Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• xxxbmx

tag

még mindig nem fogok egy referencia nélküli embernek elküldeni elöre a 120k s gépet!154 üzletem volt!154 sikeres volt!jo nem kértem mindekitől piros pontot,nekem ez nem számitott,Nem érzem jogosnak a kitiltást(egy baki miatt),egy fekete pontot inkább vagy még 24 ora felfüggesztést(ez is elég szankció per pillanat h nem tudom eladni a cuccaimat!Mivel mint mondtam önhibámon kivül ő elment egy találkára,amin nem tudtam elmenni!Különben aztán felajánlotta hogy ő jön fel személyesen,de akkor már csak 15kt fizet a 30000.helyett!Ugy hogy ki akarja fizettetni velem azt is amit ebédelt!ne nevetessük már ki magunkat!én akkor mondtam neki h fiezetek 18k t ha feljön!És akkor ez is elég korrekt ajánlat volt,nem?mivel 1000 ft buszköltség plusz 4000ft az oda visaz vonat!levonva a 30kból,még mindig marad 25-ja,ugyh a kinectet is átvettem volna cakk pakk!!(és én járok roszzul 7000ftal!de ez neki nem felel meg.Különben ha ennyire szarban van a kinect miatt amit 13,5 k-t vett akkor miért nem rakja fel külön hirdetni itt HA-n 18k-t rögötn elvinnék!!ez 3 napja volt,már rég elvitték volna!Van aki keres is:kinect 1,kinect2,kinect 3,kinect 4
    Csak egy pillanatra rá néztam 4 hirdetés!de ha felrakja rögötn elviszik és nincs macera,ő sincs károsodva!sőt nyert vele 5k-t!Szerintem már csak velem akar szivozni,mert már rég eladhtatta volna!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

• enginev3.0

nagyúr

LOGOUT blog

Frissítve!

Új Feketepont tulajok:
    vorter
    ak76
    holapito
    adam0l
    spiderbali11
    szmiagor
    _Dév_
    frincs
    gygabor
    retro03
    gaben02
    [HerzVan$Đog]

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

• RedHarlow

tag

Én semmilyen ebédet nem akarok kifizettetni veled úristen, ilyenről szó sem volt. Ezt arra írtam, hogy még 3 órát vártam kinectedre kedden és még 1 órát csütörtökön a McDonaldsban (Ott volt megbeszélve a találka) addig költekeztem ételre mert biztos voltam benne, hogy ugye összejön a csere és tudtam mennyit költhetek. Én egy szóval se írtam hogy ezt fizesd ki, ezt arra írtam neked, hogy volt egy másik csere ajánlatom mással laptopra, amit az üzletünk első napja óta tudsz, amire 50 000 Ft-ot kellett volna ráfizetnem illetve azt is tudtad mert első nap elmondtam hogy 54 000 FT kp-m van. Nos ha ebből levesszük most a kinect pénzt, a beutamat, és azt hogy mertem költeni mert költeni mert bíztam benned, akkor meglátjuk, hogy bőven 50 000 FT alatt lettem. De sosem írtam neki, hogy ezt fizesse ki csak ,hogy ez miatt meghiusított egy üzletemet és ez nem kitalált üzlet, mert első nap közöltem vele hogy van ez a másik ajánlatom de az övét választom mert úgy jobban jönnék ki.

És ez a 30 000 FT helyett 15 000 FT-ot fizetnék is röhely, mert úgy írtam 15 000 FT-ot, hogy már előreutaltam neked 5000 FT-ot, 5000 FT lenne a Budapestre való fel le utam plusz a felesleges buszutam. Ezek tudatában írtam, hogy kp-ben 15 000 FT-ot tudok ezek felett adni neked már csak. És ezt az ajánlatot úgy adtam neki, hogy már 3 napja folyamatosan átvert... Igazából ő azon felül hogy átvert 3 napig, még elvárta volna, hogy én utazzak fel, és én fizessem a fel utam.

• RedHarlow

tag

Ez a csak veled akarok szívózni, dologra pedig:

1. A kinectet már meghirdettem egyszer, 17 000 FT-ért, és volt rá három kérdező, de mivel doboz nélküli és Pesttől messze lakok ezért egyik se mondta hogy kell neki.
    2. Innen Hardverapró-ról is írtak 2-en hogy kellene nekik, de gondolom ők 13 500 FT-ért akarják elvinni, mert kiírtad nagyvonalúan hogy én mennyiért vettem.
    3. Amiket te linkeltél, abból mindkettő fat-es kinectet keres, nekem slim-es van. Aki pedig full xbox-ot keres arra már ráírtam korábban és annyit mondott meggondolja.

Tudod az a röhely, hogy már az egész Hardverapró tud az üzletünkről és még így se mered előreküldeni... talán azért mert nincs rendben minden azzal a laptoppal? : )

Referencia nélküli? Ha szétnéznél már 3 piros pontom van, szóltam annak a 2 srácnak akit neked is említettem. : )

[ Szerkesztve ]

• lorinczatti

csendes tag

szia,

most hogy rájöttem, hogy kell utánakeresni a fórumon, találtam hasonló jellegű problémát másoknál is, hogy nem eredeti a cucc amit postáz:
    http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_4370-4370.html
    ezenkivül több negatív vélemény is érkezett róla, csodálkozom, hogy még nincs fekete pontja, sajnos csak azt ellenőriztem, mielőtt utaltam volna neki.

Nem is kell fekete, holnap estig tudja a folyó ügyeit rendezni, aztán megválunk tőle

[ Módosította: Oczu ]

• Oczu

senior tag

Jó, akkor a vitát itt berekesztem, ide ne írjatok többet ebben a témában. Itt lehet folytatni.
    Javaslom a békés megoldást, mert a vége tiltás lesz.

• Adamecz

csendes tag

Üdv!

Sajnos belefutottam 1 csalóba. http://hardverapro.hu/tag/89csoky.html
    Szóval 89Csoky néven fut az emberünk.

eről a termékről van szó: http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_tap_sata_csatlakozoval/hsz_1-50.html

Rövid történet:
    1 Gigabyte tápot vettem tőle, megbeszéltük a Bosnyákra, eljött, kifizettem, hazavittem kövi nap kipróbáltam, nem működött. A gépet utána másik táppal be tudtam indítani, szerencsére nem tette tönkre.
    Írtam neki, természetesen nem válaszol, azóta is aktív.

Károm: 4.000 HUF

Nem 1 földhözvágó összeg, de azért kellemetlen. Nem szeretném, ha más is így járna vele, kérném, hogy töröljétek.

Gergő

1 hetet kapott

Tanulj tinó, ökör lesz belőled!

• fordosgyula

csendes tag

Sony u - nevű kolléga megbízhatatlan. (egy tróger alak)

A telefon hirdetésemre jelentkezett
    Az Örs Vezér terére beszéltünk meg találkozót 14 órára.
    14.15 kor felhívtam hol is van.
    Azt mondja elnézte... de már elindult és 40 perc múlva, ha Nekem még jó, ott lesz.

Belementem, beugrottam a Sparba bevásárolni addig.
    Az ígért időpontban sem volt ott, vártam 10 percet (hátha valami baleset, felső vezeték szakadás) és felhívtam megint. Az előzőleg megbeszélt időponthoz képest már másfél órát késett.

Ekkor azt mondta az Árkád-ban van. Nem tom mit keresett ott, hiszen a telefonban a Sugár oldalát (BKV gomba) fixáltuk. Azt mondta akkor mindjárt átjön oda 5-10 percet még várjak-kérte.

10 perc múlva sehol, 20 perc múlva felhívtam. Hangposta, onnantól kezdve folyamatosan...

Hát ennyi. Eljöttem.

Összesen 2 óra 20 percet rabolta az időmet.

Eddig vártam (17.40) hátha jelentkezik és szolgál némi magyarázattal, de semmi.
    Gondoltam jelzem itt a dolgot, hogy más ne járjon pórul.

Nem tudom, kimeríti e a fekete pont fogalmát a tette, ha igen akkor kérek neki.

Mehet neki a fekete

• giffgaff-ra kérnék egy figyelést. Írtam neki egy iPhone 5 miatt. Megállapodtunk, azt mondta, hogy angliából küldi és utaljak neki előre 20ezer forint-ot, a többit majd akkor, ha épségben átvettem... :U

Figyeljük

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

• Kaics

tag

Újabb hét elmúlt és semmi se történt.

Ha velem megtette, megcsinálja másokkal is. Ennek fényében kérlek benneteket, hogy tiltsátok ki!

• asvald

senior tag

Kérném a fekete pontom eltávolítását! puhoska76 -nak visszautaltam a pénzét ! részemről letudva ,remélem Ő is megerősíti :(((

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

• Kis Pohi

csendes tag

Üdv! Sajnos lehet csalás áldozata lettem... mn7312 tegyétek felfügesztetre még nem rendeződik a dolog!
    S ezt mégis hogy gondolod? Felszólítasz bennünket a semmi alapján? A helyes sorrend és eljárás:
    1 Leírod a konkrét történetet
    2 Megkérsz bennünket, hogy intézkedjünk

• beszamolo

csendes tag

kill3r23 (Győr)-rel üzleteltem, egy nokia hangszórót vettem tőle, tudom, hiba volt, de utánvéttel fizettem.Mind levéólben, emai-ban s sms-ben még az átvétel előtt többször tisztáztam vele, hogy benne lesz a jótállási jegy.Gond nélkül azt állította, igen.
    De nem volt benne.Jeleztem neki a problémát, s azt mondta, postázza.Nem tette.Nem szavahihető.
    kill3r23 (Győr)

Cuccok
    -
    Aláírás
    -
    0
    közösségi
    0
    piaci
    30
    (8 apróhirdetés)
    blogok, lokál
    0
    Regisztrált
    2011-10-02 18:53, azaz 407 napja ― újonc
    Aktivitás
    utoljára bejelentkezve
    2012-11-12 16:08
    utolsó feltűnés
    2012-11-12 16:08

mehet a fekete

• sanzi007

csendes tag

Jelenteném Dee-Jay nevű felhasználót.

Vettem tőle egy laptopot, az elején mindent rendben ment, lebeszéltünk(62e postával), az utalás megtörtént és küldte is a gépet.

Doboz kinyitása után jöttek a meglepetések, amit persze a hirdetésében nem tüntet fel, de fontos lett volna:

1. A billentyűzet kiosztása nem magyar!
    2. A kijelzőn bizonyos szögekből fekete, sötét háttérnél lila színű foltok láthatóak. Mondjuk mintha egy gyerek mágneses rajztáblára írt volna!
    3. Egy pici karc a kijelzőn és két nagyon pici horpadás a fedlapon!

Kép:

Megírtam neki ezeket. Azt írta, hogy ő nem vett észre semmi hibát a kijelzőn és csak egy apró nyomás volt a fedlapon.

Majd elküldtem a képeket a kijelző hibájáról és leírtam, hogy mire kéne költenem (billentyűzet matrica, kijelző), érdeklődtem, hogy mit ajánl fel, esetleg mivel kompenzál.

Mosta kezeit, mielőtt megvettem, újra rakta a gépet és nem vette észre a foltot.

Megint megkérdeztem, hogy esetleg visszaveszi vagy kompenzál valamivel.

Ezt 2012.10.28.-án írtam utoljára, azóta várom válaszát. Szerintem türelmes voltam…

Egyébként jó kis laptop, de ha tudom a hibáit akkor 50e sem adtam volna érte!

Kap egy hetet

• Adamecz

csendes tag

Változott szerencsére a dolog.

Többszöri telefonos zaklatásomra, szerencsére a barátnője vette fel, hosszú szájkaraté hatására vele visszaboltoltam a dolgot, igaz csinált telefonszámlát meg 2.5 óra utazgatást, de legalább megvan. (a csajszit sajnálom, gondolom azért a srác neki legalább kifizeti a pénzt...)

Mivel nem a srác volt aki ezt megtette (külföldre utazott) sajnos az inkorrektség ugyan úgy fennáll. Nem kevés erőfeszítésembe került a dolog, továbbra sem ajánlom semmiképpen a vele való üzletelést, ma én, holnap más jár pórul és ha nem megy utána rendesen a dolgoknak akkor úgy is marad....

Tanulj tinó, ökör lesz belőled!

• W1

senior tag

negro16 -nak kérnék egy feketét, egy Huawei U8500-at vettem itt tőle, érintő törötten. Megkaptam, a telefon ramaty állapotban volt, de nem foglalkoztam vele, mivel egy alapból érintő törött telefon nyílván nem makulátlan. Az USB kábel nem működik, amit kaptam hozzá, ezt is viszonylag elnéztem, volt USB-m. De ez után vettem észre, hogy a privátban megbeszélt 2GB-s memókarit nem küldte mellé, itt már gondoltam, írok neki. Írtam, eléggé húzta a száját, ez volt még szeptember 26-án.
    Október 10-én kaptamegy memóriakártyát, nem is igazán néztem, majd október 18-án be akartam rakni a telefonba, és akkor láttam, hogy nem is bele való memóriakártya, hanem M2-es, nem is tudom, hogy működik-e. Írtam neki, jöttek a kifogások, félredumálás, hogy ezt kapta hozzá, stb, majd 20-án mondta, hogy "viszont a telóhoz tényleg csak 1GB-s microSD van ha ennyire fontos akkor maximum azt tudom még elküldeni..".
    Most akkor M2-t kapott hozzá, aztán microSD-t? Mondtam neki, hogy küldje el, azt mondta fizessek érte.. Október 23-án írt, hogy mégse fizessek, elküldi, utána nem is beszéltünk. Most hónap 4-én rámít, hogy elküldje akkor? Mondtam neki, hogy ideje lenne, megint jött a kifogás, hogy eddig miért nem küldte.
    6-án ráírtam, hogy miujság, és még neki állt feljebb, hogy én mit "erölködök", hisz már adtam pirosat neki..

És a piros mellé szeretnék kérni neki egy nagy kerek feketét is, mert szerintem inkorrekt, és komolytalan az egész hozzáállása, nem az aprón lenne a helye..

egy hetet kapott

• Gabeszku

senior tag

Feketét szeretnék kérni csudimax részére.
    Indoklás:
    Néhány DDR2 memóriát vásárolt volna tőlem, utánvéttel. A feladási díj 1260Ft volt. Pár nap múlva kérdeztem, hogy megkapta-e már, amire igennel válaszolt. Tegnap visszakaptam a csomagot nem kereste matricával...
    Nem tartom korrekt eljárásnak, ezért javaslok feketét.

Mehet neki

Üdvözlettel: Gabeszku

• dzsidzsas

tag

Egy csalót szeretnék jelenteni. Vásároltam egy[TOSHIBA ÚJ tegra3 AT300 ] táblagépet, ami itt hirdetett meg [HPservice]. A készülékről nekem számlát adott, másnak volt ezzel problémája, amire szükség is volt, mert a termék meghibásodott. Ő azzal az információval adta el a készüléket, hogy a javítás úgy működik, mint más nagy gyártóknál, hozzák, viszik a készüléket. Na ez nem így működött – vevő megtévesztése. A hibát kijavítani 30 nap után nem tudták és a Toshiba elismerte a hibát, küldtek egy hivatalos papírt, hogy azzal jelentkezzek az eladónál a disztribútornak a pénzt átutalták. Az eladó (HPservice) nem hajlandó a készüléket cserélni, pénzt visszaadni. Szerinte a Toshibának kell cserélnie a készüléket. Ezért fogyasztóvédelemhez fordultam ahol egyértelműen kimondták, hogy neki kell cserélni, ezután ügyvédhez, aki ugyancsak ezt mondta. Az ügyvédi felszólításra még mindig nem válaszolt. A fogyasztóvédelem 30 nap után megindítja az eljárást ellene. Ez nem néhány ezer forintos csalás, hanem 99.000 Ft. Mivel meghaladja a 20.000 Ft-ot ezért ez bűncselekmény. A hét végéig adók neki időt, hogy fizesse ki a készüléket. Azután kérném a szankciót ellene, mert jelenleg az összes nála megvásárolt termék garanciája ezáltal nem működik, mindenkit becsapott. Nekem meg 52 napja nincs készülékem, sem pénzem.

Kapott privátot

http://ezmagyarorszg.blogspot.hu/ - na ez tényleg Magyarország

• suspect

aktív tag

Üdv!

Jelenteném kedves zsommi felhasználót mert egy kamugyáros :)
    Elutaltam neki erre a pénzt 2012.10.31.-én. Ezután nem volt hajlandó válaszolni az üzenetekre csak miután Facebook-on írtam neki. Azóta állítása szerint, előző hét kedden adta fel (amit nem értek miért olyan későn, mikor 1 héttel azelőtt utaltam. Elsőbbségivel ajánlottan "adta fel". Nem jött meg a mai napig (1hét holott 1 munkanap a kézbesítési idő elsőbbségi esetén). Azzal a dumával állt elő tegnap, miután az x. üzenetemre visszaírt (amiben azt kértem, hogy fényképezze le az ajánlószelvényt), azt mondta nem nála van a papír mert nem ő adta fel :W kicsit zavaros :DDD
    A mai nap, betelt a pohár...magának kereste a bajt, mert bár nem nagy összegről van szó, a feljelentést megteszem ellene. A másik balszerencséje, hogy szoktam Dunaújvárosba járni és oda jár fősulira így valószínűleg személyesen is megbeszélem ezt vele.
    A beszélgetést természetesen a moderátorok rendelkezésére bocsájtom, ha kell.
    De itt PH-n azért kérnék neki egy jó nagy feketét :R

Köszönöm

1 hetet kapott

• tabrev

aktív tag

Tisztelet Mindenkinek!

A történetem röviden: 5 hónapja vettem fel a kapcsolatot Udi fórumtárssal, egy 3d-ben meghaló 5870 miatt. Hirdetése Email -ban (amit linkelhetek is) leírta milyen formában kell feladjam a karit, pár sor belőle:
    (3 fontos dolog:
    - ajánlva feladni (hogy ne tünjön el,árban sem több kb 1000ft a posta)
    - betenni egy papircetlit a dobozba (név,telefonszám, cim,ph-s nicknév,hibaleirás stb) a könyveléshez
    - betenni 1000Ft előleget a dobozba (sikeres gari esetén levonódik a végárból természetesen
    ) - az email -ből másoltam ki, nem az én helyesírásom...), én teljesen e képen jártam el.
    Na a történet valójában itt kezdődik, elmondása szerint kb. 2 hónap alatt lezongorázódik a dolog - menthető vagy dobható a kari. Eltelt a 2 hónap, én ezután minden hónapban felhívtam, hogy mi vele a helyzet - jelenleg az 5. hónap telt le - 1x sem tudta megmondani hol a kártya, sőt beazonosítani sem tudta. Két hete ismét hívtam (2012. 10. 31.), kicsit már bosszúsan, meg kell valljam. Ekkor is elmondta ugyanazokat a dolgokat amiket eddig minden alkalommal, majd megkért hívjam a rákövetkező héten szerdán és előkeríti a kártyát, persze azzal számoljak, hogy a gyári doboza már nincs meg :F Természetesen hívtam (2012. 11. 07.), közölte: a kártya elveszett, majd küld egy másikat :F Lehet én vagyok értetlen, de megkérdezem itt plánum előtt: 1. Minek a "könyvelés", ha semmi rálátása nincs a kapott termékek hollétére? 2. Mi az, hogy ad egy másik kártyát? 3. Az általam postázott hová lett?

