Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz s4tch #338 üzenetére

    Egy akkora gyűjteménynél, de még egy pár 100-as esetén se érné meg számomra, azt a rengeteg időt és kényelmetlenséget, ami a nem online tartalom mozgatásával jár.
    De stream-ben pont az új zenék felfedezése a legjobb, és ezt nem adja vissza semmi más.

    Persze, hogy van rákfenéje mindegyiknek, nem lenne, nem lenne 10+ különböző. Ezért nem fogok Tidal-t használni sose, bármennyire is vonz a +minőség. Mivel Play Music user vagyok így egyik probléma se érint szerencsére, cserébe gyengébb minőséget kapok.
    "offline fájljait mixelni az sd kártyán pihenő flacekkel."
    És még ezt is tudja. :P

    Deezer-en gondolkodok, mivel tudja a flac-et, és lehet feltölteni sajátot, ez a legfontosabb számomra hogy kerüljem az exkluzivitást, ez a legnagyobb probléma számomra a streammel, csak hát a váltásnak is van egy befektetett idő korlátja sajnos. Illetve a Play Music-ban az a legjobb, hogy 1db számból is rádiót indíthatok és releváns engem érdeklő zenét rak be, ezt kb. semmi más nem tudja, amit próbáltam. Play Music-ból pedig az előadó tiltást hiányolom nagyon...

    A Master of Puppets-ből az egyik '86-os a másik(remaster) 2017-es kéne legyen. De gondolom jelenteni kéne, ez Goole-nél 2 kattintás és általában 1hét alatt javítják.

    (#339) sheratan:
    "Tidal és Spoti saját fájlok szerintem DRM-es megoldást használna"
    FLAC-re nem rakhatsz DRM-et a licence alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák