Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zoty4

    őstag

    válasz DroneZ^ #2831 üzenetére

    ezekből a legnagyobb faszság a 400 órás készenléti idő. Ahhoz egy kocsi akksit kéne a hátadra venni :)
    32 gigás változat mellé minek a kártya bővítés?

    [ Szerkesztve ]

  • aticom

    csendes tag

    válasz DroneZ^ #2831 üzenetére

    A kártya bővítés kiváltható.Az IGO-s navit pl alulról csatlakoztatták a telefonra.Egy kis dobozka az egész.A Gmaps használatához nem kell feltétlenül WIFI.Csak bármilyen adat kapcsolat.Ez is azért,mert A-GPS van benne,meg azért mert a térkép nem a telefonon van és mindig le kell tölteni.Már jártam úgy,hogy nem volt térerő és ezért térkép sem.Erre az esetre jó lehet az off-line térkép.A Gmaps szerintem alapvetően jó.Ami zavar az,hogy nem frissítik.Környezetem alapján kb 1 éve nem volt frissítve.Itt hívnám fel a figyelmet,hogy az Apple soha nem állította,hogy a telefonban navigációs program van.Még is mindenki annak akarja használni.Engem főleg az olyan apróságok zavarnak,amiket el lehetett volna kerülni és még pénzbe sem feltétlenül került volna.
    Pl. Hívások kezelése lehetne jobb(lásd iLog),SMS-nél miért nem lehet a billentyűzet fekvő,Ipod-nál a hangszíneket miért csak a beállításoknál lehet állítani,miért nem közvetlenül ott ahol a zenét hallgatom?Nekem Ikon400-am van és még egyik részét sem sikerült elhasználni.
    Amit nem értek és nagyon zavar:miért csak hálózaton belül lehet felhasználni az SMS-eket?!
    Maga az iPhone és a szoftvere is zseniális.Ha nem is tökéletes.Egyértelműen jelenleg a legjobb a piacon.
    Viszont a hozzászólásokból is látszik,hogy azért a kezelése,használata mégsem magától értetődő és nem zökkenő mentes.
    A külsejével kapcsolatban engem inkább az zavar,hogy pár pillanat alatt olyan ujjlenyomatos lesz,mintha sose lett volna letörölve.A hátulja nem olyan érzékeny a karcokra mint vártam.Egész jól bírja.
    A króm kereten jobban látszanak a kis horzsolások.
    :))

    Sony Xperia ION LT28h -> Samsung Galaxy Note 3 Neo DUOS

Aktív témák