Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Norb79 #18 üzenetére

    Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelemet, de 6650XT-t írtam, nem 6950XT-t. :K Illetve 60Hz-es, 1920×1200-as felbontású monitort használok, és ha van időm játszani, azok 95%-ban nem hardvergyilkos darabok (most Diablo II Resurrected megy pl., majd a Baldur's Gate III megjelenése előtt még tervezem végigvinni - immár nagyon-nagyon sokadszorra - a BGI-BGII párost a kiegészítőikkel. Utána BGIII, és kb. vége is lesz az évnek. Esetleg a Diablo IV-re ránézek majd, de egyelőre nem érzem magamban a hype-ot iránta.). Magyarán, nálam az ennyit gyorsul, annyit gyorsul leírások az esetek szignifikáns hányadában gyakorlatilag nem tényezők. (Inkább a minőségi frissítésekre, illetve az általános és/vagy engem érdeklő játékoknál található esetleges driveres hibák kiküszöbölésére szoktam koncenrálni. No, meg ahogy írtam, időről-időre azért akkor is frissítek, ha amúgy nem tűnik különösebben indokoltnak/sürgetőnek. Mint pl. most tettem.)

    Egyébként pont ezért is van 6650XT a gépemben. (Ha nagyon akarnám, akkor mondjuk csúcskártya/csúcsproci stb. is lehetne benne, de egyszerűen feleslegesnek érzem mind a munkához, mind a szórakozáshoz.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák