Hirdetés

2017. február 25., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-27 08:42:40

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11004) chaplin válasza KiFe (#11003) üzenetére

chaplin
(senior tag)

abban egyeztünk meg, hogy fél 7 7 körül találkozunk! én lennék olyan hülye, hogy elmegyek a találkozóra, amikor nem is beszéltünk erről? na neee....

Fekete beírható

[ Módosította: Oczu ]

凸(¬_¬)凸

(#11005) Oczu

Oczu
(VIP)

Nagyon leköteleznétek, ha nem itt folytatnátok az - számomra eléggé értelmetlennek tűnő - vitát.
Még egy post ebben a témában és szankcionálni fogok.

(#11008) dravariz válasza Jamy01 (#10484) üzenetére

dravariz
(újonc)

Hali! Én tőle rendeltem, pénz elment de semmi sem jött cserébe... és ugyan ez az egyén volt...

Privát üzenetekre és a kérdésekre illik válaszolni...

(#11009) animoo válasza adam998 (#10981) üzenetére

animoo
(senior tag)

Stipits Laszlo korabban transmission neven is atvert embereket, tobbek kozt engem is. Allitolag fel is jelentettek, de ezek szerint vigan mukodott tovabb...

LG Nexus 5 16 GB ★ LG Nexus 4 16 GB ★ Macbook Air 13,3" + VSonic GR06 – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#11010) O_L_I válasza O_L_I (#10987) üzenetére

O_L_I
(őstag)

Köszi a gyors választ.
Egy kérdés csak, hogy egy hetet kap a pótlásra vagy egy hét kitiltást kapott? :B
Bocs ha hülye a kérdés.

1 hetet kap a rendezésre

(#11011) Oczu válasza Tidor00 (#10944) üzenetére

Oczu
(VIP)

(#11013) SirKero válasza SirKero (#10809) üzenetére

SirKero
(őstag)

Szeretném jelezni a Moderátor(ok) felé,hogy az egy hét bőven letelt de az eladó a mai napig nem rendezte a sarát.
Egyébként megtaláltam a facebookon ő az

Kirakva

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#11015) Oczu válasza chaplin (#10994) üzenetére

Oczu
(VIP)

Kissé tisztességtelen a partner, ezért már nincs többé velünk

(#11017) Tidor00 válasza Oczu (#11011) üzenetére

Tidor00
(tag)

:R
nem tudom h néztem neki pirosat :W
1x bevolt kapcsolva azóta jól rám is tette ...reménytelen :W

még gondolkodom rajta

(#11018) Eupalaestrus

Eupalaestrus
(lelkes újonc)

Jelentem énis,hogy ez a .........[MODERÁLVA] 3500ftomat nyúlta le!Lacazr93
Bankszámla/telefonszám/Név megvan!

Rendőrségi feljelentés megtörtént! :)

A hangya egész nyáron dolgozott. A tücsök pedig egész nyáron hegedült. Télen mindketten megdöglöttek. Megbízhatóságomat itt és vaterán is ezzel a névvel ellenőrizhetitek! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11020) stick007 válasza stick007 (#10787) üzenetére

stick007
(kvázi-tag)

Sziasztok!

A mai napon dzsumpika rendezte az ügyet. A téma lezárható, nem tűnt el, megy a piros az üzletért.

Köszönöm a segítségetek!
Üdv:
Stick
:R

[ Módosította: Kalandor ]

(#11021) Fecogame

Fecogame
(PH! addikt)
LOGOUT blog

mariomahmoud fórumtagnak kérnék egy figyelmeztetést.

A történet:

2x4GB RAM-ot árultam, melyre ő privátban jelentkezett. Lebeszéltük, hogy ő utalni fog másnap délelőtt. Megadtam neki a számlaszámom.

( ami már csak azért is necces, mert így amíg vissza nem mondja, nem adhatom el másnak, mert hátha utal közben... na persze... )

Másnap este írtam neki, hogy hol van a pénz, sikerült-e neki elutalni az összeget, erre az volt a válasz, hogy majd holnap. Ez így ment 9 napon keresztül ( privátra nagy ritkán, ha válaszolt ), majd felvettem vele skype-n a kapcsolatot. Erre ott véletlenül végre válaszolt az üzenetemre, és megírta, hogy őt nem érdekli a RAM, adjam el másnak...

Anyagi kár nem ért, de miatta 2 másik jelentkezőt is vissza kellett mondanom. :(((

.
.
.
.
Ez sajnos nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt, de aki keresi, megtalálja majd itt.

Wi-Fi antennák, raktárról! 16dBi / 38cm --> http://goo.gl/D29Wz

(#11025) brez válasza Oczu (#11015) üzenetére

brez
(kvázi-tag)

Úgy látszik, hatásos ez a fórum, mert princenaseem ügyfelem meglepően készséges lett pár napja és tegnap sikerült rendeznünk az ügyünket. Úgyhogy a 10732. számú levélben kért fekete pontot kérem semlegesíteni.
Köszönöm a közbenjárást! :R

Az élet végülis szép...

(#11026) aquamárisz

aquamárisz
(újonc)

Jelenteném hogy zoohan kolléga egy visszaregisztrált alteregó nemrég kitiltott Booser illetve Fallujah személyében kedvenc időtöltése megbeszélt időpontban s helyen nem megjelenés a másik hülyítése illetve megkárosítása!!!

Mikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól!

(#11027) SE6AL válasza gtmobile718 (#10990) üzenetére

SE6AL
(újonc)

Hirdetés leírásában szerepel/szerepelt a hiba, tőled idézek: "személyes találkozóban egyeztünk meg." Fél órát simogattad a telefont, ne mondd nekem, hogy egy ilyen hibajelenséget - és most megint tőled idézem - "LCD tele van sárga foltokkal, az alján barnás", személyes kipróbálásnál nem vesz észre az ember. És ezért én vagyok a csaló! Azért annak örülök, hogy az igazségszolgáltatás nem így működik! :C

A hirdetésben most valóban benne van, korábban viszont, így nézett ki a hirdetés:

Aha...nem! -,-

(#11028) Ramzy válasza aquamárisz (#11026) üzenetére

Ramzy
(újonc)

Kérnék egy jóóó nagy fekete pontot
samsung 22
-nek, és mindenki vigyázzon vele! Csaló az arc!!!
Nem azt adja el amiről szó van.
2x1GB ramot árult, ami 2x256 lett...
Persze nem veszi fel, meg nem válaszol... szokásos...
Minden jót!

.
.
.
.

(#11030) greggggg válasza greggggg (#10954) üzenetére

greggggg
(fanatikus tag)

megjött a kártya a feketét visszavonom.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#11031) csirkescsavo válasza csirkescsavo (#10985) üzenetére

csirkescsavo
(újonc)

Felhívtam Lacza93 szüleit és nem tudtak a fiúcskák tetteiről, akit átvert tőlem kérhet tel. számokat, anyukáét és apukáét is megadom szívesen.

(#11033) MZsoltee

MZsoltee
(PH! kedvence)

Vartanus kollégának szeretnék kérni egy fekete pontot. Két hét levelezés után megegyeztünk, majd megígérte, hogy legkésőbb a mai nap folyamán feladja a csomagot (alaplap, ram). Ma csak egy privit küldött csomag helyett, melyben az áll, hogy mégsem, mert eladta vaterán.

Szóval jó vele vigyázni, megbízhatatlan így jár a fekete pont.

.
.
.
.
Ez sajnos nem ér pontot az #1-es hozzászólásban levő szabályok miatt, de aki keresi, megtalálja majd itt.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#11034) fraba

fraba
(fanatikus tag)

Szeretném jelenteni vargajanos usernév alatt ittlévő egyént, aki a hirdetése szerint ezt árulta, de valójában meg ezt kaptam tőle. PM-re nem válaszol, a telefonja az üzlet lebonyolítása utántól kezdve ki van kapcsolva, elérhetetlen. FEKETÉT neki!

leszámítva, hogy mérgelődök tovább - bár semmi értelme, mert a pénzem nem kapom vissza -,mit lehet tenni/mi a teendő?

Kitiltva.

[ Módosította: kaller1 ]

(#11035) Imperator999 válasza fraba (#11034) üzenetére

Imperator999
(fanatikus tag)

Az igen!

Én is vevő jelölt voltam. Sőt meg is beszéltük h találkozom vele a csömöri AUCHANnál.
17órakor hívtam, először kinyomta, utána ki volt kapcsolva!

Részemről is mehet a fekete, mert én meg potyára mentem oda! :U :O

(#11036) Kisfundy válasza Eupalaestrus (#11018) üzenetére

Kisfundy
(tag)

Szeretném jelezni hogy én is beleestem Lacazr93csapdájába! Én is utaltam előre neki,elvileg egy ati 5770 1gb-ra pénzt,ami elvileg már csütörtökön a postán volt!Természetesen azóta sem ért ide!!!

Ha nem keres fel,indítom én is a rendőrségi feljelentést!

(#11037) sznoopy1977

sznoopy1977
(tag)

tomek417

vigyázzatok vele, javított TV, garancia macerás már ha van...

nekem volt, de sokba került...

.
.
.
.

(#11041) Crus

Crus
(tag)

Keez123 felhasználóval vigyázni!

Február óta 62 db. üzenet gyűlt össze vele privátban és csak az ember idejét rabolja. Mindig valami érdekli, lealkudja az árát, megbeszéljük a szállítás/értékkiegyenlítés módját majd eltűnik.

Legutóbb augusztusban írt, akkor már kínomba azt írtam neki, hogy mondjon ő valamilyen árat akkor az éppen 86x-ra kiszemelt portékára, de nem meglepő módon azóta sem hallottam róla.

Részemről letiltottam, botrány a tag..
.
.
.

(#11042) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Sziasztok!
Ismét ide kényszerülök írni, és egyben a segítségeteket is kérném.
Speedy666 ( Duka Elemér, Budapest, Facebook: http://www.facebook.com/Speedy666 06702358428. Ezen adatok mind a profiljáról származnak, így nyilvánosnak tekinthetőek ) kollégától szeptember 14.-én megvásároltam ezt az alaplapot. Már az átvétel sem volt egyszerű, de végül sikerült (sajnos) lebonyolítani az üzletet. Amint hazaértem Budapestről azonnal összeszereltem a konfigurációt, és egyáltalán meg sem mukkant az említett lap. Jóhiszeműen úgy véltem, hogy mivel egy nem túl elterjedt processzorral próbálom, lehet inkompatibilitási probléma, ezért a barátaimtól összevadásztam még néhány hardver elemet, és ezek különböző sokaságú változatával kipróbáltam. A hibát azonnal jeleztem neki, és miután egyik változattal sem indult el már a vissza boltolást tárgyaltuk. Az eredeti koncepció az volt, hogy ismételten a Népligetben találkozunk, és oda adom a vásárolt terméket, ő pedig vissza adja a pénzem. Amint felértem a megbeszélt találkahelyre a telefonban már azt a kifogást kaptam (ez 17.-én történt), hogy nagyon rosszul van :F ezért nem tudott kijönni (ez eddig 3e Ft mínusz lenne, de nem csak konkrétan ezért mentem BP-re, minden esetre azért néhány km pluszt jelentett, és időt sem keveset) Ezután a népligetben összetörték a parkolóban a motorom, ami külön öröm, mert csak ezen okból voltam ott, és még el sem jött (rám tolattak, és fellökték a parkoló motorom. Tudom, hogy neki magához a balesethez nincs köze, de miatta voltam akkor és ott!).
Hazaérve még mindig láttam reális esélyt rá, hogy megoldjuk, de mivel a közel jövőben nem mentem már BP-re, ezért postázás/utalás megoldást választottuk. Odaadtam a számlaszámom, és azt az ígéretet kaptam, hogy 21.-éig megérkezik a számlámra a pénz fele, majd ha a lap hozzá kerül, akkor megkapom a másik felét is.
Ez természetesen nem történt meg. A következő határidő a rá következő hét volt, majd a mai napra már mondtam, hogy szankcionálni fogom, ha nem érkezik be az összeg. Természetesen nem lépett vasárnap óta be az oldalra. de a szankcionálást már előző hét elején elmondtam neki, illetve a határidőt is már akkor tudta.
A segítségeteket kérném, hátha mást is átvert, mert rendőrségi feljelentést tervezek tenni ellene, és minél többen vagyunk, annál jobb. Emellett kérném, hogy legyenek az eljárás lefojtatásában a segítségemre az oldal üzemeltetői (nem tudom pontosan hogyan zajlik mindez, de gondolom az adatokat a hatóság kikéri, hogy bizonyíthassam az üzlet megtörténtét, illetve az információkat, és a megegyezést, javítsatok ki, ha tévedek)
Kis összeg tudom, és nem is járnék utána, ha nem lett volna ennyire szerencsétlen a sors összjátéka (törött motor, pénztelenség, sok utánajárás feleslegesen) Egyszerűen betelt a pohár.
Előre is köszönöm mindenkinek! Tanácsokat is elfogadok, vagy esetleg ha valaki még akármilyen személyes információval rendelkezik az eladóval kapcsolatban azt is szívesen várom (akár privátban is)
Üdv.:Ervin.
.
.
.

(#11043) Notebookbont

Notebookbont
(újonc)

(#10642) laptoposs
Kedves adminok. Ha kérhetném a fenti rágalmat kitudnátok törölni, mivel nem is volt igaz! Csak bosszúból okozott üzletrontás miatt írták.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

www.laptopbonto.hupont.hu 06705217618

(#11044) GAI

GAI
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Sajnos egy újabb csalót kell jelentenem, az átverés tárgya pedig ismét egy Radeon 4890-es kártya (úgy látszik ez egy elátkozott széria...). goodman84 fórumtársnak annak rendje és módja szerint átutaltam a kártya vételárát. 5 nap után közölte, hogy a kártya hibás lett, és leadta garanciáztatni. Kértem, hogy ez esetben utalja vissza a pénzem, de arra hivatkozott, hogy már elköltötte, és hó végén tud utalni. A hó vége elérkezett, de a pénz még mindig nem jött meg, és most már a privát üzenetre sem válaszol.

.
.
.
.

http://3dfxcollection.atw.hu

(#11045) Bojkaaa211

Bojkaaa211
(lelkes újonc)

Zolom89

Szeretnék egy FEKETE pontot kérni
És nem is ajánlom
Meg beszültük hogy meg vesz tőlem egy GTS450 kártyát, jegeltem is neki
5nap után bejelentete hogy mégse érdekli mert kapot jobb ajánlatot

.
.
.
.

Bojkaaa211 felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11046) Bojkaaa211

Bojkaaa211
(lelkes újonc)

xxxthrief

Kérnék egy FEKETE pontot
Meg egytünk hogy megveszi az egyik lapom részlet fizetésre

De 2 nap után nem válaszólt egy levelemre se
Ezután be jelentete hogy nem utal előre vigyem el neki személyesen

De mi nem így álapodtunk meg
Hanem hogy minden héten utal egy meg beszélt összeget és postázom neki a lapot ha meg jött az első részlet

.
.
.
.

Bojkaaa211 felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11047) Speedhs válasza GAI (#11044) üzenetére

Speedhs
(őstag)

Nekem egy 295 gtx-et akart eladni meglehetősen jó áron. Kb fél óra alatt lebeszéltünk mindent, már jött is volna hozzám, de nagyon gyanús volt ez az egész és visszaléptem. Utána még lelkiismeret furdalásom is volt, hogy lehet nem így kellett volna...DE másnap ugyanezt a kártyát már hibásként árulta ugyanitt!

Én többé a közelébe sem megyek, az tuti..

(#11048) Speedvoltage válasza GAI (#11044) üzenetére

Speedvoltage
(kvázi-tag)

goodman84-tól épp ma rendeltem egy hd 6670 et ....túl kecsegtető is volt a 12.000 visszamondom a rendelést! :(

(#11049) Anapolon

Anapolon
(újonc)

bmiki2011 nevű értéktelennel ne üzleteljetek, nem nagy összeg, de egy 5össel megrövidített mert előre utaltam, termék a habokba, válasz meg nincs az üzeneteimre. Itt az oldala, kerüljétek: [link]

.
.
.
.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.