Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Krystal_s #18539 üzenetére

    Én akkor már be se merem linkelni, hogy én hogy látom egy 40"-os FullHD TV-n:
    fent van a könyvjelzők eszköztáron a PH! link, ám ha véletlenül odakattintok, nos
    sikítva csukom be. Ami cikkekben nem zavar, simán elolvasom, fórumon nagyon.

    De már évekkel ezelőtt a cégnél is megkaptam (szintén szemüveges!) kollégától,
    hogy ez így "túl éles", nem? Merthogy amióta Win7-et használok, Aero+Tahoma.
    Ez a fórum is ilyen volt sokáig. Mármint, hogy követte az oprendszer beállításait,
    az új felületen meg az én beállításaimmal nem lehet megmaradni. Na EZZEL tuti
    kisebbség vagyok, ez nem kérdés. És ha a statok nem hazudnak (miért tennék),
    akkor másnak nincsenek ilyen problémái, vígan használják a fórumot "ugyanúgy".
    Esetleg még élvezik is a WYSIWYG funkciókat, nem tudhatom: én bírom nélküle.

    Az az érthetetlen anomália esetleg a kezdeti ezmiez értetlenkedés miatt lehetett:
    megszokták, maradtak... Nekem az nem fáj, hogy a logout alól kényelmes írnom,
    szóval maradok én is, tisztelettel: remélem mint utolsó menedék ez pár évet kibír.

    Na jó, mégis belinkelem, érdekességképpen. Semmi nagyítással bűvészkedés...
    Valahogy mégis kettővel több HSZ kifért, ugyanazon felbontás mellett a kijelzőre:

    Erre mondtam annak idején, hogy "lóbetűsítették" a fórumot, gondolom okkal.:F
    Gondoltak azokra, akik egérmozin nézik... vagy esetleg nem vacak Full HD-ban?

    Referenciának lelőttem kb. ugyanazt a képet PH! domain alól. Itt egy HSZ bukta:
    valójában lehet, hogy ez zavar igazán, hogy tolakodó az egész. Pl. azzal a felső
    menüsorral is elveszi a helyet, sok a körítés, kevés a tartalom: "megfojt a nézet".

    Mobilon pl nekem sincs gondom a betűkkel.
    Szerk: mobilon az Opera bugzik. Ha be van kapcsolva az asztali nézet (márpedig
    be van), akkor sehogy nem lehet rávenni a fórumot, hogy normálisan jelenjen meg.
    Tudom, használjak másik böngészőt. (Még az is lehet, hogy idővel váltok, passz.)

    Szerk2: mekkora felbontású az a 32"-os kijelző, hogy nagyítás szükséges hozzá?
    A kép alapján feltételeztem, hogy 1920x1080. De lehet, hogy vmi 4K-s cucc, csak
    a PH! képfeltöltője méretezte át a képet? Most nem tudom, pontosan, jól értem-e?

    Szerk3: még az is lehet, hogy idővel TV-t is váltok (4K!), mert ahogy elnézem, már
    KÉT pixelhiba is van rajta, ráadásul pont középen, így belerondít a HSZ-ekbe. LOL.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák