Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Na megjött...

    Empire Ears Zeus XR

    Az X a XIV-re utal az R az R-re...két fülhallgató egyben..de minek...a XIV a jobb...sokkal.

    Most értem mit hallott Vicze...tehát délután egytől eddig eljutottam a visítástól a megnyugvásig...a sima, tökéletes hangképig...
    Kényes...tip-re, forrásra, kábelre...mint egy NŐ...
    Tér keskenyebb mint az U18-nál de mélyebb és magasabb...ez így jó. Baromi háklis...380AMP nem ízlik a lelkemnek, csak a 320 magában...de az nagyon...
    TIP őrület után eszméltem...hát nekem van custom tip-em...azzal megérkeztem, de ezt együtt raktam fel az ős forza OCC kábellel amiről szintén elfeledkeztem...és együtt valami olyat hallok amit eddig nem...
    U18 felbontását nem éri el (azt nem lehet) de cserébe természetesebb, hallgathatóbb. Hangszerek kissé kisebbek mint Laylán de sokkal kontúrosabbak, nem olyan sejtelmes, mégsem erőltet...olyan középút a kettő között...
    A megnyugtató, de roppant részletes, nagyon természetes hang...nekem nagyon bejön...
    Szerintem Plenue-kel baromi jó szinergiája lesz...és persze az SP1000-rel is, ha jön Extremetuning is...

    Micro SD-t hozzatok, mert jobb ha 320-on hallgatjátok...

    Bach, Diana Krall, Chopin, Loussier soha nem volt ilyen közel a tökélyhez...megjött Jézuska..nekem... :)

Új hozzászólás Aktív témák