Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#17801) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17800) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Ez megy? Az 5. scriptet persze tiltsd le próba közben.

https://itcafe.hu/tema/uj.php?own_type=cnt&own_id=154270

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#17802) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17801) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Ha lekapcsolom az 5-öst, akkor megy. Akkor ezt fogom tenni, ha szükségem lesz a topiknyitásra.

[ Szerkesztve ]

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#17803) lezso6 válasza Kékes525 (#17802) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Elvileg dobragab írta a szriptet, fent van githubon is, írtam neki a bugról.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#17804) Intruder2k5 válasza lezso6 (#17803) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Ezt szerintem nem dobragab írta, valamikor tőlem importálta a Tg topikban, én meg neten találtam, de már fogalmam sincs hol. Talán ez is SUPREME7-től van, nem tudom.

(#17805) lezso6 válasza Intruder2k5 (#17804) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Ja, akkor csak az ő github accján van? Mert ott van. Végülis írhat hozzá más is patchet.

(#17806) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17804) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Ez van benne szerzőnek: by Intruder2k5, dobragab

[ Szerkesztve ]

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#17807) dqdb válasza Intruder2k5 (#17804) üzenetére

dqdb
(addikt)

A kód alapján én voltam az eredeti elkövető a néhai userscript.org-on olyan 7-8 évvel ezelőtt (az a userscript egy faék egyszerűségű regex csere volt a betöltött összes linkjén), amit azóta az ajaxos résszel bővítettetek.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17808) Intruder2k5 válasza dqdb (#17807) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Akkor Te voltál. :)
Nem emlékeztem már, hogy hol találtam, de tényleg, meg is van.

Kékes525, nem én írtam bele, engem is dobragab jegyzett be oda, gondolom mert "tőlem kapta", vagyis én tettem be a Tg topikba. Én sajnos nem értek az ilyenekhez, apróbb dolgokat esetleg kilogikázok és tudom módosítani, de egészben nem tudnám megírni, ez nem az én területem.

[ Szerkesztve ]

(#17809) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17808) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Melyik az a Tg topik? :B

(#17810) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17809) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

A Topikgazda topik. De azt csak a Topikgazdák - és persze a magasabb rangú tagok - látják.

[ Szerkesztve ]

(#17811) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17810) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Nem tudtam belépni: https://prohardver.hu/tema/topikgazda_topik/friss.html Nem elég a rangom?

(#17812) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17811) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Nem elég. Topikgazda, MODERÁTOR, HARDVERAPRÓD, HÁZIGAZDA, stb..

(#17813) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17812) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Értem, tehát nem egy egyszerű tag, hanem az akinek valamilyen külön feladata van a prohardver működtetésében.

[ Szerkesztve ]

(#17814) daa-raa

daa-raa
(titán)

Nofene, csak megváltoztak a rangok? Nem is figyeltem.

De legalább megint van csaknoisz pörgőforgó hirdetés. Halleluja. Megint nem kell egy ideig híreket olvasni.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#17815) Rómeó válasza daa-raa (#17814) üzenetére

Rómeó
(tag)

Ezért is lestem be ide,valahol esetleg megtalálható,egy aktuális rang lista!? :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06hetven6049281

(#17816) daa-raa válasza Rómeó (#17815) üzenetére

daa-raa
(titán)

[link]

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#17817) canniball válasza Rómeó (#17815) üzenetére

canniball
(nagyúr)

Megújult a rangrendszer

[ Szerkesztve ]

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#17818) Rómeó

Rómeó
(tag)

Köszi a linket! :R

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06hetven6049281

(#17819) Lackooo84 válasza canniball (#17817) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Alig vártam, h megszabaduljak ettől a nyomi őstag rangtól, erre megint az vagyok, köszi... :W Most ezt nagyon fontos volt babrálni? Szerintem vannak nagyobb problémák is itt a lapcsaládon...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#17820) Kékes525

Kékes525
(veterán)

A rangokhoz kötött idő nagyon sok. Így nem díjazzák az aktív tagokat. Nekem szakmai: 20836 közösségi: 3810 van és veterán vagyok, mert 7 éves a tagságom.

[ Szerkesztve ]

(#17821) lezso6 válasza Kékes525 (#17820) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Ez volt az egyik lényege az új rangrendszernek, szándékosan.

[ Szerkesztve ]

(#17822) Kékes525 válasza lezso6 (#17821) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Gondoltam, mert nagyon eltér a régitől. Viszont ez hiba, mert a rendszer így nem díjazza az aktív tagokat.

(#17823) lezso6 válasza Kékes525 (#17822) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Valami valamiért. A régi rendszer meg a régi tagokat nem díjazta.

(#17824) Kékes525 válasza lezso6 (#17823) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Ha az aktivitás nem számít a PH-nak akkor igaza van. Így viszont szerintem átestetek a ló másik oldalára. Most a régi tagokat díjjazzátok túlságosan. A kettő között kellett volna találni valamilyen észszerű kompromisszumot.

(#17825) lezso6 válasza Kékes525 (#17824) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Az aktivitást díjazzuk, de a túlzott aktivitást nem. Te pont a legszófosóbb tagok közé tartozol, s azok között is majdnem a legfiatalabb. Szóval kirívó példa vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#17826) Kékes525 válasza lezso6 (#17825) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Hát ahhoz a mennyiséghez képest, amit te mostanában fórumozol én egy tehetségtelen kezdő vagyok csak. :) Amúgy nagyon sok, nálam sokkal aktívabb tagokat is látok. De ti tudjátok, hogy mi a jó nektek. Amúgy sincs nagy jelentősége a rangoknak.

[ Szerkesztve ]

(#17827) lezso6 válasza Kékes525 (#17826) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Francokat. :D Regisztráció óta több, mint 3x annyihozzászólást gyártottál naponta, mint én.

(#17828) Kékes525 válasza lezso6 (#17827) üzenetére

Kékes525
(veterán)

:N A regisztrációmtól, de én mostanában-t írtam, az mostanában-t jelent (néhány hónap), nem a regisztrációmtól. Csak a politikai topikban 2 hónap alatt 517-et csináltál, amivel semmi baj nincs, csak most szóba került. :)

[ Szerkesztve ]

(#17829) svensson válasza Lackooo84 (#17819) üzenetére

svensson
(félisten)

Az eletben is biztosan vannak nagyobb problemak annal, hogy egy forumon ostag van a neved alatt... :D

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#17830) lezso6 válasza Kékes525 (#17828) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Ha az utóbbi 2 hónapot nézzük, akkor hozzászólásszámban egy liga vagyunk. Najó, én 10%-kal többet írtam, na bumm, hatalmas különbség. :D

[ Szerkesztve ]

(#17831) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17820) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

"A rangokhoz kötött idő nagyon sok."

Megy az idő, ~20 éves az oldal, furcsa lenne, ha 6-8 éves tagok a legnagyobb rangban lennének. Kellett a korrekció.

(#17832) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17831) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Hát azért amit írtam, az messze van a legnagyobb rangtól. A félisten után kettő is van, de igazad van hogy az időt is díjazni kell, viszont szerintem most átestetek a ló másik oldalára. Ez van, ezt kell szeretnem. :R

(#17833) Benji21th válasza Intruder2k5 (#17784) üzenetére

Benji21th
(tag)

Sziasztok! Nem igazán találok megoldást egy egyszerű problémámra az apróval kapcsolatban. Szeretnék értékelni egy eladót, aki az egyezkedéseket követően annyit kért, hogy előző nap hívjam fel, hogy tuti legyen a találka. Na onnantól nem vette fel a telefont, a hirdetést törölte. Gondolom ez nem egy ritka eset sajnos, de szeretném megjutalmazni, de mivel törölte a hirdetést nem tudok hol intézkedni.

Köszönöm a válaszaitokat.
Üdv

(#17834) Intruder2k5 válasza Benji21th (#17833) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Értékelni csak létrejött üzleteket lehet. A hasonló eseteket a Jelentsd a csalókat topikba lehet megírni, ha jogosnak ítélik a panaszod, akkor ott megmarad a nickneve, egyebet nem tehetsz.

(#17835) Benji21th válasza Intruder2k5 (#17834) üzenetére

Benji21th
(tag)

Szia,

Rendben. Köszönöm.

Üdv,

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.