Hirdetés

Aktív témák

  • jenicel

    tag

    Előre is bocsi a hosszú rizsáért.

    Nincs ma szerencsém a gépekkel! Már másodszor írom ezt a ........ szöveget.
    Szal tegnap egy kapott Seagate 1,7-es vinyó, melyen mindenféle rosszul jelzett file, meg könyvtár volt, agyonvágta az ME-t (vagy valami más - ugyanis éppen egy pletyka röppent fel egy explorergyilkos vírusról, amire állítólag a startlapon is figyelmeztetnek) Sebaj! Újrapakolom. Format c, majd kiválogattam az XP maradványait a d-ről (amit tegnap vágtam agyon egy egérdriverrel :) Ekkor láttam utoljára a kinfos képét. :( Bootolás után táblázat, winfos indítás (írja...) aztán melegreset. Hm. Még 1*. Csökkentett módban ugyanez. Na már megint! Gondoltam... Rosszul. Gyalu, majd telepítő. A scandisk ugyanúgy csinált mint fent, de után a telepítőből a következő hibával lépett ki:
    Standard Mode: Fault outside of MS-DOS Extender.
    EC=0000 CS=03AF IP=74D0 AX=0000 BX=03AF CX=FFFE DX=03AF
    SI=2ABA DI=2BD7 BP=0FB0 DS=03B7 ES=03A7 SS=027F SP=0F94

    Ez meg mi?! Ezerszer végigcsináltam különböző variációkban, de mindig ez a hiba.
    És a win95-nél is! Pedig az még nem is látta ezt a lapot + a procit. Sőt a többit sem. Először még jó is volt, csak kiléptem, h leírgyam a kóggyát. Jó nagy hiba volt! Utána már ez is a fenti hibát produkálta. :(

    Ja, a konfig:
    AMD K6-2/450; Acorp 5ali61 lap; 256 ram; Quantum AS 30GB; V3 2000; SBlive; Realtek 8019 Ethernet

    HELP Please!

    Már csak a DOS megy rendesen. Mit csinájjak?

    Tisztelem az egyenes embereket.

  • Mixa

    tag

    Az egyik osztálytársamnak is hasonló volt a konfig és neki még a TV-Tuner is szétment. Állítólag Win MEE tette tönkre (állítása szerint). Ha meg vírusos volt, nem tudom, gondolom próbáltál a konfigba más winyót is rakni és úgy ment. Az viszont köztudott, hogy Win az fos.

    :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

    MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

  • jenicel

    tag

    Sah! Megoldódott a problem! A hálókártya kontakthibás volt. Most minden megy ahogy régen, mikor csillag szállt az égen :DDD:DDD:DD
    Töröljétek nyugottan ezt a témát, köszike!

    Tisztelem az egyenes embereket.

Aktív témák