Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Skyer

    senior tag

    SZiasztok! biztos sokan találkoztatok már hirtelen fagyásokkal amikre kb senki sem tudja mi idézi elő. Mindenki csak találgat ram, hdd, táp, vga, cpu, alaplap. Szeretném ide összegyűjteni azokat a hozzászolásokat akik hasonlo gondokkal küszködtek majd végül megoldották. Szóval adott ez a dolog hogy folyton fagy a PC-m, nem notebook, és véletlenszerüen de elég nagy eséllyel elő is tudom idézni. Ha belenézek a Rendszernaploba, kritikusnál mindig ez fogad: Kernel-power, mellette egy 41 es szám és hogy mikor. Ez vagy kékhalállal vagy anélkül jelentkezik vagy egyikse nélkül csak egérmozgatás közben. Erősen gyanakszom a tápra szerintetek mi lehet? Tehát a kép. Mostanra az a szám ott 16 ra nőtt bő fél óra alatt nem győztem resetelgetni. Nagyon unom definitiv megoldás kéne. Ki tudja mi a hiba? 4 magos Amd Am3 as cpum van, Asus alaplappal AsusM4A785td-v evo. probáltam az acpi-t kikapcsolni de akkor csak 1 magot lát a rendszer, windows 7em van. Már az egész gép belsejét lecseréltem emiatt vadi új alkatrészekre (megjegyzem az előző gépem is ugyanezt a hibát csinálta pedig merőben más konfig volt) csak a tápom maradt egy 750W os chieftec amit nem cseréltem mert az kurva drága volt 1 éve. még most is az..gondoltam nem az a ludas de mostmár nem tudom :F

    Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz Skyer #1 üzenetére

    Ennek a kérdésnek nem kell külön topic. Tedd fel a kérdésedet itt: [link], vagy esetleg itt: [link]. Ezt zárom.

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Aktív témák