Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pachito

    őstag

    válasz SLYM #21476 üzenetére

    A foci is f*szság, megerősítve :) Ezt meg is beszéltük.

    De szerintem kicsit kevered a dolgokat. Ne hasonlítsuk már az e-sportos díjakat egy feltörekvő, alig 1 éves játék kapcsán a világ valószínűleg legjobban fizetett sportágában tevékenykedőkéhez....onnan is a legszürreálisabb réteghez...na no comment. Ezzel egyébként sem lettem cáfolva, ez ettől függetlenül rengeteg pénz, legyen az 1 milla vagy 100, bármelyik összegért vigyázállásba ugranál, kár hasonlítgatni.

    Ja és nem véletlenül tervezik a videóbíró bevezetését; ők már rájöttek, mennyire idegesítő mikor érdemtelenül buknak 1-1 meccset ;)

    A szerelő példa szintén igggggencsak elrugaszkodott, a kettőnek nem sok köze van egymáshoz...a versenyző a szerelőtől függetlenül kurvára "skilles" (csak hogy témánál maradjunk), a szerelő csak mellékes tényező, aki ha bénázik repül és javulnak az esélyeid. Kb mintha FPS bajnokság előtt jobb egérre váltanál. Az RNG-n hogyan javítasz? Ott áll a Sylvanas a boardon; ha az egyik lényt hozza el, nyersz, ha másikat, buksz. Itt te tanulhatsz, gyakorolhatsz orrvérzésig, lehetsz No.1 nagybetűs LEGEND, de az esély a győzelemre ezer év után is 50% lesz.
    Én nem vitatom, hogy zseniális játékosok és sokkal, sokkal jobbak mint az átlag de igenis az RNG nem egy tournament, nem is kettőt döntött már el (és ezzel sok sok dodó sorsát is). És az az állítás sem igaz mostanra, hogy mindig ugyanazok az arcok vannak ott, rengeteg új játékos van már a mostani bajnokságon is, akiket előtte életemben nem láttam, az, hogy az 1 éves játékban eddig Kolento és társai szerepeltek csak kb eddig tartott, a játék népszerűsödésével jönnek az új emberkék.

    Usain Boltot és a legegyszerűbb sportágat is idekeverni, amihez nem kell semmi csak te + egy cipő és ahol a dopping kizárásával tényleg csak a tehetségen múlik minden aztán tényleg full LOL.

Új hozzászólás Aktív témák