Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz #Morcosmedve #43 üzenetére

    Már évek óta sok. A TIM szar már az Ivy óta? Le van szarva. 16 PCI-E sáv, csigalassú DMI? Who cares!? De legalább már a DMI-vel eljutottak oda, hogy teljesen kihasználja a 4 db 3.0-ás sávot, amit kap. Folyamatos foglalat váltások, ami szinte konzol szintre degradálta a platformokat, mert kaptál egy tick-tock-ot és új foglalat? Nem problémázik rajta senki.

    Amúgy Linus nagyon jól összefoglalja, hogy mik a gondok. És ez az a generáció, amit a "fórum krémje" szerint az Intel csak úgy elővett a fiókból. "Látszik rajta". Egyébként én még azt sem tartom kizártnak, hogy szándékosan választották a pasztát, mert annál kevesebb gond van az LN2-es tuning alkalmával és az új Cinebench világrekord a szánalmas jelentéktelensége ellenére elég jó sajtóvisszhangot hozott, mint ahogy az AMDhez képest +2 (=18) mag bejelentése is. Nehéz volt a Skylake-SP-t kicsit reszelgetni.

    Én is vártam, hogy lesz valami, de a helyzet változatlan. Itt sem jó, ott sem jó. Szeretnék már processzort cserélni az alaplapban végre, mert a P5Q-E-m óta ez nem nagyon volt egyszer sem jó választás.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák