Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #20553 üzenetére

    vannak dolgok amiken lehet vitatkozni és vannak tények
    ez nem vélt sérelem hanem jogtalan figyelmeztetés, akár rágalmazásnak is mondhatnám ezáltal
    semmit nem hirdettem, segíteni akartam másnak, nem közvetlen bolti ajánlatot linkeltem hanem saját élő rendelésemet adtam volna át, na bummm, ilyen szempontból nincs különbség köztük
    és ez elv, ami tudom a mai világban kezd ismeretlen fogalom lenni, de nekem "sajnos" vannak elveim, ilyen szempontból biztosan alkati kérdés
    a teljesen alaptalan vádaskodást se nem szeretem, se nem tűröm el
    és egyértelműen jeleztem hogy nem az én tulajdonom, se nem postázom, se nem megyek el érte, az a leendő vevő dolga
    tehát kizárt hogy bárminemű közöm lenne hozzá amivel én esetlegesen pénzt keresek, mivel a boltnak kell fizetni
    kalandor kedvéért ha úgy tetszik precedenst is mutattam moderátortól is - de nem is kellene, mert egyértelműen nem hirdetés, legalábbis semmivel nem másabb mint közvetlen boltot linkelni, ami minden topikban megy -
    olyanokért hogy esetleg arrogánsabb voltam a kelleténél a moderátor szerint, vagy bármi ami az ő megítélése szerint túl megy egy határon oké - nem tagadom, volt olyan, de lásd előzmények, hogy én vagyok kb a főgonosz, és ezt nagyon nem ma kezdtétek ám ( : -
    szóval olyanokért/olyanokon lehetne vitatkozni és nem feltétlen lenne egyértelmű
    ez viszont egyértelmű: szimplán segíteni akartam, ha már megvolt a rendelés valaki vegye hasznát a vga-s topikban
    és ezért nekem ne jöjjön email és privát, hogy "hirdetés miatt figyelmeztetés" mert vmelyik moderátor rosszat álmodott éppen
    és tényleg a non plus ultra hogy bőven elég hsz-t találtok amiben másoknak szóltam hogy töröltessék maguktól a hirdetésüket, minthogy illetékes lássa meg és jogosan iszlámgyihád' legyen
    köszönöm ha megnézed, kalandornak linkeltem amit kért, aztán annyi reakció jött amit láthatsz
    nem érdekel az összes többi valós vagy kamu beirkálás a nickemnél, de ez 100% alaptalan és megkérem hogy töröljétek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák