Hirdetés

2017. május 28., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-28 12:56:21

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#10005) jokersz

jokersz
(újonc)

Jelentem,hogy manfred1 károsított meg!
500gb hdd-árát utaltam neki,de azóta nem válaszol...és persze termék sincs sehol...
Hdd

Több dolgot hírdetett..de hírtelen törölt mindent.

Formatot kérnék rá :K

.
.
.
.

[ Módosította: Kalandor ]

(#10007) Denniss

Denniss
(tag)

Bocs, de ez nem PH-s ember, nem ide való.

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#10008) KOHO

KOHO
(senior tag)

suprastyle felhasználó egy gazember! Bannolást, vagy valamilyen szankciót kérek neki! Átvert engem 38 ezer forinttal! Iphone 4et akartam tőle venni, HTC HD2+kp ért cserébe, átutaltam neki a pénzt, mert telefonon is szimpatikusnak tűnt, beszéltünk többször is! Azt mondta, hogy feladta startplussz csomagként a telefont, és még mindig nem jött meg, 2 napja, és azóta a telefont sem hajlandó felvenni! Írtam neki kb 10 darab sms-t, 10 db privát üzenetet! Helyesbítek, ma 9:30kor beszéltem vele telefonon és kértem arra, hogy a postán kapott rózsaszin papirról a rakszámot diktálja le nekem és az alapján a csomagot be lehet mérni! Azt mondta, hogy rendben, 1 órán belül visszahív! Azóta sem hívott, kb 100x megcsörgettem mire az anyja vette fel és ilyet szól, hogy a Péter el van altatva a kórházban, 1 óra múlva visszahív ha magához tért!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#10009) Mulderpapa

Mulderpapa
(fanatikus tag)

Egy feketét kérnék ken26-nak.
Ezt a készüléket vettem meg tőle, kijelzőhibásnak volt hirdetve. Kicseréltem benne a kijelzőt, utána derült ki, hogy nem enged fel semmilyen hálózatra a telefon, az IMEI szám valószínűleg át van írja rajta, mert nem egyezik a készülék által kiírt és a címkén lévő számsor. Pont az alaplap miatt kellett volna, de így használhatatlan, mert külsőre tropa, kijelzője törött, az alaplappal pedig nem lehet mit kezdeni a fent említett probléma miatt.

Kértem, hogy vegye vissza, de természetesen azt mondta, hogy nála jó volt, meg hogy ő ezen hallgatott zenét. (zenét most is lehet hallgatni rajta, de ez egy mobiltelefon), illetve én "szétberheltem"!? 3000 Ft volt a készülék ára, a rózsaszíncsekkes feladás pedig 495 Ft, tehát összesen 3495 Ft kárt okozott nekem.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#10010) ken26 válasza Mulderpapa (#10009) üzenetére

ken26
(tag)

ÁLJ már meg mire föl a fekete?? jó volt a teló te meg szét berhelted,engem nem érdekelsz jogtalanul nem jár a fekete,főleg nem 3 kp-val nem verek át senkit.idáig nem volt gondom senkivel,de te veled igen,,,ki lett irva a hirdetésben,kijelzőt is vettem volna bele,csak tudom hogy jo volt a telo,akkor nem irtam volna ki érdekel bele kijelző is,azért mert te irtad szét szedted a te felelősséged,nem adtam rá ilyenre garit,szóval nem jogos a fekete,kérem a moderátorokat járjonak el ez ellen! :F

ilyeneket kellene kitiltani,aki erőszakkal rá mondja,mert ő a vevő,nem azt jelenti neki van igaza!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#10011) Mulderpapa válasza ken26 (#10010) üzenetére

Mulderpapa
(fanatikus tag)

Folyamatosan ezt hajtogatod, hogy szétberheltem...

Nem szétberheltem, hanem kicseréltem a törött kijelzőt, beleraktam a SIM kártyám, román nyelven bekapcsolt, kereste a hálózatot, majd kiírta, hogy hibás SIM kártya. Megpróbáltam másik 2 szolgáltató kártyájával, ott szintén ugyan ez a helyzet. Térerő van, kártyát elfogadja, de hálózat nincs. Utána néztem meg az IMEI számot, ami nem egyezik meg az akksi alatt lévő és a telefon által kiírt számmal.
Itt nem arról van szó, hogy szétszedtem és elrontottam a telefont, mivel működik rajta minden, csak épp a hálózatra nem megy fel. Ez pedig nem a kijelzőcsere miatt van...

Egyébként szerintem vegyél vissza egy kicsit ebből a stílusból, valamint próbálj meg érthetően fogalmazni.

(#10012) ken26 válasza Mulderpapa (#10011) üzenetére

ken26
(tag)

Jah értem,teszed itt a nagy okost,lényegtelen miket irkálsz másoknak is küldtem bármit nem volt probléma,attól mert te fanatikus tag vagy ne okos kodj,azt hittem aki régebb óta van itt,megbízható,már nem igy látom a dolgot,meg gondolom ezek után,kivel üzletelek,elegem van már ebből,valaki meg gondolja magát aztán adja a feketét,ez ellen kell tenni valamit!
vissza vettem volna ha nem nyultál volna bele,egyértelmű!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#10013) TheBomberman

TheBomberman
(tag)

mr.kockanak szeretném, ha adnátok egy kis haladékot, mert elkezdte törleszteni az adósságát, de ha bármi baj lenne véletlenül, onnan már "nincs kegyelem". :K

köszönöm! Gabesz :R

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#10014) KOHO

KOHO
(senior tag)

suprastyle felhasználó egyébként budapesti lakos, U. Péter a neve, itt a telefonszáma: 0630****466

Aki tud róla nekem mondani valami infót annak nagyon megköszönném!
Volt már itt másik néven? 40 ezer forinttal lopott meg

kitiltva.

(#10015) KOHO

KOHO
(senior tag)

Közben utánanéztem és látom, hogy hypie néven is volt már fent!

(#10019) máyköl válasza máyköl (#9880) üzenetére

máyköl
(PH! kedvence)

Ha minden igaz, lejárt az 1 hét...

kitiltva.

(#10020) Permet Elek

Permet Elek
(senior tag)

Sziasztok. Emerico2004-el [link]lenne egy kis vitám. Vettem tőle egy 7850 oc videókártyát. Első körben képernyő hullámzás és kondicicergés volt a probléma vele ami a hangkimeneteken is jól halható hangot gerjesztett. (Állítólag ezek nem garanciális problémák) Utána ha a ventilátor 45-55% közt forgott. Valami zörgött a videókártyán. Megegyeztünk, hogy visszaviszem. Abba maradtunk próbálja ki,hogy nálla is fennál e a jelenség vagy sem. Hátha nálam van a hiba. De maximum 2-hét a gariztatás is. Na több mint egy hétig be se adta gariztatni a kártyát, ki se próbálta. Utána akárhányszor érdeklődtem telefonon vagy privátban. Mindig kitérő válaszokat kaptam és hogy majd holnap, holnapután már tud mondani valamit. Ma 2-hete van nála a kártya. Gondoltam most már írok neki, hogy jó lenne, ha normálisan válaszolna. Mert unom a kitérő vagy egyáltalán válaszra se méltató hozzáállását. Na erre a válasz: üdv ha beadsz valamit garanciára arra 30 napjuk van cserélni illetve javítani , ez a hivatalos fogyasztóvédelmi törvény... hét elején adtam le kártyát.

Ezt most tényleg le kell nyelnem, vagy mi újság van ilyenkor?? Főleg az előzmények fényében. Amiket a privát üzenetváltásainkal alá is tudok támasztani.

Privát ment neki

[ Módosította: Oczu ]

(#10021) Gaba válasza Gaba (#9853) üzenetére

Gaba
(senior tag)

Tisztelt Moderátorok,

Miso67 rendezte tartozását, kérem töröljétek a két bejegyzést, amiben taglaljuk a kettőnk közti ellenvéleményt .
9865

9853

Köszönöm

Gaba

Nem törlünk, ezek itt maradnak

Telszám : Húsz-401-negyven4-hetven7

(#10022) kiskis2

kiskis2
(lelkes újonc)

Sziasztok
Ennek az illetőnek kérek egy feketét(de nem kv-t)
gabika00 -nak, [link] ezért a videó kártyáért,mivel nem jó és nem is lehet meg csinálni.ezt közöltem vele sms-be de nem is válaszolt.itt a szakvélemény egy fórumtársunktól:
[link]
tegnap fel lett jelentve.
A kár,30.000 Ft

[ Szerkesztve ]

Karcsi

(#10023) levialeigazo

levialeigazo
(újonc)

üdv LaciRoge felhasználóról irnék, hogy ma meg téritette a javitási költség egy részét a kitiltás és a sok felszólitás hatására :R

"Minden szebbnek tűnik borral a hasban!" -Tyrion Lannister

(#10024) Attila8006

Attila8006
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Egy ujabb érdekes emberre szeretném felhívni a figyelmet!
sargart fórum társunkra!
Kellett volna neki a telefonom csere és részéről való ráfizetéssel!
neki x10i telója volt és az enyémet akarta ARC S-t.
felhívott telefonon...megbeszéltünk mindent,de másnap nem jelentkezett.
Majd megint felhívott és akkor már tutira lebeszéltünk egy találkozó helyet,mert ő elmondása szerint vidéken van.(a telefonja hírdetésében Budapest állt)de ez mellékes.
A találkozó napján felhívott hogy már úton van de késni fog kb 20percet.
A megbeszélt időpontra rászámoltam 20percet és elmentem a találka helyre.
Potom 1órát vártam rá,de se hívást,sem sms-t nem adott,de még itt PH-n sem írt hogy mégse jön!
Ennek már 3napja!
A telefon hirdetését azóta levette.Gondolom eladta másnak.De annyi emberség lehetett volna benne hogy nem hiteget,hanem közli: bocs jobb ajánlatot kaptam!Nem pedig azt mondani:úton vagyok.
Privikre nem reagál!
Anyagi károm nem mérvadó (2BKV jegy oda-vissza)."az idegtől fél doboz cigi+fél liter Cola :C "
De gondoltam felhívom mindenki figyelmét..a vele való üzletelést semmi féle kép nem javaslom!!

Az elv olyan, mint a fing:Tartja az ember, amíg tudja.

(#10025) gabika00 válasza kiskis2 (#10022) üzenetére

gabika00
(újonc)

nos meg jegyezném hogy a kártya működöt illetve... kiskis.. elmondása szerint hol jó illetve hol nem volt jó csíkozott illetve pöttyözött mikor a szervizbe került már képet sem adott tehát ...akkor ki is itt a hunyó 400 w táppal üzemelteted illetve próbáltad.....üdvözlettel gabika00

eladó egy 40 méteres 220V-os vezeték nélküli hosszabító!

(#10026) Oczu

Oczu
(senior tag)

gabika00, kiskis2

Tisztázzunk valamit:

Meddig ment a kártya hibátlanul?
Mennyi garanciában egyeztetek meg?

Ezekre kérek egyértelmű választ!

(#10027) kiskis2 válasza gabika00 (#10025) üzenetére

kiskis2
(lelkes újonc)

ugy látom baj van a felfogásoddal,a táp nem tudta kinyirni,ezt mindenki meg mondta,ráadásul TE saját magad mondtad,mivel elvitetted velem a tápot és ott volt a kezedbe,hogy kicsit kicsi de jó lessz!!!!!!!!nem kell hülyeségeket irni,hogy takargasd a bűnödet!!!!
képet meg már hogy adott volna,ha már akkor is sz..r volt, haldoklott,amikor ide adtad magától megjavulni nem fog,csak rosszabodik akkor ezek szerint már ki is nyiffant teljesen.elég furcsa látásod van,ha ez a kártya szerinted "működött"!
de nem is vitatkozok veled,(egyébként sem itt kell,már irták nekünk)ott van minden a rendőrségen,az sms ek itt a fórum beszélgetések,meg minden.esetleg meg kérdezem utóljára ,vissza adod az árát,(vagy esetleg egy másik kártyát ebben az értékben és ami MŰKÖDIK)és akkor visszavonom a feljelentést,vagy akkor meg keres a rendőrség?
evvel én befejeztem,a többi a rendőrség dolga.

Karcsi

(#10028) Oczu válasza kiskis2 (#10027) üzenetére

Oczu
(senior tag)

kiskis2, gabika00

Vitát itt fejezzétek be, vagy itt folytassátok

[ Szerkesztve ]

(#10029) laleh válasza laleh (#9976) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Sajnos azóta beszéltem vele és nem adja vissza a pénzt. Mind ezt nagyon magabiztosan közölte velem, azt hiszi hogy ennyivel megússza.

Kitiltva és jelentsd fel

" A bizalom nehéz ügy, vagy a megfelelő emberben kell bíznunk vagy abban, hogy a megfelelő ember nem tesz rosszat. Legjobb, ha az egyetlen, akiben megbízol saját magad!”

(#10030) kiskis2 válasza Oczu (#10026) üzenetére

kiskis2
(lelkes újonc)

SEMEDDIG SEM!!ment a kártya,az első bekapcsoláskor nem is jött be semmi csak angol nyelvű szöveg villogott a monitor tetején,és valami powerre hivatkozott,ezt olvastam neki telefonon,és akkor mondta hogy lehet hogy kell neki a 8as csatlakozó mivel az enyémen csak hatos volt,amit ő rá is dugott a találkozásunk kor mutatva hogy hogy hova kell rá dugni akkor meg igérte hogy küld egy tápot amin van 8 as csati"grátiszba"amit persze nem küldött.a képeket feltettem ide egyből,hogy mit csinál.a sokadik kékhalál,csik kocka,és ujra indulás után kétszer volt olyan hogy a bios be jött tisztán,de mire a windowst be töltötte,jött ismét a a csik és kocka ,utánna a kékhalál,de ez sem egymás után.a garancia meg magától érthetődik,a fogyasztó védelem szerint.ha a felek nem egyeznek meg más időpontban mint amit a jogszabály előir,akkor 1 év.
[link]

Karcsi

(#10031) Oczu válasza keglolaci18 (#9952) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Az úr kitiltva és jelentsd fel, mert kijelentette, hogy nem rendezi az adósságát.

(#10032) Oczu válasza kiskis2 (#10030) üzenetére

Oczu
(senior tag)

A téma itt fog folytatódni, ahol megszólalhatnak mások is, hátha kiderül az igazság. Kérem oda írjon ezentúl mindenki ebben az ügyben

(#10033) Mulderpapa válasza Kalandor (#10018) üzenetére

Mulderpapa
(fanatikus tag)

Sajnos nem tudok vele megegyezni, mert én kértem, hogy vegye vissza, vagy találjunk valami megoldást, de kijelentette, hogy nem veszi vissza, így nincs miről vitázni.

(#10034) laleh

laleh
(PH! addikt)

Annyira elkeserítő hogy ilyen görnény emberek vannak...
A telfon papírjai nála vannak ilyenkor gondolom bukta a dolog nem tudom feljelenteni igaz?

Attól még feljelentheted, vagy tiltasd le a telefont.

" A bizalom nehéz ügy, vagy a megfelelő emberben kell bíznunk vagy abban, hogy a megfelelő ember nem tesz rosszat. Legjobb, ha az egyetlen, akiben megbízol saját magad!”

(#10035) laleh válasza laleh (#10034) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Besétálok a rendőrségre, és elmondom a bajomat? Kicsit láma kérdés, de szerencsére még ilyenbe nem volt részem, szivattak már meg, de ennyire még nem...

igen. Hátha beijed a csávó, ha megjelenik nála a rendőrség.

(#10036) Csabro

Csabro
(fanatikus tag)

Érdeklődnék a tisztelt moderátortól, hogy transmission nevű felhasználóval sikerült-e valamit intézni, mert a feljelentését már elintéztem és szeretném ha itt is lenne neki némi büntetés, mert nagyon beérett már neki, így 4 ember átverése után....

Eltávot kapott örökre

(#10037) laleh válasza laleh (#10035) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Remélem lesz valami, köszönöm! :)

(#10038) Đ10Đ4

Đ10Đ4
(fanatikus tag)

Mélységes tiszteletem, Oczu főnök.. :D

Na már most a viccet félre téve..
Meg jártam valakivel, cseréltem Killahbeef19 illetővel egy 5800 XM + 2000ft -ot egy X8 mobilra. (2héttel ezelőtt).
Hát letiltották (1napra rá hogy, elcseréltük) az X8 mobilt és azóta nem sikerül semmit se össze hoznunk.
Se kárpótolni nem akar vagy nem tud, de én akkor is kijjebb vagyok egy kemény 10k-val.
Fizetni nem tud, másik telefont nem tud adni, sajnos elég volt a várásból..

Telefont vagy a "haverja" vagy a szülei veszik fel.

Rendőrségre menni nem tudok, mert már fel jelentettek engem egy boltba, ahova be vittem be vizsgáltatni, mert ugye Ő azt mondta nekem hogy, 100% nem lopott...
Hát lehet nem lopott de szerintem szolgáltatónál lett felvéve.
Azt mondta gyári független. Hát ez sem igaz.

Tehát jó formán amit mondott semmi nem igaz. És rá adásul a 10k mínuszomat senki nem téríti meg.

Kérném az illető kitiltását, haladéktalanul.
Köszönöm.
Dió

Pontosan ez miatt kellene bevinned a rendőrségre, főleg úgy, hogy már feljelentettek

Kirakva

Eladókkal szeretnék tárgyalni, az Árusok, kíméljenek legyenek kedvesek!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim ^>>~ ..:: http://goo.gl/uC9Sq3 ::.. ~<<^ ###

(#10039) SystemNorbi

SystemNorbi
(újonc)

Üdv!

Fekete pontot kérnék neki!

Kedves puhoska76 ebben a hirdetésben 2.-ig elrakatott velem 1 terméket, hogy 1 biztos,hogy kell neki csak 2.án tud utalni! Erre tegnap benyögi, hogy mégsem kell olyan indokkal amit a termékről rég tudott még az elrakatás előtt a tudatában volt!

Elvitték volna mind a 3 terméket, de csak egyben. Én nem adtam oda, mert megegyeztem puhoska76-tal. Ezt megírtam neki is és még ő vont kérdőre, hogy nehogy már tisztességes vagyok és megtartom neki az 1 terméket amikor elvinnék mindet!

Idéznék amit írtam neki:

"Igen megtartom! ezért mert:
1. Tisztségesen üzletelek és ha valakivel valamit megbeszélek ahhoz tartom magam
2. Ha most nem tartottam volna meg és neked kell most te lettél volna felháborodva, hogy megbeszéltük! hozzáteszem jogosan!"

Üdv

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni, főleg ha Te keresel meg!

(#10040) puhoska76 válasza SystemNorbi (#10039) üzenetére

puhoska76
(tag)

Nemrakattam el így ne is rágd az öklöd már mondtam.Nemkárosittotalak meg Valóban nemkell mert amit leirtál a hirdetésedben nem volt benne minden így nem valósak azok amiket irtál ezért nincs üzlet.És a legfontossab hogy te eröltetted hogy félrerakod és én azt válaszoltam nekem mindegy.Ezzel nem is akarok többet foglalkozni nem is válaszolok több hisztidre.

(#10041) Đ10Đ4 válasza Đ10Đ4 (#10038) üzenetére

Đ10Đ4
(fanatikus tag)

Oczu, nem tudom be vinni rendőrségre, mert be adtam szervizbe, nem tudtam mi a baja.
És csak fel hívtak hogy, menjek be, nem tudják meg csinálni a telefont.
És be mentem, hogy, elhozom a készüléket, erre mondták hogy, a telefont nem kapom vissza mert feljelentenek, lopott telefonért.
Meg is mutatták bármilyen kártyát raktam bele nem volt jó, mindegyik SIM zárolva maradt.

És jöttem el.
Mondták hogy, a telefont be tartják mert megy a rendőrségre.
Telefonon már hívtak azóta a rendőrségről.
De most mit ér az hogy, ha valakire is hivatkozok...
Én se hinném el amit mondok.
De nem fogom én el vinni a balhét, majd meg látjuk, ha lehet, természetesen ellen feljelentést is teszek, de a tárgy hiányában, nem tudok mit csinálni.

Köszönöm a gyors intézkedést!
:R

Dió

Eladókkal szeretnék tárgyalni, az Árusok, kíméljenek legyenek kedvesek!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim ^>>~ ..:: http://goo.gl/uC9Sq3 ::.. ~<<^ ###

(#10044) Oczu válasza SystemNorbi (#10039) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Meddő vita, ezért nem adhatunk pontot és ne is vitatkozzatok ezen ebben a topic-ban.

(#10046) SystemNorbi válasza Oczu (#10044) üzenetére

SystemNorbi
(újonc)

Ja, hogy ezt lehet csinálni?! Akkor én is ezt fogom csinálni! Ha már a tisztesség nem számít!

Mi lenne, ha elolvasnád az első hsz-t és utána hőbörögnél? A tudatlanság nem mentesít a szabályok betartása alól.

(#10047) begrimisu

begrimisu
(fanatikus tag)

Kérnék egy nagy feketét ennek az emberkének [link] Tegnap meghirdetett egy terméket felhívtam lefixáltunk mindent árat találkozót de a találkozó előtt rám irt hogy behívták dolgozni de ahogy végzett hív azóta nem hogy nem hiv de a hirdetést is törölte [link] és többször volt az oldalon de még válaszolni se válaszol! Link csaló hirdető senkinek nem ajánlom a vele való üzletelést és megérdemli a feketét mert egyre több az ilyen ember itt sajnos! :R :W

Ld, mint az elöbb, ezért nem jár fekete

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#10048) SystemNorbi válasza SystemNorbi (#10046) üzenetére

SystemNorbi
(újonc)

Azzal kezdtem!!!

- akkor írj értékelést, ha konkrét anyagi kár ért

Nem találom a leírásodban...az, hogy elestél más vevőktől, nem nevezhető konkrét anyagi kárnak.
Témát lezártam, kérlek ne használd a topic-ot chat felületnek :R

(#10049) AAAKEEE

AAAKEEE
(tag)

Átverős ember újra regisztrálva Prohardveren!

Anno ez az ember megkárosított, és nem hagyhatom, hogy más embereket megkárosítson.
Igaz már írtam az ügyben és igen nehezen sikerült elérnem bármit.

Az emberünk: [legesleg] néven tevékenykedik. Egy régebbi felhasználóneve, mivel volt egy másik, tibor0204, azt különböző átverésekre használta. Ezt a régebbi felhasználónevet, valamelyik spanjától kérte el szerintem, és most ezzel üzletelget, gondolom át is baszogat, Mivel még mindig árulja a iphone 3g-jét, sőőőt azt a telefont is amit még velem cserélt. Htc touch diamond 2-őt.

Szeretném megkérni, hogy ezt az embert mielőbb távolítsák el a Mobilarenáról!!

Előre is köszönöm!

(#10050) Lavinia válasza tomi1031 (#9975) üzenetére

Lavinia
(újonc)

Kedves Tomi!

Hibás készüléket vásároltál.
Nem árultam zsákba macskát! megmondtam,hogy hibás.
Személyesen vetted át, megnézted ,bekapcsoltuk MINDEN amit állítottam a készülékről a valóságnak megfelelt,amit ott a helyszínen nyugtáztál is.Hozhattál volna laptopot és a helyszínen kiprobálhattad volna. Minden segítséget megadtam ,az időpont, a helyszín ,a késés, a csere, a kipróbálás...

A boráros téren találkoztunk,ahol 10méterre volt töllünk egy mobilszervíz,elvihettedd volna megnézetni,de azt mondtad te megtudod csinálni....
ki hibázott???
ki csapott be kit????
persze mindenki szeretne úgy olcson hibás terméket venni,hogy ha mégsem jön be a számítása akkor visszaviszi arra hivatkozva,hogy hibás! :D
Hahóóó HIBÁSNAK ÁRULTAM- HIBÁSAN VETTED MEG!!!! és még meg is nézted.

Az hogy te elvitted egy "ismerős szerelőhöz" aki azt mondta neked,hogy 20 000 ért csinálja meg,az megint csak a te hibád,mert itt a jelentkezők között is volt aki azt mondta 6000nél olcsobban is megcsinálja.El is küldtem az elérhetőségét.ha valóban az lenne a baja amit a jó barátod mondott nem kérné hogy csatlakoztasd az ituneshez.

Mondja valaki,hogy nem vagyok segítő kész?!
Az pedig hogy a nyaralásom alatt nem veled meg a hibásnak árult és te hibásnak megvett Iphone problémáddal akarok foglalkozni normális.

Az ilyen vásárlokat kellene szankcionálni,akik úgy járatják le a másik felet,hogy egyáltalán nem jogos a problémájuk!!!!

UI: te jobban becsaptál minket a nokiáddal,mert nem kevés problémája van....

remélem senki nem veszi komolyan egy 15éves gyerek jogtalan lelki sérelmét!

HA megnézted, kipróbáltad, és kellett, akkor a tied.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.