Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• daniele

aktív tag

Sziasztok.

goodman84-nek régen volt 1 hirdetése, hogy hibás videokártyákat vesz. Egyszer árult 1 hibás ati 4870-et, írtam neki, hogy érdekelne, de szakemberrel bevizsgáltatom, hogy nem e volt sütve, erre a válasz az volt, hogy "akkor ne vedd meg mert én ugy vettem hogy rongyá van égetve!!!!!alkatrésznek jó csak a hütése....átvertek vele ugyhogy inkább le is veszem a hirdetést és szétverem kalapácsal...remélem elég öszinte voltam....."

goodman84 hibás kártyát venne : http://hardveraproeles.webinform.hu/apro/keresek_hibas_videokartyakat_2/

ghoszty kolléga hibás kártyát árul, hirdette 2012.06.27 - a hirdetés lejárt 2012.06.29-én: http://hardverapro.hu/apro/hibas_inno3d_8800gt_oc_512mb_gddr3/hsz_1-50.html

goodman84 ugyan olyan típusú 8800gt-t árul 2012.06.29-től (attól a naptól amikor elkelt ghoszty kolléga kártyája) 2012.07:05-ig: http://hardverapro.hu/apro/inno3d_8800gt_oc_512mb_256bit_elado/hsz_1-50.html

bjozef kolléga hibás kártyát árul 2012 03.08-tól 2012.03.09-ig: http://hardverapro.hu/apro/xfx_9800_gx2_1gb_elado/hsz_1-50.html

goodman84 ez esetben hibás kártyát árul 2012. 03.11-én (gondolom nem tudta megsütni normálisan, hogy "hibátlan" legyen és el tudja adni teljes áron...): http://hardveraproeles.webinform.hu/apro/xfx_9800gx2_hibas_nem_ad_kepet/

SLC09 nevezetű tag hibás kártyát árul 2012.02.03 és 2012.02.04. között: http://hardverapro.hu/apro/elado_hibas_gigabyte_8800_gts_videokartya/hsz_1-50.html

goodman84 hibás kártyát eladja 2012.02.09 és 2012.02.16 között (igen itt van 5 nap eltérés a hibás és a hibátlan kártya hirdetése között de ugye SLC09 szentesi így hát sejtve nem személyesen bonyolították le): http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_8800gts_512_g92_3/hsz_1-50.html

Ennyit tudtam eddig összeszedni, lényegében egyik kolléga hirdetésénél sem lelhető fel a neve a hozzászólásoknál, csupán furcsállom a fentebb leírt tagok hibás eladott kártyáik után, pár nappal rá goodman84 hibátlan kártyáinak hirdetéseit. Megbizonyosodni csak akkor tudnánk, ha ezt a pár tagot megkérdeznénk, hogy kinek adták el a hibás kártyáikat. De ha goodman84 netalántán tényleg szakemberrel javítatta volna meg, akkor csak fel kéne tüntetni a hirdetésébe, hogy javított az adott kártya, amit árul, szerintem...

[ Módosította: Kalandor ]

• asvald

senior tag

Egy nagyon nagy fekete pontot szeretnék kérni puhoska76 -nek !!
    Elküldtem neki a palit gtx260 kártyámat tökéletesen működött erre jön nekem azzal ,hogy rossz a kártya!
    Kérdem Én mi a baja lehet hisz nálam semmi baja nincsen ,van kép ami igazolja is a működést !
    Persze tudomásul vettem ,hogy lehet útközben valami baja eshetett ,mondom neki ,hogy okés küld vissza és a pénzedet két részletben visszafizetem ha a kártya nincsen megbontva ,amire Ő is helyeselt ,hogy nincsen megbontva, ebben meg is állapodtunk !
    Erre most hogy ide ért és kicsomagolom a matrica fel van tépve ,amire nekem azt mondta ,hogy nem volt szétszedve, és egy csavar se volt rendesen becsavarva a hűtéshez .
    ÍGY nekem a garancia is ugrott udi kollégához,ezt mind leszámítva
    mondom hátha működik erre belerakom a gépembe SE KÉP SE HANG ! :O
    Na már most Én neki ezt a pénz ezért biztosan nem fogom visszafizetni mivel megvezetett
    Holnapi nap megy a postával vissza a kártya
    Engem nem fog senki se hülyének nézni ....
    Mehetünk polgári perre is akár nekem tiszta a lelki ismeretem és bizonyítékom tanúm is van rá

UI: Csatolom a privátnak az egész tartamát ha kell

[link]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

• Zolom89

senior tag

A pofám leszakad komolyan modnom. Nem tudom hogy a kolléga mit érzed amikor ide írt hogy fekete pontot ad nekem.

1. HSZ-t illik elolvasni.
    2. Nem érte anyagi kár, avval hogy kértem jegelje le mert érdekel a kártya
    3. Amikor írtam neki EZT akkor semmi kifogása nem volt efelől.
    4. Nekem esik rosszul hogy megvádolva vagyok, és a "nevem"-et próbálják befeketíteni...

Úgy érzem semmi rosszat nem tettem, nem vertem át soha senkit. Épp hogy most volt pár üzletem és kapom értük a pirosat.

1. Privát üzenetet nyilvánosságra hozni tilos!

iPhone XR -Gamer PC - LG 55B7V- GoProHero6

• puhoska76

tag

Te már tudtál róla hogy rossz a kártya mivel itt probálkoztál (http://prohardver.hu/tema/nvidia_geforce_9900gtx_gx2/hsz_23850-23850.html) erre rámsozod mint müködő kártyát .......aztán meg itt fenyegetőzől? Szakszervizben lett megnézetve a kártya (lingvin computers) ott mondták ez már volt bontva és javították amit te is elismertél még megvan a privi.Én nem vitatkozok kérem vissza a pénzt vagy mehetünk peres utra ha neked ugy jobb.

• asvald

senior tag

A működést igazoló fotó kép kép kép kép

Ez a link eléggé nem azt bizonyítja amit mondasz ("semmi baj nem volt vele"). :U :U

• puhoska76

tag

Hát sajna mire ideért már nemvolt jó még aznap jeleztem feléd hogy nemjó a kártya.Nemtudok mást mondani...nemakarok itt vitatkozni mint ahogy priviben is irtam utalsz vagy megy a feljelentés ,szép napot.

• Lasy

veterán

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

• Sanyig4

tag

Sziasztok!

Úgy néz ki megpróbálnak lejáratni:
    Eladtam egy Nokia 2600 telefont elég viseltes állapotban, töltővel együtt 1500ft-ért, melynek állapota képekkel volt demonstrálva a hirdetésben szereplő hozzászólásokban.
    Most a vevő azért reklamál, hogy nem tájékoztattam a telefon állapotáról, és tagadja, hogy lett volna kép mellékelve a hirdetéshez, és követeli a vételárat + a kétszeres postaköltséget.

Ha jól tudom a Hardverapró archiválja a hirdetéseket, ugye? Hogyan tudom visszakeresni azt, hogy bizonyíthassam az igazam?

Mi tévő legyek?

Itt van.

• Eupalaestrus

csendes tag

Nos fejlemény történt az átverésemmel kapcsolatban. Miután az 1ik ugyszint átvert fórumtárs valahonnan kinyomozta a lacazr93 nevű felhasználó anyukájának és apukájának mobil számát. A sértett(átvert) fórumtársaknak elküldte és megírta nekik,hogy hívják fel vagy apuka vagy anyuka számát és mondják el az igazat,hogy mit csinált kisfiuk velük mennyivel rövidítette meg őket... Én is így tettem anyukát hívtam fel aki elárulta,hogy már volt ilyen máskor is hogy kedves kisfia kicsalt emberektől pénzt....

Na hogyan is lehet ezt megoldani?

Az anyuka felírta bankszámla számomat és a nevemet és azt ígérte hogy pár napon belül a pénzt visszautalja....
    Mai napon ez meg is történt!
    Happy end lett a vége a dolognak mert nem buktam 3500Ft ot..
    Köszönetet érdemel csirkescsavo fórum társ!!
    Remélem ezt valahogy majd díjazzák az ezért felelős személyek!
    Még egyszer köszönöm!

A hangya egész nyáron dolgozott. A tücsök pedig egész nyáron hegedült. Télen mindketten megdöglöttek. Megbízhatóságomat itt és vaterán is ezzel a névvel ellenőrizhetitek! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

• Sanyig4

tag

Köszönöm a segítséged!

Sajnos azzal vádol, hogy két különböző hirdetésem volt, és abban amit ő látott nem volt kép.

Nem tudom mitévő legyek :F

Egy ilyen hirdetésedet találtam csak.

• maxi-r

csendes tag

Egy NAGY fekete pont menne Sanyig4 Felhasználónak!

Ezért az üzletért Nokia 2600
    Az eladó a hirdetésben elsőnek leírta hogy a legjobb állapotban van működőképes a telefon!
    Amikkor feladta a postára a telefont még előtte írtam neki és látta is hogy elsőbbségivel kérem mivel sürgős Ő elküldte 1 hét múlva és sima ajánlottként!
    A CSOMAG egy posta levélben volt ami megérkezéskor szét volt szakadva semmi csomagolás se a doboza se semmi! Legalább annyit meg tehetett volna hogy béllel borítékban adja fel
    Megérkezett a telefon kicsit tátottam a számat ez meg mi?
    A KUKÁBAN találok ilyen telefonokat, A hátlapja szépen le volt törve szikszalaggal oda ragasztva :)
    A Bekapcsoló gombja hiányzik nagyon nehezen kapcsol be!
    A képernyő mint leh*nyták volna már elnézést de alig lehetett valamit belőle látni karcos,össze volt maszatolva minden!
    ÉS msot vissza küldöm neki mivel nem így egyeztünk meg én mindent kifizettem ahogy kérte de erről nem volt szó hogy ilyen telefont küld!
    Ja és msot meg csak a pénznek a felét akarja vissza küldeni tehát még ő van fellázadva hogy ő miért fizesse ki a többit

ÉN NEM AJÁNLOM SENKINEK!

Ezért nem jár fekete.

• asvald

senior tag

****** Driver hibából nem volt jó a kép ************
    Még a végén Én leszek a hibás ,mert a kártyámat babrálták ?

Akkor mik azok a fotók ? ÉN nem is tagadtam ,hogy szervizes a kártya!

Ja és a dátumozást is meglehetne nézni köszi, szia

A hirdetésben nem szerepel, hogy a kártya szervizelt.

• tomek417

csendes tag

Hello!

Látom jól szórakozol. Csak egyetlen probléma van ezzel mégpedig az hogy én egy teljesen másik ember vagyok!!! Ha nem tűnt volna fel.

Jó lenne ha befejeznéd ezt.

Na szevasz!

• maxi-r

csendes tag

Szeretném megkérni azt Hardverapro TAGOT aki a Kitiltásakol foglalkozik hogy ezt a felhasználót Sanyig4 Tiltsák ki az oldalról!
    Vagy fizesse ki azt az összeget amit én utaltam neki amint vissza kapom a pénzt végleg zárom az ügyet!
    Mivel nem rég regisztráltam erre az oldalra mivel sokan ajánlották és tényleg nagyszerű oldal de hogy a legelső üzletem ilyen csalással sikerült ez így nem fog tetszeni nekem és mivel most anyagi gondokban is nem jól állok és még hogy ő is lehúzott ezt nem tudom elfogadni!
    Vagy vissza fizeti az összeget vagy TILTSÁTOK KI HARDVERAPRÓROL mert ez így nem fogadható el!!!

.
    .
    .
    .

• puhoska76

tag

Igy igaz nemszoltál róla hogy egy honappal ezelött baj volt a kártyával csak miután jeleztem hogy a kártya már volt javitva tehát bontva is akkor mondtad hogy hát igen volt szervizelve!!!Tehát már akkor meglett bontva!!!Énpedig mivel nemértek a vga-k hoz igy informatikusokat kértem meg probálják ki egy pár gépben ők ezt megtették de a kártyát őksem bontották meg mert nemlett volna értelme.És a legfontossab hogy aznap mikor megérkezett a kártya már egyből jeleztem hogy gebasz van nemjó.akkor még ahogy beszéltük is én a tápomra gyanakodtam hátha kevés hozzá ezért rendeltem egy nagyobbat a lingvincomputersztől és mikor szoltak hogy megjött be is vittem a kártyát hozzályuk hogy ott hejben szakszervíz által gyorsan teszteljük is le.röviden ennyi .Te asztmondod nemutalod vissza a pénzem én aztmondom rendben megy a feljelentés ,további szép napot.

Megy érte egy fekete.

• conanabarbár

aktív tag

üdv!
    szerintem biizrqe fórumtársal jó vigyázni,mert már több laptop hirdetésem kapcsán is megkeresett részletfizetéssel :DDD ,és csereajánlatokkal is.az arra való topikban beáraztattam az ajánlott konfigját,és írtam neki. abbeni kérdéseimre,hogy mi az elképzelése a cseréket illetően,már válaszra sem méltatott egyszer sem! mikor írtam neki,hogy örülnék,ha válaszolna,akkor nemes egyszerűséggel,le nagyképű faszfejezett! :F
    én elég régen tagja vagyok ennek az oldalnak,és sajnálattal látom,hogy egyre több ilyen ember van köztünk!!!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

• richard19

csendes tag

sziasztok csaloba botlotam elutaltam neki Cruel_Death nevü felhasználonak 4500 forintto 1 galaxy 8600 ge kártyáért és ö nem küldte el nekem a kártyát és azota nem válaszol a privikre

.
    .
    .
    .

• Sanyig4

tag

Az előzőekben már írtam az említett adásvételről, örülök, hogy csatlakozott a vevő is, így mindkét álláspont szemléltetésre kerül.

Szóval, a hirdetésben az szerepelt, hogy tökéletes működéssel, képeken látható állapotban eladó a telefon. Képeken egyértelműen látszik a telefon állapota.

Az adásvételt követő második munkanapon postáztam a telefont. A vevő 500ft-ot küldött postaköltség gyanánt, mivel én ezt kevésnek tartottam, tájékoztattam, hogy amennyiben többe fog kerülni az őt terheli. Végül egyszerű levélként lett feladva, mivel csak így fért bele az 500 forintos keretbe.

A telefon külsőleg viseltes állapotban volt, a hátlapot egy ragasztószalag tartotta helyén.
    Mindez a képeken is látszik.

A bekapcsoló gomb nem hiányzik, teljesen ép és működőképes.
    (gondolom a kedves vevő a Nokiáktól megszokott helyen kereste, ezúton jelezném, hogy ezt a modellt az előlapon található piros gombbal kell bekapcsolni - a telefon felső részének nyomkodására valóban nem kapcsol be)

A telefon ára 1000ft volt, adtam még hozzá egy töltőt (+500ft), illetve kaptam 500ft-ot postaköltségre, Tehát összesen 2000ft, postaköltséggel.

Miután a vevő jelezte elégedetlenségét, tájékoztattam, hogy természetes visszatérítem a vételárat (1500ft )amennyiben visszaküldi a telefont és a töltőt. Mivel ez így nem felet meg neki, először azt kérte fizessek 2600ft-ot + postát kárpótlásként. Mivel erre nem voltam hajlandó további két lehetőséget ajánlott:
    - fizessek 2000ft-ot, és felfelejtsük az egészet
    - fizessek 1500ft-ot, és ő negatív értékelést ad

Mivel én érintett vagyok a témában inkább rátok bízom, hogy eldöntsétek kinek van igaza. Ha véleményetek szerint én nem voltam korrekt akkor vállalom a következményeket.

Valóban tettél be képeket, látszott az állapota, ezért nem jár fekete.

• maxi-r

csendes tag

Ez nagyon nem így van!
    A hirdetésben nem volt a képek sehol sem!
    Én megbíztam a felhasználóban mert láttam nagyon régi regje és 3 Piros pontja is van!
    És attól hogy te magabiztosnak korrektnek érzed magad akkor sem lesz másképp a dolog!
    Tehát nekem ilyen telefon nem kell!
    Mondtam vissza küldöm a telefont!
    És ennyi :R

• kisselandras

aktív tag

Csaló vigyázzatok vele !
    Ezt a tv vettem meg tőle és át is utaltam neki az összeget Keddi napon reggel
    [link]
    8500ft volt az át utalt összeg azt mondta gls hozza a tv azóta semmi :)
    [link]
    telefont nem veszi fel tv meg sehol
    ldibiza !

Találtam neki másik accot ami remélem eredményes lesz és intézkednek az ügyemben
    másik accountja !
    [link]

és hirdetése !
    [link]

A tel száma egy és ugyan az !minden hirdetésénél !
    Kicsit korán van még pálcát törni, pár nap múlva térjünk vissza rá. Idibiza reg kirakva, az ornotion maradt meg

[ Módosította: Oczu ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

• joey0235

aktív tag

Sziasztok egy kérdéssel kapcsolatban írnák.

Vettem egy telefont (6500FT) és a srác nem mondta hogy kis helyen be van repedve a kijelző meg, nem küldte el hozzá a fülhallgatót ami az üzletet képezte. Ilyen helyzetben mi a teendő ? Beszéltem ph-n a sráccal azt mondta ott nem érdekli mit csinálok. :(

Egy fekete megy neki, ha nem küldi el.

... No sacrifice, No victory ...

• vizeshátú

csendes tag

Sziasztok.Hirdettet /rep3at/ őstag egy független BIS és BES regisztrálható Blackberry 9900 Bold-ot.Én adtam érte egy 2 hetes gyári garis független Silver Ligth Nokia N8-as készüléket minden tartozékával+20 rúgót..Pár hét múlva kiderült hogy nem is regisztrálható és nem tudni honnan is van a telefon..Kérésemre ezt a választ kaptam:Nem tudom honnan van..Lehet talán lopott..??Nagyon úgy néz ki..Fel vettem vele a kapcsolatot de úgy tűnik nem igazán érdekli a dolog..Én meg szeretném így vissza kapni amit adtam érte mert NEM FELEL MEG A HIRDETETT TERMÉK A VALÓSÁGNAK!!!

.
    .
    .
    .

• mountainman

csendes tag

Csak gratulálni szeretnék vitajo kollegának, amiért a megbeszélt üzlet helyett, a Vaterán
    tolta el a cuccot, úgy, hogy nem is értesített!

.
    .
    .
    .
    Ez sajnos nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt, de aki keresi, megtalálja majd itt.

Mindennek annyi az ára, amennyiért megveszik! Ha el akarsz adni, legyen már egy TELEFONSZÁMOD! NEM POSTÁZOK! Ne írj privátot, amíg nem ismesrz. Mivel annak tartalma itt nem közölhető, kérlek hozzászólásban tegyél ajánlatot, vagy megjegyzést!

• Gabesz87

addikt

vainsteins1 nevű felhasználótól vettem egy WD TV HD Media Playert (1.gen). Habár az üzletet gyorsan nyélbe vertük, annyi kifogásom van, hogy úgy hirdette a terméket, hogy összes tartozékával, ehhez képest hiányzott az elem a távirányítóból, a CD a Media Converter szoftverrel, a kompozit AV kábel és a Quick Install Guide. Kicsit inkorrektnek érzem a dolgot. Lehet, hogy csak kukacoskodás a részemről, mert kábelem, elemem úgyis volt, a többire meg nincs szükségem, és jó áron is vettem a lejátszót, de azért ha már úgy hirdeti, hogy összes gyári tartozékkal, akkor tartsa is magát ahhoz. Azt kell mondjam, a levelezgetésünk hangvételéből, stílusából is az jött le, hogy nem az az eladó, akitől nyugodt szívvel vásárolnék többször is.

Nem az évszázad csalása, úgyhogy hagyjuk :) Az elem azért lol :)

Ender-3

• Bmiki2011

csendes tag

Az úriembertől tegnap kértem számlaszámot hogy visszautaljam az összeget, pár nap türelmet kérnék.

• HPservice

csendes tag

Sziasztok,

Azért én,mint eladó is hozzászólnék,az én agyam nem durrant ugyan el.

1.Gari.Toshiba itthon azt mond,amit akar.A cégünk vezető nyugat-európai viszonteladó.SOHA nem kell számla garanciahoz,sehol.Mindez kizárólag online játszódik,regisztrációt követően.Évek óta így van,itthon mindenki össze-vissza beszél.Napi szinten intézünk gari úgyeket,elviszik Nemetotszagba,visszahozzák.Magyar importőrnek kényelmetlen a verseny,az lehet.Sorry.Asus,Acer,Lenovo mind ugyanez
    2.Számla.Mivel Magyarországon jóval a hivatalos premier előtt idehoztuk ezt a terméket,minimum 30%-al a lista ár alatt,előfordult,hogy nem kaptuk meg a beszállítótól az ide vonatkozó okmányokat,így késedelmes a magyar számlázás.max. 2 esetben!
    MI KELL MÉG A MAGYAR VEVŐnek?
    Én 2000 ft-ot keresek rajta,vevő meg 80000 nettó-ért házhoz szállítva megkapja.
    MINDEZT miért? Hogy a picsányi magyar piacon jelen legyünk (nálunk ez policy).
    Bocs,de be lehet sétálni a szaküzletbe,ott 2 opció van.
    1.ugyanezt kapod,ugyanígy,15%-al drágábban.
    2.ugyanezt kapod,hivatalos dealer-től (ha van,ez pl. Még nincs),papírok ok,kb.30% plusz!!!
    Évek óta kôzmegelégedésre dolgozunk,nêha késik ez-az,elnézést.
    Még a héten pótolom.
    Azért fikázni nem kell,még Operettországban sem..
    Árpádfy Zsolt

Ha megígérted neki a számlát, akkor kérlek, hogy add oda neki.

• kisselandras

aktív tag

Hát akkor ez most hogy megy ?csinálok én is vagy 5 felhasználó nevet és akkor ki rabolóm az emberek sebét :R több acounja van tessék itt van még egy !
    [link]
    :W ha kell szivesen meg mondom a többi felhasználó nevét !hogy intészkedjetek hogy másokat ne sebeljen ki! :R

Ki van tiltva.

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

• x360elite

senior tag

Szia kedves Hardverapro !!!

Ezt a "tag"-ot szeretném jelenteni. Ez és ez lett volna az üzlet tárgya. Igen, pontosan úgy van, ahogy mindenki gondolja, vagyis "TÚL SZÉP AHHOZ, HOGY IGAZ LEGYEN" !!!! Természetesen az is volt. :U

Tegnap délután többször is beszéltünk telefonon. Mivel Ő Esztergomban lakik, azt beszéltük meg először, hogy Én megyek hozzá, mert a fia "autista" és ezért nem tud rugalmas lenni. Majd későbbiekben azt beszéltük meg, hogy akkor legyen a mai (2012.10.05) napon 09:30-kor az Árpád híd-nál Budapesten. Mondtam, hogy mielőtt indulok még felhívom. Ez meg is történt. Erre a telefonban csak hebeg-habog, hogy Én kerestem-e valami 20-as számról, és kapott vagy 20 SMS-t is. Hát mondom nem én voltam, de nem is számít. Feltettem a sorsdöntő kérdést, hogy akkor a megbeszéltek szerint rendben van e a mai találka? Természetesen nem volt rendben. Azt mondta, hogy tegnap este valaki ment és elvitte a játékokat. :Y :Y :Y :Y

Erre megkérdeztem, hogyan lehetséges ez, hiszen velem megbeszélte és mindent le is egyeztettünk. A megbeszéltek szerint fel kellett volna hívnia, ha valami közbe jön. De ugye inkább az Én pénzem fogyjon mint az Övé.... :W

A beszélgetést úgy kezdtük, - mivel Én rákérdeztem hogy honnan vannak a játékok - hogy régebben foglalkoztak adás vétellel, és ezek a cuccok vissza maradtak... Erre ma a telefonban azt mondja, hogy idézem: " nem kell idegeskedni, mert ismerősöm 2 hetente hozza a játékokat Angliából, addig is tartsuk a kapcsolatot". Vicc ez az "ember". Na itt kezdtem kételkedni az "autista" fiában is. Nem szép dolog bizalom és együttérzés keltésre ilyesmit felhasználni... Na mindegy ne kanyarodjunk el a tárgytól.

Kérném számára a jól megérdemelt és általa kiharcolt fekete pont-ot. Ugyanis konkrét anyagi kár is ért. Az üzlet ahol dolgozom, nem fizet valami fényes alapbért, hiszen teljesítmény arányos a pénz. Ez a mai napra (mivel szabit vettem ki, hogy vele találkozzak) 4500.- forint minuszt jelent nekem+ a telefonálgatások. Tehát nagy vonalakban.... Nem ajánlom senkinek a vele való üzletelést, hiszen megbízhatatlan, hazug és inkorrekt.

Az intézkedést előre is köszönöm.

.
    .
    .
    .
    Ez sajnos nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt, de aki keresi, megtalálja majd itt.

Eladó xbox one és xbox 360 játékok nagy választékban, gyűjtői kiadások, kontrollerek, tartozékok, valamint kézzel festett eredeti DC Comics ólom figurák bontatlan csomagolásban, 10db-os DC talapzat és comic book minden figurához. Lista kérhető privát üzenetben.

• Kisfundy

tag

Amit írok csak azért pötyögöm le hogy tudjatok róla,mert itt már hardveren sokat nem számít!

Adott ugye az üzletünk kedves lacazr93 felhasználóval,amelyet itt olvashattok.
    Öröm az ürömben hogy több embert is sikerült átvágnia,így relatív többen indultunk megkeresésére,és itt szeretném megköszönni "csirkescsavo"-nak hogy felkutatta nekünk a csaló apja elérhetőségét!
    Ahogy megkaptam a telefonszámot hívtam is apukát,és mondom neki mi a helyzet,"tudom de ezzel anyuka foglalkozik" kaptam a választ és megadta a telefonszámát!
    Ő már meg sem szeppent a hívásomon,mondta hogy küldjem a számlaszámom utalja vissza az összeget! Természetesen elküldtem,kicsit meg is örültem mondom lesz belőle valami.
    Eltelt 2 nap a pénz nem érkezett meg,viszont kaptam egy sms-t barátunktól hogy küldjem már el neki a címem,(-na mi lesz mégis csak küldi a kártyát?)hát elküldtem!
    1 napig megint semmi,felhívom anyukát mi a helyzet!?Hát a mai napon adta fel nekem a videókártyát,mert mégis inkább azt küldi a gyerek!
    Sebaj nekem az is jó,révén végül is azét fűzettem.Nos 2 napos postai keringés után ma reggel megérkezett a csomag. :) legalább ennyire örültem! Viszont érdekes volt hogy a doboz nem nagyon volt vastagabb egy nagyobb bonbon-os doboznál.
    Na vajon mit küldött a család igényesen karácsonyi csomagolóval befedett dobozba 15500huf ellenében!?
    egy low profilos pci-e EN6200TC 64mb-os verzióban! :) egy 2005-ös kártyát aminél az alaplapomra integrált kártyám erősebb! :)
    Hívtam is anyukát azonnal hogy baj van,megjött a kártya de alátétnek sem jó olyan régi!
    Mivel ő nem ért hozzá(ezt el is hitem neki),elnézést kért és mondta küldjem vissza,és hétfőig utalja az összeget.

Ezért most hétfőig kaptak haladékot,ha nem érkezne meg a pénz,akkor az egész családot felnyomom,mert így már mindenkinek benne van a keze!

Köszönöm a figyelmet,további jó üzletelgetést! :K

UI: óvatosan az utalásokkal! :(((

• pcguru23

aktív tag

Sziasztok!Egy újjabb nagyszerű "kollégát" jelentenék!Britni személyében!
    A táma:Árult egy msi alaplapot ami még mindig fenn van.Tehát az alaplapot jól müködö garanciás nem használt alaplapként árulta!Jelentkeztem rá és utánvéttel megis vettem 22ezer forintért!A csomag megjött!Kinyitom a dobozt,benn az alaplap,ahogy nézegettem a lapot néhány dolgot észre vettem,pár hütö meggörbülve rajt meg ilyenek.Az alaplapi felfogatás helyeken látszott hogy igenis volt ez a lap már gépben ugye az ö állitása szerint gépben nem volt még!Dehogynem!
    Aztán a lapon észrevettem egy matricát amin ez állt:NEM MÜKÖDIK/NEM,egyböl leesett hogy valójában ez egy szar lap amit már talán gariztattak és a visszakapott szar lapot kaptam én!Ráirtam megkérdeztem miez,ö igy felelt:Ö nem tudja mivel haverja adta neki hogy adja el de ö azt mondta hogy jó a lap!Ilyenkor már elég ideg voltam....Utánna irogatott a matrica azért van rajt hogy azzal él a garancia mivel tényleg egy uj lapról van szó és ez a gariztattot uj lap!Na de kérdem én,akkor miért ezen van a matrica hogy nem müködik.Na mindegyis,havertól hoztam egy procit mégiscsak megnézem müködik-e most mielött megveszem a saját procim!Vele közben lebeszéltem ha nem müködik visszautalja a pénzt amit kifizettem érte,majd ö gariztatja semmi gond!Jolvan.A lap természetesen nem müködött és szar az egész ugy ahogy van!Ez ahogy sejtettem a szar lap nem a legariztatott új lap!Az új lap megtartva a szar is eladva,jól jártak!Tehát irtam neki egy püt,tegnapi nap hogy szar a lap ahogy sejtettem ezért vissza a pénz ahogy megeggyztünk,és megadtam a bankszámlaszámom ha megérkezik küldöm vissza a nagyszerü lapját!Na erre az üzenetre semmit nem reagált!Igy ma reggel felhivtam azt mondta dolgozik!Teszem hozá olyan hangja volt mint akit most kelltettek fel,a hangja akkor változott meg amikor bemutatkoztam....Azt mondta hétfön visszautalja a pénzt a lapért bocs blablabla....Namost várok hétföi napig ha nem jön meg a pénz kérem az adminokat szólitsátok fel az emberkét,és ha a ti felszólitásotokra se reagál,akkor nekem kell intézkednem!Ne bizzon meg senki benne szar selejt holmit árulgat!!!!! :W

.
    .
    .
    .

• AT1S

tag

Sziasztok,

Szeretnék kérni egy hatalmas feketepontot LOTUSZ-nak, ezért az üzletért! Sőt a PH-ról történő kitiltást is megérdemelné!
    A hirdetett SSD-t több ízben is eladta (ahogyan az a szövegben is olvasható, csak egyről volt szó!!!), eddig minimum még 1 embernek, rajtam kívül, de elképzelhető, hogy a közeljövőben jelentkezni fognak mások is!
    Több, mint két hét hitegetés és hazugság után, úgy derült fény a csalásra, hogy egy másik átvert kollégától kaptam egy privát üzenetet, aki pár nappal előttem utalta el pénzt és szintén várta a soha meg nem érkező csomagot.
    A privát beszélgetéseinket összehasonlítva, egyértelművé vált, hogy egy hazug csalóval van dolgunk. Néhol, még arra is lusta volt, hogy külön megírja nekünk a kis hazugságait csak átmásolta! Mint pl.:
    "elvileg rá tudok kérdezni, hogy hogy áll a kiszállítás, miért nem kaptad meg. csak a biztonság kedvéért: a címet tuti jól adtad meg igaz?"
    Ezután írtam egy levelet a kedves LOTUSZ kollégának alias Gy. B., hogy amennyiben nem utalja vissza a pénzt feljelentést teszek a rendőrségen, aminek hatására még több hazugságot hordott össze! Végül azt bizonygatta, hogy Ő mennyire becsületes, de én elzárkózom. Idézem:
    "egyébként megkaptad volna az ssd-t, az egy dolog hogy struccpolitikát folytatva elzárkóztál mindentől amit mondtam (amit hazudtál!!!), a pénzt is egy napon belül visszautaltam (ez a szerencséd!), tehát úgy gondolom semmi okod a negatív értékelésre ( :DDD )."
    Most komolyan? Megannyi hazugság után, szerintetek el kellene hinnem? És még én vagyok a szemét, mi? Ha ezért, nem jár a fekete pont, akkor miért? Bőven kiérdemelted!
    Nem tudom, valójában mi állt a háttérben, de nem is érdekel, nálam már ott elvágta magát, hogy össze-vissza hazudozott.
    Nos, a pénzt szerencsére visszakaptam, így fel nem jelentem, de óvva intek, minden kollégát itt hardveraprón, hogy valaha is üzleteljen vele! És, mint kiderült nem ez volt az első ilyen húzása!

Ki van tiltva, tegyetek ellene feljelentést :(

ლ(ಠ益ಠ)ლ

• Sanyaman

aktív tag

Én is hasonló cipőben vagyok, pénz helyett én is megkaptam egy füllhallgatót, a dolog szépséghibája az, hogy én egy új, bontatlan Sony-t vettem mert csak az passzol a telefonomhoz, és kaptam egy régi Nokiát. Ugyanúgy telefon, megbeszéltük hogy füles vissza, pénz vissza. Ezek után javaslom inkább mindenki válassza az utalást rögtön, aki hasonló cipőben jár, mivel 2ből 2 esetben nem a vásárolt áru jött. :(

Már ki van tiltva.

• big-J

őstag

Nekem ugyanazt az ssd-t "adta el" Lotusz, mint őneki , és ugyanúgy jártam. hazudozás, halogatás, hitegetés, nem válaszolás.

Egy rémálom valóra válása egy ilyen "üzlet", és már legalább negyedikek vagyunk akivel ugyanezt megcsinálja. (itt van mégegy).

Szomorú, hogy ilyen alakokat hagynak tevékenykedni itt ph-n de még csak "fekete pont sem jár ezért".

Már ki van tiltva, tegyetek ellene feljelentést.

• O_L_I

őstag

PÜ-ben megírtam a választ ide csak röviden annyit, hogy felőlem azt is mondhatod, hogy a rossz tabot este a párnám alá rakom és elviszi a Toshiba tündér, ha a hivatalos márkaszarevíz (többször is) azt mondja, hogy neki kell egy számla másolat ami a váráslás idejét bizonyítja akkor én ahhoz tartom magam plusz ha egyszer számlaképesként árulod a terméket az oldalon akkor ugyan ne te legyél már felháborodva ha valaki számonkéri rajtad!!!!!

Azt hogy holnap/este/a héten küldöd a számlát eddig pont hétszer mondtad.
    Amit írál pedig tökéletesen tükrözi az eladói hozzáállásod.
    Én direkt nem kértem neked feketét csak azért írtam ide, mert már nem láttam más módot a megoldásra.

Tényleg nem szeretnék ezen itt többet rugózni mostmár nyilvánosan is megigérted, hogy a héten meglesz, minden adatom megvan nálad, beszkenneled, elküldöd emailben, vagy feladod postán nekem mind1, ha megkaptam beírok ide, hogy az ügy megoldódott és mindeki megy a dolgára, akkor felőlem töröltetheted is a HSZ-em a topikodból.

• maxrad1580

aktív tag

Fiamat is átverte bmiki2011,egy Dell XPS laptopot akart megvenni tőle. Felmentem autóval Pestre,és mikor 10 percre voltam tőle,akkor felhívott,hogy nem menjek,mert a gyereke lerántotta az asztalról.Mondtam neki,hogy ha már ott vagyok,akkor bemegyek megnézem. A gépen egy karcolás nyom sem volt,nem hogy leesésből eredő nyom.Azt mondta,hogy elviszi szervízbe,mert garis a gép,és ha kész lehozza nekem,ha már felmentem potyára. Utána ígérgette,hogy ekkor,meg akkor lesz kész,de egy idő után már válaszra sem méltatott.

.
    .
    .
    .

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

• henter

tag

Sziasztok!

Sajnos újra ide kell írnom :W

A történetem röviden: Cima Cica hirdetett egy Panasonic TZ10-et. Erre jelentkezett faki-kolléga, megbeszélték a részleteket pü-ben és telefonon. Az eladó állítása szerint a gép hibátlanul működik, csak az akku tönkrement, a többi tartozék már nincs meg, csak a doboz. Faki-kolléga kért tőlem kölcsön egy akkut, beutazott Nagykátáról Budapestre, hogy megvegye a gépet. sajnos a helyszínen kiderült, hogy a gép egyáltalán nem kapcsol be. Ezzel a kollégát egyértelműen átverte, anyagi kár is érte, mert Nagykátáról beutazott Pestre, majd vissza, ráadásul ráment több órája. Ezért szerintem jár az első fekete.
    Felhívott faki-kolléga, hogy érdekel-e a gép alkatrésznek. Megegyeztünk az eladóval 9e Ft-ban, megvettem. Tegnap szétszedtem, megnézni, hogy mi baja lehet. Már ez sem volt egyszerű művelet, némelyik csavaron látszott, hogy valaki már szétszedte. Ráadásul a gép egyértelműen vizet kapott, a csavarok annyira be voltak rohadva, hogy 1 óra alatt sikerült leszedni a hátlapot. Sajnos a a gép belseje teljesen szét volt rohadva a víztől. További hibák: lcd szalagkábelének a csatlakozója félig leszakítva, az alaplapon az lcd, optika, ccd-csatlakozók rögzítőfülei hiányoztak. Tehát az eladó tudta, hogy a gép beázott, használhatatlan, belül szét van barmolva. Ezért szerintem jár a második fekete.
    Mindketten írtunk neki pü-t, de egyikünknek sem hajlandó visszaírni, pedig azóta többször bejelentkezett.
    Természetesen a fent leírtakat képekkel tudom bizonyítani.
    Az eladónak jelenleg is több hirdetése fut, javaslom azok törlését, mielőtt bárki mást átverhetne, illetve kérném a felfüggesztését az ügy rendezéséig.

Köszönöm

.
    .
    .
    .

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

• dynamo84

csendes tag

Nos ! Álljunk csak meg egy szóra kis barátom.
    A csomagot a megbeszéltek szerint elküldtem a futárszolgálat segítségével. Az , hogy ( ismeretlen ok(ok)bol nem érkezett meg önnek , arrol én nem tehetek . Többször írtam privát üzenetben , hogy az önhöz legközelebb esö feladóhelyen ( GLS ) érdeklődjön ezügyben. ( gondolom ön nemigazán járt ennek utána , hisz könnyü inkább egyböl a másikat hibáztatni )
    Az ön kérésére többször hívogattam az említett futárszolgálatot ( ami nekem is pénzbe kerül ) nem beszélve arrol , hogy párszor autóval is mentem , hogy ' utánajárjak a dolgoknak ) erre most ön neki áll fenyegetőzni ?! Én azt hiszem , a bezgetéseink alatt ( mint itt privát üzenetben , mint telefonon ) korrekt / megértő voltam önnel . Vaterán közel 80 pozitív értékelésem van , nem lelem örömöm mások átverésében / megkárosításában. Akkor most kérdem én , mire fel ez a' fenyegető hangnem ' ?!

Üdv.:Juhász Ferenc

• _Feryke

csendes tag

Felettébb érdekes, hogy egy csomag a gls-től hozzám sem akar megérkezni nem?
    ez már kicsit több a soknál

M35-> MT50-> C62-> T630-> X600-> CXT65-> 6230i-> D500-> 7610-> D750i-> W800i-> D600-> 6230-> P990i-> U600-> P990i-> K550i-> 6300-> D750i-> K800i-> W880i-> V9i-> 6230-> 5800-> K550i-> 5630-> 5230-> Iphone 3G-> p970 -> OT-995-> Sensation

• _Feryke

csendes tag

illetve hogy sem telefonos, sms-es illetve privát megkeresésre sem válaszol, és a futártól kapott átvételi bizonylatot sem akarja megmutatni....

M35-> MT50-> C62-> T630-> X600-> CXT65-> 6230i-> D500-> 7610-> D750i-> W800i-> D600-> 6230-> P990i-> U600-> P990i-> K550i-> 6300-> D750i-> K800i-> W880i-> V9i-> 6230-> 5800-> K550i-> 5630-> 5230-> Iphone 3G-> p970 -> OT-995-> Sensation

• Kalandor

HÁZIGAZDA

Ezért mehet egy fekete.

We depend on each other's dream coming true.

• Kalandor

HÁZIGAZDA

Ezért nem jár fekete.

We depend on each other's dream coming true.

Hozzászólok Aktív témák