Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz fasyrt #21 üzenetére

    ha még beleférsz a cibezz témába akkor csak ajánlani tudom.
    májusban nyitottam ott a számlámat, azóta 100 azaz száz huf-ot vontak le összesen mindenféle költségre. azt is azért mert az akciós betétlekötést csak a bankban lehet intézni. (mondjuk ennek nmetom mi értelme van)

    mindenféle átutalás ingyé' van, legalábbis nekem nem vontak még le érte csentót.
    netbank jónak mondható sztem, és nagyjából mindent el lehet intézni. bankba eddig kb. 4-5 ször voltam, abból 1szer kellett 2 percnél többet várnom, hogy sorra kerüljek.
    ingyé van értékpapír számla (bef. jegy vásárlás is csak az eladás kőccséges: 100-1000huf)
    asszem devizaszámla is ingyé lehet, bár ezt nme tom mert nem volt rá szükségem. meg ilyen netkártya téma is lehet, bár erről se tudok semmit, mert nekem egyenlőre nem kellett. netbankba belépéskor kapsz sms-t (ugye ha vki más lépne be akkor is -> egyből le tudod tiltatni.)
    viszont kicsit fapados, hogy az egyik jelszavadat 1szer le kell írnod papírra a bankban :(
    és asszem változtatni se lehet vagy nemtom. de a belépéshez kell 1 külön, amit viszont nem, hanme tranzakciónknt van 1 másik és azt kell leírni. na ezt aztán jól megfogalmaztam :DDD
    ja igen meg 1 csomó mindent lehet kérni persze ingyen (számlakivonat meg ilyen szarok, de azt nem kértem :DDD), ill. minden kártyatranzakciónál kapsz sms-t, hogy ittmegitt ennyimegennyi huf. (szintén biztonsági okokból jó: ha ellopják/elhagyod és még nme vetted észre akkor azonnal le tudod tiltatni)

    naszal a cib az sztem jó :U
    ja: csak kártyadíj van asszem vmi 400péz' per év de az 1. évben ingyenes azis :C

    jameg aug végén 1szer kitiltott a netbank :DDD kaptam vagy 6 sms-t hogy ki vagyok tiltva és hívjam az ügyfélszolgálatot ;]

    [Szerkesztve]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák