Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz brd #19117 üzenetére

    Hogy őszinte legyek, csak olyan elképzeléseim vannak a fejlesztőkről, amit a munkájuk alapján lehet róluk következtetni, az meg jelenleg nem valami pozitív értelemben vehető és erről ők tehetnek, nem én. Persze most itt nem csak a local storage-es "problémára" gondolok, ugye utaltam magára az egész hardverapróra, amit gyakorlatilag úgy üzembe állítottak, hogy egy kész katasztrófa volt, ráadásul hiányos is (képet problémás volt, vagy nem is tudom meddig nem lehetett feltölteni, ahogy itt sem, még jó hogy a hirdetésnek is az a lényege), azt ha még odamondtad nekik, ők voltak felháborodva, arról egyébként nem is beszélve, hogy az adatbázist is jól megcsonkították pl. az értékelések terén, aminek megint nincs értelme, de mindegy.
    Na nem mondom, hogy emberileg is rossz emberek, mert nem ismerem őket, de azt tudom, ha valaki szakmailag jó, akkor az nem ad ki ennyire félkész "terméket" a keze közül, szart meg végképp nem és ugye mint te is megerősítettél, ez a feladat nem különösebben nehéz, vagyis nem egy nagy etwas, viszont kurva sok felhasználó dolgát megkönnyítené, illetve inkább úgy fogalmazok, hogy sok kellemetlen esemény megtörténtét megelőzné és egy webfejlesztőnek általában a felhasználók igényét kéne nézni (ha csak nem magának csinálja), nem azt hogy hogy tudná a leghamarabb összecsapni, csak hogy minél hamarabb működjön valahogy, aztán meg le van tojva gyakorlatilag, ami azért is vicces, mert tudtommal pont azért kezdték el az új aprót, mert az előzőre a fejlesztői már tojtak, na de ebből meg így egy érdekes paradoxon lett, na de hát mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák