Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • lamer666

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ezt a kérdést már feltettem az azonnali kérdések témában, de sajnos ott nem kaptam válasz.(nem szemrehányás, gondolom aki látta nem tudott segiteni) Így utolsó próbának kirakom témának.
    Hogy egyszerűbb legyen bemásolom az oda beírt kommentet. Köszönöm

    "
    Sziasztok!

    Azzal a problémával fordulnék a prohardver szakértőihez, hogy hozzám került egy Asus p7p55d alap benne egy i5-750 el, és sajnálatosan korlátozottan működőképes.a gond a következő:
    Feltelepítem a gépre a win7et, amikor még teljesen üres renben működik. Amint elkezdem a drivereket telepíteni, valamelyik telepítése közben érkezik a "kék halál" és újraindul. Többféle Windows 7et próbáltam, mindnél jelentkezik, és az is randomnak tűnt, hogy melyik drivernél csinálta. Volt h a videókártyánál, volt, hogy a wifi kártyánál.A processzor kivételével mindent ellenőriztem másik gépben, csak sajnos nem könnyű 1156os lapot szereznem vásárlás nélkül. A bios már frissítve volt. A hibakódokat nézegettem a microsoft fórumokon, de az alplap és a proci kivételével mindent le tudtam ellenőrizni.
    A gép kb másfél éves lehet, és 2 hetet ment, a gazdája megvette, ugyanezt produkálta és inkább félrerakta, ezután került hozzám pár hete használatlanul. Sajnálnám ezt a jó alaplapot kidobni
    Az lenne a kérdésem, hogy nincs e valami ötletetek, illetve, hogy ez nem e valami sokszor előforduló probléma amit valahogy orvosolni lehet, sajnos nem találtam semmi ilyesmit.

    A válaszokat előre is köszönöm

    Kornél

    "

  • #65675776

    törölt tag

    válasz lamer666 #1 üzenetére

    Hello!

    Az adott lapcsaládnak van topicja, a kérdésed ott tedd fel: ASUS P55 alaplapok(LGA1156)

    Ezt zártam.

Aktív témák