Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz sifarr #14485 üzenetére

    Mivel nem régen beszéltünk itt a Topikban arról, hogy hiteles e-kivonat még nincs a bankoknál, ezért én most is erre az infóra emlékeztem.
    Amennyiben a korábbi hsz-edben úgy fogalmazol, a CIB hiteles e-kivonat bevezetésével kapcsolatban, hogy már lehetősége van a banknak erre is, és egyéb banknál elérhető már, akkor én is máshogyan fogalmazok, illetve utána is járok, mert engem is érdekel, hogy ha van, akkor az milyen.

    A mai napig nem láttam, nem hallottam hiteles e-kivonatot egyik banknál sem, és gondolom nem sokan láttak...
    Ezt a témát kiveséztük, és akkor ezek szerint, nemrégen több banknál is bevezették a valamilyen formában hiteles e kivonatot.
    Az MKB oldalán ki is van írva ez:
    "Új szolgáltatásként hitelesített elektronikus aláírással ellátott elektronikus kivonatot bocsátunk..."

    Ez az xml csatolmány nem világos nekem, hogy ki, hogyan alkalmazza az e-kivonathoz..., de majd egyszer kiderül.

    Amit én eltudtam képzelni, hogy a pdf, e-kivonaton, pl. a jobb felső sarkában van egy infó arról, hogy a kivonat hiteles, mint ahogy az AVDH elektronikus kormányzati aláírással ellátott pdf dokumentumon is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák