Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    mivel egy másik (L:https://prohardver.hu/tema/re_elindult_a_prohardver_lapcsalad_premium_tagsagi/friss.html)topikot (/L)sikeresen bezárattam ( : ;]

    a prémium tagsággal kapcsolatban egy kérés/felvetés/észrevétel
    a hirdetések alatti hsz-eket le lehet tiltani, ellenben a privátokat nem
    az én felvetésem a privátok teljes tiltása opcionálisan - ami alól az adminok nyilván kivételt képeznek -
    majd ha én privátot akarok kapni valakitől, felveszem a listámra és akkor írhat
    mivel már bőven kimerítik itt nagyon sokan a zaklató kategóriát - ha kifejezetten megkérem a hirdetésben, hogy ne írjon privátot, ne alkudozzon, de az üdv: jóskagyuribéla' csakazértis' azt csinálja, az bizony bőven zaklatás már nálam, de szerintem jogilag is ha nem tévedek nagyot -
    na abból álljak már mindig, hogy a hatalmas értelmezőképességgel ( : megáldott egyének privátjait vagy törlöm olvasás nélkül - illetve törölném , ha megnyitás nélkül engedné a rendszer, de nem engedi, nálam van a gond? -
    vagy ha megnyitom utána törlöm, de lehet előtte még elküldöm ahova való, az értetlenségnek ilyen szintű megnyilvánulásait már nem tudom tolerálni túlzás nélkül több ezer ilyen gyökérség után

    itt jött egy reakció Kalandortól, ezt köszönöm is - és elnézést, hogy elég ingerült voltam, de betelt a pohár -
    viszont nem értem, hogy mért "fáziskéséssel" tilthatnám majd későbbiekben a privátokat?
    és mért tilthatnám hirdetés esetén? személy szerint nekem ott lenne rá a legnagyobb szükségem - és nem, nem megoldás az 2021-ben, hogy én majd ezeknek a hülyeségeit mindig törlöm egyesével, előtte megnyitom, stbstb, nem vagyok rá kíváncsi, amit egyértelműen közlök mindig, ha nem tetszik az érdeklődőnek szíve joga, ballagjon tovább, de ne engem zaklasson, az utcán sem tenné ha azt mondom hogy NE -
    és nem derült ki nagyjából sem, kb mikorra várható ez a változtatás
    - persze ha a fentiek maradnak, engem nem érint, sokra nem megyek vele -
    másik részről azért is igen örvendetes lenne, mert akedves free supportót látok a nickem alatt szintén nem találhatnának meg folyamatosan - illetve nagyon szívesen vállalom, ha a ph megfinanszírozza ((( : -, de egyébként én maradnék a fórumos megoldásnál, amit bárki láthat/reagálhat rá
    ez is végtelenül unalmas, hogy vagy törlöm válasz nélkül - amit egyébként nem szeretek, mindig leírom szépen, hogy próbálja megérteni, az egész napom kevés lenne ha mindenkinek privátban válaszolgatnék személyes supportként, amiből más nem lát semmit, másnak nem lesz hasznos -
    de van aki ebből sem ért, akkor mondom oké, 10e ft/ fél óra, és mindjárt nem vagyunk barátok ( : de tényleg nagyon unalmas már

    másik dolog a csoportos törlése az üzeneteknek, mint bármelyik mail szolgáltatónál
    igaz már túl vagyok a manual több ezer üzenet törlésén, de lehet más még örülne neki

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák