Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Panther-D #4924 üzenetére

    Ezért tűnt nagyobbnak.
    LOL, ezt akkor elcsesztem, sorry.:))

    De ha egyikünk sem tudja, akkor nem tudom megcsinálni, akárhányszor kéred.
    Izé: én nem akartam, hogy úgy tűnjön, hogy soxor kérem (max. a preview az, amit már kértem többször:DDD): csak ötleteltünk itt rajta, azért van sok HSZ.:R

    Gondolom ezt megérted.
    Persze.;)

    Először is bekezdésekre bontja a motor amit írtál, és utána azokkal külön foglalkozik
    Ezt nem tudtam: akkor egyelőre nekem sincs más ötletem.:(

    Aki a MOD-ot nem tudja használni, az jó eséllyen az előnézetet se tudná.
    Ebben van vmi.:o De azért továbbra is maradok amellett, hogy ha majd lesz rá idő, kerüljön be egy ilyen lehetőség.:R (Mondjuk jártam olyan fórumon, ahol hiába volt előnézet, az egész sokkal rosszabban használható volt, mint a PH. Az a vicc, hogy ez elég sok fórumra igaz...:B Tipikusan bizonyos problémákra kereséseknél futok beléjük, és pl. mindig vadásznom kell, hogy egyáltalán az adott HSZ mikori, de persze, az, hogy a user mikor regelt mindig szem előtt van, feleslegesen, stb. Szóval ami tény: PH rulez!:R Na jó annyira azért jó volt az adott gagyibb fórumon a preview, hogy szerkesztés nélkül ("Edited by ... at" felirat nélkül:DDD) sikerült elküldenem a HSZ-emet, úgy, hogy nem maradt benne egy a motor által csúnyának talált szó.:DDD Meg ugye ha adott motor nem mutatja a smiley-kat...:W Ehh. És azért nem akármilyen fórum volt ez, hanem az AMD procik fóruma: LOL.:))

Új hozzászólás Aktív témák