Kapott privit

+36-20-530-3780

• tabrev

aktív tag

A gyári dobozában adtam fel a kártyát 2012. június 13-án (ez még hiányzott.)

+36-20-530-3780

• tabrev

aktív tag

A "másik kártya" természetesen egy teljesen döglött 5870 lenne.

+36-20-530-3780

• drtimot

aktív tag

Rossz üzletfélnek nevezném benceisa fórumtársat.

Írt, hogy érdekelné az általam hirdetett Wacom tablet. Alkudott egy kicsit, engedtem kicsit az árból, majd mondtam neki, hogy csak úgy tudom ma átadni a dolgot, ha szól 1-ig, mielőtt elmegyek otthonról, hogy vevő rá. Szólt, így a tablettel indultam el otthonról, és út közben SMS-ben fixáltunk le egy találkozót 5-re Újpestre. A délután folyamán láttam előre, hogy nem fogok tudni odaérni arra az időpontra, így írtam egy SMS-t, hogy (a korábban szintén általa javasolt) fél 6-ra és Ferenciek terére rakjuk át a talit. Mivel erre nem válaszolt, fél5-kor még fel is hívtam a biztonság kedvéért, a telefonban megnyugtatott arról, hogy jó lesz a fél 6 is a Ferencieken.

Ezek után mikor megérkezek 17:25-kor a Ferenciekre, érkezik egy SMS, hogy mégsem vevő a dologra.
    (Persze lehet, hogy pár perccel korábban elküldte már az SMS-t, de a metróban nem kaptam meg korábban - a korábbi beszélgetéseinkből pedig egyértelmű volt, hogy utazni fogok) Egész nap kommunikáltunk, többször is megerősítettük a dolgot, és mégis csak 5 perccel a megbeszélt találkozó előtt tudta jelezni, hogy mégsem érdekli a dolog.

Feketét nem kérek, hisz anyagi kár nem ért (ha az sms-ek és hívások árát nem számoljuk - szerencsére az utazás nem volt extra kiadás, mert bérlettel utazok, de ez nem rajta múlt), de időm és energiám vesztegetése miatt hozzáállását mindeképp inkorrektnek tartom, így szeretném, ha ennek legalább e hozzászólás erejéig nyoma maradna.

Mehet a fekete

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/drtimot#aprohirdetesei

törölt tag

Szeretném bejelenteni soadtg nevű felhasználót ezért a létre nem jött üzletért.
    Sajnos, igen, előre utaltam neki a pénzt, de postán nem jött semmi. Beszéltem vele telefonon, de letagadta magát. Azt mondta, hogy nem Ő írt nekem, hanem valaki más, a saját nevéről (kamu..). Pénteken ment a pénz, azt mondta, h elsőbbségivel küldi érték biztosítottan a procit. A mai napig nem érkezett meg. Átvágott én pedig lementem a rendőrségre és feljelentettem. Először is fekete pont neki, másodszor pedig írjon az, akit szintén megkárosított. Azért ez nem kevés összeg, azt hiszem érdemes vele foglalkozni. Talán az egyik legnagyobb összegű lehúzás itt a hardveraprón.

Adminok mit tudtok tenni? Mondom, a feljelentés már megtörtént.

Kap egy hetet

• HKaresz

csendes tag

Ehhez tartozik, hogy az említett fórumtárs nekem is negatív élményt okozott. Egy haver monitorját javíttattam volna vele - az előleget (amit előtte nem említett, csak a helyszínen...) és az adataimat ugyanúgy kérte. Természetesen nekem kellett állandóan hívogatni, mert ő nem hív senkit.. néhány hét késés után visszakaptam az ugyanúgy hibás monitort, ráadásul a gyári vga kábel nélkül (nem nagy tétel, de azzal együtt adtam). Többszöri telefon után megígérte ugyan, hogy visszaadja, de gondoltam inkább a hívások árából pótolom... :)

• suspect

aktív tag

Valamint azóta a telefont sem veszi fel :N
    Én szerintem egy felfüggesztést is megérdemelne, bár ezt ti döntitek el :U

• maxrad1580

aktív tag

Sziasztok.

roland_17 nevű felhasználóval van gondom.

Megvásároltam tőle ezt az alaplapot.

9k-t utaltam neki előre. Megérkezett a lap,igaz késve az is,de megérkezett. Amit kaptam megdöbbentett,mert a processzor foglalatban az érintkezők össze-vissza voltak görbülve. A postára fogta először a kolléga,de a lap a gyári dobozában antis zacsiban volt,és a dobozon még egy kis megnyomódás sem volt mikor átvettem,nem hogy törés...stb.Ha a postásokkal nincs az erő,és erős koncentrációval nem tudnak tárgyakat mozgatni,vagy deformálni( ki tudja a mai világban ) akkor valószínű,hogy ez a lap sérülten lett becsomagolva már.

Az anyagi kár 9000Ft.

1 hetet kapott

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

• tabrev

aktív tag

Ahogy hallom nem mi leszünk ketten akik már "találkoztak" az Ő fajta "segítséggel".

Ha véletlen törlődne a hsz-em: kép :R

+36-20-530-3780

• bcrz

csendes tag

Bejelentést tennék tinus1990 felhasználóról hamis adatok megadása miatt a hirdetésben, és minősíthetetlen viselkedése miatt.

Már harmadszor rakja fel ugyanazt a hirdetést megtévesztően, és ha szólni merünk, akkor elég alpári módon elkezd köpködni, minősíthetetlen stílusban viselkedni. Véleményem szerint nem való ide ilyen felhasználó, így a kitiltását kérném.

ui. nem csak nekem, hanem egyik kollégának is bunkó üzenetet írt, hogy mégis hogy merészeli megmondani az igazat.

[L:http://prohardver.hu/tema/miert_moderaltuk/hsz_19691-19691.html]Klón volt

• roland_17

tag

Mondtam hogy birj magaddal , rendezve lesz az a pénzed .. ! nem kell sirni

--> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

• maxrad1580

aktív tag

Nem tudom,hogy kinek képzeled magad,hogy még te fölényeskedsz.Szerintem eddig elég türelmes voltam,kaptál már 3 határidőt,és még mindig csak az ígérgetés megy.

Én befejeztem veled a társalgást,nem reagálok innentől kezdve az irományaidra.

Mivel ígérgeted a visszafizetést,így elismerted a hibát amit elkövettél,ezek privátban is meg vannak,így egy heted van hogy a számlámon legyen a pénz,utána feljelentés.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

törölt tag

Az én ügyemmel nem foglalkozik egy admin se?

Miből gondolod, hogy mi 24/7-ben vagyunk itt? Most írtam neki, ne türelmetlenkedj!

törölt tag

Közben rákerestem. Nem csak engem vert át, mást is.

Lakat Márton, Ajka.

• W1

senior tag

Nem hittem volna, hogy újból irnom kell, főleg ennyi idő után.
    A barátnőm xelios nevű fórumtárstól vett egyblackberry-t itt az aprón 12.000Ft-ért postával. Tetszett neki a telefon, mivel nekem is ilyen van, és az ára sem sok, a későbbiekben rendeltünk volna rá új házat neki. Előre is utaltunk 2.00Ft-t a postaköltségre, megérkezett a telefon, majd jöttek a gondok.

Ez nem ilyen szétszedhető töltős készülék, a leírásban töltőt ír az illető, helyette kaptunk egy SAMSUNG usb-t. Oké, ez még belefér, nem a világvége, célnak megfelel.
    Próbálta volna barátnőm "bealkni" magát a telefonba, direkt rákérdeztünk még vásárlás előtt, hogy WiFi, stb jó-e, azt a választ kaptuk, hogy tökéletes. Igen, szerinte biztos, a router mellett ülve jó is volt, 0 csíkkal, de ment, mellette pedig Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy S2, Huawei U8500, Macbook Pro, és még egyéb készülékekkel az egész házba 100%-os volt a wifi, sőt a saját UGYAN ILYEN Blackberry 8900-ammal is, hazahoztam a telefon, biztos csak a router nem tetszik neki. az asztalnál ülve, router asztalon (kb 40centi távolság, 2 antennás tp-link router) és 1 csíkos wifi volt, az is, ha a Macbook fedele mögül neteztem már szakadozott.
    Megnéztem alaposabban, a telefonba a csavarok ferdén bele vannak szabva, a feje valamelyik csavarnak le van nyalva.

Tegnap az összes hibával írtam az illetőnek üzenetet, melyre annyit válaszolt, küldjem vissza, megnézeti.
    Ez után írtam neki még három üzenetet, amik közben többször fent is volt az oldalon, de válaszra nem méltatott.

Kérlek benneteket, segítsetek valami megoldást találni, találtatni, az anyagi kár: 12.000Ft!

1 hetet kapott,

• rolii21

aktív tag

netesfiu - rol lesz szo. Gondoltam azert irok h mindenki tudja aki vele uzletel, hogy az ember hazug. Vettem tole egy galaxy note t es a helyszinen lotte be (fizetes utan) h garilevel meg nincs meg de meg lesz... Ezek utan tudtam mire szamitsak, egy hetet vartam hatha lesz valami, vissza mar nem ir. Szerintem ne uzleteljetek vele, mellesleg a noton a kijelzo be is volt egve amit el felejtett emliteni.

1 hetet kapott

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

• mutter61

tag

Helló Figyelmeztetést szeretnék kérni és egy feketét Dreams0811
    Részére mert több mint valószínű CSALÓ a barátunk

A történet: Van Neki Ez a ps 3 konzolja
    megbeszéltem vele hogy én megvásárolom de nem akartam előre utalni neki így azt kérte legalább a postaköltséget utaljam előre:
    Ezt Sajnálatosan megtettem és ő azt írta nekem megrendelte a futárt Azóta hiába bombázom levelekkel
    semmire nem felel pedig többször is volt fent
    Már 5 napja abszolút nem kapok választ hogy visszakapjam a 2000 ft omat tudom csak 2000 ft de nekem az is sokat jelent,holott minden nap volt fent Ezért nagyon vigyázzatok vele
    Bár nem tudom mire kelett 2.000 ft de Remélem Boldog lesz mikor 2.000 ft miatt Zárkába teszik
    Mivel már nincs megélhetési lopásos törvény ami 20.000 ft ig védelmet ad
    :O :O :W :W

Kirámolva

Utánvét nincs!!! Ha csak nem előre fizetsz XD

• Stef3

csendes tag

Fekete pontot és figyelmeztetést kérek szmiagor-nak.

Ezeket a memóriákat akartam megvenni tőle. Több mint két hónappal ezelőtt kezdődött a történet. Megkeresésemre szokatlanul gyorsan reagált. Megállapodtunk 3200Ft-ban ajánlott postával feladva. Két nap múlva a pénz ott volt nála (előre utaltam), kérdésemre jelezte, hogy megkapta és hogy postázta a memóriákat. Egy hét múlva sem érkezett meg, így kértem hogy küldje el nekem a küldeményazonosítót, hogy utána tudjak nézni. Kicsit szidtuk közösen a postát és azt írta, hogy megkeresi. Ezután több napon keresztül többször is írtam neki, hogy küldje meg az azonosítót, de nem reagált, pedig szinte minden nap bejelentkezett. Végül azt írta, hogy a postán azt mondták neki, hogy én nem vettem át, és visszaküldik neki. Ez azonban kizárt dolog, mivel feleségem kisbabával van otthon, így tutira otthon van mikor a postás érkezik, valamint ajánlott levél sikertelen kézbesítés esetén mindig hagynak értesítőt a zárt postaládákban, de ilyet sem találtunk. A küldeményazonosítót még ekkor sem volt hajlandó megadni, de ígéretet kaptam, hogy amint visszakapja postázza újra.

Ezután a bejelentkezései ellenére egy hétig megint nem válaszolt, így elálltam az üzlettől, és kértem, hogy utalja vissza a pénzt. Ekkor válaszolt és azt ígérte, hogy visszautalja. Azonban ezt megint három hét válasz nélküli levelezés követte. Ekkor kicsit nyomoztam utána, és megtudtam a telefonszámát. Három alkalommal próbáltam hívni (nem egymást követő napokon), de mindig letagadtatta magát, így csak a feleségénél tudtam üzenetet hagyni.

Ezután nem sokkal megint írt, elfoglaltságára hivatkozott, és elkérte a számlaszámom (mintha nem tudná) és azt írta másnap utalni fog. Ennek megint 10 napja és a pénz sehol.
    Ne üzleteljetek vele csalóval van dolgunk!

Kedves szmiagor, remélem megkapod a figyelmeztetést. Ha ennek ellenére sem utalod vissza a pénzt, azt kívánom hogy költsd patikára...

1 hetet kapott

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

• Graphics

félisten

Én most egy olyan dolgot jelentek, ami nem csalás, viszont tanulni lehet belőle!

Aki postával küldd nagyobb értékű dolgot az mindenképp figyeljen rá, hogy ne csak ajánlottan tegye mindezt, hanem inkább tértivevényesen, és értékbiztosítottan!

Sajnos beleestem egy hibába, és 50 ezrem bánta... mert a posta elkeverte a levelem, és 1,5 hete nincs róla infó.

Óvatosan a postával

törölt tag

Óriás nagy FEKETE pontot kérek bevésni, lilalur-nak és egy úttal a felhasználó kitiltását.
    Erről a termékről van szó: 8800GTS
    Hirdetésben is le volt írva hogy nem 100%-os mivel újra kell pasztázni használat előtt mindenképpen. Más baja nem is volt azt mondta, képeket is mutatott a kártyáról, és egyáltalán nem úgy nézet ki mint mikor megkaptam, de mikor megkaptam a kártyát, elég barbár módra volt becsomagolva a kártya, hűtés rá se volt fogatva, csak rá volt téve és hagyj csúszkáljon össze vissza. Lényeg hogy 2 tranzisztor egyik vége szépen levált a helyéről, és egy kis pöcök le is van törve, amit újra kell forrasztani. Én nem foglalkozok vele, és nem is költök rá semmit, ha nem veszi vissza, eljárást indítok iránta!
    Kérem lilalur kitiltását!

• suspect

aktív tag

Ezzel a felhívással egyet értek, mert mostanában nekem is egyre több gondom akad a postai küldésekkel...
    Az elsőbbségiek késnek napokat, az ajánlottaknál feladás után a másik postán nem látják a feladási regisztrációt a rendszerbe stb, stb...
    Tényleg mindenki figyeljen oda és inkább fordítson minimálisan több összeget a biztonságra :K megéri! :R

• suspect

aktív tag

Tisztelt Moderátorok!

Ez a jelentésem a mai nap érvényét vesztette, mivel a tegnapi napon sikerült egy hullámhosszra kerülni az eladóval, megbeszéltünk mindent és a mai napon megkaptam a cuccost :R

[ Szerkesztve ]

• yamaha162

tag

sziasztok! milapsy nevű egyén engem is át ver kb 5 ezer forintal.. összeg második felét elfelejtette utalni:) azóta meg nem lehet elérni....

• runner 125

nagyúr

benike123 ánuszába egy bitang nagy FEKETE PONT!

Több éves PH!-s pályafutásom és számtalan sikeres üzlet alatt sikerült már elég jól kiszűrnöm a komolytalan, pénztelen, idióta, de másokat szopatni kívánó user-eket, de a jó szívem miatt - annak ellenére is, h éreztem teljesen felesleges vele minden egyes váltott privát üzenet - mégis belementem, h a mai napon összehozzuk a találkát egy gép miatt 8:00-kor a Deákon.

A hirdetés tárgya ez a notebook volt. Privát üzenet formájában megkeresett, h kellene neki. Készségesen, türelmesen válaszoltam neki az értelmetlen kérdéseivel együtt, mindenre.
    Megbeszéltük a mai napot, h ma átveszi kollégámtól. Majd pár perc múlva ír, h nem jó neki a ma este, mert csak 12:00-ig lesz Pesten, tegyük át a találkát. Fel lett neki ajánlva, h akkor ejtsük meg reggel a dolgot, de írta, h neki 8-tól órája van, és 5 perccel előtte ér be. ..én továbbra is türelmesen próbáltam megtalálni a mindenki számára alkalmas időpontot, amibe beáldoztuk volna az ebédszünetet is. De, neki ez sem volt jó.
    Majd gyorsan kitalálta, h a reggel mégis jó, kötődjön meg akkor az üzlet.
    Már ekkor gyanús volt, és hagyni akartam a francba az egészet, meg is írtam neki, h felejtsük el a dolgot, mert ez így teljesen körülményes, és mi alkalmazkodunk, a gép neki kell, de ő meg nem hajlandó egy söprűárhintást sem tenni az ügy érdekében.
    Elkezdett gyakorlatilag könyörögni, h most már ne mondjam le, elviszi 100%-ra, én meg gondoltam, egye fene, ha már ennyit kínlódtam vele, akkor elintézem, h átvehesse.

Mindezek miatt még tegnap este tettem egy 30km-es kitérőt, h át tudja venni reggel a gépet.

Kollégám 7:40-től 8:18-ig várta a Deákon, 3x hívta, úgy cseszett felvenni ez a kis piti faxkalap!
    (Hozzáteszem az aláírásában nagyon szépen kicopyzott "üzletszabályzatot" állít fel másokkal szemben. Csak kár, h saját maga sem képes a betartására.
    "1. ha írok elvárom hogy válaszolj 2.ha szeretnél valamit akkor pü-be érdeklődj 3. addig él a hirdetésem amíg nem törlöm 4. ha átversz, etikátlan dolgot írsz elvágtad magad nálam 5. ha mást nem beszélünk meg akkor kipróbálási" )

Nem a 3.000 bukott FT érdekel, csak baromira nem tudom elviselni, ha valaki végig hazudik és átbsz!

Úgyhogy, kedves benike123 további kellemes hardveraprós pályafutást, csak egyszer nehogy meglepődj, ha én leszek a "vásárlód"! :-))))))

Mehet neki a fekete

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

• netesfiu

csendes tag

ne felejtsd el megirni hogy rendeztük és nem csalás hanem csak késés

netesfiu felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 06306174743 ezen hívj mert ezen mindig elérsz

Hozzászólok Aktív témák