Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Krystal_s

őstag

A böngészőm nincs túlnagyítva! Hiába a rendszer 125, vagy 150% DPI, a böngészőben (about:config) beállítottam, hogy ne legyen hatással.

Nem érted mi a gond. Nézz már meg más weboldalakat is! Az új felület 100%-on is túl van méretezve más weboldalakhoz képest. Kivétel pár oldal, ahol szintén elkezdték ezt a sablon mobilos felületet alkalmazni.
    Az oldalak többségét alapon 100%-on használom. A régi felületet kellett kicsit nagyítani 105%-ra, de úgy jó.
    Az új felületet viszont 90%-ra kell kicsinyíteni. Az sem érdekelne, csak a betűtípus zavaró nagyon.
    De majd megoldom...csak vicces, hogy pont egy számtech oldalon kell ilyennel foglalkozni, hogy nő létemre (nem vagyok szakmabeli) nekem kell turkálni a kódok között, hogy normális betűtípust állítsak be, meg külön scriptet stb használjak, ha olvasni akarom majd a fórumokat....

ui: Rájöttem mi a gond. A régi felület betűi voltak túl kicsik és azt szoktuk meg éveken át. A mostani betűk kb 5x nagyobbak.
    A betűtípus pedig valami miatt nem olyan szép éles fekete, mint a régi, ezt zavarja a szememet annyira.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák