Hirdetés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz Fawkes #1 üzenetére

    Egy kérdés: én is megnéztem ezt a játékot, mert szeretem az autós játékokat. e tudod irányítani a kocsikat? Mi ez egyáltalán? Nem szimulátor, nem arcade, akkor meg mi akar lenni? A kocsik úgy fordulnak, mint egy tank (olyan nehézkesen), ha korrigálni akarok, tuti nekimegyek valaminek, a fék nem fog (a féktáv hatszorosa a valósnak)...stb.

    Itt egy kis hibajegyzék (mások gyűjtötték ki, nem én):
    ''Garázs:

    - Pattog az auto, ha leveszem a gumit (kellene emelo vagy vmi ami rogziti a kasznit!) (orvossag :ki kell lepni menube es ujra vissza)
    - Ha kiprobalom az autot es utana visszalepek szereles modba akkor nem mukodik a kamera (orvossag :ki kell lepni menube es ujra vissza)
    - Éjszaka ha kimegyek utcara azatn visszajovok égnek a lámpák.
    -alkatreszek illeszkedesei rosszak a garazsban
    -grafikon ertekei es a szamadatok elternek a teljesitmenynel
    - a parts festésel,öszevisza festi le az autot
    - néha lefagy és ezt irja ''!Thread::run:{illegal methodcall}tipe:LVehicle; at file ''LCarLot;''at line 265

    Finomhangolas :
    - Gumik nyomasat hiaba valtoztatom visszall maximumra miutan leokezom.
    - NOS-t nem lehet állítani.
    - Nem lehet az osszes sebvaltot allitani csak a jobbakat (ez bug?) ha vki turelmes gyujtse mar ki melyiket lehet sztm az a kevesebb :)))
    Bolt:
    - Hianyoznak alkatreszek az ok mondtak hogy potoljak DE >
    (Ezek mind alap dolgok szvsz)
    Lesz gyertya?
    Lesz hűtő?
    Lesznek szűrők?
    Autok:
    -alkatresz motorhoz keves, alig van tuningolasi lehetoseg
    - Gyárilag nincsen hűtő az autóban
    - Baiern turbo biturbo (gondolom ez benne lesz kimaradt alkatresz listaban csak nehogy elfelejtsek azert irom:))
    - Az MC-re (és/vagy a Superduty-ra) nem lehet rárakni a superchargert
    - Az MC-knél és a SuperDuty-nál a légszűrő ''áttöri'' a motorháztetőt
    - Ha egy autóba a nem alap ülés van, akkor az a legtöbb esetben túlnyúlik kicsit a kasznin.
    - Hianyoznak kiegeszito csovek stb turbohoz es szinte mindenhol rosszul illeszkedik kipufogo >> ezt nem hiszem hogy ki kell gyujteni(ha vki turelmes megteheti) meg kell nezni szinte mindenhol rossz vagy hianyzik ''onnan'' vmi''
    - Ha jól emléxem az Emerbe !egyszerre! belemegy két motor egy a sajatja es egy einvagen is!
    - Kerekek rugok stb. minden nelkul mennek az autok (no comment:))
    -tores nagyon le lett gyengitve, neha frontalis utkozes semmilyen
    serulest nem okoz.. jobb volt a regi.

    Város:
    - Fekhatas nagyon gyenge ABS nelkul is.
    - Nincs kereke ellenfelnek! ezt el ne felejtsek, ha mar elinditani nem akarjak a muvuket :))))
    - Rohadtul szaggat ugy cakk pakk. Latotav levetelevel drasztikusan javul a helyzet.
    - A városban a kisbuszok hátsó ajtajának nincs textúrája, csak a tükröződés van ott.
    - Nappali verseny után 2 ellenfél autó marad, az egyik a verseny, a másik az ''utcai'' model.
    - Az MC-nek nem látható a motorja normál (utcai) nézetben
    - Sofor billegest Options-ben lehessen allitani, vagy kitenni ini-be, parameterrel. Nem ki-be kapcs, hanem allitas!!
    - Tukrozodes ki-be kapcsolhatosag (szelvedon, auton, egyebb jarmuvon, objektumokon kuoon-kulon).
    - Allohelyzetben is forog a kerek.(nem, nem a kiporgesre utalok:))
    - Beragad a duda, nem vilagit a reflektor (neha)
    -Komplett futómű nélkül is megy az autó
    -gyenge autokat vezetnek az ellenfelek, nem eleg gyorsak
    -hang nagyon lassit
    -ki lehet esni a palyarol nehany fuves reszen
    - versenyen neha elobb indul az ellen,
    - Mc kocsinál automatic sebváltóval 4.be kapcsolás után visszarakja 3.ba és újra felvált 4.be
    - Az ég textura elmosodik néha
    - A kuka és más tereptárgyak beleragadnak az ütközés után a motortérbe
    - Einvagen autó oldalán nálam kilóg a vezetőmodell könyöke az ajtón:)

    System:
    - A mentési rendszer igen bugos. Sokszor (különösen a játékból való kilépéskor) mintha félbehagyná a mentést (csak néhány autó, és a main file van meg, a name és a kocsik többségét nem menti el).''

    Nekem is produkált néhányat a fenti jelenségek közül.

Aktív témák