egy szoftver frissítés megoldja mondja ő.Utána mehet az üzlet ezt oldjam meg.Természetesen bele is egyeztem.Haza jöttem meg volt a szoft frissítés tökéletesen üzemelt a készülék.Hívom másnap akkor mennék a cserét illetően.Erre ő ír,hogy kellene neki az imei száma mert ki akarja függetleníttetni a t-seknél vagy valami ilyesmi.Ezt már eleve nem értettem,mert első alkalommal ok volt neki,hogy T-s a készülék....Megadtam az imei számot.Kis idő múlva ír,hogy ha írunk egy letiltás elleni garanciát akkor mehet,mert e T-sek nem adtak neki infót,csak első tulajnak adnak.Mondom ok,vállalok rá ilyen garit is.Elindultam Pestre.... Én barom.Beértem már csak pár km volt a körúton,amikor hív,hogy mégsem ok a buli,mert drágán ütik ki a T-mobile-nál....... Pff Na most akkor mi ez ha nem játék?Ugrott újabb benzinköltségem,igaz első esetben saját hibámból.Meg egyezünk,hogy T-s a telefon,minden ok,aztán szórakozik velem.Lenyeltem a békát.De még ezt is tudta überelni...Azt mondta ha eladtam I-Phone-t akkor hívjam ha még érdekel a Galaxy kp-ra.Eladtam a telefonom és hívtam,hogy 3 ezerrel egyezünk ki olcsóbban,mert volt egy potya utam és már nem fér bele ennyi.Azt mondta másnap jelentkezik,gondolkodik.Természetesen nem jelentkezett.Írtam neki sms-t semmi reakció.Ilyen emberrel még egyszer nem szeretnék találkozni.Szerintem kerüljétek el nagy ívben,mert csak szórakozik az emberrel,idejével,pénzével!!

Mehet a fekete

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=birdiee

• pcdoktor

csendes tag

Sziasztok!

Nincs veszteségem pénzügyileg bár attól függ, hogy ki honnan nézi.

Írtam egy eladónak mrbigfoot (elsőnek), hogy megvenném a processzorjait.
    Meg is egyeztünk majd megbeszéltük, hogy pénteken találkozunk.
    Erre írt egy ember.
    Én írtam, hogy már viszem őket erre láthatjátok a választ:

[link]

Ezek után:

Az eladó közölte, hogy nem nekem adja el, mert más többet ajánlott neki.
    Kérdem én: Ha megbeszélünk valamit akkor tartani kéne magunkat ahhoz nem?

Azért írtam le, hogy gondolkozzunk el, hogy a becsületünk többet ér 1000-1500Ftnál!!??

Lehet csúnya kifejezés, de a pofátlanságnak is van határa.

Aki nem hiszi el amit mondok annak elküldhetem a bizonyítékokat, bár teljesen mindegy úgysem tudok mit csinálni, csak azt, hogy az ilyen kedves embereket elkerülöm és akinek van esze az is elkerüli az ilyen embereket, mivel ha valamit megbeszélünk akkor tartjuk a szavunkat. (csak hát Magyarországon nem divat sajnos)

Az ügy elbírálását az adminokra bízom, de nem volt fair az tuti.

Üdv.

Sajnos ez ellen nem tudunk mit tenni, a neve itt marad

• benktib

csendes tag

Sziasztok,

Szombaton (12.15)
    Vettem meryke től egy rampage III at. Meg volt beszélve h mivel nem tudta letesztelni mert ezt a platformot eladta így mindenféle képen aznap szóljak neki h működik vagy sem. Így is tettem. Össze szereltem és láss csodát nem működik. A hibajelenség kikapcs bekapcs kikapcs bekapcs...... Felhívtam és mondtam neki h mi történik . Erre ő: megbízható forrásból kapta vissza a lapot a gyerek letesztelte 1333 mhz-s rammal, tuti h működik, biztos valami nálam szar. Azóta nem tudom elérni pü-re nem válaszol. Kipróbáltam több procival rammal hangjelzést nem ad és más nem történik mint kikapcs bekapcs...
    Ő azért intézte el a garanciális cserét mert h nála be sem kapcsolt . Mivel nálam már Bekapcsol így tuti jó a lap, nálam szar valami. Segítséget kérnék az ügyben h valami történjen mert ez így nem állapot
    Előre is köszönöm!

(a hibákért bocsánat, telefonról irtam)

1 hetet kapott

• pali0408

csendes tag

Kérnék egy fekete pontot feri0618 fórumtársnak, elpostázom a terméket 60000.- ft vel olcsóbban mint a bolti ár majd felhív, hogy megérkezett de a gyári doboza nem tetszik neki és így nem veszi át a terméket. Pedig a dobozban lévő monitor gyönyörű és hibátlan sajnálom azokat akik dobozát nézik a monitor helyett. :Y

Mehet a fekete

06706738364

• .bruszli.

aktív tag

Nem tudom felétek jelzett-e valamit,de velem azóta sem kommunikál...az 1 hét meg bőven letelt. :F

Kész

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

• Ittnemaz

aktív tag

rettentöen sajnálom hogy ide kell irnom.

kérem a kedves modokat xxxthrief (fanatikus tag) hirdetési jogát adossága rendezéséig felfüggeszteni sziveskedjenek.
    elözmények: 2012.08.15 ota könyörgök a pénzemért.
    privátomra csak akkor válaszol ha neki kell valami, s ha sikerült beugratom.

2012.12.06 határidövel vállalta a rendezést, ennek lassan két hete.

ritka türlemes ember vagyok,de mindennek van határa.

Felfüggesztve

• sing1ep1ayer

őstag

Kedves Oczu!

Először is köszönöm hogy feketét adtál neki! Másodsorban viszont szeretnék kitiltást is kérni a felhasználóra. Érzésem szerint aki nyilvánvalóan szándékosan károsít meg másokat, annak egy feketepont nem elég büntetés. Az ilyen a jövőben is megteszi majd és ennek jobb lenne elejét venni. Fekete ponttal az olyanokat kellene honorálni, akik nem mennek el megbeszélt találkozóra, sunyiskodnak... satöbbi, de közvetve, szándékosan nem okoznak anyagi kárt.

Csak így magunk közt jegyzem meg, hogy az imént valaki privátban megkeresett, hogy a nevezett felhasználóval valami csúnya ügybe keveredett és tudok-e segíteni adatokkal neki. Persze nem adtam ki semmi magánjellegű infót róla, ezt majd csak a rendőröknek fogom, ha megkeresnek. Belenézhetsz a privimbe (kérlek tedd is meg).
    Ebből is látható, hogy aki egyszer átver másokat, az máskor is megteszi majd.

Természetesen a végső döntés a tiéd / tiétek, de a Hardveraprónak (ami a jövőben valószínűleg fizetőssé válik) is talán sokkal jobb lenne, ha bejelentés esetén azonnal leszedné xy illető összes hirdetését, amíg tisztázódik a helyzet. Azután ha bebizonyosodik a szándékosság és megállapítható hogy közvetlen anyagi kárt okozott, akkor simán bannolhatnátok. Ha nem okozott közvetlen kárt, akkor újra hirdethetne. Ha pedig a vádló hazudott, akkor neki jár a kitiltás ugyebár a hazugságért.

Ennyi. Ne haragudj hogy itt szemeteltem, de nem tudtam ezt hová leírni. A válaszodat (amennyiben lesz) elolvasom és mint mondtam tiszteletben tartom; tehát nem fogok tovább spamelni ez ügyben a jövőben. :R

Amennyiben feljelentést tesztek ellene, vagy újabb panasz érkezik rá kitiltjuk.

• Mercutio_

nagyúr

1000X leírták már a modik, hogy a privátokba még ők sem tudnak belenézni :W

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C alapú mITX PC, Orient Bambino Bigsize, G&T Bőr Sneakersek, JVC fejhallgató, FD Node 202 ITX ház, több év garis M.Zuiko 30/3.5 macro (50k) Panasonic 25/1.7 (50k) m4/3 obik

• sonice

csendes tag

Üdv!

Probléma merült fel http://hardverapro.hu/tag/fullextra.html azaz FULLEXTRA nevű felhasználóval. Komolytalan, megbízhatatlan vevő jelölt, aki hosszas késés után egyik-pillanatról a másikra eltűnt a helyszínről, szerencsére nem a készülékkel együtt. Ezt követően a telefonja folyamatosan kikapcsolva, illetve innen is leszedte a hirdetéseit. Pénzügyi veszteség leginkább a felesleges
    utazgatás miatt ért, időveszteség viszont annál nagyobb egy ilyen kamu jelenetért.

Kérném a moderátorok intézkedését.

Üdv

Mehet a fekete

• AaronBass

tag

Csáó!

Ne haragudj hogy így jártál! :(

Fix helyett utólag, egy egynapos alvást mondtam volna... :K

Szeretném töröltetni ezt a feketét, mert úgy gondolom, károsodás nem ért, Nekem is sokan ígérgettek, mégse küldtem Őket szét feketékkel, max privibe szidtam Őket...

Megértéseteket, előre is köszönöm, Üdv. Ab.!

Az új szabály értelmében a másik fél hibájából eredő sikertelen adás-vétel is értékelhető negatívan

• shrekass

csendes tag

Problémás felhasználó drventura88. Dec első hete óta hiteget, hogy kifizeti a játékokat csak nem tud a bankja felvenni a kedveményezett listára. Persze, a Télapó meg én vagyok.
    Végülis konkrétan nem b.....tt át csak kb 4 más vevőm lett volna a cuccra amit Ő biztosan kért és ne adjam el.
    Szóval csak hiteget, totál komolytalan vásárló.

Ha megkeresel privátban én válaszolok az vissza is vonatkozik. shrekass felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

• karesz86

tag

jó napot fel raktam az erősÍtőmet ennek a srácnak csebi1 hétfőn. ő pedig azt mondta ahogy fel teszem neki ő egyből küldi érte a videó kártyát :U erről van szó gtx295azt mondta elsőbbségibe rakta fel ami 3000ft lesz, de ez mindegy még azóta sem ért ide a kártya . :O én el küldtem neki a képet hogy fel lett rakva ő pedig semmit!! és még fel sem veszi a telefont!! legyetek szÍves segÍtsetek hogy mit tegyek karácsonyi ajándék lett volna :O

itt a bizonyÍték hogy fel raktam erről van szó :O még soha nem vertek át itt az oldalon ki kéne tiltani az oldalról az ilyen csalókat :Y :W

Felfüggesztve, 1 hetet kapott

• ESP

senior tag

playgross hatalmas FEKETE pontot!
    Jelentkezett privátban.

Telefonon egyeztettünk. Mondta hogy 1óra és jön. Én otthonomtól 20km-re voltam így gyorsan hazakocsikáztam.

Mondanom se kell hogy nem jött és a telefont se vette fel. Privátra sem reagál!

Károm kb 2500ft-nyi benzin :((

Mehet a fekete

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

• madmaxxx

senior tag

1 kis segítséget szeretnék kérni, talán valaki tud benne segíteni.

Eladtam 1 tökéletesen működő és hibátlan állapotú alaplapot Missi55-nek. A vevő a megérkezés után jelezte, hogy nem indul el többszöri próbálkozás után sem. Felajánlottam, hogy küldje vissza és megnézem. Az átvételt követően 2 processzorral is megnéztem. Természetesen hibátlanul indult mindkét cpu-val. Telefonos egyeztetés után a következő egyezségre jutottunk: megkapom a "lecserélt" deszkát postafordultával és kompenzálva lesz a 2. feladási díj.

Erre a ma napig nem került sor, így maximálisan becsapva érzem magam, mivel ezt a kolléga is elismerte: "Viszont tartozom Neked a postaköltséggel meg hát egy alaplapot is ígértem alkatrésznek."

Nem tudom mi a teendő, remélem kapok tanácsot ... :U

Kapott 1 hetet

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

• rep3at

őstag

Jeleneti szeretném vargabucika kollégát. Egy telefont vettem tőle, azt ígérte hogy gyári állapotú de nem teljesen az (jó, én vagyok nagyon szigorú e téren de akkor is). Megírtam neki a problémát, azt írta hogy nem veszi vissza mert pénzvisszafizetési garanciát nem vállal. Én ezt megértem, de azt garantálta hogy gyári állapotú a készülék. Sajnos nem lehettem ott átvételkor, egyik ismerősöm vette át pesten, kijelzőn fólia volt és gyönyörű volt a külseje ezért átadta a pénzt, itthon a fóliát levéve derült ki hogy van rajta egy kis hajszálkarc. Ezzel nem is lett volna bajom ha nem gyári állapotú, karcmentes készüléket ígért volna. Most kereshetek másikat és már csak négy nap van karácsonyig..

Mehet egy fekete

Forward thinking. كرر

• kisspinyoo

tag

Üdv szeretném jelenteni attyla999( hardverapro.hu/tag/attyla999.html) felhasználót az alàbbiak miatt:
    -vettem tőle 18.-án egy samsung fülhallgatót postàn 1800 ft volt 400 a pk.
    -ma megkaptam a fülest de 3 telefonban,tv,pc,mp3 lejátszóban se szól rendesen ha bedugom teljesen ha kihúzom ès az 1/3-àig bedugom akkor jó de azt hiszem ennek nem így kéne működnie.
    -àllítása szerint samsung galaxy miniben használta ilyen telefonhoz vettem de abban se jó...
    -mondtam a kollégának hogy utalja vissza a pénzt ès visszaküldöm erre jött a válasz hogy ha visszaküldöm fizessem a pkt ès az utalás költségeit ergo fizessek ki 2xpkt 1x a pénz visszaküldését azaz 1200 forintot az ő hibás terméke után vagy adjam én el csak neki egy fillérjébe se kerüljön.

Azt hiszem a minimum az hogy állja a pkt visszafelè így is bukok 400ftot egy pkt.
    Nem a pènz izgat de ez így kőzel se korrekt.
    Az üzeneteiből utólag arra jutottam hogy tudomása volt a hibáról.

nem ajánlom senkinek és kérem a moderátorok közbenjárását :R

1 hetet kapott

Tisztelet pénz hírnév!

• tomazin

veterán

Hát meguntam a telefonálgatást, egyenlőre írok ide, aztán ha itt sem lesz érdemi előrelépés, akkor meg a szervnek.
    mester0409 hirdetett ramot, amit gondoltam megveszek. Telefonon megbeszéltük a talit, illetve, hogy kapok rá 1hét próbagarit.
    Szombaton találkoztunk is az Etelén, át is vettem a ramot, majd vittem kipróbálni. Memtest hibát írt. Na mondom, nagyon tuti, leteszteltem egyesével is őket, mindkettőre azt írta,h rossz. Majd visszaraktam az eredeti ramokat a gépbe, amivel nem írt hibát. Vasárnap hívtam is, hogy akkor cseréljük vissza a pénzt a ramra. Emberünk kötötte az ebet a karóhoz, hogy annak jónak kell lennie, de igen visszaadja. Leteszteltem egy másik gépben, az eredmény meglepő módon nem változott.
    Ezután hívtam megint. Sokadik hívásomat felvette - elvileg az öccse - aki elkezdett arról magyarázni, hogy egy magas srác (eladó) eladta neki a telefont, és még benne van a kártya majd jól kidobja, de igen már a rendőrség is keresi a gyereket, mert rossz cuccokat ad el. Megkérdeztem, hogy akkor miért vetted meg a telefont.... Leraktam a telefont, majd hívtam megint, amikor már emberünk vette fel a telefont és mondta,h most nincs 5k-ja. Rendben akkor kapsz 2napot, szedd össze. Azóta már nem veszi fel a telefont, írtam neki pü-t, arra sem kaptam választ. Eddig itt tartunk.

1 hetet kapott, hogy rendezze

• ESP

senior tag

Másik regje: [link]

Kész

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

• Bloodaxe

aktív tag

Feketét szeretnék kérni tibcsike1818 kollégának ezért az üzletért.
    A történet:
    Megbeszéltük, hogy megveszem a terméket. A terv az volt, hogy egy Budapesten élő rokonom veszi át. Át is utaltam a pénzt a rokonom számlájára, s mivel az eladó megkért, hogy értesítsem, ha megérkezik a pénz és átadja a terméket, így tettem. Telefonban akkor elmondta, hogy nem tudja átadni, mert dolga van. Megbeszéltük, hogy másnap átveszik tőle a terméket. A megbeszélt időpont előtt egy órával értesített, hogy mégsem jó az időpont, szombaton tudja átadni. Mivel a rokonom akkor nem ért rá, ezért nekem kellett felutazni Pestre (ca. 300km), hogy átvegyem a terméket. Előre szóltam neki két nappal azelőtt, hogy délben a kezemben szeretném, azt írta, hogy rendben, hívjam fel ha ott vagyok. Így is tettem, szombaton 8:30 tól 15:00-ig hívogattam, írtam neki, de semmi reakció. Jobban szólva mégis, mert a telefont kinyomta, s majdan kikapcsolta. Később írt, hogy "kórházban voltam" (ezzel 1 esetben még nem is problémáznék). Mivel 3 átvételi időpontot is lemondott, vissza sem jeleztetett senkivel (ha valóban kórházban volt, megmondhatta volna hogy vegyék fel a telefont és értesítsenek). Anyagi kár is ért: a fel-vissza utazási költség, úgy hiszem megérdemel egy fekete pontot.

Senkinek nem ajánlom, vigyázzatok vele!

Mehet a fekete

Üdv: Zsolti

• Bloodaxe

aktív tag

kiegészíteném annyival, hogy kb 20-25 hívás kezdeményeztem, melyeken felváltva volt elérhető, később nem elérhető, utána kinyomta, és ezek időközönkénti váltakozása.

Üdv: Zsolti

• kisspinyoo

tag

némi fejlemény;
    -elvárja hogy mindennemű költsèget én
    álljak!
    -àllìtàsa szerint hibátlan ès "egy nappal
    a hirdetés feladása előtt vettem
    mediamarkt ban"
    -említette hogy ha beszélni akarsz rajta
    akkor nem szép a hangja az az tudomása
    volt a hibáról
    -meg ha tènyleg vette miért nem vitte
    vissza ?
    kicsit sántít... vagy csak szerintem ?

azèrt nehogy már egy rossz termékre ami már 5 telefonban tesztelt èn fizessek dupla postaköltséget.... vicc

Egyenlőre az anyagi kàrom : 1800 ft + telefon költség...

Tisztelet pénz hírnév!

• madmaxxx

senior tag

A feladási díjat visszautalta, az alaplap így maradt. Továbbá a számomra minősíthetetlen hangvételű üzenetére nem reagálnék. Rendezettnek tekintem a problémát. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

• kisspinyoo

tag

Szerintem nem korrekt az emberünk...
    Tudom hogy sok a dolgotok a legújabb heppje hogy majd ő meghirdeti és eladja az általam megjelölt összegért! Én hibás termék újra értékesítésében nem vagyok hajlandó semmilyen formában részt venni!

Szerintem az lenne a korrekt ha visszaküldené a pénzem postaköltséggel együtt de erre semmiféle hajlandóságot nem mutat! Azt hiszem elég türelmes voltam!
    Én nem kívánok másokat megkárosítani főleg nem szándékosan!

1 hete van rendezni.

Tisztelet pénz hírnév!

• molnardavid

csendes tag

Sziasztok,

Ezúton szeretném kérni 14spike88 -nak a feketét mivel az 1 hét amire volt ideje rendezni nem csinált semmit :)
    Legjobb lenne ha az ilyen személyt kitiltanák, én emellet szavazok...!!!
    ÜZLET

Megy neki a fekete, ez a minimum.

• Eki911

csendes tag

1 hetet kapott a srác ami holnap letelik, de azóta csak egy flegma levelet kaptam tőle semmi érdemleges nem történt ? Akkor most mai teendő ? :) Csak mert eléggé irritál a a problémának a gyökere :)

Kirakva

• Kolyok00

csendes tag

Nem tudom ide illik e ez.

http://hardverapro.hu/tag/vatericsi.html (VateRicsi)

Tegnap azaz 2012.12.20 írtam neki megveszem a gépét. Megállapodtunk, hogy pénteken telefonál a barátom, hogy szombaton mikor és hol legyen az átadás. Pénteken délben hívtuk és közölte, hogy a haverja jön megnézni a gépet és inkább neki adja el. Én ezt nem tartom fair dolognak mert ha már valaki fixen megvenné csütörtökön és csak arra vár mikor veheti át akkor nem kénem a haverjának eladni sutyiban.

Mivel tudta jól, hogy nem vagyok az országban és a barátomat küldöm el a gépért, át kellet utalnom western unionon a kéz pénzt ami által a 10000ft-os(transfer díj) anyagi károm lett a semmiért.

Nem vert át de akkor se tudom ezt szó nélkül hagyni!

Üdv
    Kolyok

• Kolyok00

csendes tag

Ja igen linkelem az üzenetét is:

VateRicsi privát üzenete Kolyok00 számára Ú jVálasz Törlés 2012-12-21 12:50:23
    VateRicsi
    (fanatikus tag)
    Szia!
    Az előbb beszéltem a barátoddal. Sajnos az a helyzet, hogy reggeltől vártam a hívását, közben egy régi haverom is megtudta hogy árulom a gépet és elkezdett kérlelni, hogy neki adjam el. Persze ha már lefixáltuk volna a barátoddal a holnapi átadás pontos helyét és idejét, akkor mindenképpen nemet mondtam volna, így viszont délután már jön megnézni a gépet az ismerősöm. Könnyen lehet hogy nem egyezek meg vele, mert fém házas gépet szeretne és biztos alkudni is akar, de ha mégis, akkor sajnos tárgytalan a holnapi találkozó.
    Mindenképpen hívom a barátodat is és neked is írok este 6 óra körül, hogy mi a helyzet és ha a haverom elviszi, akkor előre is a megértésedet kérem. Üdv!

Kaphat egy feketét

• 14Spike88

tag

Na már megint kezdi.. annak ellenére, hogy én most válaszolok.. nem arról volt szó, hogy téma letudva és hogyha valaki ebben a témában posztol akkor irgumburgum?
    Amúgy, hogy reagáljak is valamit: Persze, hogy nem csináltam semmit, hiszen nem követtem el semmit.
    Ismét csak ismételni tudom magam, ami már nekem is kellemetlen, de ha egyszer ez az igazság, akkor nem tudok mit tenni: Vettél egy gari nélküli teszteletlen vga-t, ami nem működik és pénzt akarsz vissza. Sajnálom, de nem.

Ha írok, illik válaszolni. -Ez egy autómatikus aláírás, akinek nem inge nem veszi magára-

• Kolyok00

csendes tag

Dániában élek És Dkk utaltam amit forintban vett fel a barátom...
    Amúgy hogy ne lehetne forintot utalni?
    Többször küldtek nekem már pénzt otthonról...

• Kolyok00

csendes tag

Valamint a wester union s* árfolyamban váltja a koronát... Hidd el ennyit buktam amit le is sz* magasról mert Koronában keresem a pénzt és 10000 ft egy mega pizza ára it... A lényeg az hogy nem lesz gép a fa alatt :( De tudod mit ha csak belém akarsz kötni ahelyett hogy megértenéd a mondandóm egy etikátlan ügyben legyen... Biztos igazad van...

[ Módosította: Barthezz2 ]

• Kolyok00

csendes tag

Tessék itt van 34.5 forintért váltottak 3000 koronát. Ugye ha otthon váltom vasárnap akkor 36.6 forintért váltja az exlusive change. a külömbözet 2.1 forint ami 3000 koronánál 6300 ft. A Transfer díj az pedig 3000 koronánál 2260 forint volt. Igazad van nem 10.000 csak 8560 ft.
    De monndom még egyszer 2 óra alatt keresek ennyit úgyhogy szarok rá....
    A jövőben nem is fogok szólni ha ilyen van mert még engem vonnak kétségbe... lol

Hozzászólok Aktív témák