Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz ígyvanferi #678 üzenetére

    Én azért arénázok szívesebben, mert nem szántam pénzt arra, hogy vegyek boostereket így nincs sok lapom. Nem a rare-ek hiányoznak, hanem sok olyan common lap van ami ha felhasználod akkor sokkal hatékonyabb a decked mint az alap lapokkal. (pl. priest deckben a Lightspawn, vagy a hunter beast deckben a farkas aki a szomszédos lényeket pluszolja stb.)
    Az arénában így tudás-alapúbb a játék mint a counstructed deckekkel. Nyilván van benne randomfaktor mert nem mindegy milyen 90 lapot kapsz, de ez mindenkinél így van.

    Biztos jobb lenne a helyzet ha vennék egy 40 boosteres pakkot, felbontanám mindegyiket, aztán vagy meglenne ami kell, vagy szétkapnám ami nem kell és raknék össze az alapanyagból olyat amire szükségem van.

    (anno MTG új kiegeknél is mindig ez volt, megvettem egy displayt, meghagytam ami kellet meg cseréltem amire nem volt szükségem)

    Itt legalább nem az van, hogy körbejár a bontás, és utolsó vagy drafton de behúztál minden drága rare lapot és többezer ft. plusszban jössz haza. :))

Új hozzászólás Aktív témák