Hirdetés
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- MILC felhasználók szakmai topikja
- Miért nem tűnik el soha a kalózkodás?
- Megérkezett a Dolby Vision 2
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Gaming notebook topik
- Milyen egeret válasszak?
- Genius 2.0 fadobozos hangrendszer
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Hobby elektronika
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
#48584626
#48
üzenetére
Ezt úgy mondod, mint aki a témában jártas - akár a szakmád -, vagy csak átmentünk gyerekes huhogásba?
A Tesla nagy előnye pontosan az a sikeresen megugrott kihívás, hogy nulláról sikerült felépíteni egy autót, úgy ahogy ők akarták.
Nekik nem egy 100 éves gyártás + beszállító (tier1-2-3) + SW fejlesztés + HW architektúra + logisztika teljes ökoszisztémát kell átalakítani lépésről lépésre, hanem a jelen igényekhez építették fel.Az más kérdés, hogy a nagy megújításban ilyen hülyeségeket is behoznak, mint a nem teljes kormány, középső kijelző (lehet náluk kaméleon a tesztvezető), vagy az index gombra rakása.
-
Tartósan használni nem, de volt szerencsém vezetni.
Olyan érzés, mint amikor bicikli címen adnak neked egy rollert, és a lelkes rajongó közönség téged néz idiótának, mert szerinted ez nem egy bicikli.Csak 2 éve van jogsim, így azt se mondatod, hogy berögződött volna nálam egy "az autó" standard.
Tablet: Hozzá lehet szokni a sebesség kijelzéshez? Biztosan. Ettől még jó? Nem. Egy HUD tényleg elkelne, de az sajnos nem fér bele ennyi milliós árba - ez a vicc.
Ugyanez az index. Egy nem alap kormányállásnál sok sikert megtalálni a gombot.
(mondjuk itt, ahol élek, amúgy sem szokás sem kanyarban, sem pedig körforgalomban indexelni, úgyhogy mondhatni előre felkészít a Tesla-s jövőre)Nem a technológiai újításokat firtatom, mert mérnökként mondom, hogy eszméletlen dolgokat hoztak be, amire a jelenlegi konzervatív autóipar a kiépítettsége miatt nem lenne képes. Brute force módszerrel megoldották a vehicle computer témát is, powernet safety, OTA, stb...
A Tesla itt van velünk, mint divat termék, és emiatt maradni is fog. Nagyon erős áthallás van az Apple okostelefon piacos belépőjével, és a mostani újításaikkal, amit akkor is átnyomnak ha senki nem kérte. -
Hát tényleg nem értjük...
És mikor jön ez az önvezetés? A szokásos "jövőre" vagy mostmár 2030-at ígérnek?A menetirány váltás tabletről igazi élmény lehet egy parkolásnál, és sok sikert egy körforgalomból kifelé indexelni.
Még szerencse, hogy a 20 milliós autóhoz kapható vezeték nélküli, utólag felszerelhető gomb. Ez az igazi "hab a tortán" a gagyi beltérben, meg amikor majd lepotyognak a melegben
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi: Android 16 zápor, zivatar
- Battlefield 6
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Villanyszerelés
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Vigneau interaktív lokálblogja
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Bittorrent topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
- REFURBISHED - DELL Precision Dual USB-C Thunderbolt Dock - TB18DC
- Dell Precision 7920 Tower Dual Xeon Gold 6132 (28C/56T) 128GB DDR4 2666MHz Workstation
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


