Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #116093 üzenetére

    Ezen én is mindig bosszankodtam amikor diginél voltam. Valóban kicsit logikátlan, úgy állnak hozzá mintha még mindig kicsi szolgáltatóként piacot kellene szerezniük.

    De hidd el a mostani HWR telecom még bosszantóbb. Annyiért amennyit a diginek fizettem a gigabitért, dtv-ért és telefonért, most kapok dtv-t (a digi-t veszik át egy az egyben), egy docsis 2-es rendszerű 8 éves modemet 30/3-as sávszéllel és folyamatos szakadozásokkal.

    Simán benyelném a digi listaárát, ha elérhető lenne, de így jár aki kertvárost akart. :W

    szerk: Az mondjuk igaz, hogy UPC van pár hónapja itt is már, de a TV szolgáltatásukból nem kérek, coaxból pedig csak egy jön fel a garázsból, tehát vagy ez vagy az. :(

    (#116082) Gergőke88: Egyértelmű digi. Lehet, hogy nem a legjobb eszközökkel építették fel a hálózatot, de még mindig stabilabb és jobb mint bármelyik másik.
    A nagyobb csomagokhoz (200+), ill a kisebbek mellé telefonnal adnak külön "modemet", de azt a ZTE csodát el kell felejteni. Ott kell minden ér a sávszélhez. Venni kell egy normális routert és kilőni a dhcp-t a zte-n ami csak a telefont szolgálja ki, vagy elfelejteni a telefont és egyből bekötni. Ha egyik sem szimpi, akkor egy switch a bejövő kábelre és onnan tovább a zte-re és a saját routerre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák