Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Chaser #37 üzenetére

    Meg az az igazság, hogy nagyon megdrágultak a vgak, infláció ide vagy oda, sőt pont az infláció is egy rákfene most, mert csökkenti az elkölthető pénzemet. Sajnos a bérem nem tud lépést tartani az inflációval. Nagyon nem és a cég mondja, hogy ők nem látják olyan fényesen a jövőt és a progresszíven növekvő profitot sem látják maguk előtt a vezetők, ami megalapozna egy béremelésnek. Ez nem kamu duma a részükről, a főnökök itt elég egyenesek ilyen témában és korrektek. Sajnos pont az ellenkezőjét látják és már azért vért kell izzadni, hogy kb a jelenlegi szinten maradhasson a jövedelmezőség és ha a dolgozok jelentős béremelést akarnának még kikényszeríteni, hát akkor a Magyar leányvállalat menne a levesbe valószínűleg.
    Persze lehetne másik munkahelyet keresni, de nekem egyik ismerősöm se arról számol be, hogy hasít a cégük. Valószínűleg nekem rossz az ismeretségem, mert a ksh meg diadalittas jelentések ad folyamatosan :)
    A konzol az biztos, hogy elviszi a vásárlókat. Én is inkább vennék egy ps5-t a series x és ps4 mellé (ps4 helyett), minthogy azt a pénzt vga-ra költsem. ryzen + 1660s (használtan, bányagép, hosszú garival), engem ki fog 4-5 évig szolgálni, mert van konzol.
    mondjuk már annyiszor temették a pc-t, most is lesznek vásárlók, csak hát esélyes, hogy az aranykornak vége

Új hozzászólás Aktív témák