Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Jégkokó

veterán

Én igazábol azt nem értem, hogy sok ember a vistás notin inkább használ xp t, csak éppen furcsa mód az meg nem lát semmit se és külön kell hozzá mindent feltelepíteni, amit a vista alapból felismert.Nem is beszélve arrol, hogy vistának sokkal jobb az energiagazdálkodása is. Nem igazán tudom elképzelni, hogy mindenkinek pont 1 vagy 2 program miatt kell xp t használni, mert azok vista alatt nem mennek. Sok emberbe meg még mindig él az a tévhit , a vistának legalább 2 gigányi memória és minimum egy core 2 dou proci kell hogy épphogy elfusson. Már lassan 5 hónapja használom a vistát, és a kezdeti félelmek hamar elmúltak.Minden játék vagy éppen program amit használtam korábban gond nélkül futott rajta, ráadásúl akadás mentesen és sok esetben gyorsabban mint az xp n

[ Szerkesztve ]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

• Jégkokó

veterán

válasz spyduck #300 üzenetére

Hát azért az xp energiagazdálkodási lehetőségei elég gyérek a vistáéhoz képest, mert ott még a monitor fényerejét se lehet csökkenteni. Amugy meg asztali gépemen vígan elfut a vista 1 giga rammal a notin meg egyenesen csak ugy hasít, pedig csak egy 2 ghz es dual core van benne.Pont azt tapasztalom, hogy a vista stabilabb gyorsabb is. Meg vagyok elégedve a home premiummal és a buisness verziókkal is, mind a kettő kitünően teszi a dolgát ahogy kell.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés