Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbela

    senior tag

    válasz Redcaster #46608 üzenetére

    Miért baj ez? Amíg a játéknak mélysége is van? Elcsépelt, de általában tényleg easy to learn hard to master játékokat csinálnak, még HS-ben is benne van a faktor, még ha itt sokan nem is látják, és sosem csinálnának olyan lépéseket mint pl chessdude nyomott hétvégén USA regionalon.

    Az meg h a küldiket el se kell olvasni és nyíl mutatja. Hidd el nem akarták ők ezt, de mindenki így csinálta végül, addonnal. A mindenki persze nem mindenki, de emberek nagyrésze. Én sem olvastam el küldiket, 1% ha elolvassa, ment a thottbot, meg később wowhead, meg aztán küldi addonok. Meg klelett csinálniuk, így egyszerűbb a usernek, nem kell addont keresni, updatelni. Aki pedig el akarja olvasni és nem akar nyilacskát mert annyira HC és nemhülye az kikapcsolhatja...mégsem teszi.
    Nem akarom én védeni őket, de ezek olyan buta átgondolatlan kritikák h nem értem.
    Biztos vagyok benne h ha megkérdeznék wow fejlesztőket, hogy hogyan szeretnék ha az emberek játszanák a játékot akkor ők sokkal jobban szeretnék úgy ahogy vanillában volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák