Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hezso

    aktív tag

    Úgy emlékszem volt régen egy Nagy elektros topic is, amiben még annak idelyén a hűtőt akartam 12Vról életre kelteni, ám sajna ez nem sikerült... De valahogy nem találom, tehát marad ez.

    Most újjabb meredek ötlettel állok elő:
    Célom egy kamera képe drótnélküli átvivése.
    Nem kell mindjárt valami profi adóra gondolni/nem is akarok műsort szolgáltatni!
    Tudom, hogy elég borsos áron lehet kapni TVkép átvivőket, már láttam is ilyet működni. Na én valami ilyesmit szeretnék építeni, csak nekem sokkal roszabb minőség is elég! Pl. egy ilyen készen: Bővebben: link
    Nemrég a neten kutatva találtam is egy ilyet, csak az a gond, hogy nagyon régi a kapcsrajz(arra volt, hogy kihúzható antennás TVvel egy nagyobb házba több TVn is lehessen 1 videot nézni). Nekem átviteli frekvenciára jó lenne az, amit a fekete-fehér beépített/kihúzható antennájú TVk használnak. A kamera egy Bővebben: link itt megtalálható mini fekete-fehér lenne, ha sikerül kapcsrajzot találnom. Szóval egy ilyen kapcsrajzot keresek, ha valaki esetleg találkozott ilyennel, akkor nagyon szívesen venném, ha megosztaná velem. Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák