Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szekfizsolt

    senior tag

    Egyébként szerintem felesleges problémázni ezen a 2G-3G dolgon, nálam az IOS8 akkuidőben nagyon rendben van (IOS 7-hez képest is). Mondjuk eddig sem kapcsolgattam sosem 2G-re, megtette a készülék, ha szükség volt rá...
    Mellesleg van autós töltőm ( a gps szívja az akksit rendesen) és a "legtöbb" helyen konnektor is (bár szinte sosem volt rá máshol szükségem), tehát nagy gáz nem lehet...
    Nem akarok fotókat feltölteni, felesleges is, de normál használattal (nálam) max 50-60%-os az akksi estére (mondjuk nem játszom rajta).
    Ha meg az akksi öregszik, arról pont nem az IOS8 tehet...
    A másik a térerő vitákkal kapcsolatban mindig az jut eszembe, hogy Angliában rengeteg helyen abszolút nincs térerő, ezt tapasztaltam 2 éve, mikor kint dolgoztam. Szerintem nálunk azért ilyen szempontból jobban állnak a mobilszolgáltatók (mondjuk sokkal kisebb ország is vagyunk). Úgyhogy ahol nincs LTE (nekem sehol), ott van 3G, ahol az sincs, ott a 2G, itthon eddig csak mély pincében találkoztam olyannal, hogy semmi térerő nem volt, nincs ok aggodalomra... :K

    [ Szerkesztve ]

    Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák