- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Projektor topic
- Kompakt vízhűtés
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen monitort vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Heroes fan
őstag
-
RVR400
veterán
6600 volt meg a most újrakiadott 3060 horror áron. A 6500-400 egy közröhely volt tőlük még a 3050-től is szarabb. El se indul rajta semmi a 4 giga vram miatt. 2016-ba is vicc volt már.
Mondjuk a 6500XT-vel simán lehet BF5-özni is.
-
Heroes fan
őstag
NV és AMD mit kínál jelenleg a belépőszintre/alsó középre? Segítek: 3050 és 6500XT (bár utóbbi nem tudom, hogy mennyire kapható még). Na, ezek pont 2 generációval korábbiak, szóval pont a helyén lenne egy teoretikus Arc B550.
6600 volt meg a most újrakiadott 3060 horror áron. A 6500-400 egy közröhely volt tőlük még a 3050-től is szarabb. El se indul rajta semmi a 4 giga vram miatt. 2016-ba is vicc volt már.
-
Geri Bátyó
addikt
Csak ha valamit kiadunk a piacra akkor az adott generáció ellen kéne mennie, és nem 2-vel régebbivel kéne mennie.
NV és AMD mit kínál jelenleg a belépőszintre/alsó középre? Segítek: 3050 és 6500XT (bár utóbbi nem tudom, hogy mennyire kapható még). Na, ezek pont 2 generációval korábbiak, szóval pont a helyén lenne egy teoretikus Arc B550.
-
Heroes fan
őstag
-
Reggie0
titán
Amugy az intel is eleg szemet, mert amint a B70 megjelent a B50-nel lekorlatozta az SR-IOV VF-eket 12-rol 2-re, igy mar nem tul jo virtualis gepek ala.
-
Reggie0
titán
A másik meg a b70 de az árán is látszik hogy nem játékra lett csinálva amikor többszázezer.
Van B60 is es lesz B65-os is(B60 gpu-val de B70-nyi memoval).
-
Heroes fan
őstag
A másik meg a b70 de az árán is látszik hogy nem játékra lett csinálva amikor többszázezer.
-
Reggie0
titán
-
_kovi_
aktív tag
Jó kis kártyák ezek. Semmi csicsa, kicsi helyfoglalás.
-
Reggie0
titán
-
Dinomano
őstag
Jól néz ki! És itt kimerülnek a jótulajdonságok...
-
raus
aktív tag
Jaj ez nagyon szép kártya. Nagyon szeretem a Sparkle márkát. Vannak retró karijaim tőlük. GTX 580 Thermal Guru és 6600 GT AGP meg 7900 GS passzív. Valahogy a színválasztás és a design nagyon szép. Szívesen kipróbálnék egy intel GPU-t hogy milyen játszani rajta.
-
mpierre
veterán
Csak ha valamit kiadunk a piacra akkor az adott generáció ellen kéne mennie, és nem 2-vel régebbivel kéne mennie.
Ez professzionális felhasználásra készült, ergo az, hogy elfut rajta pár játék - teljesen mindegy hogyan - itt nem árképző tényező és nem összehasonlítási alap. Hogy jobban elhelyezhető legyen ez a nyeszlett karesz: [link]
-
Heroes fan
őstag
Honnan jött neked ez a Kína dolog? Lehet ilyen kártyát kapni (gyári Intel) az IPON-nál is. Meg Sparkle kártyákat is forgalmaznak hivatalosan Európában.
Amúgy meg 4-5 éves játékok simán elfutnak akár FHD-ben is egy modern IGP-n, visszafogott beállításokkal, szóval eléggé félre beszélsz a tetrisszel egy DVGA kapcsán, ami még csak nem is belépő szint lenne, hanem alsó közép.Csak ha valamit kiadunk a piacra akkor az adott generáció ellen kéne mennie, és nem 2-vel régebbivel kéne mennie.
-
Busterftw
nagyúr
Amiről én beszélek, oda teljesítményben nem feltétlenül szükséges és háromszoros a fogyasztás. Tud előny lenni, ha nem kell külön tápellátás.
Powerlimittel szerintem eleg jol meglehet fogni, eleve az idle-encoding fogyasztas nem full TDP lesz.
-
Geri Bátyó
addikt
Ez csak az igazság ennyi. De mivel amit kínába gyártanak azokat hálistennek nyugatra nem jelenik meg, mert értelmetlen.
Honnan jött neked ez a Kína dolog? Lehet ilyen kártyát kapni (gyári Intel) az IPON-nál is. Meg Sparkle kártyákat is forgalmaznak hivatalosan Európában.
Amúgy meg 4-5 éves játékok simán elfutnak akár FHD-ben is egy modern IGP-n, visszafogott beállításokkal, szóval eléggé félre beszélsz a tetrisszel egy DVGA kapcsán, ami még csak nem is belépő szint lenne, hanem alsó közép. -
Geller72
veterán
És ti mind azt hiszitek, hogy van differencia...
. -
RVR400
veterán
-
Reggie0
titán
-
Geller72
veterán
Ez csak az igazság ennyi. De mivel amit kínába gyártanak azokat hálistennek nyugatra nem jelenik meg, mert értelmetlen.
..nem sok minden van most ott körülötted, ami nem kínai..
. Ház, táp, monitor, egér, bill..etc..meg kb. minden.
. -
Heroes fan
őstag
Esetleg ha mellőznéd a demagógiát, hasznos lenne.
Ez csak az igazság ennyi. De mivel amit kínába gyártanak azokat hálistennek nyugatra nem jelenik meg, mert értelmetlen.
-
Geri Bátyó
addikt
Tetriszt ha elfuttatja de nem biztos.
Esetleg ha mellőznéd a demagógiát, hasznos lenne.
-
Geri Bátyó
addikt
-
Heroes fan
őstag
-
Reggie0
titán
Semmi ertelme sincs. Ennek a kartyanak az egyetlen vonzereje az olcson sok ram, amugy egy hulladek. Ha kiveszed belole a ramot, akkor nem lesz ertelme.
-
Heroes fan
őstag
-
Heroes fan
őstag
Egy kérdésem van. Mi a retekért nem tudnak kiadni 8 GB RAM-al egy ilyet desktopra?
Tetriszt ha elfuttatja de nem biztos.
-
ViZion
félisten
az ára nem, de a többi teCCik
Home serverbe jó lenne, de majd apróról, 5 év múlva
-
dongettó
tag
Ez egy pro kártya. Fele memóriával desktopra valószínűleg megállna 100 K körül.
https://www.pugetsystems.com/labs/articles/intel-arc-pro-b50-review/
A1000 50W , ez 70, árban ottvan,
Ami számomra érdekes, mert nem követtem ezeket, hogy blenderben is szakít az intel ami nem gyenge.....Optix pár éven keresztül verhetetlen volt. -
Busterftw
nagyúr
Ez egy pro kártya. Fele memóriával desktopra valószínűleg megállna 100 K körül.
Egy B580 nem jo? Az kb 100k korul van. 12GB vram, moden mediacodec stb.
-
Károly85
tag
Ez egy pro kártya. Fele memóriával desktopra valószínűleg megállna 100 K körül.
b70/b770 -ből kiindulva lehet hogy később lesz b550
-
Geri Bátyó
addikt
-
Geller72
veterán
Miért is?
Bármelyik desktop IGP-nél komolyabb teljesítmény, jóval több memóriával. Koca játékra tökéletes. Régi IGP-knél modernebb video kódolás és dekódolás és mindezt alacsony fogyasztással. HTPC-be is ideális lenne.Na de ennyiért? Ne viccelj már..
-
dongettó
tag
Miért is?
Bármelyik desktop IGP-nél komolyabb teljesítmény, jóval több memóriával. Koca játékra tökéletes. Régi IGP-knél modernebb video kódolás és dekódolás és mindezt alacsony fogyasztással. HTPC-be is ideális lenne.Ha 4 giga ram lenne rajta sem esne be 150 alá sztem.
-
Krugszvele
senior tag
4 DP kimenet <3 <3 <3 <4 <ötötöt
-
Geri Bátyó
addikt
-
dongettó
tag
Egy kérdésem van. Mi a retekért nem tudnak kiadni 8 GB RAM-al egy ilyet desktopra?
Mert annak végképp semmi értelme nem lenne.
-
Geri Bátyó
addikt
Egy kérdésem van. Mi a retekért nem tudnak kiadni 8 GB RAM-al egy ilyet desktopra?
-
dongettó
tag
-
Busterftw
nagyúr
-
Geller72
veterán
. Atya ég.. -
dongettó
tag
Intel kártyákban egyedül az tetszik, hogy szinte mind baromira igényesen össze van rakva.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Google Pixel topik
- Tőzsde és gazdaság
- PlayStation 5
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- További aktív témák...
- PowerColor RX 6700 XT 12GB GDDR6 RED DEVIL Eladó!
- ASUS GeForce RTX 4060 Ti 8GB
- GIGABYTE Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB - INGYEN FOXPOST!
- GIGABYTE RTX 5070 Ti OC SFF 16GB GDDR7 256bit - GARANCIA, SZÁMLA, UTÁNVÉT - Akár beszámítás is!
- PALIT RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 GamingPro-S - Új, bontatlan, 2 év garancia - Eladó!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 9600KF / RTX 2070 / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- AKCIÓ! Asus ProArt OC RTX 4070Ti 12GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ iPhone 17 256 GB WHITE - www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - ÁFÁ-s + 3 ÉV GARANCIA
- Retro félkonfigok
- OnePlus Nord CE3 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Jaj ez nagyon szép kártya. Nagyon szeretem a Sparkle márkát. Vannak retró karijaim tőlük. GTX 580 Thermal Guru és 6600 GT AGP meg 7900 GS passzív. Valahogy a színválasztás és a design nagyon szép. Szívesen kipróbálnék egy intel GPU-t hogy milyen játszani rajta.
.

