Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Úgy tűnik a 4 évvel ezelőtt elkezdett hordozhatóság irányába tett számos - és fájdalmas - lépésem új irányt vett...
    Tehát - bár tudja mindenki hogy erőteljesen megszállottja vagyok a hangminőségnek - rá kellett jönnöm a valamit valamiért elv ebben a rendszerben való érvényesítésekor jelentkező bizonyos kontraindikációk jelentkezhetnek, magyarul beszélnünk kell visszalépésről is...

    Nos a sok zagyvaság után következzék a nyers valóság...eladom az SP1000 DAP-ot és az SE5 ultimate fülest is...

    Nem őrültem meg, kissé más vizekre evezem, a teljes wireless parttalan óceánján próbálok meg néha-néha kikötni, megnyugodni...rögtön be is számolok első kísérletemről...

    Tehát adott egy Momentum wireless (over ear, nem on ear) ami ugye eddig nálam egy top fejesként szerepelt BT kategóriában...

    Nos tegnap leszorította a tróónról egy érdekes jelenség....még pedig a momentum wireless (over ear nem on ear) fejhallgató...mégis hogyan?

    Tehát rádolgoztam a fejes tetjére az AK XB10-et és láss csodát...szélesebb, nyugodtabb tér, több hangszer, nagyobb testek és részletek, jobb kontúrok...nem elemezném sokáig, egy sokkal "vezetékesebb" megszólalás...

    Nos ezen felbuzdulva, ma a kis kütyümmel (AK XB10) egy Oppo PM3-at veszek górcső alá és beszámolok a tapasztalatokról...ha megveszem az Oppo-t akkor azonnal kezdődik a kábel MOD (balanced kiépítésű aljzata van, ezért 3,5-es trrs-sel és némi OCC-vel egy jobb teret várok majd tőle, de ez a jövő zenéje még...lehet hogy a momentum lesz a befutó, akkor vennem kell egy nem BT kivitelt és azt is moddolni...a cél egy wireless fejes létrehozása...

    Felveszem, bekapcsolom, telefon a zsebben és hallgatom a zenét...hordozhetó audió...remélem haladóknak... :)

Új hozzászólás Aktív témák