Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Tulku #363 üzenetére

    Amúgy ADEL vs. APEX? Vettél modulokat is, vagy esetleg az APEX-szel próbáltad? (tudtommal kompatibilis)

    Hát most mondjam, hogy az U6 milyen iszonyat érzékeny? Kikapcsolt DAC-ba dugva serceg ahogy súrlódik a jack-en(csak a művelet alatt), a legkisebb statikusságot is felveszi. Most egy olyan kábelt kell találjak, ami a magasakat egy kicsit visszafogja, hogy nem olyan legyen a felső tartomány, mint a Primo8. :P De mindenképp alakul a hangja, messze nem olyan nyers mint az elején. Hogy ne az agyam kompenzáljon, mást is hallgatok mellette. :)

    Mojo-val nem tudom mit csináljak, hiába jobb a hangja ha a gyakorlatban konkrétan használhatatlan.
    Tök mindegy mit írnak Headfi-n, kb. a legtöbb megállapításuk a termék védelmében csak kifogás. Ha mobil 0,5-1m-es körzetében van, teljesen mindegy hogy GSM, 3G vagy 4G befogja, és ezt PC-re kötve produkálja, szóval nem kell telefonra kötve legyen, mindezt iSilencer-rel, így konkréten 0 zajt kap USB-ről. Akkor jön még az, hogy SW-ben iszonyatosan el van baszva, mivel nincs USB buffer állítási lehetőség benne egyáltalán, és alapból nem is kontrollálja a driver, ami szerintem tök alap, hisz ez egy elég nagy gondja az USB stream-nek. 3nap kínszenvedés után jöttem rá, hogy ha a kimenetet Windows-ban, átállítom 192(jéj upsample :( ) fölé akkor az valószínűleg feltolja a buffer méretet is és megszűnik a folyamatos random sercegés/pattogás. Ez csak a stream és egyéb Windows audiót használó dolgokon segít, pl. foobar-nál ASIO-val megint pattog minden mintavételezésen, még DSD-n is, mivel csak DoP-ot támogat natívot nem! Mobilon hallgatni, csak is kizárólag USB Audio playerrel lehet, mivel abban van buffer size növelés, de azonkívül semmi mással, mivel airplane-ben is ott a random pattogás. Ezek egyike se egyéni probléma, Headfi fórumja tele van ilyenekkel, és a segítség helyett a "rosszul fogod" a legtöbb válasz. :(
    Egyszerűen ez egy tervezési hibákkal küzdő, gyenge SW támogatással bíró nagyon kiforratlan termék. Aki ehhez megveszi 500$-ért a Poly-t(ugyan ez pepitában) az tényleg nem normális.
    Mobile Joy my ass...

Új hozzászólás Aktív témák