Hirdetés

2017. február 25., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-27 08:42:40

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12001) tonermagus

tonermagus
(kvázi-tag)

Csatlakoznék Pcbontó feljelentéséhez.
Én sajnos kapkodtam, ezért be is húzott a csőbe, leküldtem neki egy 14.000 Ft-os tételt.
Mivel ma olvastam a fórumot a csomagot már nem tudtam visszafordítani, tegnap megkapta....

Volt-Nyomozó ismerősöm ezt tanácsolta:

- Egy ember bemegy, elmondja a sztoriját, elmondja hogy tudomása van arról ,hogy őt, meg őt, meg őt is megkárosította, és a rendőrség szépen felkeres minden megkárosítottat.

Fontos hogy egy ember menjen csak be! Ő leadja a többi ember elérhetőségét, majd a rendőrség intézkedik. Ebben az esetben már bűncselekmény lesz, mert több embert is üzletszerűen megkárosított....
Ha egyesével mentek be akkor csak csalásért lesz felelősségre vonva, ami kutyafasza.

(#12002) Kolosszus01

Kolosszus01
(kvázi-tag)

Szerintem meg itt van még mindig köztünk,és olvassa a hszeket.
Nincs kizárva,hogy jót nevet a dolgon. :K
Lehet több hetes,hónapos accountja is van itt az oldalon.

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12003) tonermagus

tonermagus
(kvázi-tag)

Hát nevethet, de mondjuk nem értem, hogy megadja a számát, megadja a címét ahova küldjük a csomagot... Ott pedig valaki átveszi... Akkor mit gondol, hogy megússza a dolgot ?

Gondolom mindenkinek azt a bizonyos Göllei Árpád utcai címet adta meg... Ott lakik valaki, aki most nagyon megszívja...

Vagy lehet hogy az valami lakatlan tanya ? Vagy hogy van ez ?

(#12004) Kolosszus01 válasza tonermagus (#12003) üzenetére

Kolosszus01
(kvázi-tag)

Igen megesik az is.
Hallottam már ilyet.
Csak ismeretség kell és enyi.
Ismerni kell a postast a futárt,és máris megvan oldva a dolog.
Egy lakatlan portára is rendelheti a csomagokat.(Sajnos)

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12005) csaszi72 válasza tonermagus (#12001) üzenetére

csaszi72
(senior tag)

Így-így.
Tavaly zongoráztunk le egy ilyet.
Kis tételekről volt szó.
3-8 ezerig.
Ha jól emlékszem, üzletszerű kis értékű csalás volt a neve.
Hangsúly az üzletszerűn volt.
Be kellett menni tanuvallomást tenni. 1 óra alatt megvolt.
Akinek van utalási, befizetési, postázási bizonylata vigye.
Levelezést ha van, kinyomtatva vigyétek.
Figura nem volt 18 de elmúlt 14.
Faterja szépen sorban kifizetett mindenkit, gondolom vitték volna a pecót.
Több 100 ezres "bulija" volt a kisgyereknek.
Egy másik fórumon történt, jó kis példa lett belőle.
Azóta nincs ilyen gond.
Ne álljatok meg, csináljátok végig!

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12006) tikshow válasza Kolosszus01 (#12004) üzenetére

tikshow
(PH! addikt)

Azért ez nem ilyen egyszerű, mivel ha a postás is benne van akkor az meg csoportosan elkövetett garázdaság(feltéve ha van még egy harmadik ember is a buliban, de ha már ketten vannak, ott lesz egy harmadik is). Ez pedig súlyosbító.

[ Szerkesztve ]

(#12007) tonermagus válasza tikshow (#12006) üzenetére

tonermagus
(kvázi-tag)

Persze.... Szerintem kizárható, hogy bármilyen postás/futár benne lenne....

Most vagy egy együgyű kisgyerek, aki bele sem gondol ezekbe, vagy egy gondnokolt, aki nem vonható felelősségre a tetteiért.... Vagy egy lángész, és soha nem jutunk a nyomára :D

(#12008) Kolosszus01 válasza tikshow (#12006) üzenetére

Kolosszus01
(kvázi-tag)

Igazad van.
De nincs kizárva amit irtam.

(#12009) tibigym válasza tonermagus (#12007) üzenetére

tibigym
(kvázi-tag)

Postás vagyok, nálam van egy emberke akinek szoktak jönni csomagjai egy létező címre, de nem lakik ott, a címhely aljában lévő fodrászatban kell hagyni neki az értesítőt és ő hetente egyszer jön értük, postán megkapja , mert ha a te nevedre szól felveheted nem számít a lakcím,,,,nem a tiemberetek ez név alapján, csak mondom, hogy van ilyen

Samsung Galaxy S3

(#12010) tonermagus válasza tibigym (#12009) üzenetére

tonermagus
(kvázi-tag)

De gondolom jól sejtem, hogy a rendőrség könnyedén kideríti, hogy ki vette át a csomagokat ?

(#12011) tibigym válasza tonermagus (#12010) üzenetére

tibigym
(kvázi-tag)

Mivel személyi igazolvány számot felírják, így természetesen

Samsung Galaxy S3

(#12012) tonermagus válasza tibigym (#12011) üzenetére

tonermagus
(kvázi-tag)

Személyi kell az átvételhez ???

Én már kismilliószor vettem már át csomagot a GLS-től és még soha nem kellett a személyim...
Vagy ez csak a Postára igaz ?

(#12013) tibigym válasza tonermagus (#12012) üzenetére

tibigym
(kvázi-tag)

Postán személyivel kell igazolni magad amit fel is írnak. Futárcégek más lapra tartoznak, és a postás nem kér személyit mert ismeri az ügyfeleit látásból legalább (már akik otthon vannak és a netes rendelők többször rendelnek így ugye emlékszünk rájuk, hogy a szemét már megint ajánlott levélként rendelte meg a féltégláját... na jó ez csak vicc ) teát a postástól veszi át nincs személyi, de ott lakik!!

Samsung Galaxy S3

(#12014) Sanyi2007

Sanyi2007
(fanatikus tag)

Délutánra én szépen lementettem a dolgokat, akit megkárosított, küldje át az adatait, és szépen leadom. Habár szerintem attól hogy bemegy több ember, és én Békéscsabán, Pesten másvalaki, meg bárhol még feljelentést tesz, és közben mindenki leadja az összes károsult vagy átvert ember elérhetőségét, azzal nem csak jobb lesz, mivel ha a helyi rendőrség annyira nem strapálja magát, akkor is van még más helyre is beadva ugyanez a pakk. Szóval az tutti hogy én megyek, és szerintem menjen mindenki, küljdük át egymásnak az elérhetőségeket és a szükséges személyi adatokat. Várom azokét akik érintettek az ügyben.

(#12015) csaszi72 válasza Sanyi2007 (#12014) üzenetére

csaszi72
(senior tag)

Egy valaki tegyen feljelentést.
Mindenki területileg oda megy vallomást tenni ahová tartozik.
Az eljárást ott fogják levezetni ahol a feljelentést megteszik.
Az elég szopóka, ha Baja a figura, és Pécsen feljelentik.
Ha nem jelenik meg akkor előállítják, saját költségére. Taxival olcsóbb lenne mint meseautóval :DDD
Jó lenne ha pü-ben vagy vali zárt helyen(szobában), levélben beszélnétek meg a részleteket.
Elővigyázatosság.....
Na de már így is sokat járt a szám. :B

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12016) Sanyi2007 válasza csaszi72 (#12015) üzenetére

Sanyi2007
(fanatikus tag)

Okés, van valakinek ellenvetése hogy Békéscsabán legyen a tárgyalás? :) ;]

(#12017) asvald válasza asvald (#11760) üzenetére

asvald
(őstag)

Ezt tényleg nem hiszem el!
Legalább szóra méltatna valaki ,de semmi .......
Létezik olyan ,hogy eltávolítják a feketét? Csak mert 1 hónapja írogatok , és magyarul le vagyok szarva
De ha nem fizettem volna vissza a pénzt akkor azt mondom jogos lenne ,pláne hogy a jó kártya helyett szart kaptam vissza

Ki lesz törölve, kis türelmet!

[ Módosította: Kalandor ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#12018) cidalain

cidalain
(PH! addikt)

pcbonto nálam is bepróbálkozott, én is megkaptam a kamu átutalási képet.
támogatom azokat akik feljelentést tesznek ellene. ugyanakkor én nem szeretnék részt venni az akcióban, nincs időm rendőrségre járogatni, tanúvallomást tenni, és az ország másik felébe tárgyalás(ok)ra járni. erre egyszerűen nem futja munka mellett.

(ha esetleg felvilágosítana valaki hogy ez hogyan működik, azt megköszönném. mert ha nem kell járkálnom sehová, és minden kényelmesen intézhető otthonról munkaidő után este, akkor változhat a véleményem.)

(#12019) enginev3.0 válasza asvald (#11760) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Eltávolítva

HTC , AMD , és Logitech FAN!!! II Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#12020) zarew

zarew
(senior tag)

Szasztok!

pcbonto1992 engem is próbált átverni. Gyanús volt,mert drágán vette volna a winyóm,meg sem próbált alkudni. Azt írta utalt ,mondtam remek amint megkapom a pénzt.....persze azóta is jön.....!
De mondjuk alap,hogy nem küldöm míg nem kapom meg a pénzt. 15000 ft lett volna.

Érdi multikoptereseket keresek! Xiaomi redmi note 4 .

(#12021) bikajoni

bikajoni
(újonc)

Sziasztok!
Megtudja nekem mondani valaki pcbonto1992-nak a címét!
Szeretném személyesen felkeresni ;]

(#12022) mrbikerider

mrbikerider
(kvázi-tag)

Sziasztok.

Szeretném figyelmetekbe ajánlani imper nevű felhasználót. A történet úgy kezdődött hogy egy nvidia 460gtx-et akartam venni, ok felvettem a kapcsolatot vele minden frankón ment eleinte, aztán elkezdtek kavarodni a szálak miszerint a kártya nem tőle jön hanem az unoka testvérétől meg stb. mondom ok csak legyen itt. 2 hét múlva jött egy használhatatlan szar kártya 460gtx-néven (ezredforduló körüli hulladék ), sajnos ott csesztem el hogy nem én vettem át a csomagot hanem anyám aki jó hiszeműen ki is fizette a 22k-t :W .
következő kör, írok neki hogy ez nem az erre jaj véletlen nem azt küldték amit kellett volna és a többi. Rendben adtam még 1 esélyt (mellesleg a csomag gyöngyösről jött miközben azt mondta Újszászról jön.).
Persze azóta sem történt semmi még ő is áldozat meg minden, azonban a tények azt mutatják hogy kidobtam az ablakon 22k-t semmit nem látok belőle, hogy ő is meg szívta vagy nem azt én nem tudom és nem is érdekel.Se a címe sem a neve nincs meg egyedül a feladóé van aki lehet ő lehet nem.
10 hó 29.-e óta húzódik az ügy így gondoltam már lépek az ügyben, legalább zárják ki bár gondolom újra regisztrál.
Üdv Bence

DrSebi

(#12024) lsebestyen

lsebestyen
(PH! addikt)

Üdv! hunor96-nak mehet egy hatalmas fekete, és amennyiben nem rendezi az adósságát, ki is rakhatjátok. Vettem tőle egy motorola defyt, direkt rákérdeztem, h még tartja e a vízhatlanságát, mert nekem ez lényeges. Azt állította, hogy igen, de itthon kipróbáltam, épp h belemártottam egy pohár vízbe de sajnos átment a gumin egy két csepp víz, de nincs semmi baja, nem jutott be lényeges helyre a víz. Felajánlottam neki, hogy vagy kifizeti az új hátlapot, vagy visszavásárolja, de nem hajlandó egyikre sem. Egy hetet kapott, hogy oldja meg, azt mondta, h azt várhatom.

Új néven folytatja: SheldonBp

[ Módosította: domperke ]

(#12025) asvald

asvald
(őstag)

Lehet tévedek ,de nekem kicsit gyanús! pcbonto1992, új regisztráció :porto1992 , vagy tévedek?! :B
Ha tévedek előre is elnézést :K

Nyomozom

[ Módosította: Oczu ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#12026) tabrev válasza tabrev (#11895) üzenetére

tabrev
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Érdekes dolog történt a múlt héten, Udi meglelte a kártyámat.

Mivel én rögtön kértem a kártyámat (10 nap és a 6. hónapot zárom a kártya nélkül) ezért küldte a döglöttet - érdekes ez addig nem zavarta amíg én itt nem kezdtem feszegetni a kártyám hollétét. Igaz "beazonosítani" is csak úgy tudta, hogy meglett a dobozban a hiba leírásom, mivel postázás közben a serial szám sérült - itt jegyezném meg, firtatásom előtt még a doboz sem volt meg, most meg már a beletett A4-es leírás is előkerült (az sn sérülést már nem is kommentálom)...

Szóval a "lényeg" a kártya megvan ÉS MŰKÖDIK! Igaz javítani kellett... ezt erősen kétlem és természetesen a javíttatást ki is kell fizessem + persze a postaköltségeket is. Már csak a döglött karit kellene visszaküldenem - meg persze elutalnom az általa kért összeget - és már adná is fel a karimat.

Szeretném, ha egy pártatlan - lehetőleg modi - leírná véleménye szerint miképpen kellene eljárnom a továbbiakban.

+36-20-530-3780

(#12027) roland_17 válasza tabrev (#12026) üzenetére

roland_17
(tag)

Üdv
Neilsukival még nem rendezte a helyzetemet !! : (
Kérem adminokat , hogy intézkedjenek köszönöm : )

Linket kérek!

--> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

(#12030) Csaszykj

Csaszykj
(fanatikus tag)

Üdv!

Szeretnék egy fektetét kérni kokoka111-nek.
Erre a hirdetésére jelentkeztem, egy Nokia 6700-t ajánlottam fel neki cserébe.
Korrektül indult a dolog, majd mivel pesten szerette volna személyes talival megoldani a cserét, közöltem vele hogy csak postán fog menni a dolog, s küldje el előre a telefont, majd postafordultával küldöm az enyém.
( olvastam pont ebben a topikban eleget az egyszerre feladjuk stb stb... -ről ).
PErsze belinkeltem neki az összes értékelésem, vatyeráról is, hogy megbízható vagyok nem holmi szélhámos... rábólintott. Telefonszámcsere, címcsere stb....
Külön kérdeztem tőle, hogy leszedjem-e a jelenlegi is meghirdetett termékeim közül a vatyerán, nehogy leüssék hétvégén - jött a Rendben válasz.
Mivel ma lett volna esedékes a telefonja feladása, türelmesen vártam egész nap, mikor hív.
Eredetileg az volt megbeszélve, ha feladja, hív, egy 30as számról. Na hát várhattam egész nap.....
Majd ennyit kaptam tőle, úgy, hogy én írtam rá : "Kaptam egy jobb ajánlatot ne haragudj "

Nem is érdekelt volna a dolog, ha közben nem érdeklődnek privátban hogy látták ezt a telefont hirdetve,csak már lejárt, megvan-e még, sőt vaterán is érdeklődtek utána hogy megvan-e még.

Tartottam számára direkt a telefont, s lecsúsztam a vevőkről. Engem ez bosszant egyedül, s szerintem ez kimeríti az üzletrontás fogalmát.
Igaz anyagi károm nem származik belőle.

Köszönöm!

mehet neki a fekete

(#12031) SzaboZE válasza fkenny (#11909) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Szintén így jártam, ugyan engem csak privátban hitegetett, hogy kell a gép.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#12033) papper20

papper20
(lelkes újonc)

Jelenteni szeretném victor29 emberkét!
EZT a telefont vettem meg tőle.
Előre utaltam, pénteken, megígérte, hogy postára is adja. Nem adta postára.
Megkértem, hogy szombaton ha fel tudja adni (Mivel munkanap volt) úgy, hogy hétfőre itt legyen adja fel, ha nem akkor csak utalja vissza a pénzt és felejtsük el egymást! Nem hívott nem jelzett, nem veszi fel azóta sem a telefont, kikapcsolja stb.. Járt azóta fent hardveraprón, de semmi válasz.. Hívogatom, sms-t írok neki, semmire semmi válasz, telefonját kikapcsolta..

Bankszámla nem az övé, hanem valami rokonáé, így Őt is fel fogom jelenteni!

Mivel el kellett volna utazzak, de nem tudtam, mert ami most van nálam telefon nem az enyém, hanem kölcsönbe kaptam, így jelentősen meg is károsított, mivel üzleti útra mentem volna..

Kérlek titeket bannoljátok, várok holnapig, hátha reagál, ha nem akkor bíróságon és rendőrségen feljelentést fogok tenni mindkettejük ellen.

1 hetet kapott rá

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12034) .bruszli.

.bruszli.
(senior tag)

csabbe50 felhasználóval van egy rendezetlen ügyem. Ezt a készüléket vettem meg tőle postai úton. Elfelejtette elküldeni a headsetet ( vagyis volt a csomagban egy kontaktos fast port adapter...szerinte ez a headset :D ) valamint elfelejtett szólni,hogy az akku púpos,fél napot se bír. Mikor ezt megírtam neki,nem igazán volt együttműködő ( elnézést kért,de ezekkel nem tud mit csinálni...s ezzel le is zárta a dolgot ) no nekem ez így ne igazán tetszett. Nem egy nagy összegről van szó,mert 2000 ft-ból vettem hozzá akksit meg fülest...de ha ezeket előre,korrekt módon elmondja; akkor nyilván nem mentem volna bele az üzletbe.
Szóval a nem tervezett plusz kiadásaim miatt és főleg a hozzáállása miatt kérnék neki egy fekete pontot.

1 hetet kapott rá

...ja és szóljatok ha kell két kanna besugárzott hangya !

(#12035) dedy19

dedy19
(kvázi-tag)

Kérnék egy fekete pontot MONDEO_X nek.
Már kértem kb 1-hete és he lehet minél hamarabb írjátok jóvá,mert még neki áll feljebb :D

Köszönöm előre is!

Adtam fel egy kis olvasmányt is,miért ne üzleteljetek vele!

Kirámoltam

dedy19 felhasználónak 42 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! <-- ezt se a szél fújta oda

(#12040) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Hosszú pályafutásom alatt másodszor kényszerülök sajnos ide. Vásárolni szerettem volna egy Nokia töltőt és meg is leltem Gábor95 tagot. Privátban megbeszéltük hogy elpostázza nekem a cuccot én meg elutalom az árát. Utánakerestem pirosa nincs de feketéje sem viszont rendesen kitöltött adatlap,telefonszám,face fiók stb. Gondoltam 700ft ért az ember a becsületét nem játssza el.Elutaltam az összeget 11.27 én és azóta várom a töltőt. Járt az oldalon többször írtam is neki de válaszra sem méltatott.Ja a telefonszám nem az övé az adatlap elvileg igen mert az utalást a szülei számlájára küldtem és a fb.on be is van jelölve szülőnek a számlatulajdonos.

A fekete jár neki illetve a károm 700ft ami ugyan nem tétel de nem biztos hogy ilyen ember kell az oldalra.

Közben találtam egy régi regjét:

régi új

Régi regjét kirámoltam, mivel az újra érkezett panasz. 1 hetet kapott, hogy rendezze az ügyet

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#12041) robotika

robotika
(újonc)

Egy kellemetlen történetet mondanék el, igaz már vagy 2 hete történt az eset, de csak most van hosszabb időm gép előtt lenni.

Tönkrement az LG L1918S monitorom (hirtelen nem lehetett bekapcsolni).
Mivel sürgősen kellett a munkámhoz, így elkezdtem keresgetni a hirdetések között egy másik monitort helyette.
Eközben rátaláltam hsmobil hirdetésére, miszerint monitort javít.
Megörültem, gondoltam megpróbálom, hátha menthető és akkor nem kell másikat venni.
Azonnal hívtam, elmondtam a problémám, megbeszéltünk időpontot és mikor-hova vihetem.

Én a megbeszéltek szerint, pénteken időben érkeztem, de várnom kellett még a srácra, mire fogadott.
Megnézte, átvette, mondta hogy hamar kész is lesz. Én addig elmentem más fontos dolgot intézni a város másik felére.
Később mikor már visszamentem, akkor mondta hogy nem tudta megcsinálni, és elküldte egy másik külsős szervizbe, ahonnan csak pár nap múlva kapom vissza, és valószínű kicsit többe fog is kerülni mint amit az elején mondott.
Hát mondom szuper, de nekem még ma kellett volna, és jó lett volna ha előtte telefonon megbeszélte volna velem is ezt...
Várok-várok, napok múltak, semmi. Rákérdeztem telefonon, és mondta hogy még semmi nem történt, a külsős szerviz sem tud mit kezdeni vele, így menjek vigyem el, és "dobjam ki, oda való" mondta flegmán.
Onnan azonnal vittem egy másik szerelőhöz, aki valóban értette a dolgát és megjavította !

Hát ennyi a lényeg, szerencsére anyagi kárt nem okozott, csak az időmet rabolta, fölösleges utazgattam többször is (nem keveset), napokat voltam monitor nélkül, és még nekem kellett telefonálgatni, érdeklődni mert ő nagy ívben lesz@rt.
Én azt ajánlom kerüljétek ezt a link embert, mert nemhozzáértő kontárként vállal javítást, félrevezetően ígérget, nem tájékoztat időben, lekezelően viselkedik, és nagyban tojik az egészre.

Mehet egy fekete

(#12042) jim333 válasza jim333 (#11923) üzenetére

jim333
(újonc)

Sajnos az 1 hetes visszafizetési határideje lejárt hadur28bp-nek.
Sem pénz, sem utalási bizonylat nem érkezett.
Kérném szépen az ügy tovább gördítését.

Nincs tovább, kukáztam a fiókját

[Ha sikeresen zárult az üzlet dobj egy pirosat. Köszönöm.]

(#12043) joky72

joky72
(lelkes újonc)

Üdv szeretném mindenki figyelmét felhívni egy csalóra.Itt hirdetem egy DELL OPTIPLEX 330 tipusu 2 magos asztali gépet,[link],amire jelentkezett msi36 nevezetű egyén.[link]

Megkérdezte hogy mennyit kérek a gépért mire mondtam neki egy összeget,mire Ö azt irta hogy rendben van ha eladta a CLEVO notiját akkor vissza térünk rá.Én megkérdeztem hogy cserébe bent lenne??Azt mondta ha tudok monitort adni ,akkor igen,mire mondtam hogy lenne egy DELL 19 " monitorom.Megegyeztünk hogy csütörtökön reggel 9 ig mindketten feladjuk a csomagot.Sajnos a nagy sietségben ,mivel szerdán késön értem haza melobol,csomagolás közben berepesztettem a DELL monitor sarkán,mivel nem szerettem vna rosszat küldeni,igy becsomagoltam egy FuSi 19" másik monitort.Én reggel a megbeszéltek szerint feladtam a csomagot,és 9.06 perckor elküldtem neki az emailt,a szelvényről.Többszöri telefonálás után végre 16-30 körül érkezett egy kép,amin semmit nem tudtam elolvasni,még a nevet sem ,sem a dátumot.Azt mondta hogy Ö semmi emailt nem kapót,hogy én feladtam,és mint később rá pár nap múlva kiderült,visszahozta a postáról a csomagot,és engem napokon keresztül hitegetett ,és hazudozott hogy a csomag úton van.

Hétfön az én csomagom megérkezett,hozzájuk,és mikor kérdeztem hogy akkor az enyém hol van akkor derült ki hogy nincs is uton a noti.Azzal érvelt mert hogy másik monitor van bent,igy én átvertem öt,mig Ö fel sem adta!!!Most már a telefon fel sem veszi,és mikor közöltem vele,hogy a Szhelyi rendőrségen megteszem a feljelentést lopásért azt irta,....ted amit jónak látol akkor ....Ezek után én itt Szhelyen ma du feljelentést tettem,az illető ellen,lopás vétségének gyanújával.Mivel sem a notit,sem a saját tulajdonomat nem juttatta vissza.

Kérem önöket hogy tegyék meg a szükséges lépéseket,mint ahogy én is megtettem,

(#12044) roland_17 válasza joky72 (#12043) üzenetére

roland_17
(tag)

Helló !
Már egyszer írtam ,hogy
alians muki
Kollégával nem rendeződőt az üzletem :(
Kérem , hogy tiltsák ki , mert 1 hetet kapott és azóta nem volt képes rendezni az ügyet

Kidobva

--> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

(#12045) msi36

msi36
(újonc)

üdv a notid úton van és és semmi értelme amiket írsz mivel te ezt nem közölted velem hogy a csomagba másik monitor lesz csak akkor tudtam meg mikor megkaptuk és én írtam hogy nem a megbeszélt monitor van benne mert nekem ezzel a monitorral nem kelet volna ja és lcd monitort beszéltünk meg és te a csomagba tettél egy őskövet tft monitort akkor ki itt a csaló JA ÉS NEM NEKEM VAN FEKETÉM
itt a csomag szállitó CG 0000 00 85797143 0000

[ Szerkesztve ]

Mindig érthetően magyarázd el, mit kell tennie a szőkének!

(#12046) msi36

msi36
(újonc)

JA ÉS EZT MÁR EGYSZER ELJÁTSZOTAD HOGY NEM A MEGBESZÉLT ÁRUT KÜLDTED A CSOMAGBA .LINKELJEM VAGY TUDOD MIRŐL VAN SZÓ?
DE ITT VAN EGYÉBKÉNT AKIT IGY ÁT BASZTÁL

[linkKK]

[ Szerkesztve ]

(#12048) msi36

msi36
(újonc)

nem mondod ? olvasd már vissza a topika hogy hogy volt ez uztána itélkezzél mivel ocu tisztázta a dolgot és nem kaptam érte feketét

(#12049) joky72

joky72
(lelkes újonc)

csak hogy a tisztán látásért utána az illető vissza nézte a beszélgetéseinket,és kiderült hogy én jól írtam le a típusszámot,egy PIII lapnak hirdettem,míg Ö félre olvasta a típust...mert csak ha jol tudom egy betű más bent.

de azt hiszem ezt már tisztáztam.

(#12050) joky72 válasza joky72 (#12049) üzenetére

joky72
(lelkes újonc)

és még vmi irtam hogy mit miért küldtem a másik monitort(betört a sarka)de azt is mondtam ha nem jo küld vissza az én cuccom,Ma szerda van,és még semmi.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.