Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz csoki #979 üzenetére

    Nekem egy bajom van ezzel a craft guideal. Egyet értek velük, hogy a felsoroltak a legértékesebb lapok, tehát azokat éri meg megszerezni leghamarabb. Bár nálam Argent Commander mellett a Defender of Argus is az elsők közt lenne.

    Problémám viszont azzal van, hogy a legendaryk túl drágák és ugye a pakli bontáson kívül (ami totál random) a másik lehetőség a craftolásuk. Én emiatt nem is craftoltam idáig semmit. Nem terveztem/tervezem hogy pénzt tennék a játékba azon az 1 aréna belépőn kívül amit az arany legendary miatt megtettem eddig. Így viszont totál a szerencsére vagyok utalva, hogy lesz-e, illetve melyik legendarym lesz meg egyáltalán. (Eddig másfél hónap alatt 1 VanCleefet nyitottam). Van egy csomó legend amikkel szívesen játszanék, de sajna nincsenek meg. Így inkább amellett döntöttem, hogy nem craftolok egyelőre semmit és kivárom hogy legyen dustom legendre, ami rengeteg idő sajnos.
    Ennek a döntésemnek a mellékhatása, hogy a 2 sokak által legerősebb lap nincsen még meg, pedig le tudnám craftolni azokat 2x2x100 dustért: argent commander, defender of argus. Csak ugye a lap széttörése sokkal kevesebb dustot ad, mint amennyibe kerül a craft, tehát az a 400 dust amiből le tudnám őket most craftolni későbbi nyitásnál már nem hozná vissza a most elköltött mennyiséget és még később lenne olyan legendem amivel szívesen játszok.

    (#985) F-ECT$: Ha nem vagy gyűjtő akkor igen, mert gyakorlatilag haszna nincs annak, hogy gold egy lap.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák