Hozzászólok Aktív témák

• alteran95

senior tag

Írásban a hangnem olyan, amilyet az olvasó odaképzel mögé, bár igaz, én sem törekedtem arra, hogy véletlenül se lehessen félreérteni, de nem véletlenül, mert anno már jeleztem ha jól emlékszem, ahogy mást is és süket fülekre talált ahogy tapasztalatom, ha meg szép szóval nem megy ... gondolom ismered az eljárást, bár szerintem akkor se kirívó a "hangnem", mert ha én abban írok, az más lenne.

Egyébként nem hiszem, hogy szerencsére, mert ha sokan egy kicsit is hasonlítanának hozzám és megunnák azt, hogy nem haladnak a dolgok, főleg szép szóval és a jó irányba, akkor nem tartana pl. az ország is ott, ahogy éppen jó mélyen van (jó néhány emberrel együtt természetesen), szép szóval már azokat se lehet onnan eltakarítani, de hát azok is okosak voltak, akik anno odatették őket, na mindegy és most annyival kiegészíteném, hogy nem politizálásként, hanem összehasonlításképpen írtam le, csak most éppen ez a téma volt, ami előbb eszembe jutott, bár az összes valós körülményt tekintve, nem csoda.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák