Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PixAlan

    aktív tag

    válasz CanibelZ #613 üzenetére

    Eun belülről candykeys-től tudsz rendelni keeb.io kiteket, de ahogy nézem most nincs ortho 60%, csak iris(ergo 60%) vagy levinson(40% ortho). Szerintem kérdezz utána, hogy mikor jön új szállítmány illetve hogy rendelnek e majd valami 60% képes kitet(nyquist, viterbi, bfo 9000)

    Alin van még sp50, de egyrészt nem annyira olcsó(cserébe cnc alu case), másrészt nem támogatja a qmk-t, szóval én ezt mellőzném.

    Kapcsolóra én gateron redet használok és meg vagyok vele elégedve, szerintem nem vészes a hangja de nálam nincsenek a közelben nagyon emberek hogy panaszkodjanak rá :D Ha zavar a key wobble akkor valószínűleg ez nem neked való, de minden másban szépen teljesít és olcsó is. Ha olyan kitet választasz, amihez kellenek stabilizátorok azokat mindenképpen lube-ozd majd meg, mert ezek tudnak igazán csattogni. Illetve ha raksz a billzet alá egy desk mat-ot, az is jelentősen csökkenti a hangerőt.

    Kailh choc kapcsolóknak tudtommal máshogy vannak a lábai így külön olyan pcb kell, ami támogatja őket.

Új hozzászólás Aktív témák