Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Parci #18207 üzenetére

    Csakhogy szolgáltatás is...áttételesen a userekből éltek, vagyis illene figyelembe venni a véleményüket.
    Ezt a facsart logikát vendéglátásban sem tudom hová tenni..."érezze magát megtisztelve az ecceri proletár, hogy itt ehet/ihat nálam, én teszek neki szívességet".
    NEM.
    A vendég tesz szívességet azzal, hogy azon a bizonyos helyen eszik/iszik és nem valamelyik másikban. Itt ugyanez a helyzet. "Cég, piac, verseny"...semmitmondó terelés. Mi egy fogyasztói piac alapja? Ha megvan a válasz, akkor rá egy kérdés: Érdemes szarni rájuk? :)

    Az elmúlt 17 évben pár arculatváltásotokat megéltem már és semelyik nem volt ennyire taszító, mint a mostani. Az ember nyilván morog a megszokott dolgai elvétele miatt, aztán rájön, hogy tulajdonképp nem is volt olyan rossz ötlet az arculatváltás...ez általában pár hét alatt lezajlik.
    Jelen esetben viszont más a helyzet, mert egy logikátlan, taszító, (számomra legalábbis) megszokhatatlan design-t sikerült választani. Lehet, hogy trendi (a Piac, a Verseny és a Cég ujjong örömében...mint valami rossz vicc kezdete)...hurrá, akkor máris megérte, nem? :)

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák